Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7251) perempe


perempe
addikt

Ma 16 órától Honvéd - OSE Lions!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7252) saen


saen
veterán

Ez a Nets egy nagyon szerethető csapat, most is nagyot játszanak eddig. Remélem kitart a lelkesedés és kiütik ezt a nagyképű Sixerst :)

(#7253) nmate91 válasza saen (#7252) üzenetére


nmate91
tag

Dudley azért majdnem feleslegesen pattant el, de végül Butler volt a hülyébb :D

(#7254) saen válasza nmate91 (#7253) üzenetére


saen
veterán

Hát igen, kicsit mákja volt Dudleynak... Egyébként baromi jó a meccs eddig :)

(#7255) nmate91 válasza saen (#7254) üzenetére


nmate91
tag

Spurs már 4. meccse áll bele Jokic gyengepontjába, de a Denver edző azóta sem kezd ezzel semmit. Így 7 meccs sem lesz.

(#7256) saen


saen
veterán

RIP Pacers... Sokkal többet vártam tőlük, nagy csalódás volt a játékuk.

(#7257) nmate91 válasza saen (#7256) üzenetére


nmate91
tag

Ennél én is többet. Celtics - főleg Victor nélkül - rossz matchup nekik.

(#7258) diegho


diegho
nagyúr

Úgy néz ki az OKC is ki fog zúgni.

(#7259) perempe válasza diegho (#7258) üzenetére


perempe
addikt

a gyűrű közelébe se jutott Westbrook. ennyit érnek a tripla duplák tempó nélkül.

sajnos nem láttam a meccset, általában az esélytelenebbnek szurkolok.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7260) diegho válasza perempe (#7259) üzenetére


diegho
nagyúr

Westbrook ha itt kipotyog ezzel a csodás dobószázalékkel, akkor a karrierje teljesen más megítélésben lesz. A statbuziság nem ér gyűrűt. PG13-at sajnálom valamilyen szinten, mert ő simán lehetne másodhegedűs egy bajnok csapatban, sőt akár első opció is, de amikor a sztárnak mondott párod képtelen dobni, akkor nehéz. Én jobban örültem volna, ha ő jön a LAkersbe és nem James, szerintem PG13 mellé sokkal szívesebben jönnének játékosok és azért egy PG13 - Kyrie/Kemba duót el tudnék képzelni.

(#7261) perempe válasza diegho (#7260) üzenetére


perempe
addikt

hogy védekeztek ellene? csak 2 dobást vállalt a gyűrű közvetlen közelében, és azokat is kihagyta.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7262) diegho válasza perempe (#7261) üzenetére


diegho
nagyúr

Westbrook ellen nem igazán kell elit módon védekezni, mert olyan agyatlan shot selection-je van, hogy az valami hihetetlen.

(#7263) nmate91 válasza diegho (#7258) üzenetére


nmate91
tag

Teljes hiány van tripladobókból az OKC-nél, ez tény és taktilag sem változtattak semmit az első meccshez képest.
Viszont fejben is vannak problémák, főleg Russnál. Kellene nekik nagyon a stretch four is, de Russ vagy elismeri, hogy Georgenak nagyobb van és elkezd igazi irányítóként játszani végre, nem pedig statpadderként, vagy sosem lesz gyűrűje.

PG13 amúgy elit védő és szerintem bőven top5 a posztján (Kawhi, LBJ, Giannis, Durant közé besorolható). Ez az ötös pedig magasan a liga fölé emelkedik 3/4-es poszton.

(#7264) diegho válasza nmate91 (#7263) üzenetére


diegho
nagyúr

Az OKC-nél első körben egy edző kellene, aki megtanítja nekik, hogy mi a csapatjáték, mert az nincs.

(#7265) saen válasza diegho (#7264) üzenetére


saen
veterán

Akkor előbb Russ-t ki kell vágni, mert ő konrétan leszarja az edzői utasításokat...

(#7266) diegho válasza saen (#7265) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem kellene senkinek. Kell egy olyan edző, aki betöri, de amíg Donovan az edző nem kell semmi jóra számítani.

