Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7751) diegho


diegho
nagyúr

Aki nem nézte még meg a Bulls-Hornets meccset, az azonnal essen neki. Elég ha az utolsó 1 percet nézitek. Hasonló, mint az a bizonyos Spurs-Rockets.

(#7752) perempe válasza diegho (#7751) üzenetére


perempe
addikt

#7728

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7753) saen


saen
veterán

Ma este fél tíztől lesz Rockets-Mavericks, kiváncsi vagyok mindkét csapatra, remélem jó meccs lesz.

(#7754) saen válasza saen (#7753) üzenetére


saen
veterán

Megnéztem az első félidőt, aztán lefeküdtem. A Rockets nem játszott semmi védekezést, nem nagyon értem, hogy hogyan akarnak így bajnokok lenni. A Dallast meg így nehéz értékelni, amikor az ellenfél nem csinál semmit könnyű jónak lenni.

(#7755) Naturalist


Naturalist
tag

Ha én a kosárlabda szövetségben dolgoznék azonnal elkezdeném lemásolni az edzés metodikát, amit Doncic fiatalként követett. Ha nem is termelnék ki szupersztárt, de tutira jó játékosokat kapnék.

Doncic 20 évesen Jordan, Lebron, Magic szintű játékot produkál. (védekezést elnézzük :D ). Ez nem normális!

(#7756) szebe válasza Naturalist (#7755) üzenetére


szebe
őstag

Mentalitást nem tudsz lemásolni sajnos. Illetve a szövetség meg a tao sem sokat segít...

Doncic szintű srác pedig ritka. Már amikor Fehérvárra jártak a Madriddal Szent István kupára (utánpótlás torna), láttuk, belőle lehet valaki. Azt azért nem gondoltuk, hogy ilyen hamar, ennyire befut.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7757) odinkain válasza Naturalist (#7755) üzenetére


odinkain
tag

Szerintem Doncic-nál inkább az a kérdés, hogy ezen a szinten megáll-e vagy képes tovább fejlődni mert felnőttekkel játszott együtt szóval érthető, hogy jobb mint a rookie-k.

PSN: inkaoner81

(#7758) ben11 válasza odinkain (#7757) üzenetére


ben11
őstag

Ezt sokan mondják, de attól hogy engem beraktak volna a madrid felnőttbe ugyan úgy nem lett volna belőlem NBA sztár, mint ahogy most sem.
Ahhoz, hogy egy euro ligában ilyen fiatalon vezér alak tudjon lenni baromi nagy tehetség kell, nincsen sok hozzá hasonló fiatal.
Ha euro liga helyett betévedt volna egy amcsi egyetemre én valószínűsítem, hogy hasonlóan kiemelkedett volna.

(#7759) saen válasza ben11 (#7758) üzenetére


saen
veterán

A tehetség az abszolút túlértékelt dolog. Persze, kell a kosárlabdához némi fizikai adottság, de onnantól már inkább arról szól, hogy ki hogyan és mennyi munkát rak bele.

(#7760) borges7 válasza odinkain (#7757) üzenetére


borges7
aktív tag

Tavalyhoz képest is sokat fejlődött már, sokkal magabiztosabb lett, triplája, büntetője is jobb.Támadásban gyakorlatilag levédehetetlen egy emberrel. Szóval nem az a kérdés, hogy fejlődik-e még, hanem hogy mennyit! Az egész ligában pár ember van csak, akinek ilyen kosár intelligenciája van. Viszont tényleg kell még mellé egy-két jó kiegészítő ember a magasabb célokhoz. Bár Porzingis is messze van még a csúcsformájától.

(#7761) saen válasza borges7 (#7760) üzenetére


saen
veterán

Azért azt is tegyük mellé, hogy a Dallasnak volt eddig az egyik legkönnyebb meccssorozata. Mérik a strength of schedule-t és ott valami 24.-ek jelenleg ami azt jelenti, hogy sok gyenge csapattal játszottak eddig. Az igazi tesztek még hátravannak nekik a szezonban.

(#7762) odinkain válasza saen (#7761) üzenetére


odinkain
tag

Akkor érzésre azt mondanám, hogy eddig a Lakers-nek se kellett megszakadnia.

PSN: inkaoner81

(#7763) perempe


perempe
addikt

szegény Russ [link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7764) saen válasza odinkain (#7762) üzenetére


saen
veterán

(#7765) odinkain válasza saen (#7764) üzenetére


odinkain
tag

Jól értelmezem, hogy minél feljebb vagy ezen a listán annál nehezebb sorosolásod van/volt?

PSN: inkaoner81

(#7766) saen válasza odinkain (#7765) üzenetére


saen
veterán

Igen.

