Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#20151) Asbee válasza #35434496 (#20150) üzenetére


Asbee
veterán

Csak digitálisan

(#20152) #35434496


#35434496
törölt tag

Abu leírta a tutit! Szerintem egy picit hajlik a piros oldal felé! :DDD [link]

(#20153) Asbee válasza #35434496 (#20152) üzenetére


Asbee
veterán

Abunak a szakértelmét nem vitatom, de a gyakorlatban még nem nagyon tapasztaltam, hogy valami úgy történt ahogy ő leírta volna.

(#20154) #35434496 válasza Asbee (#20153) üzenetére


#35434496
törölt tag

Papíron jól hangzik amit mond de a valóságban ez sohasem következett még be. Sok mindent mondott, hogy amd így meg mantle úgy és régebben a dx.

(#20155) cyberkind válasza #35434496 (#20154) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig az AeMDééében a jövő, nézz csak a konzolokra. :P

Paranormal Cocktivity

(#20156) #35434496 válasza cyberkind (#20155) üzenetére


#35434496
törölt tag

Én konzolt még nem láttam és nem is érintettem. :P :DDD

(#20157) keIdor válasza Asbee (#20153) üzenetére


keIdor
titán

Az a baj, Abunak kevés a gyakorlati tapasztalata, mert nem játszik. Így nem is tapasztalja az anomáliákat.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20158) Asbee válasza keIdor (#20157) üzenetére


Asbee
veterán

Az lehet, bár amit tuningról mondott az sem vált be soha.

Előbb Horizon 2 ben átestem egy korláton amin nem kellett volna, aztán beestem a "föld alá". :D

(#20159) SzlobiG válasza #35434496 (#20152) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mindig is AMD párti volt ezt kár is tagadnia amivel végül is nincs baj, csak ismerné be.

(#20160) CJ4567 válasza SzlobiG (#20159) üzenetére


CJ4567
veterán

Én vagyok a legjobb, NV pártiként AMD kártyám van :DDD
A legújabb AC marketingeffektjeit nem értem, vegyél NV kártyát hogy picit mélyebb árnyékokatt kapjál meg picit többet?

No Sana No Life

(#20161) BlackSoft


BlackSoft
addikt

2:16 Bal felső sarok, Ubisoft FAIL :DDD

Amúgy szép lesz, rendelem is a 980 SLI-t :U ;] :P

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#20162) SzlobiG válasza BlackSoft (#20161) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mit kell nézni?

(#20163) BlackSoft válasza SzlobiG (#20162) üzenetére


BlackSoft
addikt

Megjelenik egy kurzor... Úgy vették fel, hogy ott volt az egér. Gőzöm nincs mivel vesznek fel, de Fraps/Action! esetén, ki kell pipálni, hogy ne rögzítsen kurzort... Ezt nem tették meg :N :DDD

(#20165) SzlobiG: GTX 680-at írnak minimum rendszerigénynek... Szerinted, hogy lesz optimalizálva?! :DDD :W

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#20164) Neoteric válasza SzlobiG (#20162) üzenetére


Neoteric
addikt

Kurzor

PSN: ne0teric_sAN

(#20165) SzlobiG válasza BlackSoft (#20163) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja tényleg ott van csak a videó címe kiakarta nekem. Ubiéktól ez legyen a legkevesebb majd kíváncsi leszek hogy lesz optimalizálva a gém. :D

(#20166) cyberkind válasza SzlobiG (#20165) üzenetére


cyberkind
félisten

Szarul de büszkén. :DD

Paranormal Cocktivity

(#20167) hszilard666 válasza BlackSoft (#20163) üzenetére


hszilard666
veterán

Szerintem jól lesz optimizálva, de lehet hogy ha kimaxoljuk a beállításokat, akkor majd összepisáljuk magunkat olyan szép lesz! :K Reménykedem. Amúgy mi ez hogy itt a topikban mindenki temeti a PCt? :W Én akkor is PC s maradok ha fél áron adnának PS4 et! :)

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#20168) cyberkind válasza hszilard666 (#20167) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tom, mondjuk azért temetjük, mert egyre szarabbak a portok, és kb már mindent konzolon tolnak?

Nekem már halvány szikrája sincs annak hogy bármit pc-re erőltessek, de vannak kivételek mint az Alien is, ezerszer királyabb és kényelmesebb konzolon tolni mindent.

