Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) saen válasza ImACeltic (#7448) üzenetére


saen
veterán

Warriorst nyugodtan lehúzhatod jövőre a bajnokesélyesek listájáról, KD egész évet kihagyja, Klay kb az all-star meccs körül fog visszajönni és mindkettőnek kell majd idő, hogy visszatérjen a régi formája. Ezek komoly sérülések nagyon.
Curry/Green páros kevés a bajnoki címhez, főleg úgy, hogy Greenen is jöttek elő mindenféle kisebb sérülések. Pénzük meg nincs amit költhetnének, szerintem még a playoff se biztos így.

(#7452) nmate91


nmate91
tag

Szerintem túl sokat adort fél a Lakers AD-ért, de nyilván ez csak később derül ki.

(#7453) szebe


szebe
őstag

Ha úgy nézzük, meg kellett lépni egy ilyet (de az ára szerintem kicsit borsos).
PG után szerintem Kawhi is leves Lakers szempontból, és ha várnak 1 évet Davis FA státuszára, valószínűleg az a vonat is elmegy.
Viszont hosszabbítás nélkül nagyon rizikós, hiába ígér fűt-fát Davis, és az ügynöke.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7454) diegho válasza nmate91 (#7452) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem kb jó a trade, de sok múlik a 4. picken. AD egy nagyon jó játékos, mindkét oldalon elit. Akik mentek nem bajnok csapat kezdők voltak, ezt be kell látni.

(#7455) diegho


diegho
nagyúr

Már Irving is bejelentette, hogy AD-vel szeretne játszani. Nem tudom hová vezet ez, de szerintem most, hogy itt van a James, AD, Kuzma hármas, szükség van két vérebre, én a Beverly, Ross duóban látnám azt, amire szüksége van a csapatnak. Beverly nagyon alulértékelt, elit védő és jól dob kintről, Ross atletikus, jól dob kintről, mindig 100%-on pörög. Egyikük MLE-ért jó lenne (Beverly), másikuk 10M körül. Jöhetne a padra Morris, vagy Green(JaMychal), Bullock-ot megtartanám. A többi pedig veterán aranyásó.

(#7456) attiati válasza diegho (#7449) üzenetére


attiati
veterán

Warriors feltett mindent egy lapra a döntőben és most kihat a jövő évükre is.
Tényleg most jön ki rajtuk a több éves megterhelő sorozat?

(#7457) saen válasza diegho (#7455) üzenetére


saen
veterán

Beverly egyeltalán nem alulértékelt, Suns az utóbbi 2-3 évben mindig próbálta elhozni, nulla sikerrel. Nem tudom most mennyi az MLE, de lesz bőven lehetősége válogatni.

(#7458) diegho válasza attiati (#7456) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért azt ne felejtsük el, ha most marad KD és Klay, de jövőre jön egy top5 pick, akkor 2 múlva elég jók lehetnek.

(#7459) attiati válasza diegho (#7458) üzenetére


attiati
veterán

Befér a fizusapkába ennyi minden?
+Curry 33 lesz 2 év múlva

De nem is a jövő miatt, hanem hogy mi okozta náluk ezt a sérüléshullámot?

(#7460) saen válasza attiati (#7459) üzenetére


saen
veterán

Saját játékost megtarthatnak, csak a luxury tax mértéke nő eszetlen mértékben. Egyelőre az a pletyka, hogy mind Klay, mind KD kap egy max ajánlatot jun 30-án a csapattól. Tulaj állítólag nagyon egyben akarja tartani a társaságot.

(#7461) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Furcsa kozjatek szakitotta felbe a szerb kosarlabda dontojet, ahol a ket belgradi gigasz kuzd a gyozelemert.
A negyedik meccs a negyedik jatekreszben felbeszakadt, miutan a belgradot ert heves esozesek miatt a csarnok elkezdett beazni.
Igy a parketta alkalmatlan es balesetveszelyes a jatekra.
Ilyet meg nem lattam :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#7462) perempe válasza LyonnaisFan1 (#7461) üzenetére


perempe
addikt

akkor nem követed az NBA-t...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7463) attiati válasza perempe (#7462) üzenetére


attiati
veterán

(#7464) LyonnaisFan1 válasza perempe (#7462) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Inkabb nhl es jegkorong.
De akkor az nba-ben is voltak erdekes dolgok.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#7465) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A real madrid 2 masodperccel a vege elott enekelte ki hangaek szajabol a sajtot, akik egy szinte megnyert meccset buktak el. :Y
Egy gyozelemre a vegso sikertol a madridiak, Hangaek gondban.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#7466) perempe válasza LyonnaisFan1 (#7461) üzenetére


perempe
addikt

a Pelicans-Pacers meccsen volt hasonló
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7467) diegho


diegho
nagyúr

Az index.hu szerint AD és Zion pár hónapig tuti együtt fognak játszani a Pelicansban... Hátőizé... Időhurok?

(#7468) attiati válasza diegho (#7467) üzenetére


attiati
veterán

Draft rendszerben akkor is mennie kell egy játékosnak az adott csapatba, ha nem oda akar menni?