(#7767) saen


saen
veterán

Éjjel volt Raptors-Sixers meccs, Gasol nulla ponton tartotta Embidet. 0-11 mezőnyből és 0-3 büntetőből, azért ilyen ritkán van :D

(#7768) odinkain válasza saen (#7767) üzenetére


odinkain
tag

Gondolom Embiid-nek nem volt akkora arca mint szokott :D

PSN: inkaoner81

(#7769) saen válasza odinkain (#7768) üzenetére


saen
veterán

Nem néztem a meccset, de biztos nem ezzel fog felvágni :D Egyébként meg Gasol ellen megy neki legrosszabbul a játék egyébként is:

(#7770) perempe


perempe
addikt

Melo 25 pontot dobott, idegenben nyert a Portland

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7771) borges7 válasza saen (#7761) üzenetére


borges7
aktív tag

Elolvastad azt is, hogy mire válaszoltam? ;)

(#7772) saen válasza borges7 (#7771) üzenetére


saen
veterán

Igen :K

(#7773) odinkain


odinkain
tag

Kezd erősödni bennem az érzés, hogy a Portland nem feltétlenül lőtt mellé Melo-val. Szépen beilleszkedni látszik Lillard és McCollum mellé/közé.

Pacers játéka is rettentően szimpatikus nincs egyénieskedés halálos csapatjáték folyik! Tetszik ez a szezon eddig!!!

PSN: inkaoner81

(#7774) perempe válasza diegho (#7751) üzenetére


perempe
addikt

Ma PJ Washington újonc létére nagyot játszott, Trae Young 49-et - nem volt elég, Doncic 42-t, Giannis, Bogdanovic és Powell 33-at dobott, meglepetést okozott a Spurs, Whiteside 10 blokkig jutott, Melo is jól játszott; nehéz követni az NBA-t.

meg kellene nézni persze a teljes meccseket, az összefoglalók alapján nem lehet véleményt mondani játékosokról.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7775) diegho válasza perempe (#7774) üzenetére


diegho
nagyúr

Engem Melo lepett meg, nem gondoltam volna, hogy ennyi kihagyás után így tud visszatérni.

(#7776) odinkain


odinkain
tag

Na azt se gondoltam volna, hogy a nagy Lakersnek pont a Dallas ellen szakad meg a sorozata. És ráadásul majdnem egy 20pontos zakóval.

PSN: inkaoner81

(#7777) saen válasza odinkain (#7776) üzenetére


saen
veterán

Első félidőt megnéztem még este, addig szoros volt, aztán lefeküdtem. Addig semmi nem utalt ilyen eredményre...

(#7778) perempe válasza odinkain (#7776) üzenetére


perempe
addikt

Doncic -10-nél szállt ki az első negyed végén, a második negyed közepén jött vissza (43-43); nélküle is megvannak. majd megnézem innen az összefoglalót.

Ajánlott csatornán megtalálható a Nets-Heat, Pelicans-Thunder és Magic-Warriors meccsek végének az összefoglalója (final minutes).

[ Módosította: Intruder2k5 ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7779) borges7 válasza odinkain (#7776) üzenetére


borges7
aktív tag

Én se gondoltam, a dallasi cserék jobbak voltak, illetve sokkal több triplát dobott a Mavs, és hatékonyabban, ezek voltak talán a főbb okai, na meg Doncic harmadik negyedes parádéja, imádom ezt a fickót, nem sok játékos van, aki tudja azt, amit ő, elképesztő esze van a játékhoz. Torontóra meg továbbra sincsenek szavak, rendesen agyonverték a Jazz-t, nagyon együtt vannak.

(#7780) saen


saen
veterán

Rég láttam olyan fura meccset, mint a Hornets-Suns most éjjel. Első félidőben 20 pontos Suns vezetés volt, úgy nézett ki sima kiütés. Aztán a második félidőben feljött a Hornets, 1 perccel a vége előtt ők mentek 7 ponttal, majd a Suns behúzott egy 12-0-ás befejezést és nyert 5 ponttal.
Suns 9/42 volt a hármas vonalról ami katasztrófális, ráadásul ha az utolsó percet nem számolom akkor 7/40. Mondjuk az, hogy ilyen rossz dobás mellett is tudott a csapat nyerni az nagy szó, de sok ilyen nem lesz az tuti.

(#7781) diegho


diegho
nagyúr

D12 dobott egy hármast! :C :R

(#7782) perempe válasza diegho (#7781) üzenetére


perempe
addikt

ha így folytatja, akkor ő lesz a következő Book Lopez.

CJ négyszer blokkolt.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7783) diegho válasza perempe (#7782) üzenetére


diegho
nagyúr

Úgy érzem ez a fogyás és maga a LAkers-es környezet nagyon jót tett neki.

(#7784) perempe válasza diegho (#7783) üzenetére


perempe
addikt

túl van misztifikálva, viszonylag egészséges.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7785) saen


saen
veterán

Cleveland el akarja cserélni Love-ot, szerintetek merre fog kikötni?

