Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) saen


saen
veterán

Ball kijelentette, hogyha őt elcserélik akkor szeretne egy harmadik csapatot a dealben, olyat ahol nincs jó PG és kezdőt tudna játszani.

(#7052) diegho válasza saen (#7051) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez teljesen rendben van, meg kell oldani. Klay pedig kijelentette, ha AD megy a LAkersbe, akkor megy ő is.

(#7053) borges7 válasza diegho (#7052) üzenetére


borges7
aktív tag

Ezt hol olvastad? :)

(#7054) diegho válasza borges7 (#7053) üzenetére


diegho
nagyúr

(#7055) diegho válasza diegho (#7054) üzenetére


diegho
nagyúr

Amúgy az mekkora epic lenne már, ha a LAkers elcserélné James-t AD-re a nyáron jönne Klay és Kyrie és lenne egy ilyen kis laza hármas? :))

(#7056) diegho


diegho
nagyúr

Úgy néz ki nem lesz ebből trade. Mondjuk, ha Kyrie jönne nyáron, az már érdekes lehet.

(#7057) saen válasza diegho (#7056) üzenetére


saen
veterán

Majd még kiderül, 7.-e előtt egyébként se lenne várható...

(#7058) saen válasza diegho (#7056) üzenetére


saen
veterán

Edzőcsere még lehet, most az a pletyka, hogy Kidd lesz az új Lakers edző.

(#7059) diegho válasza saen (#7058) üzenetére


diegho
nagyúr

Az hiba lenne.

(#7060) saen válasza diegho (#7059) üzenetére


saen
veterán

Ez csak pletyka, de az edző széke eléggé inog, azt már egy ideje hallani.

(#7061) borges7 válasza saen (#7060) üzenetére


borges7
aktív tag

ja, LeGM itt is edzőt akar játszani, mint Cleveland-ben :D

Pelicans szerintem meg fogja várni a szezon végét ezzel a cserével, minek kapkodnának. Ráadásul kinek kell Davis, ha van egy Okaforod! ;-) Houstont hogy leverték a cserecsapattal! ma a Denver ellen is szépen helytálltak

(#7062) szebe


szebe
őstag

Porzingisnek sem tud megmaradni a helyén, cserét kért.

Mostanában nagy divat lett cserét kérni, nekem személy szerint nem tetszik ez az irány.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7063) ImACeltic válasza szebe (#7062) üzenetére


ImACeltic
őstag

Dallas. Ez a Doncic - Porzingis duo durca lenne.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#7064) szebe válasza ImACeltic (#7063) üzenetére


szebe
őstag

Ez gyorsan ment :)

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7065) diegho válasza ImACeltic (#7063) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez érdekes lesz, ha Porzingis egészséges marad.

(#7066) perempe válasza szebe (#7062) üzenetére


perempe
addikt

nekem se szimpatikusak ezek a játékosok!

a kelet tovább gyendült. remélem, hogy Kristaps újra jó lesz. (Hayward pl. pocsék.)

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7067) vallas


vallas
senior tag

Cuban..... miért???????

:O :O :O :O

Hát én nem értem ezt a cserét..... :W :W :W

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#7068) diegho válasza vallas (#7067) üzenetére


diegho
nagyúr

Mit nem értesz? A Dallas baromi sokat nyert ezen a cserén.

(#7069) saen válasza diegho (#7068) üzenetére


saen
veterán

Igen, de azért a Sunst is felhívhatták volna...

(#7070) diegho válasza saen (#7069) üzenetére


diegho
nagyúr

Minek? Ez így tökéletes volt a Dallasnak. Megkapták Dirk idősebb fiát 24 évesen bagóért az öcsi mellé. Most ott van az egész család.

(#7071) saen válasza diegho (#7070) üzenetére


saen
veterán

Úgy értem New York hívhatta volna a Sunst, a Dallas nem érdekel :P

(#7072) diegho válasza saen (#7071) üzenetére


diegho
nagyúr

És a Suns mit tudott volna adni?

(#7073) saen válasza diegho (#7072) üzenetére


saen
veterán

Mostmár teljesen lényegtelen, csak fura volt, hogy nem várták ki a 7-ét se és az első ajánlatot elfogadták.

(#7074) diegho válasza saen (#7073) üzenetére


diegho
nagyúr

Este az volt a headline B/R-en, hogy Mavs accepted Knicks offer. Tehát a Knicks tett ajánlatot DSJ-ért. Ez a trade mindkét félnek jó volt. A Knicks két max cap space-t akart, ezért meg kell válni a legjobb játékosától, de alap szabály, hogy cserébe minimum 1 kezdőt és pickeket kell kérni. Ez tökéletesen teljesült, megkapták DSJ-t a szuper szerződésével, simán kezdő kaliber és nem kerül semmibe, jött mellé ~35M cap space és 2 pick. Mit tudott volna adni a Suns?

