Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42401) Jojo5 válasza akos3 (#42400) üzenetére


Jojo5
őstag

igazad van. csak ma este is össze tudnánk futni.. de ez ma sem fog megtörténni, de mondom a suli kezdéssel nincs visszaút :U ezt ő is tökéletesen tudja.. csak nem így kellett volna a dolgokat alakítani, de ez van ezt kell szeretni

szerk: szerintem hétfőn még nem fog minden kiderülni max idővel

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#42402) akos3 válasza Jojo5 (#42401) üzenetére


akos3
addikt

hétfőn úgy is kiderül minden... ;)

(#42403) Stalker-2572 válasza SzalaiG (#42391) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Akinek nem kell parancsolnia magának az "szabad" :DDD

All Black...

(#42404) #11527168 válasza Jojo5 (#42401) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ne haragudj, hogy ismeretlenül beleszólok a dolgodba, de sztem magadat hülyíted ezzel a "ki tudja mi lehet a hárrétben" szöveggel. Nincs itt semmi, elbizonytalanodott a csaj, férfiként bejössz neki, lefeküdne veled, de járni nem járna veled, arra a mostani paliját jobbnak tartja. Én azt sem hiszem, hogy pénz miatt lenne vele, mert akkor te mit akarnál tőle? Úgy értem a hszeid alapján nem olyannak tűnsz aki pénzéhes ribancokra hajt.

Válts telefonszámot, ülj el mellőle az iskolában, ennyi. Hagyd a picsába, bármilyen nehéz is. Innen már csak 2 lépés a LCSB az meg nem lenne jó, főleg, hogy hülyét is csinál így belőled a többi csaj előtt az osztályban (vannak ott más jó csajok is nem? Ezzel elvágod magad náluk, téged fognak a reménytelen szerelmesnek elkönyvelni, hisz a csajnak van barátja, így csak te húzhatod a rövidebbet)

(#42405) Jojo5 válasza #11527168 (#42404) üzenetére


Jojo5
őstag

nincs más csaj ilyen baj nincs.

LCSB ezek után tuti nem leszek :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#42406) #56474624 válasza agrarfiatal (#42396) üzenetére


#56474624
törölt tag

Úgy érted, megtesz 3-at, ha részeg, és visszalép 3-at, ha kijózanodik? :))
Amúgy abban igazad van, hogy elkapni el lehetne egy/több jó (alkoholos) pillanatban, hosszú távra meg szerintem nem érdemes vesződni ilyen hülye picsákkal.

(#42407) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

2010 az év tanácsai összefoglaló:
Gondos elemzést követően az alábbi eredményre juthatunk a topik figyelmes átolvasása során: bárki bármilyen problémával fordul a Közösséghez, a következő válaszokat fogja kapni a legnagyobb valószínűséggel:

1) "dugd meg" :U (copyright orbano)
2) "szard le" ;) (mindenki más)
3) "hagyd ott" ;] (aki tud már valamit)

Gondos mérlegelést követően a legtöbb szakértői tanács eredményesnek bizonyul, természetesen pozitív értelemben a kérdező legnagyobb megelégedésére. ;)

2011-re várható forradalmi újítás:
"- de én szereteeem :O "
"- vegyél kutyát" ;]

:C

All Black...

(#42408) akos3 válasza Stalker-2572 (#42407) üzenetére


akos3
addikt

:DDD :C
És menynire így van! :DD

(#42409) pat86 válasza Stalker-2572 (#42407) üzenetére


pat86
tag

Azt hiszem ezzel most nagyot nőttél a szememben :DDD :DDD

ebben a sorrendben lehet nekem is meg kellene fogadnom őket ;] és még a kutyákat is szeretem

Boldog új évet kívánok!

(#42410) Stalker-2572 válasza pat86 (#42409) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Szivesen beleolvasnék egy olyan topikba, ahol nők adnak tanácsokat nőknek.
"ne mond azt neki, hogy xy és akkor azt fogja gondolni hogy...."
"hisztizz többet" ;]
"ha kedvesen nem megy, sírjál érte"
"durcizz"
"tagadd meg tőle a szexet"
:C

All Black...

