Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11651) adalbert1 válasza koncsik (#11650) üzenetére


adalbert1
veterán

Hmm, ezt jó tudni - akkor a Splatoon még biztos megmarad, viszont a Super Smash Bros-tól szerintem megválok, a barátaimmal egyszer játszottunk vele, ők inkább casual játékosok, így Fifa/NHL/UFC szokott inkább a program lenni, online pedig esélyem sem lenne.
Azért jó érzés addig eljutni a videojátékok vásárlása/gyűjtése során, hogy beismerjem, hogy van olyan játék, amivel valószínűleg már sose fogok játszani, és csak feleslegesen foglalja a helyet. :))

(#11652) sikkancs


sikkancs
csendes tag

Sziasztok!

Segítenétek egy kicsit? Nagyon tetszik ez a konzol, de nem tiszta, hogy hogyan is van. :)
Ha megveszek egy pakkot, amiben játékokon kívül ezek vannak:
- 1 db fekete színű GamePad irányító
- 1 db GamePad adapter
- 1 db GamePad dokkoló
- 1 db Wii U tápegység
- 1 db HDMi kábel
- 1 db Wii Sensor Bar érzékelő
- Nintendo Network Prémium hozzáférés

Ebből látom, hogy 1 db kontroller van hozzá, (az a nagyobb fajta kijelzős) de kell még vennem egy nunchuck+remote plus kontrollert, hogy tudjak vele játszani, vagy az csak egyes játékokhoz jó?

A fő az volna, hogy tudjunk egymással vagy egymás ellen játszani különböző játékokkal 1 TV-n. Erre van lehetőségem? (gondolom alapból nem, mert csak 1 kontroller van, de ha mondjuk ketten szeretnénk játszani akkor 2 db gamepad kell?)

Egy magyarázó választ nagyon szépen köszönök előre is!! :R

(#11653) woros válasza sikkancs (#11652) üzenetére


woros
őstag

Egy remote a minimum ami kell hozzá, de pl. ha new super mario bros u-zni akartok, akkor 2db remote kell mert ott a gamepad csak kiegészítő dolgokra használható ezt játéka válogatja, hogy mi kell neki. 2 gamepadet nem kezel a gép egyébként.

(#11654) sikkancs válasza woros (#11653) üzenetére


sikkancs
csendes tag

Köszi szépen a gyors választ woros! :)

(#11655) adalbert1 válasza sikkancs (#11654) üzenetére


adalbert1
veterán

Remote helyett lehet esetleg pro controllert is venni, ha a gamepad formát jobban szeretitek, igaz ez sokkal ritkább, remote-ból meg a rengeteg eladott wii miatt használtan is találsz. Illetve a remote mellett szólhat még az is, hogy ha esetleg Wii játékokkal is akartok játszani, akkor azokhoz az kell.

(#11656) sikkancs válasza adalbert1 (#11655) üzenetére


sikkancs
csendes tag

Köszi szépen a választ!
Akkor a nunchuck az nem annyira fontos inkább a remote/pro controller?
Úgy látom, annyi pénzt el lehetne költeni kiegészítőkre amennyit igazából nem szégyellek. :)

(#11657) ldave


ldave
félisten

Megvettem Wii U-ra is a Steamworld Heist-et. Mivel megvan 3DS-re, így tegnapig volt kedvezmény rá, gondoltam támogatom a fejlesztőket :)

Nagyon jól néz ki így fullHD-ban a játék, 3DS-en se csúnya, de ennek a grafikai stílusnak a nagyobb felbontás is jól áll. A Gameped-en az van, ami a 3DS alsó képernyőjén, vagyis a térkép.

A Paper Mario-val is haladtam. Komolyan néha nehezen hiszem el, hogy ezt ugyanaz a profi csapat készítette, akik a Fire Emblem játékokat. A pályák végén lehet több csillag is és persze egyszerre csak az egyiket lehet felvenni, de konkrétan most olyanba futottam bele, hogy szint egymás mellett volt a kettő, szóval felvettem az egyiket majd rohanhattam át újra a pályán lehetőleg minden csatát elkerülve, csak hogy meglegyen a második is...

A Slime draws near! Command?

(#11658) woros válasza ldave (#11657) üzenetére


woros
őstag

Az tényleg nagy marhaság volt, hogy át kellett rohanni ugyanoda, kikerülve mindenkit..

Lassan befejezem a játékot és már csak a 100% kiszínezés van hátra egyes pályákon (remélem értelmes bónusz lesz a végén), de komolyan mondom, hogy olyan helyekre tudnak eldugni helyeket, hogy el nem hiszem és már 3x mentem át egy-egy pályán, de nem találtam meg és a csaták ilyenkor nagyon bosszantóak tudnak lenni, ha véletlen belefut az ember, sokat használom a Flee-t, de ott is vagy 3x pofára esik Mario mielőtt elfut.