(#7267) ImACeltic válasza diegho (#7266) üzenetére


ImACeltic
őstag

Kicsit késő van már betörni szerintem. A fiatal Russnak kellett volna mondjuk egy Popovich vagy egy Phil Jackson.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#7268) diegho


diegho
nagyúr

Okc mehet horgászni.

(#7269) nmate91 válasza diegho (#7268) üzenetére


nmate91
tag

Dame :Y Felcsútról dobta be ezt.

(#7270) perempe válasza diegho (#7268) üzenetére


perempe
addikt

TNT?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7271) perempe válasza nmate91 (#7269) üzenetére


perempe
addikt

érthetetlen, hogy ilyen messzről próbálkozott, pedig akár 1 pont is elég lett volna. idő is volt még bőven.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7272) nmate91 válasza perempe (#7271) üzenetére


nmate91
tag

A meccs utáni interjúban azt mondta, ez egy "comfortable range".

(#7273) saen válasza perempe (#7271) üzenetére


saen
veterán

PG meg is mondta neki twitteren, hogy ez egy rossz dobás volt, de Dame kiröhögte. Pedig volt benne valami...

(#7274) nmate91 válasza saen (#7273) üzenetére


nmate91
tag

Ami bemegy, az jó dobás. Lillardnek megvolt a hot-hand, dobott már 9 triplát a meccsen, 50%-os hatékonysággal... fejben eldöntette, hogy ezt eldobom és bemegy... és bement. Rengeteg múlik a hozzáálláson.

(#7275) szebe válasza saen (#7273) üzenetére


szebe
őstag

Egyébként 2-3 másodperccel a vége előtt, 10 méterre a gyűrűtől, PG-t se értem, miért nem állt bele az arcába. Ha lábon megveri, sincs ideje passzolni/dobni, így meg kapott egy kvázi "üres" dobóhelyzetet.

Természetesen nem akarom PG nyakába varrni. Ha ekkora távról bedobja, az az övé. Csak szerintem maradt benne.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7276) borges7


borges7
aktív tag

Elképesztő meccs volt, egészen hihetetlen befejezéssel. Kb. harminc éve nézem az NBA-t, ez a Lillard teljesítmény csak a legnagyobbakéhoz mérhető! Tényleg alig hittem el, amit láttam.

Egyébként láttam egy statot, hogy a sorozatban 8/12, azaz 67%-kal dobott Lillard a +30 feet-ről, szóval... :) mindenki másnak ez egy kva szar dobás lett volna(Curryt leszámítva)

Ő azt mondta meccs után, hogy el akarta kerülni a betörés közbeni kontaktust, mivel tudjuk hogy ilyen szitukban azért csak a nagyon egyértelmű faultokat fújják be, és ebben is van valami.

(#7277) nmate91


nmate91
tag

Na, Houston pihenhet is kicsit többet :)

(#7278) saen válasza nmate91 (#7274) üzenetére


saen
veterán

Akkor fordítsuk meg. Te vagy a védekező csapat, 15mp van hátra és nem faltolhatsz. Mit szeretnél, hogy honnan dobjon az ellenfél?

(#7279) saen válasza nmate91 (#7277) üzenetére


saen
veterán

Megnéztem a végét reggel, nagyon jól hozták a végét. Ez a Clippers csapat nagyon jó, ennek a sorozatnak még nincs vége.

(#7280) saen


saen
veterán

Kis pletyka is reggelre. Sunsnál ügye kirúgták az edzőt nemrég, elég nagy port kavart az ügy, legalábbis a csapat közeli médiánál mindenképp. Az utód ügyében az egyik célpont Monty Williams akit a Lakers is megkeresett. Állítólag Popovich-csal jóban van Monty és azt javasolta neki, hogy nehogy elvállalja a Lakers melót. Elég jó esély van rá, hogy nálunk köt ki, kiváncsi leszek.

(#7281) ben11 válasza saen (#7279) üzenetére


ben11
őstag

Ma én sem követtem el a tegnapi hibát újra és indultam el a lefúhás előtt, így élőben sokkal nagyobb élmény volt a Lac sikere.
Bár sztem azért a bírók nekik fújtak (végén Lou 3+1,nem láttam Durent faltját).

(#7282) saen


saen
veterán

Ez a Bucks - Celtics eddig harmatgyenge, reméljük javulni fog a második félidőre.