(#42411) akos3 válasza Stalker-2572 (#42410) üzenetére


akos3
addikt

Én inkább azokra a tanácsokra lennék kiváncsi amik akkor hangzanak el amikor egy csaj akar felszedni egy pasit ;]

[ Szerkesztve ]

(#42412) Stalker-2572 válasza akos3 (#42411) üzenetére


Stalker-2572
addikt

"nézz ki jól"
és akkor egy halom rémunalmas sminkelési és hajbeállítási tanács:DDD

All Black...

(#42413) pat86 válasza Stalker-2572 (#42410) üzenetére


pat86
tag

Majdnem mondtam, hogy ez baromság...
de jobban belegondolva, a hisztit az én barátnőm is tanácsolta a szex megvonást pedig haver tanácsolta :D alapvetően mai napig nem értem mire jók
viszont tudok olyan férfi egyedet aki szintén él ezekkel, szóval nem mondhatod alapvetően női módszereknek :DDD

akos3: ahhoz nem kell tanács ;]

[ Szerkesztve ]

(#42414) Stalker-2572 válasza pat86 (#42413) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Azért tisztázzuk: nem ezek a helyes módszerek, mégha sok kedves nőtársunk azt is hiszi. Ilyet intelligens ember nem tesz :N Kedvességgel sokkal többet el lehet érni.
Ahogy mondani szokás: "catch more flies with honey"
Aki meg hisztizik, szórakoztassa magát vele ;)

All Black...

(#42415) pat86 válasza Stalker-2572 (#42414) üzenetére


pat86
tag

Akkor ezentúl mézet kenek magamra ;]

(#42416) negyedes válasza Stalker-2572 (#42407) üzenetére


negyedes
addikt

Ez mehetne siman az elso hszbe. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#42417) orbano válasza Stalker-2572 (#42407) üzenetére


orbano
félisten

ezek közül egyedül csak a dugás eredményes :D

egyébként érdekes, hogy visszaszorult az "add önmagad" válasz ebben az évben... hiába, fejlődik a topik...

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#42418) negyedes


negyedes
addikt

Csajokban gazdag uj evet mindenkinek! Ma ovatosana a piaval! Nehogy melleontsetek! :D

Hatha ma nem egyedul alszok, vagy legalabb 1 uj teloszammal gazdagodok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#42419) Jojo5


Jojo5
őstag

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek ! :R

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#42420) agrarfiatal válasza #56474624 (#42406) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

nem így értettem, általánosságban a férfi nő kapcsolatra.

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#42421) tildy válasza negyedes (#42418) üzenetére


tildy
nagyúr

Remélem nem lesz igazad:D:D ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42422) Kidus válasza Stalker-2572 (#42410) üzenetére


Kidus
őstag

-huzd magadra
-szard le
-vegyel kutyat

:U ;]

Assuming Control

(#42423) SzalaiG válasza negyedes (#42418) üzenetére


SzalaiG
addikt

Egy nő egy évben kétszer akar biztosan pasit az ágyába:
- a születésnapján + szilveszterkor. ;]

(#42424) Lirion


Lirion
addikt

Punciban gazdag boldog új évet minden csajozni vágyónak!
A többiekbek meg egyszerűen B.U.É.K.!

(#42425) Stalker-2572 válasza orbano (#42417) üzenetére


Stalker-2572
addikt

lol :DDD

All Black...

(#42426) Stalker-2572 válasza SzalaiG (#42423) üzenetére


Stalker-2572
addikt

inkabb minden nap akarjak, csak titkoloznak ;)

All Black...

(#42427) Jojo5


Jojo5
őstag

kezdtem is az új évet egy telefonszámmal... :K jövőhéten majd összefutunk :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#42428) negyedes válasza Jojo5 (#42427) üzenetére


negyedes
addikt

helyes. ;) en csak ismerkedtem... csak megint rosszal. :))

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#42429) #56474624 válasza Jojo5 (#42427) üzenetére


#56474624
törölt tag

Elsőre úgy értelmeztem, hogy új saját telszámmal kezdted az újévet megfogadva a (#42404)-ben írtakat. :DDD

