Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11101) mirci18 válasza ayo (#11099) üzenetére


mirci18
addikt

Ezért hívják limitált kiadásnak.
Hogy emberek megvehessék a bekerülési ár sokszorosáért.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#11102) ayo válasza mirci18 (#11101) üzenetére


ayo
addikt

én tudom, csak te is mindig az árakért szoktál felszólalni, hogy milyen drága ezért írtam, hogy itt nem a mérettel lesz gond :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#11103) mirci18 válasza ayo (#11102) üzenetére


mirci18
addikt

Így van árérzékeny vagyok de van az ami érdekel egy meghatározott árkategórián belül.
De mivel nem lessz a méretemben így hiába álmodozok róla.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#11104) ayo válasza mirci18 (#11103) üzenetére


ayo
addikt

2011-ben Adidas-nak voltak Star Wars cipői, azok olyan 40K körül mentek, szóval gondolom ez is kellemes lesz :)

szerk.: közben megnéztem, bontatlan SW cipők most 80-120 között mozognak, szóval max. erre lesz jó :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#11105) mirci18 válasza ayo (#11104) üzenetére


mirci18
addikt

Aha akkor duplán storno.
Mert én egy külföldi cikkben 50 dolcsit olvastam azt hittem annyi lessz.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#11106) koncsik válasza ayo (#11099) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

19 óra múlva exclusive sale lesz subscriber-eknek...Angliában, DE van VANS a Westendben :Y (meg az Árkádban és a Mammutban)
55 angol font ez cipöke. A magyar webshopon nézelődve 20k fölé saccolom, ott holnaptól lesz a Nintendo collection.

Lehet, kicsit off-ok vagyunk? :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11107) ldave válasza ayo (#11104) üzenetére


ldave
félisten

Amcsiknál külön tőzsde van ilyen limitált cipőkre. Egy-egy típus durván jó befektetés.

A Slime draws near! Command?

(#11108) ayo válasza mirci18 (#11105) üzenetére


ayo
addikt

én csak saccoltam, de akkor ez legalább olcsó lesz, viszont mint írtam annyira nem szépek, csak amit te raktál be szóval én max polcra menne nekem is :)

és sorry offért :)

#11107) ldave: az oldalt nem ismertem, köszi! amúgy gondolom, azért is írtam, hogy max. polcra, mert felvenni annyira nem szép és ált. ezeknek kellemes áruk szokott lenni ;]

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#11109) mirci18 válasza ldave (#11107) üzenetére


mirci18
addikt

Azért kicsit durva és számomra érthetetlen hogy még egy cipőre is lehet befektetésként nézni.
Én használni szerettem volna nem lesegetni.

De hát Amerika az Amerika ott még a cipővel is tőzsdéznek.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#11110) ayo válasza mirci18 (#11109) üzenetére


ayo
addikt

van aki meg szalvétát gyűjt... ez ilyen :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#11111) mirci18 válasza ayo (#11110) üzenetére


mirci18
addikt

Azért az még olcsóbb.
Én egyébként régi Nintendo-s főleg Mario-s cuccokat gyűjtök.
Sok minden meg tudok venni de nagyobb pénzt inkább csak a régi cuccokra adok ki.
Van már majd 30 éves bögrém s egyéb kiegészítők.
De egy ilyet mégsem tudok megvenni mert sokallom a 14-15-e ft-os árát:

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#11112) koncsik válasza mirci18 (#11111) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:Y :C LIIIIKKKKKEEEEEE

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11113) ayo


ayo
addikt

na itt a teljes Vans Nintendo kollekcó

http://jateknaplo.blog.hu

(#11114) mirci18 válasza ayo (#11113) üzenetére


mirci18
addikt

Nagyrésze kacat főleg ami a game over-es kollekciót illeti.
De jó része gyerekeknek való.
Kevés az eredeti dolog.
A cipőkön kívül a többi ruha nagyon össze lett csapva.
Lett ebben a projektben potenciál hagyva úgy látom.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#11115) oriic válasza ayo (#11113) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, a Mariós, Duck-os póló kell, meg az első képen lévő cipő. Na holnap bemegyek Mamutba megkérdezem tőkük hogy várható-e itthon ezekből valami. :D

Live-Die-Respawn

(#11116) mirci18 válasza oriic (#11115) üzenetére


mirci18
addikt

Na ha majd tudsz valamit azt oszd meg velünk is.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#11117) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Előfordult már valamelyikőtökkel, hogy nem offolt szét szakmai topikot?

-> Mars a kocsmába a cipőitekkel!!4!4!!

