Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) ben11


ben11
őstag

De nehezen indult ez a meccs. Atyám, lerágtam majd a 10 körmömet.
Persze elég a lefújáskor vezetni.. :)

(#7352) diegho


diegho
nagyúr

Lopez nagyon jól játszott. Imádom a játékát, egy igazi modern center, aki pofátlanul alul van fizetve és értékelve, de én úgy érzem, hogy neki semmi baja nincs a fizetésével, neki ez teljesen jó.

(#7353) borges7 válasza diegho (#7352) üzenetére


borges7
aktív tag

Ma ő volt a nyerő ember, védekezés, támadás, mindenben remekelt. Utolsó negyedre kifulladt a Raptors, csak Lowry tartotta bennük a lelket. Nem igazán látom, mivel tudnának javulni, jól dobták a triplát, míg a Bucks gyengén, és így is kikaptak. Hacsak nem jön valami váratlan teljesítmény a padról. De ott is erősebb a Bucks.

(#7354) diegho válasza borges7 (#7353) üzenetére


diegho
nagyúr

A Bucks örülhet, hogy Brogdon visszatért, nélküle azért ez sokkal nehezebb lenne. Majd a 3. meccs után már kb látni, hogy mi a helyzet. Mindenesetre Kawhi helyében menekülnék Torontóból a nyáron, ha itt marad elvesztegeti a tehetségét.

(#7355) saen


saen
veterán

Azt hiszem a Warriors-Blazers párharc eldőlt. Megint tudott nyerni úgy a Warriors, hogy sok játékost játszattak, gyakorlatilag pihentek. Védelme nem elég erős a Portlandnak, hogy esélye legyen.

(#7356) nmate91 válasza saen (#7355) üzenetére


nmate91
tag

Az a bizonyos stretch four is hiányzik nekik nagyon, semmi spacing nincs nekik magasemberek felől.

(#7357) perempe válasza saen (#7355) üzenetére


perempe
addikt

Kantert piszkálják, de szerintem nem vele van a baj. Curry és Klay nagyon jó dobó, egy másodperc elég nekik.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7358) ben11


ben11
őstag

Az jutott az eszembe, hogy nagyon pörgetik a Curry tesókat,de a túloldalon is ott vannak Gasolék.
Jó igaz, Pau nincs páján, de a csapat tagja.

(#7359) nmate91


nmate91
tag

Ütős ez a Bucks, na. Giannis ellen ma sem tudtak kitalalni semmit. Kawhi meg egyedül kevés.

(#7360) ben11 válasza nmate91 (#7359) üzenetére


ben11
őstag

Ha van csapat, ami megfoghatja a GSW-t, akkor azok Ők.
Elképesztő mély a keret, mindig van valaki, aki elő tud lépni.
Betyárosak na. :C

(#7361) borges7 válasza ben11 (#7360) üzenetére


borges7
aktív tag

Tényleg így van, nekik megvan az elit védekezés, és elit támadás is hozzá, izgalmas döntő lehet, ha összejön. Én egész eddig kicsit szkeptikus voltam a Bucks-szal, mert nehezen tudtam elképzelni, hogy egy első körös kiesés után akkorát javuljon egy csapat, hogy következő évben bajnok lesz(volt már ilyen az NBA történetében??), de rendre rám cáfolnak. Hihetetlenül együtt vannak, ráadásul csomó olyan felállásuk van, amiben 5 jó kinti dobó szerepel, ami ellen baromi nehéz védekezni.

(#7362) diegho válasza borges7 (#7361) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem tudom ilyen hányszor volt (rengetegszer), de ennél sokkal durvább fordulat is volt már. Liga 2. Legrosszabb csapata következő évben bajnok pl.

(#7363) nmate91 válasza borges7 (#7361) üzenetére


nmate91
tag

GSW pl. 2013-14 utáni szezonban bajnok lett. De amúgy ja, ez nem ritka.

(#7364) nmate91


nmate91
tag

15 pontot leadni sem rossz, hihetetlen gyengék fejben a Portland játékosok

[ Szerkesztve ]

(#7365) saen válasza nmate91 (#7364) üzenetére


saen
veterán

Lillard sérülten játszik, így esélyük sincs.

(#7366) Süvi


Süvi
őstag

Mindent megtesznek, hogy maradjon Leonard. :)

[ Szerkesztve ]

(#7367) diegho válasza Süvi (#7366) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha marad, akkor meg is pecsételte a sorsát, akárcsak PG13, akit egyszerűen nem értek, hogy miért döntött így.