(#42430) Jojo5 válasza #56474624 (#42429) üzenetére


Jojo5
őstag

neeem :P
mondjuk durva voltam mert a csajt nem is láttam a buliban csak mielőtt elment..odaloholtam gyorsan és mondom nemár mész is erre a csaj igen sajnos mondom ajh...
akarjunk már összefutni jövőhéten :U erre megadta a számát mondom nevet is adhatnál mellé :DDD

Mielőtt még bárki parasztnak hinne tuti, hogy bemutatkoztam neki a buli elején csak 4 fele már nem emlékeztem rá mert 50 embert hirtelen megjegyezni nehéz :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#42431) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

daily rant:
nem hiszem el h milyen hulye vagyok :W miert foglalkozok olyan csajokkal, akik nem is erdekelnek :F
most lehet meglatott az a lany, aki igazabol tetszik mas lannyal (raadasul 2-vel:S) pfff :U ilyenkor szegyellem el magam :(
de mi csinaljak ha egyszer erzem egy csajrol h akar vmit :F ha kikerulom, akkor meg hianyerzetem marad :F :W
megis jobb lenne egy hozzam valo par es akkor nem lenne ilyen szarakodas..... de mar lassan elkepzelesem sincs HOL tudniek ilyennel megismerkedni :F
mindegy ugy ertekelem a helyzetet, hogy jo igy is, csak lehetne 1 fokkal jobb is......
thx for listening

All Black...

(#42432) #56474624 válasza Stalker-2572 (#42431) üzenetére


#56474624
törölt tag

megis jobb lenne egy hozzam valo par es akkor nem lenne ilyen szarakodas..... de mar lassan elkepzelesem sincs HOL tudniek ilyennel megismerkedni :F

Van még időd, hogy tisztuljon a kép. ;)

(#42433) Jojo5 válasza Jojo5 (#42430) üzenetére


Jojo5
őstag

haha 200km-re lakik :DDD :N

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#42434) negyedes


negyedes
addikt

a lenyeget nem is mondtam a szilveszterol:felhivott a volt csajom(az amelyikel 3 napot jartam) es mondta, hogy hianyzom neki es szokt ram gondolni. :Y mondtam neki wtf 3 honapja nem vagyunk egyutt es ez most jut eszebe? plusz poen hogy egesz este hivogatott.... mondtam neki h vizsgag utan johetne velem 1 partyra, olyan boldog volt mikor mondtam es teljesen benne van...... :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#42435) athomi


athomi
veterán

Szilveszter estén én is gazdagodtam egy telefonszámmal. ;] Nem gondoltam volna, hogy valaha is egy szőke hajú lány telefonszámára leszek kíváncsi. Nagyon csinos és szép az arca, hibátlan. :)
Az egy kicsit mondjuk érdekes volt, hogy elég sok bókot eresztett el az éjszaka folyamán a csaj, ennek ellenére reggel arra a kérdésre, hogy szeretne e velem még találkozni, nem adott egyértelmű választ, csak annyit, hogy meglátjuk. Azt viszont kérte, hogy jelöljem meg közösségi oldalakon.
Tegnap felkerestem és megbeszéltem vele keddre egy találkát.

[ Szerkesztve ]

(#42436) Lirion válasza Stalker-2572 (#42431) üzenetére


Lirion
addikt

Nem kell szégyellned magad. Inkább örülnöd kéne, így láthatta a kiszemelted, hogy nem vagy rászorulva, más csajoknak is bejösz. Ha tetszel neki, akkor ez kiváltja benne az elvesztésedtől való félelmet és jobban fog invesztálni a kapcsolatotokba (mondjuk hamar igent mond a randira).
Ha azonban azért kerülne téged, mert látott két másik csajjal, akkor jól gondold át, hogy kell-e ilyen csaj. Nehogy később a barátaiddal se találkozhass, mert biztos csajoztok...

(#42437) akos3 válasza negyedes (#42434) üzenetére


akos3
addikt

nah még a végén kiderül, h nagy kujon vagy Te! :C
Látom kezdesz magadra találni ;)

(#42438) Stalker-2572 válasza #56474624 (#42432) üzenetére


Stalker-2572
addikt

ez a legujabb vesszoparipam, hogy az "ido nekem dolgozik" ;]

All Black...