(#7786) diegho


diegho
nagyúr

A Buck kegyetlenül elverte a Clipperst, szó szerint alázás volt.

(#7787) saen válasza diegho (#7786) üzenetére


saen
veterán

Még a végén kelet erősebb lesz, mint nyugat :D

(#7788) perempe válasza diegho (#7786) üzenetére


perempe
addikt

Brogdont nem tudták megtartani, ennek ellenére a cserék is pozitívan szerepelnek [link].

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7789) odinkain válasza saen (#7787) üzenetére


odinkain
tag

Ezt már akartam kérdezni, hogy mitől vagy miért mondja mindenki, hogy kelet gyengébb??
Szerintem pont nyugaton van az, hogy eddig állandó jelleggel Warriors döntőzöttost ugyanaz van csak Lakers-el.

Ja tudom most jön a LeBron hányszor volt döntős és ezért gyengébb kelet.....

PSN: inkaoner81

(#7790) odinkain válasza diegho (#7786) üzenetére


odinkain
tag

Eléggé főleg, hogy 40-el is égett a Clippers.
Nekem az az érzésem, hogy Milwaukee-ba valami rotyog abba az üstbe....

PSN: inkaoner81

(#7791) perempe válasza odinkain (#7789) üzenetére


perempe
addikt

összetett kérdés. ha jól számolom, akkor a kelet vezet 1 meccsel, viszont annak a 6 nyugati csapatnak, amelynek pozitív a mérlege a keleti csapatokkal szemben, azok 35-15-re állnak. a három legrosszabb mérlegű csapat ront az összképen (Warriors, Grizzlies, Pelicans).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7792) odinkain


odinkain
tag

Úgy néz ki Hayward ma már játszik a Cavs ellen. Nagyon kellett már!

PSN: inkaoner81

(#7793) perempe válasza odinkain (#7792) üzenetére


perempe
addikt

ettől még a Pacers-Clippers a nap meccse!

visszatérve a kelet-nyugat témára: érdekes, hogy pl. a Wizards már 13 meccset játszott nyugati csapatok ellen, míg a Pistons csak kettőt, és a Cavs is csak hármat.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7794) odinkain válasza perempe (#7793) üzenetére


odinkain
tag

Azt hittem ide jöhet minden ami NBA-vel kapcsolatos vagy ezzel kapcsolatban eszébe jut valakinek.

Akkor átlehetne nevezni "a nap NBA meccse" topikra mondjuk és nem lenne félreértés......

PSN: inkaoner81

(#7795) perempe válasza odinkain (#7794) üzenetére


perempe
addikt

a nap meccse a Rockets-Kings, a nap hőse Bjelica volt.

nagyon magadra vetted. örülök, hogy játszik.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7796) odinkain válasza perempe (#7795) üzenetére


odinkain
tag

Figyi nem vettem magamra de ha annyit mondok Green Blood szerintem érteni fogod :K :)

Nekem a Rockets még mindig nem üti meg azt a szintet, hogy csapatként beszéljek róluk. Nekem az nem kosárlabda, hogy teszünk a védekezésre magasról mert majd Harden dob 60 3pontost és megleszünk bocs de nekem ez nem kosárlabda.....

PSN: inkaoner81

(#7797) perempe válasza odinkain (#7796) üzenetére


perempe
addikt

az egész Rockets támadása Hardenre épül, ezt akarja az edző. be tud törni, tud hármast dobni - ballal hátra kilépve is, veszélyes középtávból - akár floaterrel, passzolhat a centernek vagy valakinek, aki üresen áll a hárompontos vonalon túl, a gyűrű közvetlen közelében is tud befejezni, stb.
más csapatok rengeteget dolgoznak egy tiszta dobásért.
legalább most Westbrook jól játszott: nem erőltette a dobásokat, ill. bedobott néhányat.

belenéztem a Heat-Bulls végébe: Butler próbálkozott hármassal, ami nem volt tiszta (kimaradt), később elvitte az embert, és kipasszolta az újoncnak, akinek jó napja volt, ill. tisztán dobhatott. ezt a hátrelépős dobást nem lehet pontosan csinálni, hiába jó a játékos, általában védő nélkül 50% körül tudnak a legjobbak távolról.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7798) perempe


perempe
addikt

honnan vesztette el ezt a Spurs?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7799) saen válasza perempe (#7798) üzenetére


saen
veterán

Erről jut eszembe a Trae Young vs Miami, 1 perccel a vége előtt dobtak egy kosarat Young-ék, ekkor mentek 6 ponttal. Young kiabálta, hogy vége. Aztán jött a Miami és dobtak még 14 pontot az egy perc alatt úgy hogy az ellenfél egyet se és simán nyertek :DDD

(#7800) ben11 válasza saen (#7799) üzenetére


ben11
őstag

Jelezte, hogy ő végzet. Mint kiderült túl korán.. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.