Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#112351) VTom válasza cyberkind (#112343) üzenetére


VTom
veterán

El hát, mert én is veszek ha jön :) PErsze csak ha nem eszement ára lesz.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#112352) FollowTheORI válasza cyberkind (#112329) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Egy dolog miatt lenne értelme, ha megcsinálnák rendesen a Ray-Trace támogatást addig hw szinten is. :)

Erre azért még szerintem kicsi az esély a 7700XT RDNA3??? esetén... de az azutánira talán már lehet majd egy új konzolt építeni... de az inkább 2024-25 fordulója körül lehetséges leghamarabb szerintem.
Akkor már reálisan jöhet egy újabb konzolgeneráció is. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#112353) hszilard666 válasza snecy20 (#112347) üzenetére


hszilard666
veterán

Hát, nem tudom, lehet hogy akkor másik játékkal játszottunk! :D A szereplők is borzasztóak voltak, nem volt meg a misztikum és a klausztrofób érzés mint a 3 ban, sem pedig az a nyomasztó elveszettség, így a tettrekészséget sem éreztem játék közben. De lehet velem van a baj. :D

proci985:
Trú, a 3 ban a második sziget tényleg ellaposodott kicsit. :/

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#112354) snecy20 válasza hszilard666 (#112353) üzenetére


snecy20
veterán

Klausztrofób érzés, Far Cry-ban? Na olyat még soha nem éreztem, eléggé paradoxon... :DD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#112355) snecy20 válasza proci985 (#112350) üzenetére


snecy20
veterán

FC6 sajnos tenyleg visszalepes. nagyobb baj, hogy FC6nal nekem mar a CP77 volt az etalon, hogy egy open-world immersive FPS igy kene, hogy kinezzen

Hidd el, fogsz még a jövőben a CP77-nél lényegesen jobb open world FPS-t kapni, az a játék millió sebből vérzik, az etalontól fényévekre van, de kitárgyaltuk már sokszor az elmúlt másfél évben.. :B

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#112356) Raymond válasza proci985 (#112350) üzenetére


Raymond
félisten

Nekem az utolso az FC3 volt, a FC4-nel mar a bemutatok se jottek be. A FC5-ot akkor vettem meg amikor durva akcios volt es jatszottam egy darabig, de talan az elso leutenant unlock-ot se csinaltam mar meg. Valami hianyzik belole. A New Dawn nincs meg, de kinezetre talan majd kiprobalom amikor valamikor 5eur lesz. A 6-os latvanyvilaga nekem nem jon be, a grafika es az effektek nekem visszalepesnek tunnek.

"nekem mar a CP77 volt az etalon"

A CP2077 kilometerekre van a GTA5 reszleteitol sajnos. Azt a jatekokt egyelore semmi nem uberelte ami a jatekvilag felepiteset, mechanikat es apro reszleteket illeti.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#112357) Raymond válasza Raymond (#112356) üzenetére


Raymond
félisten

Apropo GTA - RIP

[link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#112358) syIex válasza Raymond (#112357) üzenetére


syIex
veterán

Rip. :(( Jó színész volt én szerettem a legtöbb filmet amiben játszott.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#112359) proci985 válasza snecy20 (#112355) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

en open-world deus exet vartam es kb azt is kaptam :B. CP77 nem tokeletes minden szempontbol, de utana a Far Cry 6vel megvolt az "ugyanaz, csak minden szempontbol rosszabbul" erzes.

Raymond: GTA5ot anno PC megjelenes napjan vettem, toltam par orat... de valahogy nem jott be. nem tudom mi hianyzott, anno a GTA1-2vel nagyon sokat toltam.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112360) ScomComputer válasza proci985 (#112359) üzenetére


ScomComputer
veterán

Én mai napig kínlódok ezekkel a graphics módokkal....nem rosszak,még szerencse,hogy nagyon rendes emberek megveszik és megosszák,mert némelyik nem kevés pénzbe kerül... :DDD

Realism Beyond ez most a sok száz közül...+ LA revo ami teljesen átrajzolja a dógokat LA-ra..szinte mindent... :D

(#112361) proci985 válasza ScomComputer (#112360) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ez szep meg jo, csak sajnos latszik, hogy a wireframe es az engine mennyit bir. Vesd össze ezzel az autot: a lenyeg a rozsdafolt ahogy latszik, hogy eszi az illeszteseket. ezt reshade + high quality texturakkal nem lehet utolag megoldani.

vagy ez, avagy a bejarhato metropolis tenyleg annak is nez ki.

vagy gondolok a fizikai enginere a bokrokkal:

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112362) Puma K válasza proci985 (#112359) üzenetére


Puma K
veterán

A GTA V-ben utálom, hogy single-offline 3 karaktert kell irányítani felváltva... értem én hogy így egy sokkal nagyobb és részletesebb kép tud kirajzolódni a játékosban, de nekem nem tetszik.