(#11659) ldave válasza woros (#11658) üzenetére


ldave
félisten

Én azt elég hamar feladtam. Amikor 96%-on van egy terület és több mint fél órája csak azon a 4-5 képernyőn szaladgálok fel és alá, hogy van egy mikroszkópikus fehér volt amit nem vettem észre, az minden csak nem szórakoztató....

A Slime draws near! Command?

(#11660) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Lényegében hányasra értékelnétek a Color Splash-t?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#11661) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

PS VR cinematic mode-ban "használható" wii U-val...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11662) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#11660) üzenetére


woros
őstag

Nekem ez volt az első Paper Mario így nem tudom az előzőkhöz hasonlítani, de önmagában 9/10 nekem.

(#11663) 90Quiet


90Quiet
tag

A véleményetekre és tapasztalatotokra vagyok kíváncsi. Egy Wii Party és Nintendo Land kedvelő, ezidáig teljesen Mario Party szűz alkalmi játékos baráti körnek jó szórakozást adhat a Mario Party 10? A most futó My Nintendo akcióval az Eshop-on kb 6 ezerért tudnám megvenni, de a rengeteg negatív játékteszt és komment miatt elillant a kezdeti lelkesedésem.
Ti mit gondoltok a játékról? Porfogó, vagy alkalmanként azért előkerül? Tényleg hamar unalmas és élvezhetetlen lesz huszon-páréves embereknek? Egyedül sosem játszanánk vele, ez az 5 játékos sárkányos mód az ami sokat lenne pörgetve szerintem.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#11664) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#11660) üzenetére


woros
őstag

Inkább 8/10, mert a bónuszok a nullával egyenlők, kb. fölösleges megcsinálni őket és bosszantóak. Számítottam legalább egy extra pályára vagy valami, de csak egy + képkocka lesz az outro végén, amire kb. lehetett számítani. Lehangoló.

(#11665) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#11660) üzenetére


ldave
félisten

Háát, én messze vagyok még a végétől, csak az első csillagot szereztem meg a hatból, de 6-7 pontra értekelem ennyi alapján. Olyan idegesítő dolgokkal van tele, amik nagyon lerontják nálam az összképet sajna.

A Slime draws near! Command?

(#11666) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Köszi srácok, akkor lehet hogy csak Virtual Console-ról fogok egy-egy részt megnézni valamikor.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#11667) adalbert1 válasza Dr.F.E.R.I. (#11666) üzenetére


adalbert1
veterán

A Wii résszel azért óvatosan, ha jól tudom, az egyáltalán nem RPG, hanem platformer. Kár, hogy a mechanikával/feleslegesen ismétlődő feladatokkal lefelé húzzák egy amúgy jó játék élvezhetőségét. Talán ezért is nem kezdtem még bele a Dream Team Bros.-ba 3DS-en, ahogy hallottam az feleslegesen iszonyat hosszú (inkább legyen kb. 15 óra élvezetes játékidő, mint 40-60 rengeteg ismétlődéssel).

(#11668) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#11666) üzenetére


ldave
félisten

Keményvonalas Paper Mario rajongók szerint csak az N64-es és a GC-s rész az, ami ér valamit. VC-re elérhető az első, N64-es rész, lehet majd megveszem én is. Kíváncsi vagyok milyen az eredeti formula, mert én csak a Sticker Star-ral és ezzel az újjal játszottam.

Amúgy ezért is volt jó a Nintendo meeting, mert kipróbálhattuk egymás játékait.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#11669) Faterkam válasza 90Quiet (#11663) üzenetére


Faterkam
addikt

Nálunk kb. 1 hétig volt meg. A gyerekeknek az nem tetszett, hogy együtt a csapat, mindenhová együtt mennek, nincsenek külön utak!

Mondjuk annyiért már dobozost is lehet nagyjából venni, ha nem tetszik, azt el tudod adni! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#11670) ayo válasza Dr.F.E.R.I. (#11588) üzenetére


ayo
addikt

lemezzel nem volt gond, szépen ette, viszont mivel nagyon sok ellenség volt a keményebb pályák laggolnak egyes pontoknál

(#11590) ldave: :D inkább az ujjammal volt gond, mert egy bizonyos idő után már nem bírtam :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#11671) ldave


ldave
félisten

Jövő szombaton, október 29-én tartanék egy őszi Gamepod Nintendo Meeting-et. A helyszín nálan (Bp, Duna Plázától nem messze).

A Slime draws near! Command?

(#11672) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#11671) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Kell belépőt vinni?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#11673) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#11672) üzenetére


ldave
félisten

3DS vagy sör :)

A Slime draws near! Command?

(#11674) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#11673) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Söröm sajnos nincs :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#11675) n000rbi


n000rbi
senior tag

Komolyan senki nem őrült meg attól, hogy délután 4-kor leleplezik az NX-et?? :Y

Itt is fent lesz a videó.

[ Szerkesztve ]

(#11676) ayo válasza n000rbi (#11675) üzenetére


ayo
addikt

hát ilyen ez itthon, mikro közösség :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#11677) oriic válasza n000rbi (#11675) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van NX topik, meg reggel ota a Gamepodos hir alatt is megy a duma.

