Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) diegho


diegho
nagyúr

A Bostont a legrosszabb first seednek tartják sokan, szerintem nem alaptalanul. Így, hogy megvan nekik a first seed, igazán nagy baromság volt a trade deadline előtt csendben maradni. Most lett volna esély pályaelőnnyel megverni a Cavs-t (mondjuk biztos vagyok benne, hogy ha a Boston erősít a télen, akkor a Cavs nem adja el az első helyét, mert a mostani az egy teljesen tudatos pihenés volt a szezon végére), többet ilyen nem nagyon lesz. A Nets pickje + Smart + valaki Butler-ért teljesen oké trade lett volna és most arról beszélnénk, hogy mi lesz majd a főcsport döntőben a Cavs ellen. Mondjuk mikor megláttam a köv szezonban Horford-nak kidobott pénzt, akkor azért sokkot kaptam. Worst contract in the NBA listán szorosan ott van Noah mögött a második helyen szerintem.

(#6052) ben11


ben11
őstag

Ó hogy mit toltak a csapatok az este. :R
Bucks hihetetlen, remélem így már túllépnek a Raptorson.
Lebron meg mit művelt a második félidőben, az embertelen.
És végül a memphis is behúzta nem kis játékkal a 3.-at.

(#6053) diegho


diegho
nagyúr

Nem vagyok Bulls rajongó, de ez a Rondo sérülés most egy főcsoport döntőbe kerülhet a csapatnak. Jó lenne a két barátot egymásnak feszülni a keleti döntőben így utoljára (Wade szerintem jövőre nem játszik főcsoport döntőt)

(#6054) perempe


perempe
addikt

Blake Griffin megsérült az idei rájátszásban is

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6055) diegho válasza perempe (#6054) üzenetére


diegho
nagyúr

Aki 15M-nél magasabb szerződést ad neki a nyáron meg is érdemli.

(#6056) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Remélem az OKC behúzza és azt is, hogy elkerülik a sérülések.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#6057) diegho


diegho
nagyúr

Westbrook tripla dupla 2 negyed alatt.

(#6058) perempe válasza diegho (#6057) üzenetére


perempe
addikt

imádom a Sport TV 3 órás csúsztatott (élő) közvetítéseit. :W

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6059) diegho válasza perempe (#6058) üzenetére


diegho
nagyúr

Nagyon fontos volt mindkét csatornán ugyanazt a focimeccset közvetítetni élőben...

Az OKC innen már nem jön vissza, 4-1 lesz a vége.
A Bulls-t nagyon sajnálom, simán övék volt a párharc, sőt ahogy játszottak, úgy főcsoport döntő is biztosnak tűnt, de Rondo sérülése mindent átírt, ha nem jön vissza hamarosan, márpedig úgy néz ki nem fog, akkor a Boston behúzza.
Iso Joe megverte a Clipperst, szerintem a Jazz megy tovább.

(#6060) perempe válasza diegho (#6059) üzenetére


perempe
addikt

Rondo, Gobert és Griffin sérülése döntő. (szerencsére Rudi visszatért).

eljuthat a döntőig a Jazz? ők inkább a rájátszásra vannak kitalálva.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6061) perempe


perempe
addikt

Favors hány százalékos lehet?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6062) diegho


diegho
nagyúr

2K17-ben megpróbáltam újjáépíteni a LAkerst a realitások talaján maradva. A 19-20'-as szezonra ilyen kezdőt hoztam össze: D' Russel, J. Butler, P. George, Nance Jr., R. Gobert. Megmondom őszintén Gobert-et nem tudom hogyan szereztem meg, Ingram, Randle, Clarkson is a trade részei voltak az biztos. Butler pickekért jött, George ingyen, megtámogattam minimumért elérhető veteránokkal. Az eredmény 2 egymás utáni bajnoki cím, a harmadik sajnos nem jött össze. Gobert-en kívül szerintem reális lehet az, amit összehoztam. Igazából jöhetett volna Gobert-en kívül más center is, akár nála jobb is.