Szlobi

Látom még minden bejön neked a DC. ;]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#20169) bombibmw


bombibmw
veterán

iszilard:
Mit szólsz Aleskához a Celeb vagyokból.
Most aztán láthatod minden nap. :D

(#20170) keIdor válasza hszilard666 (#20167) üzenetére


keIdor
titán

Szándékosan rosszak a portok, csökken a piac, nem jó előjelek...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20171) hszilard666 válasza bombibmw (#20169) üzenetére


hszilard666
veterán

Nem nézek TVt, nincs hozzá elég feláldozható agysejtem :D
Akkor látom a szívszerelmemet amikor akarom, vagy jó 2 órányi "családi videó" van róla a mobilomon :P Mondjuk a buszon elég furcsán szoktak rám nézni amikor meglátják hogy mit nézek, de annyi baj legyen :D

Keldor Papa:
Nem hiszem hogy direkt cseszik el a PCs portokat, inkább azt mondanám hogy a konzolgyártók tejelnek a fejlesztőknek hogy remek legyen a gépeiken, a kiadó meg sürgeti őket úgyhogy nincs idő a pcs port rendesen való megírására. Például most kezdtem el tolni a ryse son of a bitch! Rome ot és eszméletlenül jól fut! :K

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#20172) BlackSoft válasza hszilard666 (#20167) üzenetére


BlackSoft
addikt

Én akkor is PC-n maradok, ha nem lesz rá game :P ;]

Amúgy venni fogok egy PS4-et. De csak, mert van fehér és kurvára tetszik :DDD És akkor lehet már tudok játszani is exkluzív játékokkal :K

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#20173) CJ4567 válasza hszilard666 (#20171) üzenetére


CJ4567
veterán

A Ryse Son of a bitchen hangosan felnevettem :DDD

No Sana No Life

(#20174) cyberkind válasza hszilard666 (#20171) üzenetére


cyberkind
félisten

A konzolon van egy egységes low level api(vagy mi), így könnyű programozni, míg pc-n a directx lenne hivatott egységesíteni a hardvert, de ez szarul megy, és jöhet 12 13 úgy szar az egész ahogy van, és ez csak rosszabb lesz.

Paranormal Cocktivity

(#20175) Balathruin válasza cyberkind (#20174) üzenetére


Balathruin
veterán

Vissza kéne hozni a glideot. :DDD

(#20176) hszilard666 válasza cyberkind (#20174) üzenetére


hszilard666
veterán

Troll on: Nem a low quality re gondoltál véletlenül? :P Troll off.
Értem én, de akkor keressenek valami jobb megoldást! :K

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#20177) cyberkind válasza hszilard666 (#20176) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért írtam hogy vagy mi, mert csak elolvastam a cikket de nem jegyeztem meg. :DDD
Nincs jobb mód, a pc-ből lehetetlen mennyiségű kombó van, amíg konzolból csak 1 illetve 2.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#20178) SzlobiG válasza cyberkind (#20168) üzenetére


SzlobiG
félisten

Rohadjon el a dc... Olyan kis bugokkal b@sszák el hogy hihetetlen.

Pedig jó lenne, de hiába jön hetente patch. :(

(#20179) Rasiel válasza BlackSoft (#20163) üzenetére


Rasiel
senior tag

A rendszerigényt komolyan nem kell venni, biztos jó kedvükben voltak a készítők, amikor ezt közzé tették, én csak mosolyogtam rajta, mikor először megláttam. :) Szerintem nem lesz különösebben nagyobb igénye, mint a Black Flag-nek volt. Előző kártyámmal, egy GTX570-el - kompromisszumokkal persze - szépen futott. Emellett meg a látvány is nagyon meggyőző volt, egyik legszebb PC-s játéknak tartom mai napig. :K

(#20167) iszilard: Én nem temetem a PC-t játékok szempontjából. Sokszor mondogatták már ezt. ;) Persze elismerem, találkoztam mostanában sz@r konzolporttal, de régebben sem kellett félteni a játékkészítőket. Mostanában éppen nosztalgiázok egy picit PC-s játékokkal, hát mit mondjak... találkoztam érdekes jelenségekkel, na... ;]

A VRAM dolgot meg nevetségesnek tartom. Most, hogy jött egy hír, hogy jönnek a 8 GB videómemóriával szerelt kártyák, nem fogok a boltba futni, hogy én is beszerezzek egyet, mert kevés a 780 3 gigája. Shadow of Mordor igényelt ennél több VRAM-ot Ultra textúrapakkal, ami szánalmas, mert őszintén szólva nem lett tőle sokkal szebb a játék. Ide lehet még talán venni a Watch Dogs-ot is, bár ennél, ahogy olvastam a deferred context volt a fő probléma.

