Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39450) Möhe


Möhe
addikt

Elég hüJe szemlélet áldozata lettem.
Adott egy gyönyörű korban hozzám illő nő,akivel még gondolkodásilag is passzoltunk egymáshoz.Egy ideje tartott a dolog (távolság miatt keveset találkoztunk de megoldottuk) és egy kicsit további intim szféra súrlódása után említettem neki hogy megnéztem egy férfimagazint és abban mit olvastam. Nah erre kiakadt hogy én miket nézegetek,és hogy akkor ő tőle mit akarok ha direktbe nézek efféle dolgokat. Így ő 180fokos fordulatba mozdult és"kiábrándult" belőlem,mert idézek:" akinek párja van az nem csinál ilyent". Én akkor lennék meglepve ha tényleg nem tennék hasonlót,mert egészséges vagyok és kíváncsiságból belenézek az ilyenbe. De azt nem akarja megérteni hogy a szembejövö nőket,a strandon lévőket,a pénztárost nem stírölöm,bámulom és úgy nézek rá hogy hány féle képpen tudnám megszekszuálni,hanem mint emberre.Az egész elején letisztáztuk hogy féltékenységben mit is értünk,ez is korrekt módon egészséges keretek közé raktuk.Most vagy nem akarja vagy nem működik az értelmezőkéje és egy elég nagy félreértés miatt ,kalap,kabát.
:W

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.