Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7701) borges7 válasza ImACeltic (#7698) üzenetére


borges7
aktív tag

Westbrook azért sokat hozzá tud tenni a játékhoz, mindkét oldalon. Bajnokesélyesnek én sem tartom őket feltétlenül, de egy 2. kör, vagy nyugati döntőt nem mondanám bustnak azért :) Mondjuk nyugaton egyértelműen jobb csapat csak a Clippers lesz náluk szerintem, a többi ellen bőven lesz esélyük. Ráadásul a Warriors most nem lesz ott, mint kvázi legyőzhetetlen ellenfél.

(#7702) saen válasza borges7 (#7701) üzenetére


saen
veterán

Szerintem még nem lehet megmondani, még az is előfordulhat, hogy a Rockets lesz a bajnok. Túl kevés idő telt még el a szezonból, hogy korrekten lehessen bárkit is megitélni.

(#7703) borges7 válasza saen (#7702) üzenetére


borges7
aktív tag

Ez egyértelmű, én csak azt állítom, hogy idén is elit csapat lesznek. Támadásban és védekezésben is. Hogy ez mire lesz elég, az majd kiderül.

(#7704) odinkain


odinkain
tag

A Nuggets-re is kíváncsi leszek utóbbi szezonban nem sokkal maradtak le és ugye idén nem néz ki úgy, hogy a Warriors beleszólhat a végjátékba.
Régóta ez az egyik legizgalmasabb évnek ígérkezik.

PSN: inkaoner81

(#7705) saen


saen
veterán

Warriors szezonjának annyi, Curry eltörte a kezét miután Baynes ráesett.

(#7706) borges7 válasza saen (#7705) üzenetére


borges7
aktív tag

Szegény embert még az ág is húzza...innentől mehet a tankolás ezerrel(illetve a fiatalok fejlesztése)

(#7707) perempe válasza saen (#7705) üzenetére


perempe
addikt

hétfőn sok meccs volt: Harden 59 pontot dobott; Siakam, Conley, Sabonis, Booker és Walker is nagyot játszott, az újoncok is bizonyítottak (PJ Washinton, Hachimura), stb.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7708) perempe


perempe
addikt

hétfőn tegnap

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7709) diegho


diegho
nagyúr

Ez a Dallas-LAkers meccs elég jó volt. Green minden pénzt megért a nyáron, egyszerűen tökéletes fit James mellé és azt látom, hogy James is szereti ezt a csapatot végre.

(#7710) Süvi válasza diegho (#7709) üzenetére


Süvi
őstag

Hasonló véleményen vagyok.
Szerintem a Lakers sikerének ill. annak, hogy meddig jutnak 2 fő tényezője lesz:
- mennyire van "kedvük" játszani, mennyire érzik jól magukat. Ha igen, akkor extra motiváció jön elő
- hogy bírja ez az öreg csapat fizikailag, mennyire lesznek/nem lesznek sérülések. (Ha az átlagéletkor vagy csak 3-4 évvel lenne fiatalabb.....)

(#7711) nmate91


nmate91
tag

Mavsnek remélem meglesz a PO - amellett, hogy egészséges marad Luka és Kristaps. Kell nekik egy kis tapasztalat ott, tetszik a stílus amit hoznak az NBA-be.

(#7712) diegho


diegho
nagyúr

D12 hihetetlenül jól játszik, remélem egészséges marad végig.

(#7713) perempe válasza diegho (#7712) üzenetére


perempe
addikt

belenéztem a Spurs-Lakers meccsbe, valószínűleg végig irányítottak, ami nagy szó. ha a fiatalok közül kell centert mondani, akkor az Adebayo.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7714) mefistofeles

Azért mi szégyen az, hogy a Falco BL meccséről még egy nyomorult szöveges közvetítés sincs az NSO-n.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#7715) szebe válasza mefistofeles (#7714) üzenetére


szebe
őstag

Mit vársz attól a laptól, aminek a fele foci (12 oldal?), a másik fele pedig minden más, beleértve a több oldalas tippmix mellékletet? (egyébként egyetértek veled)

Nagyobb szégyennek tartom, hogy nem kerül műsorra, illetve a netes megoldás is egy halom trágya. Megvették a jogokat, de értelmes adást már nem sikerül prezentálni (bezzeg ha nem veszik meg, megy a FIBA CL yt csatiján 1080p60fps stream...).
Illetve az említett netes megoldás (nem fogom leírni a nevét) a bajnokikon is hulladék, majd amikor nagyobb számú panasz érkezett, elintézték azzal, hogy az a bajuk az embereknek hogy fizetni kell...

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7716) diegho


diegho
nagyúr

Mint tudjátok Kobe rajongó vagyok, nem kicsit, de szerintem a mostani LAkers olyan szép játékot játszik, amire a showtime LAkers óta nem volt példa.

