Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7401) nmate91 válasza diegho (#7399) üzenetére


nmate91
tag

De ha már cserélünk egyiknél, akkor miért ne cseréljük ki Klayt is pl. Kawhira, mindjárt más a felállás.

(#7403) borges7


borges7
aktív tag

Az a 1993-96 közötti Bulls Rodman-nel centerben maga volt a tökéletes small-ball team, mielőtt még egyáltalán divatba jött volna a small-ball. Egytől ötig minden posztra volt védőzseni, kiváló two-way játékosokkal. Régi szabályok mondjuk Green meg Klay esetében még kedveznének is, mert ma minden szir-szart lefújnak. De tényleg nem lehet megmondani, más kor, más szabályok. Azért a legjobb játékos még mindig a Bullsnál lenne :) Viszont a több tehetség talán a Dubsnál(eredeti csapatokat nézve, nem ilyen Iverson, meg LeBronos keveréket)

(#7404) perempe


perempe
addikt

a Kawhi-Siakam duóval nem tudott mit kezdeni a Warriors.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7405) Sprq válasza perempe (#7404) üzenetére


Sprq
aktív tag

Siakam valszeg nem fog végig így játszani, de mindenképp bizakodásra ad okot ez a meccs

Do you hear the voices, too?

(#7407) saen válasza Sprq (#7405) üzenetére


saen
veterán

Emellett kb minden befelé pattant a Raptorsnek, a Warriorsnak meg kifelé. Ez sem lesz minden meccsen így.

Ettől függetlenül jól játszott a Raptors, megérdemelték.

(#7409) nmate91


nmate91
tag

...aaand it's gone.

Továbbra is jól játszottak, Kawhi kapta a büntetőket, de most nem tudták behuzni. GSW-nek jött a szokásos "5 perc" a 3. negyedben, ami ellen nem tudsz mit kezdeni.

(#7410) saen válasza nmate91 (#7409) üzenetére


saen
veterán

Nem ez volt, sokkal inkább az, hogy Toronto nem bírta az eddigi tempot és leeresztettek védekezésben és ezt büntették.

Cserébe viszont Looney és Klay is lesérült, lassan elfogy a Warriors...

(#7411) saen


saen
veterán

Looney nem játszik már többet a döntőben sérülés miatt, Klay meg kérdéses a köv meccsre.

(#7412) nmate91 válasza saen (#7411) üzenetére


nmate91
tag

Hiányzott is Klay védekezése, meg a pontjai. Cousins meg csak fék ebben a Warriorsban.

(#7413) perempe válasza nmate91 (#7412) üzenetére


perempe
addikt

több sérüléssel küzdött a Warriors az elmúlt években, de most minden itt van.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7414) nmate91


nmate91
tag

Sérülések meg momentum ide vagy oda - kettőt elhozni az Oracleből elég kemény...

(#7415) diegho válasza nmate91 (#7414) üzenetére


diegho
nagyúr

Innentől teljesen egyértelmű, hogy egyetlen módon lehet csak Durant halhatatlan, ha visszajön és fordítanak. Kawhi kicsit jobban mozgott már, mint az előző meccsen, lassan kezd felépülni szerintem.

(#7416) saen válasza diegho (#7415) üzenetére


saen
veterán

Nem fognak visszajönni, Durant még sérült, ha játszani is fog, nem lesz elég jó. Innentől szerintem nincs esélye a Warriorsnak és nem véletlen, hogy 5 döntőt egymás után nem szoktak játszani a csapatok. Ezt a terhelést senki se bírja.

(#7417) perempe válasza saen (#7416) üzenetére


perempe
addikt

már a 4. meccs előtt favorit volt a Toronto (BWIN - fogadás versenysorozatra):
GS 2.05 TOR 1.80

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7418) saen válasza perempe (#7417) üzenetére


saen
veterán

Mondjuk a fogadóirodák pont nem érdekelnek :D Ők statisztikai alapon dolgoznak, sokszor nincs igazuk.

