Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) diegho válasza Süvi (#6250) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez nem kérdéses. Hol lenne helye a csapatban 3 év múlva? Ball lesz 1-es PG13 kettes.

(#6252) diegho


diegho
nagyúr

Hűha mik történtek.

(#6253) perempe válasza diegho (#6252) üzenetére


perempe
addikt

sok trade, a legérdekesebb a Butler->MIN

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6254) Melack válasza perempe (#6253) üzenetére


Melack
veterán

Pickek cseréje? Sacto lehet értelmesen draftolt??

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6255) diegho válasza perempe (#6253) üzenetére


diegho
nagyúr

Tatum 3. lett, Monk nem lett top10, Butler csere is váratlan helyre ment. A Wolves playoff csapat lett szerintem.

(#6256) Süvi válasza diegho (#6251) üzenetére


Süvi
őstag

Egyébként ennyivel jobb BAll Russeltől? Ha jól tudom ő is kettes vagy hármas pick volt.

(#6257) diegho válasza Süvi (#6256) üzenetére


diegho
nagyúr

Russel-el több probléma volt. Az öltözői jelenléte a Nick Young történet után eléggé fura volt. Képtelen volt folyamatosan jól játszani. Elég kevés and one-t tudott összehozni. Nem volt vezér. Nem igazán passzolt.
Ball nagyon nagy játékos lehet, de nagyon nagy melléfogás is. Ezt a kockázatot vállalni kellett. Az egyértelmű, hogy Russel és Ball nem tud együtt játszani, mert mindenketten ball dominant playerek és egyik sem tud védekezni. Russel-ről már tudták, hogy nem egy túl jó csapatjátékos, Ball pedig nagyon annak tűnik, így egyértelmű volt, hogy Russelnek mennie kell. Amúgy 2. pick volt. Itt a legnagyobb kérdés az, hogy Ingram és Nance Jr. mekkorát tud fejlődni. Ingram az év vége felé már elég jó volt.

(#6258) Süvi válasza diegho (#6257) üzenetére


Süvi
őstag

Nagyon köszönöm

(#6259) perempe válasza Melack (#6254) üzenetére


perempe
addikt

nem követem az egyetemi kosárlabdát, de az összefoglalók alapján jó Fox. szerintem a sok tehetség miatt cserélték el a tizediket két másikra.

egyetemi kosárlabdázókra itt érdemes rákeresni [link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6260) diegho


diegho
nagyúr

Ez a Bulls trade amúgy kb a Cousins trade-el egyenértékű szemét volt. A Wolves innentől erősen playoff csapat, sőt szerintem pályaelőnyre is van esélyük.

(#6261) diegho


diegho
nagyúr

[link] Azért nem semmi lehet átélni azt, amikor Magic így beszél rólad 19 évesen.

(#6262) diegho


diegho
nagyúr

Aki még nem látta, annak kötelező: Kobe elmondja miért veszített a Cavs a döntőben

(#6263) perempe válasza diegho (#6262) üzenetére


perempe
addikt

[link]
BBALLBREAKDOWN

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6264) perempe


perempe
addikt

július elsejétől NBA summer league [link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6265) szebe válasza perempe (#6264) üzenetére


szebe
őstag

Magyar vonatkozásban Rosco Allen állítólag a Hawks SL keretében, az Albával bajnok Justin Edwards pedig a Torontonál.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#6266) perempe


perempe
addikt

látványos végjáték a BIG3 első játéknapján [link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6267) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Csuma!

A streetkosárnak, vagyis annak amit 1 palánkra játszunk mik a szabályai?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#6268) diegho válasza K1nG HuNp (#6267) üzenetére


diegho
nagyúr

Streetball-ra gondolsz? Google?

(#6269) szebe válasza K1nG HuNp (#6267) üzenetére


szebe
őstag

[link]

Le is fordítsuk esetleg?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#6270) K1nG HuNp válasza szebe (#6269) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

ha megtennétek :U

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#6271) diegho


diegho
nagyúr

A Knicks rajongók örülhetnek.