Annyit csináltam a megjelenés napján, hogy FPS nézetben élvezkedtem a játék világában. Mert hogy addig hivatalosan nem volt FPS támogatás a GTA-k ban.

Sosem fogom elfelejteni, mikor végre szabadjára engedett a játék és FPS nézetben az egyik erdő szélére mentem és hallgatóztam meg nézelődtem hogy mennyire jól néz ki és a hangok is de rohadt jók.

Beljebb mentem az erdőben, erre hallom a puma jellegzetes hangját majd rám ugrott az állat és megölt... kb majd össze csináltam magamat mert az a hang és kép sorozat hatás amit akkor ért FPS nézetben az nagyon intenzív volt. Kb kifakadtam hogy mi a rossebb volt ez :DDD Ugye addig nem nagyon voltak ilyen ragadozók a GTA-k ban... (a San Andreas-t sosem tudtam x óránál tovább vinni pedig számtalanszor ugrottam neki.. utáltam és utálom most is)

A GTA V multi-online része az amibe bele szaladt kb 1200 óra. Az offline-single részével meg összesen 28-38 órát ha játszottam és nem úgy hagytam a gépet...

Kb a GTA 2 introja miatt van most egy E39-ces ugyan olyan BMW-m :D Imádtam és imádom a GTA 2-őt!

GTA 2 Opening Intro

GTA 2 - The Movie (1999)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#112363) Raymond válasza proci985 (#112361) üzenetére


Raymond
félisten

En inkabb arrol beszeltem hogy az atgondolt reszletek hianyznak. A CP-ban ott a varos, de nincs meg az a reszletmunka minosege mint a GTA-ban. Ott ha barmit megnezel az ugy nez ki ahogy az eletben is lenne es passzol oda ahova raktak. Minden reszlet, az ut, jarda, jardaszegelyek, atkelok, ezek apro reszletei, korlatok, lampaoszlopok, szemetesladak es a tobbi reszlet. Az atmenetek ezek egyes reszei kozott van epp az elhelyezesuk. A CP-ban egy csomo dolgo vagy hianyzik vagy ha van is akkor messze nem azon a szinten mint a GTA-ban. Peldaul a jarda vagy a setany bizonyos meretu es anyagu "lapokbol" all. A tobbi reszlet viszont nem ugy van ott ahogy azt az eletben latnad hanem ahogy eppen esett, peldaul a behajtast akadalyozo oszlopok helyezese es azok talalkozasa a jarda/setany anyagaval teljesen realitasrombolo. Vagy az itt-ott a betonaradatban felbukkano fak vagy bokrok ahol van (mint az eletben) egy resz ahol nincs beton, de ez a CB-ban annyit tesz hogy valaki kihagyta ott a jarda/padlo objektumot es texturat es annyi. Ezert van hogy a texturalapokbol random hianyzik egy reszlet vagy az atmenetnel vagy egy letezo kozepen. Plusz mas detailing sincs ott ennel. Es rengeteg ilyen van meg a jatekban.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#112364) ScomComputer válasza Puma K (#112362) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nem semmi amúgy ez a gta5,én is az fps nézetet szeretem..ami az érdekes,hogy az átvezető videókban is müxik,van egy trainer amivel be lehet kapcsolni,nagyon jó...vannak néha olyan fejrángások,hogy szinte rosszul voltam annyira kapkodja a fejét ide-oda...

(#112365) proci985 válasza Puma K (#112362) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jaja, immerzio szempontbol jobb az fps :). FC2-4et is amiatt emlegetjuk

Raymond:nagyon sok minden stimmel a CP77ben is. en pl imadtam, hogy a belvarosban ugyanugy az egig ernek kodben az epuletek, ahogy Chicagoban is. a kulvaros is stimmel. eszmeletlen hangulata van.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112366) hszilard666 válasza snecy20 (#112354) üzenetére


hszilard666
veterán

Ahha, nem fizikailag, érzelmileg és mentálisan! A 3 ba nagyon bele tudtam élni magam, ott küzdöttem mintha a főszereplő cipőjében lennék. :D Életem egyik legjobb játékélménye volt! :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#112367) cyberkind


cyberkind
félisten

Star Wars Jedi: Fallen Order 2 Survivor 2023-ban jön. :))

Paranormal Cocktivity

(#112368) Raymond


Raymond
félisten

A Top Gun: Maverick utos lett :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#112369) keIdor válasza cyberkind (#112367) üzenetére


keIdor
titán

Részemről várós…

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#112370) Devid_81 válasza Raymond (#112368) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jo kritikakat olvastam rola, nah majd megvarjuk amikor mar otthonrol is nezheto lesz, mert moziba most vagy 8 evig nem megyunk :DDD

...