Egy szép példa: Ethan Carter, DX9, nem kell egy erőmű hozzá és mindezekhez képest több helyen szemet gyönyörködtető a látvány. Igaz sajnos kisebb akadások csúfítják az összképet, de nekem úgy a játék összességében egy kellemes meglepetés volt. :K

(#20180) BlackSoft válasza Rasiel (#20179) üzenetére


BlackSoft
addikt

Szerintem sem kell a minimumhoz egy 650Ti-nél több...

Viszont: "Szerintem nem lesz különösebben nagyobb igénye, mint a Black Flag-nek volt. "

780 SLI-vel sem volt 60fps folyamatosan, ha maxon volt. A grafikához mérten pedig 1 kártyával 80-100fps-nek kellett volna lennie, szóval messze vagyunk a jótól sajnos :N

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#20181) Rasiel válasza BlackSoft (#20180) üzenetére


Rasiel
senior tag

Physx, AA mire volt nálad belőve?

Alapórajeles GTX780-al (GPU Boost is kikapcsolva) 40 FPS alatt nem igazán láttam a Black Flag-et.

(#20182) BlackSoft válasza Rasiel (#20181) üzenetére


BlackSoft
addikt

Minden max... SLI-vel volt 60, de azzal sem mindig. Single kártyával meg inkább max 40, általában az alatt volt. Még LinusTechTips is csinált anno videót, hogy egy GTX Titan max 42fps-t hoz ki a Black Flag-nél. A világ egyik legoptimalizálatlanabb játéka lett, szerintem a WD után megérdemli a 2. helyet.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#20183) WaterWawe válasza BlackSoft (#20182) üzenetére


WaterWawe
őstag

Így vegyek FC4-et PC-re? :(
Tény hogy az elődje nagyon szépen futott, 1db 680 FXAA+Ultrához bőven elég volt. Viszont az radeon gém volt, a mostani NV lesz, és az utóbbi időben az NV-s cucc minden volt csak optimalizált nem. Azthiszem kénytlenen leszek PS4-re venni, hiába 6-7k-val drágább. Majd várok 1-2 hónapot, hogy olcsóbb legyen.

Más: Volt értelme tiltakozni, nem kellett hatalmasat csalódnom a kormányban.

[ Szerkesztve ]

(#20184) hszilard666 válasza Rasiel (#20179) üzenetére


hszilard666
veterán

Azon a cikken én is besírtam :D 8 giga vram? minek?! El is határoztam hogy akkor fogom lecserélni a mostani vgamat ha már kevés lesz a gpu. Esetleg dedobok majd mellé még1 et. :K

BlackSoft:
1080p ben kellett 2 gpu? Nálam v.sync el simán ment ha megtuningoltam a vga, csak a durvább viharos hajócsatákban droppolt 30 ra. :F

iWater:
Na végre valami jó hír!

Más:
2 hét és itt a vizem :))

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#20185) Neoteric válasza WaterWawe (#20183) üzenetére


Neoteric
addikt

*szándék a fontos* :U ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#20186) Asbee


Asbee
veterán

Megvan az i6. Azt kell hogy mondjam élőben nagyon szép főleg a lekerekítés miatt. A minőség érzete jobb az 5S-nek első fogásra ennek viszont sokkal jobb a fogása. Ez is a lekerekítés miatt, nem olyan fémes az érzés. :) Amúgy nagyon igényes. Én azt mondom aki tudja nézze meg élőben. Érdemes. A méret sem gáz, pont ideális. Használat majd pár nap után kiderül. :)

[ Szerkesztve ]

(#20187) cyberkind válasza Asbee (#20186) üzenetére


cyberkind
félisten

Még mindig az 5s az ász. :P

Paranormal Cocktivity

(#20188) Asbee válasza cyberkind (#20187) üzenetére


Asbee
veterán

Nagypn jó az 5S de nekem hiányzott ez 4,7-es méret. Netezni jobb sokkal rajta amit én sokat szoktam.

