Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#70551) cyberkind válasza TTomax (#70550) üzenetére


cyberkind
félisten

Na ne mondd, hogy te se támogatnád az NV-t ha ilyen csodásan állna mint az Amd. :P

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#70552) Puma K válasza TTomax (#70550) üzenetére


Puma K
veterán

-megtisztelik kimagasló figyelmükkel
-prohardver eme oldalát
-immáron a második egyedi vega

mindjárt összekarmolom magam :U :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#70553) Puma K


Puma K
veterán

Tudtok olyan házat mondani ami:

-álló ház
-elől és a tetején elfér 2-2db 20cm-es ventilátor
-elfér benne legalább 1db 360-as 40 vagy akár 65mm vastag radiátor?

A H500P kizárva :D

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#70554) TTomax válasza cyberkind (#70549) üzenetére


TTomax
nagyúr

Na tölem aztán csödbe is mehetne az nVidia,amit mostanában müvelnek bicskanyitogató.A gsync még csak hagyján,de amit az árazással müvelnek az gusztustalan.Az AMD meg végigasszisztálja kéz a kézben az egészet,megy a kartell a köbön.Persze mindenki növeli a profitot,egy szükülö piacon,nem kell hozzá matekzseninek lenni hogy ez jelentösen drágább árakat jelent,a black friday kb abból állt nv oldalon,hogy két héttel elötte feltornázták pl a 1080Ti árát 650fontról 700ra,majd pénteken nagy kegyesen visszaengedték 650re.... gondoltam majd lesz egy jó kis 1080Tim 600fontért...hát nem... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#70555) TTomax válasza Puma K (#70553) üzenetére


TTomax
nagyúr

Pff,hát az nem lesz egyszerü... :N

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#70556) MiklosSaS válasza TTomax (#70554) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En 585-ert talaltam..igaz ebay-en ...de bontatlan volt, + garanciaval. Az urgenek 4 darab volt, pontosan 12 perc alatt adta el. 585-ert amibe benne volt a posta is (royal mail, next day, before 1pm).

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70557) TTomax


TTomax
nagyúr

Hol a viharban lehet a Destiny 2 pc topic?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#70558) TTomax válasza MiklosSaS (#70556) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ha valóban van rá gari akkor az igen jó ár volt,annyiért engem is érdekelt volna.Most 650ért látok OC.ukn....

Te nem adod el a tiédet?Ugy se kell az már neked.... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#70559) cyberkind válasza TTomax (#70557) üzenetére


cyberkind
félisten

Konzol részlegben. ;)

Paranormal Cocktivity

(#70560) TTomax válasza cyberkind (#70559) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem mondod.... és miért nincs a pcsben is egy,mert még ha cross platform lenne,de igy

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#70561) MiklosSaS válasza TTomax (#70558) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Neeemmm...igazából elengedem a Vegát. A monitor megyen szépen vissza a Currys-ba....egyszerüen ocsmány Dell IPS után, nem találok jó kijelzőt..plussz megláttam ezt a kártyát...

Csak nem tudom hogy vegyek egy sima 144 Hz-es kijelzőt vagy nyeljek egyett és adjam oda a pénzt egy G-Syncre...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70562) TTomax válasza MiklosSaS (#70561) üzenetére


TTomax
nagyúr

1440phez bika kártyánál annyira nem kell a gsync... persze jó ha van,de el lehet lenni nélküle is.Gondoltam,hogy nem fog bejönni az a monitor,amikor az ember szeme már megszokja a 27" 1440p-t akkor nehezen ad le a a PPIböl,meg az IPSböl is,vannak jó VA panelok is,de nem elég gyorsak,nálam járt néhány nekem a legnagyobb gondom az utánhuzás volt fps játékokban.600 font körül egy ROG/Predator,azzal biztosan meg leszel elégedve,27" 144/165Hz,1440p,IPS.... most ez "standard", a Ti kiszolgálja böséggel....

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#70563) MiklosSaS válasza TTomax (#70562) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat...sajnos nem jott be. Pedig a Vega nem volt eldobni valo kartya, igaz volt par jatek ahol nem volt "topon" de hasznalhato kategoria volt.

Most ezt a kijelzot nezegetem....jo volna a 4K...de oda mar szerintem 32" kellene.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70564) TTomax válasza MiklosSaS (#70563) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát meg ez 60Hzes.Szép lesz a képe,de még nincs itt az ideje.Ha volt 144Hzes monitorod és megszoktad akkor ne menj vissza 60Hzre,nyüglödni fogsz vele.Én is inkább eladtam az én 4K monitoromat..