(#7717) saen válasza diegho (#7716) üzenetére


saen
veterán

Nemsokára látni fogom egy meccsüket, jönnek Phoenixbe jövő héten :)

(#7718) perempe


perempe
addikt

Marihuánás sütemény (gumicukor?) miatt került kórházba Dion Waiters

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7719) odinkain válasza diegho (#7716) üzenetére


odinkain
tag

Ezért vagy elfogult velük kapcsolatban :DD ...... Csak viccelek!!!
Viszont AD-t most nem láttam a kezdőbe. Sérült vagy csak pihentetés van? Az viszont biztos, hogy tényleg szépen játszanak és nem akar mindent James megoldani egyedül.
Igaz, hogy vérzik a szívem ha Rondo-t Lakers mezbe látom de kíváncsi leszek vele milyen lesz ez a csapat.

Azon túl a másik Los Angeles-i csapatnál annyira nem mennek simán a dolog főleg annak fényében, hogy döntős csapatnak lett kikiáltva.

PSN: inkaoner81

(#7720) perempe válasza odinkain (#7719) üzenetére


perempe
addikt

a jobb válla fáj, ennek ellenére szokott játszani.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7721) odinkain válasza perempe (#7720) üzenetére


odinkain
tag

Azt olvastam, hogy állítólag ez egy "visszamaradt" sérülés és még mindig bajlódik vele.

PSN: inkaoner81

(#7722) Süvi válasza odinkain (#7719) üzenetére


Süvi
őstag

Pihentették a vállát, azért nem játszott.
Egyébként szerintem a játékstílusa nem tesz jó a vállának.
Nagyon sok Alleyup, messziről beleszáll nyújtott kézzel és csimpazkodik. Iszonyú terhelést kaphat a válla.

(#7723) saen válasza Süvi (#7722) üzenetére


saen
veterán

Valamelyik meccsen sérült, azóta minden meccs előtt megy a matek, hogy játszon vagy sem. Előbb-utóbb pihentetni kell.

(#7724) perempe


perempe
addikt

Carmelo Anthony -> POR

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7725) ImACeltic válasza perempe (#7724) üzenetére


ImACeltic
őstag

Blazers is fucked.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#7726) saen válasza ImACeltic (#7725) üzenetére


saen
veterán

Hát ja, ettől nem fognak hirtelen jók lenni...

(#7727) Sprq válasza saen (#7726) üzenetére


Sprq
aktív tag

Egészséges játékosok nélkül is elég nehéz jónak lenni

Do you hear the voices, too?

(#7728) perempe


perempe
addikt

nem egy felkapott csatorna, de nagyon jó. a Knicks-Hornets utolsó pár percét néztem [link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7729) saen


saen
veterán

Suns vissza fog esni most a héten, 5 játékos bajlódik kisebb/nagyobb sérüléssel + Ayton még mindig eltiltva és emellett 7 nap alatt 5 meccs. Ez kemény lesz...

(#7730) perempe válasza saen (#7729) üzenetére


perempe
addikt

a Pelicans még nehezebb helyzetben volt.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7731) nmate91


nmate91
tag

Szórakoztatóan játszik nagyon a Lakers, szimpik idén :) Azt meglátjuk mire lesz elég, igazából a Clippers köphet bele komolyabban a levesbe idén nekik.

Melo meg bemutatkozott Portlandben, ahhoz képest amennyit kihagyott, teljesen rendben volt (nyilván támadásra értem, védekezést hagyjuk) - én még ennél is rosszabbra számítottam.

[ Szerkesztve ]

(#7732) odinkain válasza nmate91 (#7731) üzenetére


odinkain
tag

Nem értem mért mindenki csak a Clipperst mondja ellenfelüknek. Szerintem a Houston, Denver, Clippers hármasból bármelyik okozhat meglepetést és még nem zárnám ki a Dallast se.

PSN: inkaoner81

(#7733) saen válasza odinkain (#7732) üzenetére


saen
veterán

Dallas? Közük nincs a bajnoki címhez idén.

(#7734) odinkain válasza saen (#7733) üzenetére


odinkain
tag

Bajnoki címről én nem beszéltem.....
Dallastól a bajnoki cím valóban irreális elvárás lenne. Egyébként szerintem a Lakers se akkora bajnok esélyes mint azt sokan mondják. Davis már most fájlalja a vállát és James se lesz fiatalabb.

PSN: inkaoner81

(#7735) szebe válasza odinkain (#7732) üzenetére


szebe
őstag

Kövezzetek meg, én az elmúlt évek alapján nem tudom komolyan venni a Houston-t.

Dallas 1-2 körre jó lehet a PO-ban, de meglepetést (idén) nem várok tőlük.

Egyébként eddig kifejezetten tetszik az idei szezon, kicsit kiegyenlítettebbnek tűnik a mezőny.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7736) odinkain válasza szebe (#7735) üzenetére


odinkain
tag

Talán most Westbrook-al más lesz de nem hiszem, hogy két ekkora ego megfér egymás mellett.