(#20189) Asbee válasza Asbee (#20188) üzenetére


Asbee
veterán

Jeee, megvárom míg jobban lesznek készleten, aztán viszem is vissza. :D Bal oldalt felül oldalt a ragasztó nem fogta meg, lötyög kattog ha megnyomom. :D

(#20190) WaterWawe válasza Asbee (#20186) üzenetére


WaterWawe
őstag

Hát nem tudom. Nekem nem jött be :( A Oneplus a kialakítása miatt megmarad a kezembe a 6 meg kicsúszik. Cybernek igaza van az 5S a király (meg a Oneplus,:D )

De örülök hogy neked bejön :)

(#20191) Asbee válasza WaterWawe (#20190) üzenetére


Asbee
veterán

Azt én sem mondhatom hogy nem csúszkál. Nekem a sima 6 nagyon bejön. A 6+ az borzalom. Igaz kicsit káröröm, hogy vihetem vissza, de szerencsére működést nem befolyásolja meg nem érezni érintésre, így lehet várok 1-2 hetet.

(#20192) WaterWawe válasza Asbee (#20191) üzenetére


WaterWawe
őstag

Várjál egy évet és a gari uccsó napján vidd vissza, hogy újrainduljon a gari. :D

(#20193) Asbee válasza WaterWawe (#20192) üzenetére


Asbee
veterán

Végül is várhatok vele egy ideig. :D

(#20194) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Kájnd egy kis lista neked, hogy dönteni tudj. :DD

(#20195) cyberkind válasza SzlobiG (#20194) üzenetére


cyberkind
félisten

Te, ezt már 1 hónapja lesegetem. :D
Most nagyon valószínű a One, mert amellett hogy király autósjátékok vannak rá, amikkel sokáig eltudok szórakozni, ott a kontroller, ami maga a tökély, míg PS-en kb ujjrákot kapok. :DDD
900p vagy 1080p meg 3 m-ről nem látszik, de még a különbségek se, de persze lehet hogy meglepek mindenkit és a Gta megjelenése után repül a PS+Gta Bundle, ki tudja. ;]
Azért az genyóság hogy One-on az új Cod 900p 60fps, míg Ps-en 1080p.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#20196) Rasiel válasza BlackSoft (#20182) üzenetére


Rasiel
senior tag

1200p-ben nyomtam majdnem végig, még azért van pár küldetésem vissza. MSAA-t hanyagoltam, ebben a játékban szerintem az SMAA teljesen megfelelő és nem sokkal nagyobb az igénye, mint az FXAA-nak. MSAA csak a gépet ette, nem adott szinte semmi pluszt a látványhoz. Physx-et is OFF-oltam, mert annak sem láttam semmi értelmét, a füsttől sokszor az orromig nem láttam. Emellett meg a 780-at több helyen megzabálta. :) Illetve volt még 1-2 opció, ami a látványhoz nem igazán adott pluszt, így, ha sebességbeli problémái voltak egyeseknek, azokat is vissza lehetett venni. In-game V-Sync-et kilőttem, helyette D3DOverrider-ből nyomtam rá triple buffering-el és a hirtelen FPS esések meg is szűntek. Szóval szerintem nem volt vészes a dolog, írtam, egy mezei 570-el szépen ment.

WD-vel kapcsolatban viszont egyetértek teljesen, tényleg szánalom volt, amit ott műveltek a készítők. :K

(#20184) iszilard: Én csak akkor szoktam cserélni, ha vannak olyan játékok, amelyek érdekelnek, és a jelenlegi VGA-mhoz viszonyítva kb. dupla olyan erős kártyához hozzá tudok jutni. Javarészt eddig "ki szoktam húzni", persze tudom és elfogadom azt, hogy valakinek pl. a 30-40 FPS már nem elég.

GTA V-re leszek kíváncsi mennyire fogja majd a Rockstar optimalizálni PC-re.

(#20197) #35434496


#35434496
törölt tag

Valaki csinált egy nagyon szuper topikot! :DDD [link]

(#20198) shteer válasza #35434496 (#20197) üzenetére


shteer
titán

zárható :)

..szerintem jónak tűnik

(#20199) #35434496 válasza shteer (#20198) üzenetére


#35434496
törölt tag

:DDD

(#20200) WaterWawe válasza shteer (#20198) üzenetére


WaterWawe
őstag

Vagy konzolra :))

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.