(#7075) vallas válasza diegho (#7068) üzenetére


vallas
senior tag

Remélem, hosszú távon, hogy igen,

de szerintem sokat adtunk....és hát kérdés, hogy Prozingis lesz e idén, szerintem nem, szóval most szerintem elengedtük az idényt...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#7076) diegho válasza vallas (#7075) üzenetére


diegho
nagyúr

Sokat? Szerintem abszolút nem. Ha Porzingis szar is lesz, az jövőre kiderül. DSJ pedig felejtős volt Doncic miatt.

(#7077) saen válasza diegho (#7076) üzenetére


saen
veterán

Van benne kockázat, először is két első körös pick fájhat később, illetve egy év múlva leléphet KP. Viszont ha régi forma visszajön KP-nél és marad hosszú távon akkor megérte nekik.

(#7078) diegho válasza saen (#7077) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem értelek. Mi van ha lelép? 2020-21-es szezonra nincs garantált szerződése a csapatnak! Van egy Doncic team option és egy Hardaway player option, ha a másik két filléres picket nem nézem. Hol itt a kockázat? Doncic mellé bárki szívesen jön játszani. Ha bejön Porzingis, akkor királyság van, ha nem jön be, akkor meg majd jön más. Ez egy tökéletes lépés volt a Dallasnak, a nyáron meg majd kiderül, hogy a Knicksnek milyen volt.

[ Szerkesztve ]

(#7079) saen válasza diegho (#7078) üzenetére


saen
veterán

Ha lelép akkor nem érte meg, ennyi. Sérülés után egy év játék az nem ér két első körös picket + egy rakás rossz szerződést, főleg mivel nem bajnoki címért mennek.

(#7080) diegho válasza saen (#7079) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerencsére Cuban máshogy gondolja, ezért lesz a Dallas újra nagy csapat.

(#7081) saen válasza diegho (#7080) üzenetére


saen
veterán

Pedig még Dirk is azt nyilatkozta, hogy nem csinálták meg volna a cserét ha azt gondolnák, hogy el fog menni.

(#7082) borges7 válasza diegho (#7080) üzenetére


borges7
aktív tag

Van benne kockázat, nyilván-főleg a sérülése miatt-viszont hatalmas lehetőség is. Doncic és Porzingis köré akár egy bajnokesélyes csapatot is fel lehet építeni, ha jól csinálják. Hajrá Mavs!

Bucks ma szépen elverte a Raptorst, úgy, hogy Giannis faultok miatt elég sokat ült. 76ers meg idegenben győzte le a bajnokot, alakul ez a Philly is, nagy csaták lesznek itt a playoffban, már dörzsölöm a tenyerem :)

(#7083) saen


saen
veterán

Kezd a Celtics szarban lenni, AD nem akar odamenni + Kyrie jövője is kérdéses erősen. A Knicks viszont felkerült a térképre. AD-t érdekli a csapat...

(#7084) diegho válasza saen (#7083) üzenetére


diegho
nagyúr

Kyrie szerintem vissza akar menni James mellé, csak szarik kimondani, mert úgy jött el, hogy majd ő megmutatja, csak közben rájött, hogy ő ahhoz elég kevés. A Knicks nem igazán tud mit adni AD-ért a pick-en kívül, ami pedig lehet akár sokadik is.

(#7085) diegho


diegho
nagyúr

Részben egyetértek a LAkers játékosok kiakadásán. Walton szerintem egy nagyon jó taktikus edző, de a játékpercek elosztása nem éppen optimális, de a védelmében el lehet mondani, hogy ugyan kinek is adjon több percet, amikor egyetlen konzisztens játékos sincs a csapatban jelenleg? A fiatalok sokszor betliznek, ez tény, ezért a veteránoknak illő lenne legalább a 4. negyedben a pályán lenni.

(#7086) saen


saen
veterán

Az egyik Suns-szal foglalkozó újságra kikerült egy cikk, hogy Lonzot elcserélték a Sunshoz, aztán gyorsan levették. Lehet tudnak valamit, hogy mik mennek a háttérben és készül valami?
Én személy szerint remélem, hogy nem igaz...

(#7087) Süvi válasza saen (#7086) üzenetére


Süvi
őstag

Mire gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#7088) diegho válasza saen (#7086) üzenetére


diegho
nagyúr

Ball-t mindenki szidja, de van itt két adat. Amikor sérült, akkor a csapat 12 ponttal többet kap átlagban és 3 hármassal kevesebbet dob be.

(#7089) saen válasza diegho (#7088) üzenetére


saen
veterán

Két bajom van Ball-lal:
1. Annyiszor lenyilatkozta már, hogy ő mekkora Lakers fan, hogy mégha el is cserélné a Lakers, az első adandó alkalommal visszamenne. Abszolút nem bízok abban, hogy hosszabb távon a Sunsnál maradna.
2. Jelenleg annyira szarul dob, hogy éles meccsszituációban nem lehet játszatni. A 41%-os idei büntetőzése azt jelenti, hogy szoros meccseknél padra kell tenni a meccs végén, mert mindenki csak őt faltolná és buknánk a meccseket. Ez a Lakersben nem gond, mert ott van LeBron meg Rondo, de nálunk ezt nem engedhetné meg.
Ettől függetlenül a pletykák szerint a tulajdonosunk oda van érte, szóval ha lesz lehetőségünk, tuti ráugrunk.