Aztán majd elcserélgetik?

(#7469) saen válasza attiati (#7468) üzenetére


saen
veterán

Igen. Bár ha nagyon hisztizik azért lehet egy cserét kikényszeríteni egy nagy sztárnak. Pl Kobe is ezt csinálta.

(#7470) perempe


perempe
addikt

Conley -> UTA
Grayson Allen, Kyle Korver, Jae Crowder és két első körös -> MEM

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7471) attiati


attiati
veterán

Most néztem, hogy 2009-ben és 2011-ben Curry és Klay Thompson csak sokadik körös pick volt.

GSW-nek nem is volt első pár körös draft joga az elmúlt 10 évben?
Így meg aztán tényleg szép teljesítmény ez a csapatépítkezés.
Vagy valamit nagyon benézek.

Cleveland-nek meg 2x is volt top pickre joga az elmúlt 5 évben.

(#7472) perempe válasza attiati (#7471) üzenetére


perempe
addikt

Curry 7., Thompson 11. volt az első körben.

ha mind a 30 csapat választ, azzal ér véget az első kör. mivel két körös a draft, így 60 játékos kel el.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7473) saen


saen
veterán

Ez után a draft után nagyon kiváncsi leszek, hogy mit hoz a free agency. Az nagyon meglepő, hogy fizetni kellett az Indiana-nak, hogy vigyék el TJ Warrent. Ennél azért szerintem sokkal jobb játékos...

(#7474) diegho


diegho
nagyúr

Remélem mindenki számára egyértelmű lett végre, hogy a Suns-nál rosszabbul irányított csapat nincs a ligában. Amit most csináltak, az elég konkrét agyf@sz.

(#7475) saen válasza diegho (#7474) üzenetére


saen
veterán

Egyeltalán nem értek egyet. Teljesen tudatos amit csinálnak, csak a média nem érti és mindenféle hülyeségeket írnak.

A cél az, hogy Booker és Ayton köré építkeznek. Olyan játékosokat hoztak akik spacing-et adnak a két említettnek és alacsony usage mellett is sikeresek tudnak lenni. Warren és Oubre együtt nem működik, egyiknek mennie kellett. Jelenleg mindenki a free agency-re tartogatja a cap space-t és nem akartak cserélni. Nekünk viszont kellett a cap space, ezért ment Warren most. Persze megvan a kockázat, hogy nem jönnek ide azok a játékosok akiket kinéztünk, de ezt még nem tudjuk.
Draft pedig: Culverből lett egy Saric és a 11-es pick. Ez utóbbin van sok "szakértő" meglepődve, csak azt valahogy elfelejtik, hogy több csapat utánunk pályázott rá, OKC, Philly, Warriors, New Orleans. Jó eséllyel 15-ös helyen elvitték volna már mögöttünk, de mivel a "szakértők" nem számítottak erre, ezért lehúzták a picket. Ez a kit érdekel kategória. A srác a draft legjobb dobójátékosa, ma már ott van ahol sokan csak szeretnének lenni.
A Milwaukee pickből meg csináltunk egy 24-eset és Aron Baynes-t, ez megintcsak egy korrekt húzás volt. Bostoni szurkolók nem is értik ezt a cserét, nekünk nagyon megérte.

Szóval nem látom, hogy hol hibáztunk. Miért kéne mégegy 19 éves gyereket behozni akinek évek kellenek, hogy legyen belőle valami és egyeltalán nem biztos, hogy eljut oda ahová gondolják.

(#7476) szebe válasza diegho (#7474) üzenetére


szebe
őstag

A Lakers azért erős versenyző még ebben a kategóriában, valljuk be :D

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7477) diegho válasza saen (#7475) üzenetére


diegho
nagyúr

A srác akit drafolt a suns idősebb, mint Booker... Akit feladtak 40%-al dobta a triplát. Lehet szépíteni, de ez borzasztó lépés volt.

(#7478) perempe


perempe
addikt

Knicks-Pelicans (RJ Barrett-Zion Williamson) meccsel indul a Summer League Vegasban 5-én

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7479) saen válasza diegho (#7477) üzenetére


saen
veterán

Warren világéletében 30% alatt dobta a hármast, előző szezonra hozta fel magát 42% környékére, de a fél szezont megint kihagyta sérülés miatt. Mégha marad a dobó formája, akkor is 30 meccseket kihagy szezononként fejsérüléssel. Ő egy jó csapatban csak cserepadra elég, ahhoz meg azért komoly fizetése van. Suns szurkolók már évek óta el akarták cserélni, nem véletlenül, nem illik bele a csapat elképzelésébe a játéka és a pozícióján többen is előtte vannak. Igazából csak az áron lehet vitatkozni, de ha lesz jó free agent helyette, akkor ez a csere rendben van.

Draftolt srác meg 23 éves és 46%-kal dobja a triplákat NBA távolságból. Ez azért extra a felnőttek között is.

(#7480) diegho válasza saen (#7479) üzenetére


diegho
nagyúr

Majd jövő nyáron beszéljünk a %-okról.