(#112371) cyberkind válasza keIdor (#112369) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt én is várom, eddig 2 játék van jövőre. :))

Paranormal Cocktivity

(#112372) Raymond válasza Devid_81 (#112370) üzenetére


Raymond
félisten

Na igen, ez most neked/nektek nehez lenne, de azert orulok hogy moziban lattam.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#112373) ScomComputer válasza cyberkind (#112367) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ez az.. [link] .. :K

#112368Raymond:Idézet egy kritikából:
"A Top Gun: Mavericknek megvannak a maga hibái, néhány esetben akár ordító hiányosságai is, de az az adrenalintúladagolás, amit a gigászi finálé okoz, kötelező nézéssé teszi - nem ultraszéles monitoron, nem 4K-s tévén, hanem csak és kizárólag a nagyvásznon."
Forrás..
Milyen igaza van ! :K

[ Szerkesztve ]

(#112374) cyberkind válasza ScomComputer (#112373) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha komolyan gondolnák ezt a nagyvászon dolgot, mindenhol csak Imax lenne, a 3D meg a társai még a wc-be se férnének be, szóval csak bullshit, Imax-en aláírom, hogy minden arra készült film egy filmünnep, de a többin... :N Ez a baj, ha az ember lát egy Imax filmet, ha meg az a film az Avatar meg Tron volt, amik durva jól sikerültek látványra, akkor az sakk-matt örökre.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112375) ScomComputer válasza cyberkind (#112374) üzenetére


ScomComputer
veterán

Annyiból igaza van,hogy nagyobb az élmény és látvány....régebben volt valami repülős,b@szós,háborús film ami nagy hype-ot kapott anno..(annyira,hogy a címére se emlékszem :D )...de azt is írták,hogy húúúú nagyon nagy...én megnéztem 4k-s tévén...nekem nem adott nagyobb élményt mintha a 40 éves Colombo-t néztem volna... ;] :DDD

(#112376) cyberkind válasza ScomComputer (#112375) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam nem sokáig működött a hagyományos mozi faktor, azóta meg pláne nem, egyedül csak az Imax-ért vagyok hajlandó áldozni a személyes kényelemből, máshol nincs olyan film. :K

Paranormal Cocktivity

(#112377) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Nekem az Alien bejött moziban, pedig tévén más sokszor láttam. Persze, hogy az Aliensre beteg lettem, és nem tudtam még egyszer megnézni.
Még egyszer, mert először moziban láttam. 6-7 évesen :Y

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#112378) VTom válasza cyberkind (#112376) üzenetére


VTom
veterán

Nagyon technikai oldalról közelítitek meg a témát :)
Csajoddal/feleségeddel/legjobb haveroddal elmenni moziba, ráhangolódni a filmre, popcorn illat, f@szomatmá a huszadik előzetesbe... A mozi élmény, amit semmilyen TV nem ad vissza, ahogy a nagy vászon élményét sem.
Minőségben persze messze elmarad már a mozi, de akkor is egészen más.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#112379) cyberkind válasza VTom (#112378) üzenetére


cyberkind
félisten

Tudom, hihetetlenül hangzik, de én a moziba egy dolog miatt jártam anno, az pedig a film, a többit utáltam régen is, és most is, ebből a kényelemből az esetek többségében, de igazából most már mindig, nem vagyok hajlandó leadni, márpedig az emberek mindent is csinálnak a film alatt. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112380) Devid_81 válasza VTom (#112378) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem tudom Te hogy vagy ezzel, de legutoljara amikor mentem a csajommal moziba a felesegem pl tokre merges volt, igy elrontotta az egesz mozi elmenyt ;] :D

...

(#112381) Raymond válasza Devid_81 (#112380) üzenetére


Raymond
félisten

Rookie mistake, csak a csajoddal kellett volna menni nem mindkettovel egyszerre.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#112382) zebra_hun válasza Raymond (#112381) üzenetére


zebra_hun
addikt

:DD

(#112383) cyberkind


cyberkind
félisten

Azért a Dízni elmehetne oda, ahol a Napocska se süt, nem elég, hogy kb semmibe se nézik a május 4-ét, még ki se dobják egyszerre az egész Obi Wan sorit, ezek mellett a nyitóepizód után, a 2. rész már csak 35 perces se, nem is tudom hova tenni az egészet, olykor jó, de persze ez csak az eleje, és ez anno filmnek készült, de ez ilyen ütemben kicsit csalódás, és talán az is marad ilyen ütemben, hiszen ha minden igaz, minden héten jön egy rész.

