Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77625) Keem1 válasza lugosi (#77613) üzenetére


Keem1
addikt

Egyetértek. Az itthoni boltok követhetnék a külföldiek példáját. Azt hiszem, az Amazon csinálta azt egyik évben, hogy már hónapokkal előre betankolt raktárra, rengeteg terméket, alig fértek el a raktárban és óriási akcióban szinte az egészet kiürítették. Gyakorlatilag minden termékük akciós volt, még az is, ami amúgy nem képezte a normál készlet részét, de most abból is bevásároltak.

Telekomnál idén akartam venni egy Samu töltőt kuponnal, de elnéztem a kupon dátumát: 06.30 volt, amit 07.05-én akartam felhasználni (úgy rémlett, 07.30 a határidő). Így a 12 ezres töltő 7 lett volna (-5.000 Ft). Na jó, majd BF. És persze benne sincs.
Edigital dettó. Chromecast (II.) 15 ezer, na majd BF alkalmával lesz az 9-10 is, megveszem a sógoromnak. Persze, még raktáron sincs nekik, így nyilván nem akciós. Igazán bevásárolhattak volna abból is, mint az Amazon tette. Ez így csak szerény földművesek szemének fotonokkal való bombázása. Csalódás...

Direkt félretettem pár tízezret BF-re, hogy majd Telekom, Emag, Edigital felé elszórom, egyelőre semmit nem vettem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.