(#7368) perempe válasza nmate91 (#7364) üzenetére


perempe
addikt

a Warriors pad egész jó (33 pont, 15/21), illetve Curry és Klay nem egyszerre pihen.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7369) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Dupla söprésről mit gondoltok?
A 2. meccs után nekem az is meglepő, hogy a bet-nél 2,5-ös favorit a raptors, hazai pálya ide vagy oda.
MIddletonnal a nyakán Kawhi egyedül nem lesz elég, SIakam meg mintha pályán se lenne.

(#7370) perempe


perempe
addikt

hány játékos kell a Warriorsnak? két kezdő és Iggy nélkül nyertek Portlandban, bejutottak a döntőbe.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7371) Sprq válasza perempe (#7370) üzenetére


Sprq
aktív tag

Hány portlandi játékos kell ahhoz, hogy 3 meccsen is 17 pont előnyről kapjanak ki :N

Do you hear the voices, too?

(#7372) diegho


diegho
nagyúr

Keleten helyzet van.

(#7373) saen válasza diegho (#7372) üzenetére


saen
veterán

És fokozódik...

(#7374) diegho válasza saen (#7373) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez így egy nagyon nem várt fordítás. Ezek szerint megjöttek az alkatrészek Kawhi-hoz, innen már csak behúzzák.

(#7375) saen válasza diegho (#7374) üzenetére


saen
veterán

Még nem dőlt el semmi, innen még a Bucks is nyerhet. Viszont önbizalom megjöhetett a Torontónál, mostmár nekik szurkolok, hogy húzzák be az évet. Mekkora lenne ha Kawhi Torontóban bajnok lenne.

(#7376) diegho válasza saen (#7375) üzenetére


diegho
nagyúr

Én konkrétan ezért szurkolok. Legyen bajnok! Mindenesetre szerintem a gsw ellen egyik sem tud 4-szer nyerni.

(#7377) saen válasza diegho (#7376) üzenetére


saen
veterán

Persze, GSW az esélyes, csak hát ők meg fogynak, ráadásul Durant sincs még közel sem a visszatéréshez. Bármi lehet.

(#7378) perempe válasza diegho (#7374) üzenetére


perempe
addikt

VanVleet jól dobott.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7379) borges7


borges7
aktív tag

Bucks tovább erőlteti a Giannis-betöréseket, pedig nyilvánvalóan nem működik. Ugye első lépcső mondjuk Kawhi, ha rajta túljut jön Siakam, aztán ha mégis eljut a gyűrűig, Gasol lecsapja, mint a legyet. Kiderül, hogy Budenholzer tud-e még változtatni, illetve mer-e? sok lehetősége már nem lesz...Raptors meg köszöni szépen, és durván elit védekezéssel szétszedi őket.

(#7380) nmate91


nmate91
tag

...és akkor jöhet a 4 meccses döntő, Kelet legalább izgi volt :DD

(#7381) diegho válasza nmate91 (#7380) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem azért kell 6 meccs is, mire Kawhi megveri őket, de meglátjuk.

(#7382) diegho


diegho
nagyúr

Amúgy ez a győzelem szerintem eléggé "fontos" volt az NBA jövőjét illetően. Konkrétan a nem tudok dobni, de genetikai csoda vagyok és a tudok dobni és 100%-ig a győzelemért élek frontemberek csaptak össze. Ha idén netán Giannis bajnok lett volna a Bucks-al, az eléggé megváltoztatta volna a ligát, de így egyelőre maradt minden a helyén. Én ennek örülök is, mert így a két legjobb játékos ott lehet a döntőben, mint az elmúlt 2 évben. Hogy ott mi lesz, azt nem tudom, mert mindenki nagyon favorizálja a Warriors-t, de 2 éve a nyugati döntő első meccsének első felében azért elég érdekes számok voltak a kijelzőn.

(#7383) saen válasza diegho (#7382) üzenetére


saen
veterán

Ugyanez lesz egyébként Zionnal is, amíg nem tanul meg dobni, addig a rájátszásban messze nem fog jutni. Giannis se tudott a legjobb lenni, Ben Simmons is többször volt gyenge, mint nem. Egyszerűen itt már tudni kell dobni, mert védekeznek is a csapatok.