Röviden: Ha nincs Ewan McGregor, az eddigiek a kaka szintjével vetekednének.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112384) Raymond válasza cyberkind (#112383) üzenetére


Raymond
félisten

Ez az elso SW/Marvel sorozat ott nezel?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#112385) cyberkind válasza Raymond (#112384) üzenetére


cyberkind
félisten

Első SW sori, Marvel már volt. De én a Stranger Things-hez hasonlítok minden sorit, ahol ugye kitolják az egészet rögtön, persze, azok alapból sorozatnak készülnek.

Ami a legjobban meglepett, hogy csak 35 perces volt a 2. epizód, kicsit karcsú és izzadtságszagú.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#112386) Devid_81 válasza Raymond (#112381) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Csak jot akartam mindkettonek, hogy lassak a filmet :DDD

...

(#112387) proci985 válasza VTom (#112378) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

itthon 120" + 7.2 (benq/grandview/yamaha/klipsch) van. en megszoktam, barati korben viszont vissza szoktak jelezni, hogy a pillanat amikor lesotetitem a szobat (sved nyarba dupla sotetitesem van) es a motorral leengedem a vasznat, az egy az egyben ugyanaz a feeling, mint egy mozi. foleg a 0.9-1.2es nezesi tavjaval. covid alatt szerettek valamiert :DDD

nagyszobaval kicsit maceras osszehozni, de egy motoros vaszon eltuntetheto. csak duplazza a vaszon koltseget, viszont a strapabirosagat is.

olyan szempontbol zsenialis, hogy azt nezi az ember, amit akar (illetve amit mar kiadtak). vagy azt is ami nem megy moziban.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#112388) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Na akkor nekikezdtem PC-n....már az elején sírós..p.zsepi bekészítve...az irányítás na azt szokni kell.. :DDD

(#112389) Raymond válasza cyberkind (#112385) üzenetére


Raymond
félisten

Az osszes D+ SW/Marvel sorozat eddig ilyen volt ezert akkor nem igazan ertheto a meglepetes vagy felbojdulas. Az osszesnel az van hogy az elso resz hoszabb, a standard reszek kb. 35 perc es hetente jon uj epizod.

Ha neken a ST az alap akkor azt is szidni fogod vagy mar most kezdhetsz beletorodni a dolgokba mert az S4 abbol se jon ki egyszerre. Marmint hogy a Part 1 egyes reszei nem lesznek egyszerre elerhetok.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#112390) cyberkind válasza Raymond (#112389) üzenetére


cyberkind
félisten

:( Szomorú hírek.

Paranormal Cocktivity

(#112391) syIex válasza Raymond (#112368) üzenetére


syIex
veterán

Brutttttálisan tetszett... Nálam lazán az év filmje. :Y
Jedi Survivor várós! :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#112392) Devid_81 válasza syIex (#112391) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Pedig meg csak Majus van, hosszu meg az ev :))

Jut eszembe, sokat nem varok tole ugyan, de jonnek a vizi-gizi Avatarok iden karacsonykor...csak 13 evet kellett varni a folytatasra :U

...

(#112393) cyberkind válasza Devid_81 (#112392) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért mert egyszerre készült az összes film, vagy valami ilyesmi van a háttérben, Cameron ezt le és túl is tolta minden téren, de megvan.

Paranormal Cocktivity

(#112394) Raymond válasza Devid_81 (#112392) üzenetére


Raymond
félisten

Azert most megindultak a dolgok. Doctor Strange, Maverick, Jurassic Park, Thor. Es a sorozatok is jottek/jonnek - Severance, Obi Wan, The Orville, The Boys. Volt meg tobb de hirtelen nem jut eszembe.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#112395) cyberkind válasza Raymond (#112394) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd jön a majomhimlő és vége mindennek. :K

Paranormal Cocktivity

(#112396) FLATRONW válasza ScomComputer (#112388) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ha ezt valamikor kiadják hivatalosan PC-re, akkor nagyon fel kell majd javítani. Nagyon kartonszerű az egész .

(#112397) cyberkind válasza FLATRONW (#112396) üzenetére


cyberkind
félisten

Készül a Remake, ami sanszos, hogy lesz PC-re is.

Paranormal Cocktivity

(#112398) ScomComputer válasza FLATRONW (#112396) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ja ja de egész napom ráment szinte még az emultátorral belőttem,hogy fusson viszonylag normálisan a gpu malmozik a procit eszi nagyon...meg a több féle verzió is van belőle,és magyarítás sem megy mindegyikkel....annyiszor kifagyott,de már jó egér +bill.el megy mint egy pc-s game... :K

(#112399) FLATRONW válasza ScomComputer (#112398) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ez PS4 vagy 3 emulator?

(#112400) ScomComputer válasza FLATRONW (#112399) üzenetére


ScomComputer
veterán

PS3....miért van PS4 is ? :D

Valamelyik nap böngészgettem a YT-on...akkor láttam ezt : [link] ,na mondom kipróbálom... :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.