(#6272) Melack válasza diegho (#6271) üzenetére


Melack
veterán

Csak Dolan most döntsön jól. És ne hozza vissza Isiah Tomast.....

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6273) diegho válasza Melack (#6272) üzenetére


diegho
nagyúr

Az a baj, hogy igazi Knicks legenda kellene oda, de ki?

(#6274) Melack válasza diegho (#6273) üzenetére


Melack
veterán

Ewing? Bár ő edző, de ő egy legenda a Knicks drukkereinek. Viszont Hinkie is jöhetne, mert ő is ért a dolgokhoz - a marketingje rossz, de attól még vágja a dolgokat.

Knicks legendák: hát az a komolyan elszomorító, hogy Ewing óta nem termelt ki "legendát" a csapat :((

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6275) diegho válasza Melack (#6274) üzenetére


diegho
nagyúr

Ewing-ra maximum a magassága miatt néznek fel a játékosok, nem bajnok. A Knicks-nek nincs olyan embere, akit oda lehetne rakni, Hinkie jó választás lenne. Mindenesetre szebb jövő elé néznek Jackson nélkül.

(#6276) Melack válasza diegho (#6275) üzenetére


Melack
veterán

Griffin most szabad a Cavs után. Akár még ő is jöhetne.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6277) ImACeltic


ImACeltic
őstag

CP3-t elcserélte a Clippers Houstonba. Beverly, Williams, Decker és egy első körös 2018ban az ellenérték.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#6278) diegho válasza ImACeltic (#6277) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezzel a Clippers járt jól. Nem tudom mit akarnak a Rockets-nél, de egy 32 éves PG nem éppen run and gun kompatibilis. Ahhoz, hogy ők meghatározóak legyenek kellene még legalább egy all star.

(#6279) diegho


diegho
nagyúr

Amit nem értek, hogy Sweet Lou-t miért kellett kidobni? 1 év 7M volt a szerződéséből és kb Gordon szintű játékos.

A következő sign and trade Griffin to Dallas lesz szerintem.

(#6280) diegho


diegho
nagyúr

Állítólag Melo buyout-ot szeretne és ingyen menni Houstonba. Kíváncsi vagyok mi lesz PG13-al.

(#6281) diegho


diegho
nagyúr

Lopez bemutatkozása LAkersben Először is annyit, hogy szerintem Pelinka egy elég intelligens ember, nagyon jól beszél, az pedig amit mondott, hogy Lopez nem cap space miatt lett cserélve, hanem vele képzelik el a jövőt szintén érdekes. Az biztos, hogy a jobb centerek közé sorolnám, pláne így, hogy hármast is tud dobni. Meglátjuk mi lesz. Az megint érdekes, hogy Lopez középső neve Byron, Byron Scott után, mert az egész család óriási LAkers rajongó.

[ Szerkesztve ]

(#6282) perempe válasza diegho (#6278) üzenetére


perempe
addikt

jövő nyáron jár le CP3 szerződése, drágán hosszabbít majd. (egészséges marad?)
Melo bárhová szerződhet buyout után? igazságtalanság. én a Knicks helyében megtartanám.

Bogdanovic -> SAC
egész jó csapat lehet a Kings.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6283) diegho válasza perempe (#6282) üzenetére


diegho
nagyúr

Buyout után free agent vagy és bárhová mehetsz. CP3 szerintem overrated, az biztos, hogy nem fog maxot érni jövőre. Én úgy gondolom Melo nagyon el akar jönni, semmi értelme tartogatni.

Bakker nem is tudtam, hogy Robin és Brook ikrek, azt hittem Robin fiatalabb pár évvel. Mondjuk a születési dátumot megnézve már értem miért ilyen idióta a figurákkal Robin :))

[ Szerkesztve ]

(#6284) diegho


diegho
nagyúr

OKC érdekes lesz így. A Boston megint szívni fog és nem kapnak senkit?