Egyébként Suns fan-oknál még mindig sokan olyan PG-t akarnak aki nagyon passzol és nem dob, az ilyet sose értettem. Ilyen szinten mindenkinek kell tudni passzolni és dobni egyaránt. Ha valakinek van nagy hiányossága, azt keményen megbüntetik.

(#7384) perempe válasza diegho (#7381) üzenetére


perempe
addikt

pl. a bwin 3.5-ért kínálja a Toronto bajnoki címét. ennyire esélytelenek lennének?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7385) diegho válasza saen (#7383) üzenetére


diegho
nagyúr

A Suns fan-ok nem olyant akarnak, aki nem tud dobni, hanem pass first point guardot akarnak és ez okos is tőlük, mivel ott van Booker, aki majd dob. Nekik igazából egy prime Rondo kellene, aki folyamatosan megy be és ossza ki a passzokat, vagy dobja a floatereket.
Pontosan ilyen játékos kellene még több csapatnak is (Rockets pl) de sajnos elég kevés ilyen van. Lonzo lehetne ilyen, de őt, most már ki lehet jelenteni, hogy az apja teljesen tönkretette. Vannak pillanatai, amikor megmutatja milyen lehetne, de nincs önbizalma és ez csak a hülye apjának köszönhető. Agyon sztárolta a fiát, az meg szegény elhitte, hogy ő egy isten, bejött a ligába, aztán rögtön kapott egy Beverly-t az első meccsén, aki helyrerakta. Minden fizikai adottsága megvan, hogy ő lehessen az a játékos, akire olyan sokan várnak, de fejben helyre kell rakni.

(#7386) diegho válasza perempe (#7384) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem van egy érdekes véleményem erről a Warriors-ról. Meg kell nézni milyenek Durant nélkül és milyenek vele. Duranttal Curry és Klay és Draymond is visszalép, hagyják Durant-et játszani, viszont, ha Durant-et meg tudod fogni, akkor a többieknek kellene előre lépni, de Durant ott van a pályán, nem abból az iskolából való, ahonnan ők, nincs olyan szép labda járatás, nincsenek meg azok a gyönyörű passzok. Nem mondom, hogy rosszabbak Durant-al, mint nélküle, de teljesen máshogy játszanak és ellenük is teljesen máshogy kell játszani. Azt nem tudni, hogy Durant nélkül mit csinálna velük a Raptors, azt viszont láttuk, hogy Kawhi mit tud csinálni velük, ha Durant a pályán van. Érdekes lesz ez a döntő, az biztos, mert itt kiderül, hogy egy android mit tud kezdeni a superhuman-ok ellen.

[ Szerkesztve ]

(#7387) perempe válasza diegho (#7386) üzenetére


perempe
addikt

az ISO-nak azért van annyi előnye, hogy a többi játékosnak nem kell odatennie magát egy tiszta dobóhelyzetért, pl. Harden (elzárás - leválás Capelával) vagy a GS mindent odaad KD-nek, mert ő majd bedobja. tény, hogy a GS szórakoztatóbb KD nélkül.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7388) nmate91


nmate91
tag

1. Giannis még mindig csak 24 éves, egy rakás szezonja van még a csúcson. Nagyon jó mentalitása van, közel "Mamba mentality". Keményen fog dolgozni, hogy jövőre döntőzzön, már idén is sokkal jobban dobott.

2. A Raptorsnak más tészta lesz a GSW.
Nem lehet behúzódni a festékre 2 vonalban, hogy zárjanak az aktuális sztárjátékos előtt. Keményen követni kell a zárások között a két örökmozgót is, még ha a Durant isot meg is fogja Kawhi. Sokkal kiszámíthatatlanabb csapat a GSW és amikor jönnek nekik azok a bizonyos 5 percek, amikor Curry és Klay elkattan és a logóról dobálja a hármasokat, akkor lehet pislogni azért.
Szerény véleményem szerint, most nem védekezésben kell valami extrát kitalálni, hanem támadásban, amivel esetleg a GSW nehezebben tud mit kezdni.

Szóval bármennyire is legendás ez a Raptors védekezés (mert amúgy az, legalábbis ezen a 4 meccsen tuti), én szkeptikus vagyok továbbra is, mivel a GSW ellen már nem elég "csak" védekezni.

