Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#14562) weman


weman
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan jellegű gondom lenne, hogy újratelepítés után gyakori kék halál probléma fordul elő a számítógépemen. Linkelek leírásban egy képet róla, hogy pontosan miről is lenne szó.

KÉP A HIBAÜZENETRŐL: [link]

A napokban újratelepítettem a notebookomat, ami egy Lenovo IdeaPad G505s típusú gép.
64 bites windows 7 oprendszert használtam, Rufus-val készítettem a telepítő pendriveot.
A probléma ott kezdődött, amikor feltelepítettem a Photoshop-ot a gépre és elindítottam.
Maga a program elindult, de amint új dokumentumot szerettem volna létrehozni benne, a gép kisvártatva megállt és kék halált jelzett. (A PS CS6 telepítője már évek óta rajta van a gépemen, mindig ezt használtam, eddig nem volt vele gond.) Újratelepítettem párszor a programot is és azóta a számítógépre is újra raktam már háromszor a windows-t is, de a probléma még mindig jelentkezik.
Próbáltam már a videó kártya újratelepítését is, két különböző driverral is (az egyik régebbi kiadás) de ez sem orvosolta a problémát. Sőt a hivatalos Lenovo oldalról a legfrissebb videó kártya drivert fel sem tudtam telepíteni, mivel a telepítő fázis csíkja egy idő után megállt és több órás várakozás után kénytelen voltam kinyomni a telepítőt. Valaki esetleg tudna nekem megoldást javasolni erre a problémára?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.