(#6063) ImACeltic válasza diegho (#6062) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én a Bucks-nál csináltam régebben egy Antetokounmpo-Middleton-Parker-Noel-Embiid ötöst. Padon Maker, Ross, Robin Lopez, Brogdon akiket jobban használtam. Mondjuk én nem szimuláltam le pár szezont hanem játszottam velük 10-15 meccset, de valószínű hasonló eredmény jött volna össze vagy max 1 év után kezdtük el volna gyűjtögetni a gyűrűket amikor már mindenki jobban beérik.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#6064) diegho válasza ImACeltic (#6063) üzenetére


diegho
nagyúr

Szép lineup, csak a valóságban az lenne a kérdés, hogy a Middleton, Parker, Embiid hármas összesen hány percig tud együtt játszani sérülés nélkül.

(#6065) ImACeltic válasza diegho (#6064) üzenetére


ImACeltic
őstag

Hát igen. :/

Tegnap is megpróbálkoztam hasonló keretet összehozni a Bucks-al, de mivel Embiid kapott pár upgrade-et a régebbi próbálkozásom óta, a Philly már nem adja oda Monroe + Brogdon és a 4 legértékesebb pick-ért sem. :D :(((

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#6066) perempe válasza ImACeltic (#6065) üzenetére


perempe
addikt

Monroe egész jól játszik most a rájátszásban.

Joe Ingles is egész jó
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6067) diegho válasza ImACeltic (#6065) üzenetére


diegho
nagyúr

Én majd egy Wall Cousins párost akarok összehozni, fogalmam sincs hogyan, de egyszer megcsinálom.

(#6068) ImACeltic válasza diegho (#6067) üzenetére


ImACeltic
őstag

Ha felforgatod a Warriors-t, akkor sztem menni fog, ott van bőven érték.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#6069) diegho válasza ImACeltic (#6068) üzenetére


diegho
nagyúr

Az úgy túl könnyű lenne. A LAkersben szeretném összehozni őket.

(#6070) ben11


ben11
őstag

Az első negyedben mi pusztítást végzet a GSW.. :Y

(#6071) perempe


perempe
addikt

továbbjutott a Toronto és a San Antonio; DeRozan[link] és Parker[link] játszott jól.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6072) diegho


diegho
nagyúr

Ez a Boston - Chicago arra volt jó, hogy megtudtuk Rondo még mindig meghatározó játékos, Wade és Butler viszont nem igazán tudott felnőni a feladathoz.

(#6073) ben11


ben11
őstag

Sajnálom a bakokat és a mackókat is. Azért megmutatták hogy kell velük számolni. :R

(#6074) diegho válasza ben11 (#6073) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem ebben a sorozatban egyértelművé vált, hogy a Bulls-t újra kell építeni. Az, hogy Rondo kidőlt és ennyire összezuhantak egyértelműen arra utal, hogy ez a csapat rossz. Edzőt is váltani kell, az egyértelmű, de az, hogy a Wade - Butler páros ennyire gyámoltalan legyen Rondo nélkül, az már megengedhetetlen a Playoff-ban. Én mindkettőtől szabadulnék. Butler-ért a drafton kell pickeket szerezni, Wade pedig remélhetőleg nem marad player option-el. MCW-t is gyorsan küldeni kell és értelemszerűen egy backup PG-t kell draftolni, valamint egy jó Wing-et.

(#6075) diegho


diegho
nagyúr

Pár napja volt egy érdekes press conference Hoiberg-el, aki burkoltan tett egy megjegyzést IT4-re. Igaza volt, lassítva látszik, hogy kb az összes dribble-je szabálytalan. Igaza van, mondjuk a szabály eléggé régi, de ettől még IT4 dribble-jei szinte mind travel-ek. Érdekes dolog ez, eddig senki nem nézte ezt meg?

(#6076) borges7 válasza diegho (#6074) üzenetére


borges7
aktív tag

Wade már régen túl van a csúcson, meghatározó kezdőjátékos már nem lesz belőle, Butle jóval nagyobb csalódás, de ez a Bulls egész évben szedett-vedett csapat benyomását keltette sajnos.

(#6077) borges7 válasza diegho (#6075) üzenetére


borges7
aktív tag

Rengeteg játékos vezet szabálytalanul labdát, nem csak Thomas, Chris Paul, Durant pl. és még sokan mások

(#6078) perempe


perempe
addikt

nagy meccs volt a második Boston-Washington, IT4 nagyot játszott [link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6079) diegho válasza perempe (#6078) üzenetére


diegho
nagyúr

Elég gáz, hogy egy 175cm-es kisgyereket nem tudnak levédekezni.