(#7419) perempe


perempe
addikt

-Durant valószínűleg játszik az 5. meccsen
-a Nets egy cserével megalapozta a Durant-Irving duó anyagi hátterét

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7420) nmate91 válasza perempe (#7419) üzenetére


nmate91
tag

Ez nem semmi meccs lesz, valahogy meg kéne nézni élőben, de akkor holnap délután bealszok a tárgyalóteremben. :D

(#7421) ben11 válasza nmate91 (#7420) üzenetére


ben11
őstag

A bilincs a helyén tartja az embert, nem borulnál akkorát.. ;]

Én nem vagyok önmagam ellensége, holnap délelőtt hírzárlat, du/este meccs.

[ Szerkesztve ]

(#7422) nmate91


nmate91
tag

Volt dráma bőven. KD lehet őszre is elintezte magát.

(#7423) saen válasza nmate91 (#7422) üzenetére


saen
veterán

Jó meccs volt nagyon. Én mostmár a Warriorsnak szurkolok, minden ellenük szól, kb játékosuk sincs, Looney is kiesett megint, nemcsak KD.

(#7424) vallas


vallas
senior tag

Csak álmodtam, vagy tényleg kiírták, hogy Green nem játszik a következő meccsen a 6. tekója miatt?

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#7425) Sprq válasza vallas (#7424) üzenetére


Sprq
aktív tag

7 db kell eltiltásért a playoffban.

Do you hear the voices, too?

(#7426) perempe válasza nmate91 (#7422) üzenetére


perempe
addikt

LeBron örül, Kyrie sír.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7427) vallas válasza Sprq (#7425) üzenetére


vallas
senior tag

Na akkor ok, mert furcsa volt, hogy nem láttam ilyen infót.

Akkor valószínűleg csak kiírták hogy 6 és ha meg egy akkor eltiltás, csak még ezek szerint nem voltam eleggé ébren...😁

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#7428) saen válasza perempe (#7426) üzenetére


saen
veterán

Ha tényleg elszakadt az achillese KD-nek, akkor a nyári átigazolási szezon borulhat. Jó eséllyel KD marad 31m-ért a Warriorsnál, Kyrie nem tuti, hogy elmegy a Netshez és ez úgy lavinát is indíthat.

(#7429) diegho válasza saen (#7428) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez akár kedvezhet is a LAkersnek. Mindenesetre nem véletlenül nem siette el a visszatérést James a szezon közben.

(#7430) perempe


perempe
addikt

most ismétlik a Sport1-en a meccset - épp félidő, de a tv-műsorban nem szerepel. :W

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7431) borges7 válasza saen (#7423) üzenetére


borges7
aktív tag

Looney-nál azt állapította meg a vizsgálat, hogy nem romlott az állapota, így elvileg játszhat majd, "csak" a fájdalmat kell elviselnie, ahogy ő mondta. Hihetetlen meccs volt(megint), egészen elképesztő, hányszor számoltak már a Warriorsra idén, de kiütni még senki se tudta. Hajrá Harcosok!

[ Szerkesztve ]

(#7432) SpaceKombajn válasza perempe (#7430) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Ja, mert a marhák(sport tv műsorújság, meg a többi tv műsoros weboldal) egy nappal elnézték a meccs időpontját. Hétfő este/éjjel kedd hajnal (03:00 magyar idő) helyett, ma este és szerda hajnalban van szerintük a meccs, és így az ismétlések is csúsznak egy napot a műsorújságban.

Én elkezdtem nézni élőben, de az első negyed után elaludtam és 14:00-kor kapcsoltam be az ismétlésre, de akkor már rég ment, a második negyedből volt vissza 4 perc, kb. fél kettőkor kezdődhetett.

spacetime

(#7433) attiati válasza SpaceKombajn (#7432) üzenetére


attiati
veterán

Ezt jól megcsinálták :)
Na ezért nézem inkább ncore-on, hogy mikor volt a meccs.