(#7482) szebe válasza Süvi (#7481) üzenetére


szebe
őstag

Mindenképp pozitívum, hogy meghívást kapott a SL-be (főleg a japán kettőből), de kicsit túl van hype-olva a helyzet.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7483) saen válasza szebe (#7482) üzenetére


saen
veterán

Summer league-ből nagyon kevesen tudnak bekerülni az NBA-ba, sok embert csak azért hívnak, hogy legyen kivel játszani. Persze nem lehetetlen.

(#7484) Süvi válasza szebe (#7482) üzenetére


Süvi
őstag

Szerintem ettől jobb esélye sose lesz, a Lakersnek "nincs játékosa és pénze", ha bármilyen fantáziát látnak benne bekerülhet.

(#7485) szebe válasza Süvi (#7484) üzenetére


szebe
őstag

Természetesen örülnék neki, és szurkolok is, de lássuk reálisan.
2 év ACB után (mindkétszer sérüléssel ért véget a szezonja) elment a japán másodosztályba(!). Rendszeres SL résztvevő, ez mindenképp pozitívum, de felesleges többet belelátni.
Ha szerencséje van, ACB/Serie A kinéz neki.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7486) Süvi válasza szebe (#7485) üzenetére


Süvi
őstag

Ezeket nem tudtam. Én csak a Lakers szempontjából néztem, hogy mennyi esélye lehet.

(#7487) diegho válasza Süvi (#7484) üzenetére


diegho
nagyúr

Már miért ne lenne a LAkersnek pénze? Van minimum 23M a sapka alatt, amit akár 32-ig is fel lehet tornászni. A LAkersnek van pénze és okosan elköltve bitang jó csapatot lehet építeni AD és James köré, ráadásul két jó megoldás is van. Lehet hozni egy top guard-ot, MLE-ért egy másikat, valamint veterán minimumért feltölteni a helyeket. Lehet hozni 3db 10M körüli Guard-ot és MLE-ért egy centert, többi helyet feltölteni veterán minimumért.

(#7488) attiati


attiati
veterán

ha a magas csávó kap esélyt draft nélkül az nba-ben, akkor neki is kellene :D

+ jó kis hinta

(#7489) diegho válasza attiati (#7488) üzenetére


diegho
nagyúr

Escalade egy öreg motoros volt a streetball szakmában. Már nem él sajnos. And1 mixtape tour tag volt. Mark Jackson öccse nem mellesleg.

(#7490) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Mindekozben a lanyok legyoztek szloveniat. A szomszedok sajat magukat vertek meg. Oriasi elismeres a csajoknak. Jo esellyel Belgradban is lathatjuk meg oket.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#7491) diegho


diegho
nagyúr

Kezdem azt hinni, hogy nem Pelinkával volt itt a baj a LAkersnél... mióta elment Magic sikerült egy egész jó edzőt szerezni, megvan AD és úgy alakítottuk a helyzetet, hogy még1 max játékos belefér. Ez akár egy Beverly, Kawhi, James, AD, Lopez kezdőt is eredményezhet, a padról pedig ott lehet Kuzma, Melo, JR, VC

(#7492) szebe válasza diegho (#7491) üzenetére


szebe
őstag

Majd odaadjuk a maxot Russell-nek, és minden visszatér a régi kerékvágásba :D

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7493) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Meglett a tovabbjutas a lanyoknak.
Meg a torokoket basszatok meg, az utana levo meccs meg ajandek :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#7494) borges7 válasza diegho (#7491) üzenetére


borges7
aktív tag

na persze, ez kb. olyan, mint egy befektetésnél "akár 20% hozam",

(#7495) borges7 válasza LyonnaisFan1 (#7493) üzenetére


borges7
aktív tag

Gratula nekik, de egy volt szenvedés nézni ezt a női kosárlabdát(pláne így az NBA-szezon után)

(#7496) perempe válasza borges7 (#7495) üzenetére


perempe
addikt

női sportban a kézilabda és a röplabda!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7497) LyonnaisFan1 válasza borges7 (#7495) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Rettentoen pontszegeny meccs lett.
Foleg az olaszok 51 pontja nagyon keves. Meg serdulokorban is gyenge.
A szloven-magyar sokkal jobb volt.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#7498) szebe válasza LyonnaisFan1 (#7497) üzenetére


szebe
őstag

25%-kal dobtak az olaszok, annyival nem is lehet sokkal többet szerezni. :D
Na nem mintha a magyar 35% jobb lenne, de ahhoz elég volt, hogy megnyerjék a meccset

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7499) diegho


diegho
nagyúr

Ez a D-Lo - Seth Curry lehetőség se lenne rossz szerintem a LAkersnek és akkor még ott lenne a MLE, amiért lehet hozni egy Lopez-t talán.

(#7500) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Nem tudjátok hol Jordan fénykorából meccseket letölteni / megnézni? Főleg 90-93, 95-98 szezon érdekelne.
Az NBA nem tervezi a régebbi meccseket kiadni, mondjuk digitálisan felújítva? :)

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.