(#7389) saen válasza diegho (#7385) üzenetére


saen
veterán

Aktív vagyok kb minden Suns-os social media felületen legalább olvasás szinten, elég jól tudom, hogy a legtöbb Suns szurkoló hogyan gondolkozik. Rengeteg az olyan aki még Curry-re is kijelenti, hogy nem is PG hanem SG...
Én nem szeretnék pass first PG-t a Sunsnak, ez a tipus szerintem már halott. Max egy Nash 2.0-át aki szeret passzolni, de kb a liga egyik legjobb dobója is mellette, de ilyen meg nincs jelenleg. Nem akarok mégegy Jason Kidd-et. (Rondo-t nem ismerem eléggé, hogy véleményt formáljak róla). Illetve Lonzot se szeretném, hiába szerelmes belé a fél Suns tábor.
Mai NBA-ben mindenkinek kell tudni passzolni és dobni is egyaránt, már rég nem az van, hogy felhozza a PG és valakinek leosztja. Ennél összetettebb támadások vannak, vagy pedig sima iso és ennyi.

(#7390) saen válasza nmate91 (#7388) üzenetére


saen
veterán

Én mindkét irányban el tudom képzelni az eredményt ezen a döntőn és fogalmam sincs, hogy mi lesz. Szerintem van esélye a Torontonak, de persze az is benne van, hogy kisöprik őket. Inkább csak kiváncsian várom az egészet, bármelyik végeredménnyel elégedett leszek ha jó meccsek jönnek.

(#7391) borges7 válasza saen (#7383) üzenetére


borges7
aktív tag

Értem mit akarsz mondani, de Giannis 3PT% a Raptors ellen: 33%(3.5 ATT), Kawhi 34%(5.3 ATT), szóval Giannis már eddig is nagyot fejlődött pl. triplában, ahhoz képest, ahonnan indult. Szóval ne állítsuk már úgy be, mintha egyáltalán nem tudna dobni :P Ez a Simmons hasonlat nagyon rossz, Simmons nem is hajlandó rádobni se tempót, sehonnan, nem hogy triplát. Kawhi nyilván jobb játékos overall, ez teljesen nyilvánvaló. Giannis most jutott először elődöntőbe, és folyamatosan fejlődik. Amúgy én a labdavezetést erősen hozzátenném a javulás feltételeihez, ezzel is meggyűlt a baja jó párszor, amikor csapdázták.

(#7392) saen válasza borges7 (#7391) üzenetére


saen
veterán

Ez nem Giannis ellen szól, van még 2-3 éve míg még bőven tud fejlődni, össze fogja ezt rakni. Jelenleg a játéka viszont nem a dobásra épül hanem a betörésre. Ezt meg kell tanulnia dinamikusan változtatni és úgy dobni, hogy féljenek tőle így is. Jelenleg ez nincs meg, akkor sem ha sokat fejlődött ebben.

(#7393) perempe válasza saen (#7392) üzenetére


perempe
addikt

én azokat a játékosokat becsülöm, akik Jordanhoz hasonlóan középtávból eredményesek[link], ebben a rájátszásban Kawhi és KD, valamivel lemaradva CJ.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7395) nmate91 válasza AirForceTwo (#7394) üzenetére


nmate91
tag

Melyik korszak NBA szabályaival? Nagyjából ennyi dönthetne, de pont ezért teljesen összehasonlíthatatlanok ezek a dolgok.

(#7396) diegho válasza AirForceTwo (#7394) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha a felső csapatból kiveszed AI-t és a helyére egy igazi 1-est raksz, akkor felső nyer, teljesen mindegy milyen korszak szabályaival.

(#7398) nmate91 válasza diegho (#7396) üzenetére


nmate91
tag

Ezt biztosan nem jelenteném így ki.
Curry és Thompson olyat tud, amit MJ és a többiek még nem láttak (fosni a triplát a pálya minden pontjáról). 2019-es szabályokkal és a Rodman Pippen Jordan védekezési szokásaival pedig 1 negyed alatt összejönne a 6 falt. Szóval pont ilyen dolgok miatt hülyeség az összes ilyen összehasonlítás :D

(#7399) diegho válasza AirForceTwo (#7397) üzenetére


diegho
nagyúr

IT, Stockton, Magic, lenne kit. Az alsó csapatból ki védekezne a Jordan Kobe pároson? A felső csapatban 4 olyan elit védekezés van, amivel kb lehetetlen mit kezdeni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.