Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#1018) Dolby válasza xcbiker (#1017) üzenetére


Dolby
senior tag

Végül nem kellett az akkut kivenni - bár próbáltam de nem találtam meg hol és hogyan van beletéve :B - csak kicsit kontakt hibás lehet a hálózati bemenet, mert jobban belebögdösve, megmozgatva végül felcsillant a fény, sőt be is indult :-)

Azonban továbbra is gondban vagyok 2 dolog miatt. Egyik hogy bekapcsolásnál legtöbbször errort ír ki, és kéri hogy a dátumot írjam be neki, az error számát megnéztem és igen amire gondoltam a laposelem zavarkodik, tehát ezt meg tudom oldani. viszont win98 ha meg is próbál elindulni, kikapcsol a gép egyből mert kiírja h system.ini file hiányzik. win98 cdm sajnos nem találtam még meg, gondoltam xp cd-t beteszek, de arról meg nem bootol be, azt írja hogy nem tud cdről bebootolni és valami 5ös hibakód. arra még nem jöttem rá hogy a cd olvasó a rossz, vagy az eredeti xpcdmmel van-e baj, mindenesetre egyiknek sem örülnik. Jött az ötletem h pendrive-ról bootolni képes xp-t kreálok, mert már láttam h létezik ilyen csak ennek kicsit jobban utána kell majd néznem :-)

Köszi a segítséget

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.