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#11118) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#11117) üzenetére


boost
addikt

Rendes ember nem jár kocsmába.

(#11119) ldave válasza boost (#11118) üzenetére


ldave
félisten

Hát persze, mivel alapra ott él, így nem kell odajárni.

A Slime draws near! Command?

(#11120) ldave


ldave
félisten

Lemezes Wii U játék ezeken kívül van még bejelentve?

The Legend of Zelda
Paper Mario: Color Splash
Mario & Sonic at the Rio 2016 Olympic Games
Mighty No. 9
Tokyo Mirage Sessions ♯FE
Lego Star Wars: The Force Awakens
Skylanders Imaginators

A Slime draws near! Command?

(#11121) unrealnoise


unrealnoise
senior tag

Most rendeltem egy Wii U-t. :) Most 2DS-em van egy két hónapja, és alig várom, hogy Splatoont, Mario Kart-ot, 3D World-öt, Smash-t toljak, és satöbbi. :)

Aki akar vegyen fel, multizni is viszonylag sokat szeretnék, lévén semmi más konzolom nincs. Játékos PC-ről nem beszélve. :)

Wii címeket is szeretnék pótolni, szóvaé remélhetőleg elleszek az NX-ig. :)

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#11122) ldave válasza unrealnoise (#11121) üzenetére


ldave
félisten

Hajrá :) Arra figyelj majd, hogy lehetőleg ugyanazt a Nintendo ID-t használd majd a Wii U-n, mint amit a 2DS-en is már beállítottál, így egy fiókhoz lesz kapcsolva a két gép.

Sajna amúgy multiban nem vagyunk mostanában aktívak (legalábbis én nem tudok róla), de ha meglesznek a játékok majd, szólj és összehozunk valamit.

A Slime draws near! Command?

(#11123) koncsik válasza ldave (#11122) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Illetve egy jó tanács Boritól :R minden újnak:
Kedves új/leendő Nintendo tulajok! Ha még nem regisztráltatok NNID-t, akkor itt egy jó tanács.
Válasszatok írországot! Sajnos hiába elérhető a magyar eShop és beállítható a magyar nemzetiség, mint kiderült az eShop közel sem tartalmazza ugyanazt a kínálatot, amit a külföldi eShopok!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11124) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Fáradtságot nem ismerő, kitartó cigánykodást követően átengedték a vámon a Pro Controllerem, így minden megérkezett végre a géphez. Megvan a háttértár és megvan a normális irányító is hozzá. Az áráért szerintem simán lehet már használt konzolokat is kapni, a számlámról lehúztak érte úgy 15 gurigát, majd a vámosok rápakoltak még 3400 HUF-ot. De hogy ne ússzam meg ilyen olcsón, kiróttak még 2000 HUF "vámügynöki szolgáltatást" is. Ez a WTF tétel kábé az, hogy fizethettem azért, hogy vámot fizethessek. Minta azért adnék ki két rugót, hogy rakják már rá az áfát a cuccra, amit meg fogok venni. Összességében véve jól működik, aki nem tud a pénzével mit csinálni, egyet-kettőt nyugodtan rendelhet magának a kínaiaktól. Szerencsére ehhez egy harmadik típusú töltő kell (USB), nem lehet a gamepad csatlakozóját rádugni. Szerencsétlen gépem úgy néz ki, mint amit gúzsba kötöttek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#11125) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#11124) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem az NX-nél minden alktarészhez kölün töltő lesz, mind egyedi csatlakozóval.

A Slime draws near! Command?

(#11126) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#11125) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A Wii U-nál ezt már sikerült összehozni, csak nem rontják el.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#11127) unrealnoise válasza Dr.F.E.R.I. (#11124) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Oké, de miért onnan rendeltél? Nem is értem. Én most egy Splatoon védőtokot rendeltem a kontrollerhez.[link] De jövhéten rendelek én is egy Pro kontrollert. :)

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#11128) Dr.F.E.R.I. válasza unrealnoise (#11127) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem mintha számítana most már, de én fehér CP-t egész EU-ban nem találtam.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#11129) unrealnoise válasza Dr.F.E.R.I. (#11128) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Biztos így van. :) Erre nem gondoltam, bár adta magát, hogy olyan kell.