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#70565) MiklosSaS válasza TTomax (#70564) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ok! Ha tudsz valahol akkor dobj egy linket valami jo kijelzorol...a lenyeg:

- 1440p
- 27-28"
- IPS
- 120+ Hz

400-500 font korul gondolkodom.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70566) TTomax válasza MiklosSaS (#70565) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát sajnos az inkább 5-600.... [link] [link]

Viszont holnap lesz open box a Scanba,gurulj le ide,megéri... az 500fontos Gsync 4K monitorok multkor 200ért voltak kinn.Gari van rá ugyanugy.

Nézd csak mit találtam neked.... [link] Azt nyugodtan megveheted jó panel,persze sajnos ez sem mentes az IPS glowtól...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#70567) MiklosSaS válasza TTomax (#70566) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Aaaa...holnap semmi esely. Dolgozom egesz nap :(

Azt olvastam hogy a ujabb TN panelek mar joval jobbak mint par eve. Nekem anno volt benQ kijelzom es nagyon megvoltam vele elegedve, 144 Hz-es volt..meg 3D...de csak 24" es FHD...de isszonyu jo volt vele jatszani...szoval ezt talaltam scan-en.....de fene egye meg...se IPS...se G-Sync...majdnem 500 font...

De megyek, inkabb elteszem magamat holnapra...jo ejt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70568) TTomax válasza MiklosSaS (#70567) üzenetére


TTomax
nagyúr

Azt felejtsd el... az nagyon nem a te monitorod... :) Azért a TN panelosokra nem árt egy kalibráció,bárt a játékok igy is tesznek rá magas ivböl.Nekem egy TN panelos ROGom van második éve,nagyon meg vagyok elégedve vele,de egyszer már cseréltetni kellett.Házhoz jöttek érte 3nap alatt átfutott a dolog.Ha szemböl nézed akkor nincs vele gond,alulról nézve torzul a leginkább a szine,ugye az meg nem igazán fordul elö.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#70569) TTomax válasza MiklosSaS (#70567) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ezt is nyugodtan megveheted... [link] azt a száz fontot már megéri az IPS,amikor én vettem még nem volt,akkoriban 700fontot fizettem érte,igaz pixelgaris volt.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#70570) proci985 válasza MiklosSaS (#70567) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

igy utobbi 10 evben gyakorlatilag volt mindenem (high end TN meg a 19"es idoben, csucs VA 19"es idoben, IPS, led, oled), kulonbozo parameterekkel. az egyetlen, ami marad, hogy biztosan valamiben kompromisszumot kell kotni.

----

pcars 2 akcios steamen, a nordschleife hozaporban 8 perc alatt achievment elsore nem tunik annyira neheznek, ameddig az ember eszre nem veszi, hogy a palya kozepen mar konkretan tobbcenti viz all a palyan, na es onnantol az egyebkent total hulyebiztos GTR nismo is olyan szepen aquaplaningol, hogy a lancia stratos elismeroen csettint, hogy az oroksege szepen el tovabb.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#70571) ÁdiBá válasza MiklosSaS (#70561) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Jaj de szép kártyánk van...
Nekem is ilyen van, de én G-Syncre használom 165hz-ban 1440p mellett.
IPS-ről tértem vissza TN panelre a gyorsaság miatt, eddig nem bántam meg, van IPS kijelzőnk is itthon több is.
De annyira nem jobb mint a TN, csak a belátási szögek.
Én mindenképpen G-Syncre javasolok, nagyon érezni a hatását, meg ha teheted akkor IPS vegyél.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#70572) keIdor válasza TTomax (#70550) üzenetére


keIdor
titán

...ezeken rosszabbul megy a GPU OC is, mint egy ref.-en amúgy.
Nem véletlen most távozott Raja Koduri az RTG-ből, a napnál is világosabb, hogy drágán gyártható kártya lett a Vega, és nem hozza a GP102-t egyáltalán, pedig azt kellett volna neki. Ráadásul késett is, a GP104-el veszi fel a versenyt, 14 hónap késés után.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#70573) keIdor válasza MiklosSaS (#70561) üzenetére


keIdor
titán

Én azt mondom Asus ROG Swift PG279Q-t még vegyél mellé. Legjobb kijelző a piacon szvsz.
Dell IPS szint, 1440p, 144Hz-165Hz, G-Sync. Drága, de ha nem kell a HDR, akkor sokáig megtarthatod.