Én továbbra is Rozierben bízok, pletykák szerint meg van vele egyezve, hogy szezon után leül a csapat vezetésével. Az utóbbi napok Kyrie pletykái mondjuk rontják az esélyeinket, de ahogy néztem redditen a Boston szurkolók még most azt gondolják, hogy nyáron elmegy. Reméljük hozzánk :)

(#7090) diegho válasza saen (#7089) üzenetére


diegho
nagyúr

A Suns bármit csinál bukja a meccseket nem?

(#7091) saen válasza diegho (#7090) üzenetére


saen
veterán

Idei év szar lett, de ügye nem ez a cél. Ahhoz, hogy kikapjunk nem kell igazolni...

Emellett az idei évben bár a tabella nem ezt mutatja, de a csapat az jobb. Rengeteg szoros vereségünk van a tavalyihoz képest amikor szinte csak kiütések voltak. A tapasztalat hiány látszik nagyon, három újonc van ügye a kezdőben ha egészséges a csapat. Emellett idén nincs PF-ünk aki játszható, ez nagyon meglátszik, talán jobban, mint az irányító poszt.

(#7092) diegho válasza saen (#7091) üzenetére


diegho
nagyúr

Már bocs, de ha ott a csapatban az egyik legjobb pontszerző, de nincs egy jó védő sem, akkor nem evidens, hogy Ball tökéletes lenne?

(#7093) saen válasza diegho (#7092) üzenetére


saen
veterán

Irányító pozícióra van jó védőnk, az nem gond. Védelemben a legnagyobb gond a lepattanózás és a 4-es pozíció. Atlanta meccs is ezen ment el...

(#7094) diegho


diegho
nagyúr

Úgy néz ki két első körös AD ára. Én Magic helyében rögtön adnám is az első ajánlathoz. Az a nagy helyzet, hogy szükség van egy top5 játékosra, csak úgy simán Klay Thomson kevés lesz nagyon. Így, hogy James 34 éves már nem azt kell nézni, hogy ki tudna neki a legtöbbet segíteni, hanem, hogy kinek tudna James a legtöbbet segíteni. AD erre tökéletes lenne, de Klay, vagy Kyrie nem igazán.

(#7095) saen válasza diegho (#7094) üzenetére


saen
veterán

Hát igen, AD talán a legjobb nagy a ligában. Ha a köv 1-2 évben bajnokok akarnak lenni akkor sokat nem lehet tökölni, ráadásul ő később is maradni fog.

(#7096) diegho válasza saen (#7095) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem azért kell AD, mert a legjobb nagy, hanem mert fiatal és amellett, hogy nagyon ponterős, még baromi jó védő is. Igazi szupersztár, a Pelicans szégyene, hogy egy ilyen játékos köré nem tudtak normális csapatot építeni. Nem csoda, hogy el akar jönni onnan. Most lép be abba a kb 5-6 éves periódusába, amikor a legjobb formájában tud játszani, szüksége van egy potens csapatra. Mellesleg a Pelicans azon is elgondolkodhatna, hogy nem csak a játékosokkal van gond. Alapvetően semmi bajom nincs Gentry-vel, de ha megnézzük a top50 játékost, akkor ott a csapatban AD és Holiday, egy top5 és egy top50-es, ha két ilyen játékossal nem tudnak stabil playoff résztvevők lenni, akkor ott nagy baj van.

(#7097) saen válasza diegho (#7096) üzenetére


saen
veterán

Ez egy és ugyanaz. Aki legjobb akar lenni egy pozícióban az már abszolút sztár kategória. Alapszakaszhoz nem kellenek nagy sztárok, de bajnoki címhez igen.
Ettől függetlenül Lakersnek se lesz könnyű címet nyerni, mert ügye két játékos nem elég, csapat kell köréjük. Majd kiderül, hogy összejön-e a csere most és mi lesz a vége.

(#7098) saen


saen
veterán

Davis négyes listája ahol szivesen játszana és akár hosszabbítana is: Lakers, Clippers, Bucks és Knicks. Lakers-nek viszont rossz szerződést is vissza kéne vennie, most itt áll a deal, de állítólag tettek új ajánlatot.

(#7099) diegho válasza saen (#7098) üzenetére


diegho
nagyúr

Várható volt. Tehát ott akar lenni, ahol van már 1 sztár, vagy a nyáron tudnak mellé hozni egy másikat. Ez így teljesen korrekt. Azért az a Giannis - Davis duo omfg.

(#7100) saen válasza diegho (#7099) üzenetére


saen
veterán

Olyan szempontból érdekes, hogy kb csak a Lakersnek van esélye a cserére. A Knicks még próbálkozott egy cserével Porzingis-szel, de ezt visszautasította a Pelicans, Bucks-szal nehéz lenne bármilyen csere is és a Clippers nem is tett ajánlatot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.