A fehér nekem is jobban tetszik, de hát prémium gépem lesz, két játékkal, így marad a fekete, a basic csomagot nagyon nem éri megvenni...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#11130) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#11128) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Jó drágán lehet kapni...
Tudod, hogy a fekete pro controller is működik a fehér wii U-val, ugye? ;) (Bocsánat, nem bírtam kihagyni. :R Velem is előfordult már, hogy ragaszkodtam valamihez, még ha többe is került. :B )
Én örültem annak idején 9k-ért a feketének.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11131) Szalontahó válasza Dr.F.E.R.I. (#11128) üzenetére


Szalontahó
tag

Mert hivatalosan már megszűnt a fehér Pro Controller forgalmazása az EU-ban és az USA-ban is. Én is Japánból hoztam magamnak az év elején. Úgy sem volt olcsó. 8000 ¥-ért adták. Viszont a Wii U játékok piszok mód le voltak akciózva. Csak hát az a fránya régiózár, meg hát a kandzsik. :)

(#11132) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#11128) üzenetére


woros
őstag

1db itt [link]

(#11133) Mister_X válasza unrealnoise (#11129) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Miért ne érné? Leszámítva azt, hogy sehol se lehet már kapni, árban a Premium alatt van bőven, az egyetlen verhetetlen csomag (ár/érték arányban), a Splatoon + MK8 csomag, ahhoz már csak egy Smash Bros. kell - meg Xenoblade, Bayonetta 2, igény esetén SM3DW.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11134) unrealnoise válasza Mister_X (#11133) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Pont a Splatoon és MK8 miatt nem éri meg. :) Plusz ahogy írtad, kevés helyen kapható már, ahol igen, ott meg vagy drágább, vagy nincs készleten, maradna Anglia, ebay, de onnan megint nem éri meg, mert utána vehetnék két "drága" játékot... Egyszerűen túl jó az a bundle. :)

Super Mario 3D World és Smash lesz a következő két játékom a géphez. :)

[ Szerkesztve ]

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#11135) ayo válasza Dr.F.E.R.I. (#11124) üzenetére


ayo
addikt

Legalább most már tudod, hogy a vámmal is kell sok esetben számolni :(

Tudom, nem fehér viszont 9K.

http://jateknaplo.blog.hu

(#11136) ldave


ldave
félisten

Érdemes ránézni az eShop-ra!

A Slime draws near! Command?

(#11137) Sirandrish válasza ldave (#11136) üzenetére


Sirandrish
legenda

OOT mennyi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11138) ldave válasza Sirandrish (#11137) üzenetére


ldave
félisten

Fogalmam sincs, internetről még most se lehet megnézni az eShop árakat.

A Slime draws near! Command?

(#11139) Sirandrish válasza ldave (#11138) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor mit mondjak én telorol? :D Ha az is akciós akkor begyűjtöm .
Ha valaki majd még tudna nézni az ne tartsa magában

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11140) SzDavid99 válasza Sirandrish (#11139) üzenetére


SzDavid99
tag

Itt egy csodálatos lista az akciós játékokról és az árakról. :))

[ Szerkesztve ]

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#11141) Sirandrish válasza SzDavid99 (#11140) üzenetére


Sirandrish
legenda

OOT-t tuti beszerezem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11142) Dr.F.E.R.I. válasza SzDavid99 (#11140) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Köszi :R 3DS-re szinte semmi nincs, amit le szándékozok tölteni, a Wii U lesz az igazi digitális platform nálam.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#11143) ldave válasza SzDavid99 (#11140) üzenetére


ldave
félisten

NES Remix-eket lehet megveszem. Más megvan már régről, amit érdekelt.

A Slime draws near! Command?

(#11144) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#11142) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az egyedüli 3DS deal az SMTIV. Igazán megerőltethették volna magukat, ha csak belsős címekkel is: két Fire Emblem, Smash Bros, MK7, SM3DL, miegyéb...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11145) ldave


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

(#11146) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#11145) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Már alig várom, hogy rajzolgathassak a Wii U-n, csak fóliát kellene a padra vennem. A miiverse-n szörfözve szoktam olyan képeket látni, hogy ihaj. Jó lenne csak távolról megközelíteni azt a szintet.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#11147) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#11146) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem van foliam. 5os csomagot rendeltem még annó. Nagyon szívesen küldök egyet. Bár gondolom hogy nem gond az ára , de ha gondolod az árából inkább vegyél egy Tibi csokit :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11148) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#11146) üzenetére


ldave
félisten

Én kapásból vettem egy ilyet a gép mellé, fóliát feltettem, viszont már hónapok óta se a törlőkendőt, se a stylus-t nem találom.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#11149) Sirandrish válasza ldave (#11148) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én rendszeresen elfelejtem hogy van cerka és ujjal tapizom :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11150) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#11147) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Köszönöm a felajánlást, de szerintem felfizetem magam erre a Dave-féle csomagra. Szimpatikusabb az a toll is benne, mint a gyári nyalókás pálcika.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.