(#7283) ben11 válasza saen (#7282) üzenetére


ben11
őstag

Mi a tököm ez a Bucks-tól??

(#7284) saen válasza ben11 (#7283) üzenetére


saen
veterán

Nulla kreativitás. Celtics jól védekezi a szokásos taktikájukat, Giannisnak nem megy ezért és ettől meghalt az egész csapat.

(#7285) nmate91


nmate91
tag

This is playoffs, biatch.
Harden.

Mondjuk be lehetett volna őket fújni ez tény, de érezze csak Harden.

(#7286) borges7


borges7
aktív tag

Na a 76ers szépen összeszedte magát, és jó védekezéssel elhozott egyet idegenből, pedig Embiid sérült és beteg is volt. Butler és a cserék most tudták pótolni a pontjait. Denver meg egyre jobb, Jokic ismét nagyot játszott, és végre a triplák is beestek, hajrá Nuggets!

Kíváncsi vagyok, a Bucks változtat-e valamit ma, ha nyerni akarnak muszáj lesz, lehet hogy Lopez helyett Mirotic vagy Ilyasova kezd.

(#7287) saen


saen
veterán

Monty Williams lett a Suns edzője. Én örülök neki, ő volt az első számú célpont, sikerült megszerezni.

Lakers meg hajlik Lue-ra, de ott még nincs megegyezés.

(#7288) diegho válasza saen (#7287) üzenetére


diegho
nagyúr

Talán jó irányba indul el a Suns, pláne, ha egy Ja Morant-ot el tudnak hozni a drafton, amire minden esélyük meg is van.

(#7289) nmate91


nmate91
tag

Ezek szépen lemeritik egymást a gsw meg köszöni szépen

(#7290) saen válasza nmate91 (#7289) üzenetére


saen
veterán

Érdekes, most Lillard nem merte eldobni messziről...

(#7291) nmate91 válasza saen (#7290) üzenetére


nmate91
tag

Nem is ment neki egész éjjel a tripla.

Barton hova ugrott erre ki?

(#7292) borges7 válasza nmate91 (#7289) üzenetére


borges7
aktív tag

Tökmindegy, egyiknek sincs esélye ellene.

(#7293) nmate91 válasza borges7 (#7292) üzenetére


nmate91
tag

Tavaly láttad a Rockets - GSW-t?

(#7294) diegho válasza nmate91 (#7293) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez hogy jön ide?

(#7295) nmate91 válasza diegho (#7294) üzenetére


nmate91
tag

Vagy felhozhatnám az idei Clippers ellenit is. A Warriors is verhertő, el kell hinni, meg 120% kell. Nincs pad náluk gyakorlatilag. Én még a Houstont sem írnám le teljesen.

(#7296) Sprq válasza nmate91 (#7295) üzenetére


Sprq
aktív tag

Sajnos KD felér egy egész csapattal, eddig.

Do you hear the voices, too?

(#7297) nmate91 válasza Sprq (#7296) üzenetére


nmate91
tag

Verhetőek, ne legyetek már ilyen negatívok :D
Bízok most a Houstonban (bár tavaly jobban éreztem, amíg CP le nem sérült), aztán jöhet a Portland.

(#7298) Sprq válasza nmate91 (#7297) üzenetére


Sprq
aktív tag

Én lennék a legboldogabb, ha kikapnának, mint OKC fan. :D
Csak megemlítettem, hogy KD elég OP.

Do you hear the voices, too?

(#7299) diegho válasza Sprq (#7298) üzenetére


diegho
nagyúr

OKC fanként azért gondolom kezd leesni, hogy miért lépett le. Remélem már mindenki felfogta, hogy ebben a történetben nem ő a rossz, hanem az a barom, aki úgy gondolta, hogy inkább Westbrooknak adja a vezérbotot.

(#7300) nmate91 válasza diegho (#7299) üzenetére


nmate91
tag

Nem rossz ember KD, nem akart ő senkit bántani. Csak egy könnyebb utat választott a bajnoki címhez.
Lehet így is, csak a 2(3?) gyűrűje max. súlyban ér többet, mint Nowitzki 1 gyűrűje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.