Dallas szerintem jó kis csapat, egységesek. Szerintem nem messze vannak attól, hogy masszív PO csapat legyenek.

Nekem is pont ez miatt tetszik ez a szezon mert nem a GSW van meg valaki Keletről.

PSN: inkaoner81

(#7737) diegho válasza odinkain (#7736) üzenetére


diegho
nagyúr

A Dallas nem sokra lesz jó idén. Nagyon Doncic függők, nem egy okosan felépült csapat, mint mondjuk a Bucks, hanem a maradékot kapták. Ide még kellene azért 1-2 komoly játékos, hogy meghatározó csapat legyen.

(#7738) nmate91


nmate91
tag

Dallasnál egy másodévesről és egy 1,5 éves sérülésből visszajövő magasról beszélünk - nekik a PO ha meglesz sérülések nélkül, nagyon jó már, arra lehet építeni :)

(#7739) perempe válasza odinkain (#7734) üzenetére


perempe
addikt

off:
hogy lehet, hogy Anthony és James között fél év van, és James az MVP egyik fő várományosa, míg Anthony pedig lehetőséget is alig kap már az NBA-ben?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7740) odinkain válasza perempe (#7739) üzenetére


odinkain
tag

Ezt most mért tőlem kérdezed? Nem tudom! Igaz ami igaz, hogy James még ennyi idősen is olyan számokat hoz amiket egyesek még fénykorukba se.
Ettől függetlenül az Anthony-s féle történetet nem értem azért nem volt ő annyira rossza, hogy ennyire ne kapjon lehetőséget.

Vagy mire gondoltál?

PSN: inkaoner81

(#7741) odinkain válasza diegho (#7737) üzenetére


odinkain
tag

Jogos. Ha Doncic marad és Porzingis is és eljutnak a PO-ig szerintem az már nagyszó lesz tőlük. De valóban van még hova építkezniük.
Mindentől függetlenül szimpi csapat.

PSN: inkaoner81

(#7742) saen válasza perempe (#7730) üzenetére


saen
veterán

Annyira nem figyeltem a Pelicanst, de már 7-nél járunk (kisebb/nagyobb sérülés + Ayton eltiltás) és pont ők jönnek, fura egy meccs lesz.

(#7743) perempe válasza odinkain (#7740) üzenetére


perempe
addikt

#7731-re akartam eredetileg.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7744) szebe válasza perempe (#7739) üzenetére


szebe
őstag

Hiába hozott Melo is elég jó számokat, benne nem láttam azt a vezér alkatot, amit James-ben, illetve az igazolásai se jöttek be (vagy ez inkább következik az előzőből).

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7745) nmate91 válasza szebe (#7744) üzenetére


nmate91
tag

Nem kell mindenkinél a vezér alkat, Melot kurva szórakoztató volt nézni, én jobban szerettem, mint Jamest :) Persze nem volt olyan hatékony meg minden, blablabla, de szurkoló vagyok nem befektető.

(#7746) saen válasza nmate91 (#7745) üzenetére


saen
veterán

Nem is azzal volt baj, hogy nem vezér alkat volt, hanem a csapatjáték nem ment neki igazán. Én nem szeretem nézni a sok iso playt amit csinál, Hardent is ezért nem szeretem, bármilyen nagy tehetség is mindkettő.

(#7747) szebe válasza nmate91 (#7745) üzenetére


szebe
őstag

Én elfogadom a véleményedet és nincs is vele semmi probléma. Egyszerűen csak a fórumtárs által feltett kérdésre válaszoltam a véleményemmel.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7748) nmate91 válasza saen (#7746) üzenetére


nmate91
tag

Azért Melo posztjában és az akkori kosárlabdában jobban benne van az iso play. Mondjuk a statokon is látszik. Anno azért Denverben nem sok választotta el egy döntőtől, a 4-2-es Lakers elleni párharc a látszat ellenére nem volt azért annyira sima.

(#7749) saen válasza nmate91 (#7748) üzenetére


saen
veterán

Én elismerem, hogy jó játékos, nem ezzel van a gond. Harden is iszonyat jó, mégsem élvezem nézni a meccseiket, akármennyit nyernek. A Warriors korábbi játéka tetszett nekem, amikor mozog a labda. Ez inkább személyes preferencia nálam, nem arról szól, hogy mi működik és mi nem.

(#7750) nmate91 válasza saen (#7749) üzenetére


nmate91
tag

Hát amúgy passz, ízlés kérdése, én imádtam a 2011-13 közötti Knickset pl, Meloval együtt. Azóta is kedvenc csapatom.

Egyébként persze, a Warriors (ide sorolható a Spurs is pl) más tészta, őket másért szeretjük. Meg a mostani Lakers is másért szórakoztató.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.