Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#11335) Proxima_1990


Proxima_1990
újonc

Sziasztok
2 hete rendeltem egy Lenovo ideapad z 510 laptopot (Intel Core i5-4200M; 8GB DDR3; 1000 GB SATA; nVidia Geforce GT 740M 2GB DDR3). A laptopot nem csupán játékokra használom, kezdő építészmérnök vagyok, így különböző tervező programokat is igénybe szoktam venni. A gép jól működött, meg voltam elégedve vele, a Artlantos studióval készített látványterveket is rövid idő alatt jó minőségben lerendelte. Azonban a tegnapi nap folyamán feltűnt, hogy munka közben a 3d-s model forgatása akadozik, illetve a rendereket is jóval lassabban menti le ( megpróbáltam egy már elkészült képet ismételten renderelni, és a korábbi 7-8 perces képkészítés helyett 30-40 perc volt a folyamat). Próba képen elindítottam egy játékot ami eddig 40-50 fps-el ment, azonban most csupán 15-el fut. Megnéztem a NVIDIA vezérlőpultban a beállításokat, de ott minden rendben van. Diagnosztikai programok se mutatnak hibát. A vga drivert már újratelepítettem. Megpróbáltam-kíváncsiság képen letiltottam az integrált karit(igaz csak eszközkezelőben), így egy pár dolgot el se akart indítani, azonban az említett játék még annyival sem futott...)
Windows 8.1-es operációs rendszert használok.
Tehát a kérdésem az lenne, hogy ez milyen meghibásodás lehet?

Válaszotokat előre is köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.