(#6285) perempe válasza diegho (#6284) üzenetére


perempe
addikt

jövőre övék a BKN és a LAL pickje, ebből legalább egy egyik igazán jó lehet. Gordon Hayward nélkül is jók. Ainge lojális Thomashoz, ami nem biztos, hogy eredményre vezet. jövő nyáron sok a lejáró szerződés, nem tudják majd őket megtartani. (Olynyk a következő nyáron FA lesz, róla már most lemondtak.)

Jeff Teague -> MIN

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6286) szebe válasza perempe (#6285) üzenetére


szebe
őstag

Zajlik az élet :)
Iggy-nek szerintem nagyobb szerepe volt a GSW érdemeiben, mint azt sokan gondolják, fájó veszteség lehet még nekik. Curry supermaxa várható volt.
Clippers bebiztosította, hogy kapjon ellenértéket Griffinért, más értelmét nem látom az 5 év 173 milliónak...
OKC jól járhat PG-vel, meglátjuk mennyire hajlandó beállni Westy mögé a sorba.
Teague Rubio helyén quality váltásnak tűnik, jó lenne végre PO-ban látni a Twolvest.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#6287) diegho válasza perempe (#6285) üzenetére


diegho
nagyúr

Ahhoz képest, hogy tavaly mindenkit felhívott Ainge, mert el akarta cserélni IT4-et...

(#6288) perempe válasza szebe (#6286) üzenetére


perempe
addikt

playoff? ezzel a kerettel a konferenciadöntő a cél.

Wall is supermax (170/4)?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6289) borges7 válasza perempe (#6288) üzenetére


borges7
aktív tag

az még odébb van, ha egyáltalán, ezzel még nem lesznek a konferencia élmezőnyében automatikusan

(#6290) szebe válasza perempe (#6288) üzenetére


szebe
őstag

Célként meg lehet fogalmazni, aztán hogy mi lesz belőle, az más kérdés.
Offseason alapján erősnek tűnik nyugat, aztán lehet a játék képe mást mutat majd.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#6291) diegho


diegho
nagyúr

Ez a Sixers így pályaelőnnyel megy a playoffba.

(#6292) ImACeltic válasza diegho (#6291) üzenetére


ImACeltic
őstag

Redick-et mi vonzotta oda?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#6293) diegho válasza ImACeltic (#6292) üzenetére


diegho
nagyúr

A 23 millió és a kezdő spot. Szerintem mindenhol máshol 3 év 50m körül akartak neki adni és nem biztos, hogy sok percet kapott volna. A sixersben kap 1 évig nagyon sokat, kezdő lesz, ha jó idénye van simán össze tud még szedni egy 2 év 35m körüli szerződést jövőre.

Az mondjuk elég szomorú, hogy már az első nap eldőlt, hogy a Pelicans szívni fog és Cousins megint nem lesz a rájátszásban.

[ Szerkesztve ]

(#6294) perempe


perempe
addikt

ha vkit érdekel esetleg a Summer League.
[link]
Adebayo biztató, még dobni is tud.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6295) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Ha ez a Wolves még működni is fog akkor Nyugati döntő sem kizárt.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#6296) diegho válasza ImACeltic (#6295) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért azt nem mondanám, a padon nincs senki.

(#6297) ImACeltic válasza diegho (#6296) üzenetére


ImACeltic
őstag

Muhammad, Rush, Dieng hármassal már lehet valamit kezdeni, de biztos jön még 1-2 hasznos játékos. TT-nek amúgy sem kell nagyon mély pad. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#6298) perempe


perempe
addikt

Gibson -> MIN
PJ Tucker, Zhou -> HOU
Calderon -> CLE
Carter-Williams -> CHA
Amir Johnson -> PHI
Iggy, Ingles és Ibaka nem megy sehová

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6299) perempe


perempe
addikt

Millsap -> DEN
McLemore -> MEM

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6300) diegho


diegho
nagyúr

Ha a LAkers összehoz egy Hill 1 éves szerződést, akkor Magic-et elnökké választják Los Angeles-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.