Live-Die-Respawn

(#11678) aya válasza n000rbi (#11675) üzenetére


aya
addikt

Nem :)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#11679) boost


boost
addikt

Majd akkor őrülünk meg, ha kiderül, hogy pletykákkal ellentétben nem túlárazott gépet kapunk alacsony teljesítménnyel, komoly thirdparty támogatás nélkül. Addig meg nihil...

[ Szerkesztve ]

(#11680) ldave


ldave
félisten

Három új Zelda videó:

weather

BGM (zene)

BGM2

A Slime draws near! Command?

(#11681) ayo válasza ldave (#11680) üzenetére


ayo
addikt

remélem hogy ez még nem az NX verzió :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#11682) Sirandrish válasza ldave (#11680) üzenetére


Sirandrish
legenda

Először is az az időjárás nagyon ott van. Másodszor...tuti világ legjobb játéka lesz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11683) ayo válasza Sirandrish (#11682) üzenetére


ayo
addikt

na közben azt mondják, hogy az a Wii U verzió szerencsére... amúgy meg mindig a legjobb játéknak mondják az új részeket aztán pár hónap után jönnek a régen az Ocarina és a többiek jobb volt kommentek.. meglássuk.

engem nagyon érdekel, hogy mennyivel lesz jobb az új konzolon a Zelda, meg persze minden más :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#11684) Sirandrish válasza ayo (#11683) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja hát az Ocarinát úgy sem übereli.
Lehet ez 100szor jobb játék, nah de az 98ban olyat tett le az asztalra hogy ihaj.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11685) n000rbi


n000rbi
senior tag

(#11686) tariattila válasza n000rbi (#11685) üzenetére


tariattila
veterán

azért azt az N betűt nagyon megcsinálták.... :Y

(#11687) aya


aya
addikt

Én idáig is igy használtam a wiiu-t csak nem törtem le róla az analógot :)

Kizárt hogy wiiu2-öt vegyek premierkor.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#11688) adalbert1 válasza ldave (#11671) üzenetére


adalbert1
veterán

Engem érdekelne a dolog, tudok 3DS-t és sört is vinni :).

(#11689) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha valakit érdekel a Tokyo Mirage Sessions Fortissimo Edition, a Konzolvilágnál most akciós (19k). Az enyém tegnap érkezett meg.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#11690) woros


woros
őstag

Hú ezt nem is tudtam, hogy ha van Super Mario 3D World mentésem akkor a Captain Toad: TT detektálja és megnyílik egy bónusz fejezet.

(#11691) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

ZombiU lemászott, alig több mint 6 font ebben a Halloween-i akcióban. Vannak még egész korrekt ajánlatok is ezen kívül, Bayonetta 2-n gondolkodom még.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#11692) g@bo válasza Dr.F.E.R.I. (#11691) üzenetére


g@bo
nagyúr

pl.?

(#11693) Dr.F.E.R.I. válasza g@bo (#11692) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Neked is egy [link]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#11694) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Erről mondjatok valamit, lécci: Project Zero 2: Wii Edition (Nintendo, €19.99 / £17.99) - virtual console
A "Maiden of Black Water" már az 5. rész, ha jól tudom és a 4. csak Japánban jelent meg (ill. angol felirattal egy khmmm "rajongói változat" ;) elérhető).

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11695) aya válasza Dr.F.E.R.I. (#11691) üzenetére


aya
addikt

Bayonetta 2 kötelező, nem azért mert én mondom, de nagyon jó lett, igazi mestermű.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#11696) boost válasza aya (#11695) üzenetére


boost
addikt

Nagyon jó játék a Bayo2. Akinek esetleg nincs WiiU-ja, akkor az új Transformers Deviation játék az, ami hasonlít hozzá. Látszik, hogy ugyanaz a csapat fejlesztette.

(#11697) n000rbi válasza boost (#11696) üzenetére


n000rbi
senior tag

Deviation :C

Devastation ;)

(#11698) boost válasza n000rbi (#11697) üzenetére


boost
addikt

jó-jó, lehet. A fiam nagy Transformers mágus, de a Devastation-hoz még kicsi, csak a Transformers mentőbotokat nézi, abban tűnik fel Optimus, Űrdongó, Sideswipe is néha. Őket ismerem. Szóval mivel nagyon szereti, letöltöttem PS4-re, de ő még nem láthatja, játszhat vele, így mikor aludt, én toltam. :D Nagyon élveztem, egyszerű pörgős játék. Hasonló a Bayonettához. Évek óta az első ingyenes PS+ játék, amit örömmel tolok, és nem törlök le 5 perc után.

[ Szerkesztve ]

(#11699) n000rbi válasza boost (#11698) üzenetére


n000rbi
senior tag

A Deviation egy 'picit' mást jelent, ezért nem bírtam ki komment nélkül :D
Egyébként igen, egyértelműen a legjobb hónap volt eddig psplusban (ez és a Resi1 remake :C )

(#11700) boost


boost
addikt

Tokyo Mirage Sessions-t próbálta valaki?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.