(#42439) negyedes válasza akos3 (#42437) üzenetére


negyedes
addikt

lehetnek, de valahogy nem en stilusom ez a macsosag :N lehet ez is sokat szamit abban, hogy nem vagyok annyira nepszeru a csajoknal. amugy nekem az ""add onmagad" megy. A legjobb noimet igy fogtam meg.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#42440) Stalker-2572 válasza Lirion (#42436) üzenetére


Stalker-2572
addikt

koszi a biztatast, neha nekem is jol esik :DDD
a dologban a csavar, hogy neki van baratja uh ezzel sztem sokan nem nyertem
mindenesetre feltettem neki a kerdest h nem latott e veletlen aznap.... :D (remelem nem)
erdekes h papiron nincs sok eselyem nala (a stabil kapcsolata miatt) de vhogy erzem h van koztunk egy nagyon eros szimpatia ami tobbe is atfordulhat.... csak alkalmat kene teremteni hozza :U

All Black...

(#42441) Stalker-2572 válasza negyedes (#42439) üzenetére


Stalker-2572
addikt

hat igen, azert van benne vmi.... "add onmagad"
kerdes mi a cel, hogy sok nod legyen vagy h olyan, akinek Te kellesz (alapjaraton)
ra kell jonni h a "minden csajnak teteszni fogok" hozzaallas csak a rossz embereket vonza be, szoval egyet kell h ertsek

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#42442) GabN73


GabN73
addikt

:( :( Haverom sikeresen behúzta előlem :(((
Már csak ennyi hozzáfűznivalóm van:
"Boldognak szeretném látni. Nem számít, hogy kivel vagy hogyan. Találjon valakit, aki megbecsüli, és úgy szereti, ahogy nekem kellett volna. Találjon valakit, aki úgy látja őt, ahogy most én."
Haverom pedig egy életre elásta magát....

(#42443) akos3 válasza negyedes (#42439) üzenetére


akos3
addikt

Hidd el hosszú távon az a legkifizetődőbb. :K
Am meg nem derül ki egyből az kiderül időval. Felesleges "falazgatni"...

(#42444) #56474624 válasza GabN73 (#42442) üzenetére


#56474624
törölt tag

Mit jelent az, hogy behúzta?
Talán összeházasodtak? De ugye ma már a házasság sem szent.
Miért nem veszed fel a kesztyűt?
(Én magam mondjuk jobb szeretem a határozott nőket, akik maguk választanak, nem tudja őket minden "jöttment" nagy csajozós behúzni.)

(#42445) negyedes válasza GabN73 (#42442) üzenetére


negyedes
addikt

ha jo barat akkor meg nem haragudni ra. egy no nem er meg annyit, hogy elveszits egy baratsagot.

egyebkent meg ez van. majd masikkal szerencsesebb leszel. a tobbiek mar tudjak, hogy all az en szenam es hat lehetne okom panaszkodni de minek? eld az eleted es jarj nyitott szemmel. ;)

akos3 igen tudom. :K valszeg ezert volt nekem sok hosszu kapcsolatom.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#42446) Tim82 válasza negyedes (#42434) üzenetére


Tim82
nagyúr

felhivott a volt csajom(az amelyikel 3 napot jartam)

Hmm?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42447) negyedes válasza Tim82 (#42446) üzenetére


negyedes
addikt

404....

de szerintem jot linkeltel, ha az en hszembeol van.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#42448) Tim82 válasza negyedes (#42447) üzenetére


Tim82
nagyúr

Munkahelyi gépről vagyok, IE 6.0-tal ( :DDD ) és semmi 404...

Igen, a hsz.-edből van, a helyes kis "husi" csajszival közös fotó.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42449) GabN73 válasza #56474624 (#42444) üzenetére


GabN73
addikt

nem,nem házasodtak össze :)) :))
Hogy miért nem? Mert ennek a haveromnak mondtam hogy nekem kell ez a csaj...neki "lelkiztem". Nem vagyok dühös rá,de hogy még köszönni se fogok neki(k) az tuti... :U :U

(#42450) negyedes válasza Tim82 (#42448) üzenetére


negyedes
addikt

erdekes. nekem ie6al sem jon be. valamilyen cacheben maradhatott.

igen nagyon elbasztam vele. :O de sokat tanultam belole.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.