#70563: Engedd el a 4K-t szerintem, még 1080Ti-vel is. Felskálázással én is sokat nézegettem, hogy mennyire bírja. Bírja, csak annyira határeset, hogy a 60fps sem fix. Jön egy optimalizálatlanabb cím és nem fogja bírni a VGA sem. 1440p-nél maradj szerintem, sweet spot. Meg többet ér egy 100fps/100Hz, mint a 4K@60fps/60Hz.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#70574) MiklosSaS válasza keIdor (#70573) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ugye abból két verzió van, TN és IPS?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70575) keIdor válasza MiklosSaS (#70574) üzenetére


keIdor
titán

PG278Q: TN 144Hz
PG278QR: TN 165Hz
PG279Q: IPS 165Hz

Utolsó kell Neked!:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#70576) MiklosSaS válasza keIdor (#70575) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja... £700...ezt szerettem volna elkerülni a Vegával...de látom nincs más megoldás. Dell U2715H után minden TN/VA ocsmány :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70577) keIdor válasza MiklosSaS (#70576) üzenetére


keIdor
titán

Vannak olcsóbb alternatívák is, amiket TTomax linkelt. Az Acerekben ugyanez a panel van elvileg.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#70578) MiklosSaS válasza keIdor (#70577) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kösz a tanácsot. Gondolkod9m még pár napot aztán eldöntöm....nagyon zavar hogy ki kell fizetnem £150-200 -at a G-Sync miatt...de ha nincs más megoldás akkor ez van.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#70579) keIdor válasza MiklosSaS (#70578) üzenetére


keIdor
titán

Fogd fel úgy, hogy ha nem kell a HDR, akkor évekig megtarthatod. Csak maradj nVidia-éknál.
4K sem feltétlenül kell szerintem. Jövőre jön 4K@144Hz HDR monitor, csak kétszer ennyiért, és úgysem tudod kihajtani a monitort, nincs alá videókártya. A multi GPU meg nem hatékony már egy ideje, nem opció szerintem.
Meg az megint egy +700 GBP.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#70580) Puma K válasza TTomax (#70555) üzenetére


Puma K
veterán

Jelenleg engedjem el ezt a témát, hogy 2-2 20-as venti? :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#70581) bombibmw válasza MiklosSaS (#70576) üzenetére


bombibmw
veterán

Acer XB271HUA.
Nekem ez van.
TN paneles, de nagyon szép képe van és gyors.
Nekem is volt U2715H és nem mondanám, hogy nagyon észrevenni a különbséget.
Annyi, hogy szemből kell nézni.

(#70582) proci985 válasza Puma K (#70553) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

NZXT 810?

felul is biztosan elfer egy 45os, elolre meg kb barmi taroloegysegigenytol fuggoen.

nekem a picit eltero belu 630 van, gyakorlatilag halk uzemben megbir 900W hotermelessel ugy hogy ablakos oldallap van fent (ventis helyett), szoval eszmeletlenul jol skalazodik.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#70583) Puma K válasza proci985 (#70582) üzenetére


Puma K
veterán

Nem tetszik :B

-------------------------------------------------------------

Srácok
Valaki angol -> magyar fordítást vállal 50k Ft-ért AC: O-ból? :D

Jelenetező van dupla annyiért :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#70584) proci985 válasza Puma K (#70583) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hat pedig mas nem nagyon lesz a piacon, talan a HAF Xet leszamitva.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#70585) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Sziasztok,
2 Bluray iró van a gépemben.
A felső folyamatosan 100% pufferel, nincs vele gond 2-4-6 % irásoknál sem.
Alsó új iró már 2x irásnál folyamatosan hibát ir hogy a merevlemeztől nem kap elég infot, és nem ir stabilan 2x sebességgel.
Mind a két iró ugyan arról a HDD ről ir.
Lényeg, folyamatosan azt a hibát kapom kék halállal hogy.:
Driver irql not less or equal

Ez mi a tököm?
Tuningolva van a gép, de ne hogy már bluray irás közben ne birja a gép.

Van ötletetek?