(#6080) Grave_444 válasza diegho (#6079) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ez aztán hozzáértő megnyilvánulás volt. :C

(#6081) diegho válasza Grave_444 (#6080) üzenetére


diegho
nagyúr

A magasaknak simán blokkolni kellene a betöréseit.

(#6082) perempe


perempe
addikt

Tony Parker is kidőlt

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6083) perempe


perempe
addikt

a 4. meccsen nagyon utaztak a washingtoni játékosok Isaiah Thomasra. hiába dobott 19 pontot, róla legalább ennyit dobtak (-30 +/-).

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6084) diegho válasza perempe (#6083) üzenetére


diegho
nagyúr

A Celtics-nek ez a gyengéje, IT nem tud védeni egy pozíciót sem.

(#6085) diegho


diegho
nagyúr

NBA Playgrounds-t próbálta valaki? Nekem most tölti a steam, elég nagy fun faktor van benne videók alapján.

(#6086) perempe


perempe
addikt

Leonard és Parker nélkül nyert magabiztosan idegenben a Spurs, vasárnap már a Warriors vendégei lesznek.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6087) diegho


diegho
nagyúr

Ez a Popovich mekkora arc:
"I don't want to talk too much about Patty Mills, because the more I say good the more we're gonna have to pay him (in free agency)."

(#6088) perempe


perempe
addikt

Zaza elintézte Kawhit :(

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6089) ben11


ben11
őstag

Valaki lépjen még Leonard alá..Szomorú meccs volt ez.

(#6090) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Alex Kennedy

Reminder: The 2017 NBA Draft Lottery is on Tuesday (May 16) at 8 p.m. ET. It's on ESPN. Here are each team's odds of winning the No. 1 pick.

Reminder: The Lakers must land in top 3 otherwise their pick goes to the 76ers. Also, the 76ers have the right to swap picks with the Kings.

Bocsi Laker fanok, de remélem kicsúszik az első 3-ból a pick és akkor talán lesz két TOP5-ös pick-je a Sixers-nek és tovább tudnak építkezni vagy 1-2 jó igazolással jövőre akár egy szépen helytálló PO csapatot is összerakhatnak. May the health with you Sixers, of course. Embiid, Simmons......erre a két emberre kib@szottul kíváncsi vagyok egy teljesen idényen keresztül.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#6091) diegho válasza ImACeltic (#6090) üzenetére


diegho
nagyúr

A 76ers nem építkezik, draftolgat, de sehova nem jut.

(#6092) perempe válasza ImACeltic (#6090) üzenetére


perempe
addikt

Heat TOP3-nak örülnék, bár erre van a legkevesebb esély. [link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6093) ImACeltic válasza diegho (#6091) üzenetére


ImACeltic
őstag

Igaz, ezt a draftot is idevéve összegyűjtöttet/összegyűjtenek sok kiváló fiatalt, aztán most jöhet az építkezés. Remélem jól fogják csinálni.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#6094) perempe válasza ImACeltic (#6093) üzenetére


perempe
addikt

Joel Embiid nem fogja bírni.

ma volltam MEFOB döntőn Miskolcon, egész nézhető volt. az Eger szerintem 40 ponttal vezetett a 3. negyed végén a Miskolc ellen.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6095) perempe


perempe
addikt

Olynyk alkotott [link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6096) diegho


diegho
nagyúr

Na este eldől, hogy lesz-e esélye a LAkers-nek az elkövetkezendő 5 évben playoff-ba jutni. Bár én akkor sem vagyok benne biztos, hogy a 18-19-es szezonban nem lehetnénk bajnokok, ha ez a pick most nem jön össze.
Mozgov és Deng menjen a francba, marad Clarkson és Zubac szerződéssel. PG13 és Cousins free agent lesznek, sőt igazából 3 nagy free agent is beleférne, akár Westbrook akár IT4.

(#6097) Süvi válasza diegho (#6096) üzenetére


Süvi
őstag

Legyen igazad mindenben :)

(#6099) diegho


diegho
nagyúr

2. Pick, remélem csere lesz és nem Lonzo-ra akar Magic építeni.

(#6100) Melack


Melack
veterán

Én a Boston helyében elgondolkodnék, hogy az összes nem top15-ös pickem + játékosokat tradelném a NY-kal Meloért. Végén még mindenki jól járna. Amennyi pickje van a Bostonnak, lassan 2 csapatot kiállíthatnának.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.