Két napja hírzárlaton vagyok, mert a port.hu-n nem lattam, hogy mikor lesz ismétlés sport1-en.

Következő meccs nálunk péntek hajnalban.
Nagyon elszórakozta ezt a Toronto.

[ Szerkesztve ]

(#7434) perempe válasza saen (#7428) üzenetére


perempe
addikt

[link] a nyílt nyugat tetszik leginkább.

Anthony Davis ügynöke a Bostont is kizárta, összeállhat az Irving-LeBron-Davis trió?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7435) vallas


vallas
senior tag

Hali,

MA , illetve holnap 3 kor game 6...

Ha a második félidőre akarok felkelni, mit javasoltok? 4:30, vagy előbb, vagy később?

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#7436) nmate91 válasza vallas (#7435) üzenetére


nmate91
tag

4:30 jó. 10-15 perccel később kezdenek kb, első félidő átlag 50-55 perc alatt megy le talán, lesznek büntetők is azért bőven. Ha meg pár perccel előbb-később kelsz, azt ki lehet bírni.

(#7437) vallas válasza nmate91 (#7436) üzenetére


vallas
senior tag

:R thnx, ébresztő beállítva... :D

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#7438) nmate91


nmate91
tag

Greentől mi volt ez az agyfasz a végén? :D Majdnem elbukták miatta...

(#7439) diegho


diegho
nagyúr

6 meccs lett, ahogy jósoltam. Én örülök a Raptors sikerének, kellett már egy ilyen fairy tale a ligának.

(#7440) saen válasza diegho (#7439) üzenetére


saen
veterán

Alapvetően ezt akartam én is, viszont nem így. Ez a sok sérülés nagyon nem jött be ami a Warriorst sújtotta. Ettől függetlenül baromi nagyot játszott a Raptors, nem véletlen volt a győzelmük.

(#7441) saen


saen
veterán

Most látom, Klaynek is sikerült egy "torn ACL"-t összehozni, ő is kihagyja a köv szezont. Ez azért elég kemény...

(#7442) diegho


diegho
nagyúr

AD meg is van.

(#7443) ImACeltic válasza diegho (#7442) üzenetére


ImACeltic
őstag

Hiába, szerintem LBJ már nem fog gyűrűt nyerni.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#7444) diegho válasza ImACeltic (#7443) üzenetére


diegho
nagyúr

Melyik csapat lesz erősebb, mint a Kemba, James, AD trió?

(#7445) saen válasza diegho (#7444) üzenetére


saen
veterán

Kembát még ne számold oda, csak ha leigazolják.

(#7446) Süvi válasza ImACeltic (#7443) üzenetére


Süvi
őstag

Szerintem sem, bár Kemba tényleg jó lenne.
James-ben már nincs annyi motiváció és tűz, amennyi szükséges lenne.
Annak azért örülök, hogy a cserére pontot tettek, mert megviselte a Lakers-t ez a cirkusz.

(#7447) diegho válasza saen (#7445) üzenetére


diegho
nagyúr

Őt akarják, én nem arra indulnék, majd kiderül mi lesz.

(#7448) ImACeltic válasza diegho (#7444) üzenetére


ImACeltic
őstag

Ha a Warriors nagyjából egyben marad és felépül mindenki, akkor Ők biztosan. Keleten Raptors és a Bucks.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#7449) diegho válasza ImACeltic (#7448) üzenetére


diegho
nagyúr

KD kihagyja a következő szezont, Klay szintén esélyes erre. A playoff is kérdés náluk. Kawhi szerintem nem marad a Raptorsban. A Bucks pedig nem tud mindenkit megtartani.

(#7450) saen válasza diegho (#7447) üzenetére


saen
veterán

Én csak arra utalnék, hogy lesz még meglepetés június 30-án, hogy ki hova megy. Persze lehet elhozzák Kembát, passz, de várnék még az elhamarkodott kijelentésekkel.

Emellett korrekt support is kell egy sztártrio mellé, azon is rengeteg múlik a rájátszásban. Ezekről még semmit se tudunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.