ÁdiBá

(#70586) cyberkind


cyberkind
félisten

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#70587) Gyula84 válasza cyberkind (#70586) üzenetére


Gyula84
veterán

basszus :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#70588) cyberkind válasza Gyula84 (#70587) üzenetére


cyberkind
félisten

Kivi vagyok melyik SW 8-as részhez illesztik majd a 2080-at be. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#70589) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Vásároltam multhéten egy Logitech G910 billentyüzetet és hozzá egy Logitech G903 LIGHTSPEED vezeték nélküli optikai Gaming egér fekete...
Most ez komoly ez Optikai egér? Nem is lézeres?

ÁdiBá

(#70590) RazoR válasza ÁdiBá (#70589) üzenetére


RazoR
veterán

Nem elég, hogy szerencsétlen vezeték nélküli, még lézeres is legyen? :DDD
Sokkal pontosabb az optikai!

(#70591) ÁdiBá válasza RazoR (#70590) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Hát érted, van G9 egerem, G600 MMO, majd most lesz egy ilyenem jövőhéttől, és kicsit szkeptikus vagyok hogy az optikai egereke szarok...
Viszont 12 000 DPi nem tudom hogy a tökömre képes egy Optikai egér, azért gondoltam hogy ez tuti lézeres. azt most olvasom, hogy sima optikai.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#70592) RazoR válasza ÁdiBá (#70591) üzenetére


RazoR
veterán

Nekem is van G9 ami ugye lézeres, de egy G502-t használok.
Azt mondják a nagyok, hogy játékra csak optikai, a Logitech-ekben meg a most kapható legjobb optikai szenzor van, úgyhogy nyugi, jó lesz az! ;)

[ Szerkesztve ]

(#70593) Puma K válasza proci985 (#70584) üzenetére


Puma K
veterán

Múltkor már szembe jött velem, de feledésbe merült :D

Ez kell nekem: Thermaltake Core V71

Fent lehet hagyni mind a 4db 200-as ventit és mehet belülre a radi ventivel :D :

Sőt... lehet venti a venti hátán :DDD : kint a 200-as bent a 120-as:

Hasznos: Thermaltake Core V71 Owners Club - overclock.net

TT saját oldal: Core V71

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#70594) Devid_81 válasza ÁdiBá (#70589) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Lezeresek hajlamosak (voltak) kb garancia ideig mukodni, aztan egyszer csak a lezer elment az orok bitmezokre.
Nincs semmi a led-es optikaiakkal, sott en kulon preferalom oket, foleg miota a nem lathato fenyhullamhosszon dolgoznak benne a led-ek meg jobbak is.

[ Szerkesztve ]

...

(#70595) proci985 válasza Puma K (#70593) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

igen, meg a w100 meg az x9 volt ami kis valtoztatasokkal tudta amit akartal. meg a phanteks primo van ebben a ligaban az nzxt mellett meretre es hutesre.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#70596) koxx válasza ÁdiBá (#70591) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egeres topik összefoglalóját olvasd el [link]

(#70597) TTomax válasza ÁdiBá (#70591) üzenetére


TTomax
nagyúr

A g502ben az egyik legjobb szenzor van, a G600 meg szerintem egy nagyon low egér minden téren,szenzor nagyon gyenge, az egész egér anyagminösége is elég harmatos.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#70598) Puma K válasza proci985 (#70595) üzenetére


Puma K
veterán

A Phanteks Primo nem tetszik és a másik kettő TT sem.

Legjobban a Corsair 750D Airflow házzal lennék kibékülve.
De azt már elavultnak mondanám így 2017-ben a fix belsejével, és az aktuális 200-as venti fétisemet sem tudja kielégíteni (ami persze egy extrém dolognak tekinthető, mert kevés álló-fekvő ház van ami fogad 4db 200-as ventit)

Ez a mostani TT V71, sem mai darab (3 éve jelent meg), de jobban variálhatóbb az egész ház mint a 750D AF és tippre a benne tárolt alkatrészek is hűvösebbek lehetnek.

Nagyon kíváncsi leszek a gyakorlatban a házra és a 4db 200-as ventire... :))

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#70599) ÁdiBá válasza koxx (#70596) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Hát ezen most meglepődtem, valamiért én azt gondoltam hogy a lézeres sokkal bikább technologia mint egy optikai...
:B

ÁdiBá

(#70600) ÁdiBá válasza koxx (#70596) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Mindenesetre kicsit elbizonytalanottam hogy vezetéknélkülit nem szabad játékra vásárolni vagy kivétel a G900. Bár én G903 vasároltam....
Nem is volt olcsó.... remélem nem lesz vele gond.

ÁdiBá

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.