Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Monitor hiba topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#24051) eladohardver válasza GeRbo_92 (#24048) üzenetére


eladohardver
őstag

Javítható! Döglődnek a kondenzátoraid... kiforraszt összes beforraszt ugyan olyat... ennyi... kb 1500 pénz a kondik ára... lehet sokat is írtam..

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24052) GeRbo_92 válasza eladohardver (#24051) üzenetére


GeRbo_92
csendes tag

Köszönöm, megpróbáljuk.

(#24053) NagyL válasza Jamby18 (#24041) üzenetére


NagyL
csendes tag

Nálam nem ír ki semmit, csak elfeketedik a kép bootolás után,de van mikor olyan képet kapok bootképernyő után mintha adásszünet lenne,hangyás. 2 éves a monitor (LG 24MK430H-B)

(#24054) GeRbo_92 válasza eladohardver (#24051) üzenetére


GeRbo_92
csendes tag

Kicseréltem őket, sajnos nem oldotta meg a problémát, köszönöm a tippet, valószínű döglöttnek nyílvánítom.

(#24055) eladohardver válasza GeRbo_92 (#24054) üzenetére


eladohardver
őstag

Sorry... mind2 oldalt cserélted? táp és vga csati ?

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24056) GeRbo_92 válasza eladohardver (#24055) üzenetére


GeRbo_92
csendes tag

Mind a három panelon cseréltem őket, van erre a hiba jelenségre angol kifejezés?

(#24057) eladohardver válasza GeRbo_92 (#24056) üzenetére


eladohardver
őstag

megnéztem még1x videjót leállítgatva... ez lehet inkább cof hiba, (az összes kábelnél ami van) elsőre nem tűnt fel mert a háttér elég fura amit választottál..

Lehet ezekkel a szalagkábelekkel van gond, amik a panelhez és a pcb-t kötik össze...

Videjó Videjó2
Ezzel csak óvatosan ésszell... mivel szétszedett állapotban lehet csak diagnosztizálni ...
Ha olyan a monitor esetleg megoldható forrasztgatás nélkül nyomást gyakorolni a szalagkábelre ahol a hibát találod pl valamilyen hőre nem olvadó, nem gyúlékony anyagot ráhelyezel a szalagra ami folyamat nyomást gyakorol rá... (de ez nyilván nagyon sufni tuning)

Am szakszervízben ilyen esetben panelt cserélnek, ami lehet az ára a monitornak...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24058) GeRbo_92 válasza eladohardver (#24057) üzenetére


GeRbo_92
csendes tag

Azt hiszem meg van a ludas összerakva nem lehetett hallani, de így szét szerelt állpotban egyértelműen cicereg a kijelző pcb-jén 3R3-as komponens villódzás ütemére.

[ Szerkesztve ]

(#24059) Zoci21


Zoci21
csendes tag

Sziasztok,

Van egy kb. 10 éves Samsung SA300 monitorom. Egyik napról a másikra elment a kép teljesen, viszont a felugró ablak működik rajta, de csak annyit ír, hogy csatlakoztassa a kábelt. Próbáltam mint a két csatlakozóval (VGA, DVI) rákötni több számítógépre is, de mindig ez az ablak jelenik csak meg. A kábelek jók, teszteltem másik monitoron. Szerintetek teljesen meghalt a monitor? Ha igen, gondolom nem érdemes már javíttatni. Érdemes lenne meghirdetni eladásra alkatrész gyanánt egy kisebb összegért? Válaszokat köszi előre is.

(#24060) eladohardver válasza GeRbo_92 (#24058) üzenetére


eladohardver
őstag

Nájsz... no csak kitudja milyen telljesítményű mütyürke ez... ?
Lehet az allján találsz majd valamit? Ebay

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24061) eladohardver válasza Zoci21 (#24059) üzenetére


eladohardver
őstag

állt a kondenzátorok döglenek, az megy nem egy nagy összeg... ha te csinálod ezeöccá... ha szervíz akkor amit ők kérnek az idejükért nyilván... nem tudom a mostani árakat... de hasraütök egy 10 es....

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24062) Anaren91


Anaren91
senior tag

Sziasztok. Tegnap igen érdekes dolog történt a másodlagos monitorommal, és a mai napig nem értem mi lelete, és mitől javult meg... hátha valaki tud mondani valamit.


Jelenség: Néztem a youtubeot a másodlagoson, egyszer csak nézem, hogy valami nem klappol a színekkel a jobb oldalon. Lehúztam tálcára, és kb a komplett jobb fele megsárgulva, plusz mint ha kisebb lenne a felbontás, elég pixeles volt a kép. Bal oldalán a monitornak semmi. Nézem tovább, akkor látom, hogy be van égve, mint ahogy a második képen is látszik. Youtubeon beraktam egy ilyen színes "beégés javító" villódzó videót, mondom hátha. Hát kb 2-3 óra után se lett jobb.
Gép kikapcs, mondom hátha a pihenés jót tesz neki.... Most bekapcsolom a gépet, beégés nem látszik, ugyan úgy sárgás a kép, és pixeles, mintha a monitor jobb fele nem full hd lenne... Na ideg elkap, épp elkeztem írni ezt a posztot, erre balra nézek, és helyre jöt...
Egy Asus VC279-ről van szó, kb 7 éves, sose volt vele ilyen gondom. Ami mostanába változott, az a Win11 22H2 update.
Találkozott már valaki ilyennel? :D
Youtubeot sokszor úgy nézem, hogy nincs kirakva teljes képre, így ott van jobb oldalt az ajánlott videók sáv, de nem hinném, hogy ennyi idő alatt be tud égni, úgy, hogy minden videó után frissül az az oldal is... Ráadásul dark mode van a Chrome on, így a betük fehérek, a háttér meg fekete...

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#24063) Anaren91 válasza Anaren91 (#24062) üzenetére


Anaren91
senior tag

Úgy néz ki korai volt az öröm, mert ma megint ugyan olyan :/ Beégés nem látszik, de sárgás árnyalata van a jobb oldalnak, és pixeles. Lehet eljött a vége, és haldoklik csóri.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#24064) Pano


Pano
addikt

Sziasztok!

Szerintetek ezt a monitort mennyire ajánlatos visszavinni? 35-ös fényerőnél ilyen a blacklight bleed. Kicsit soknak érzem.
Igaz a képen rosszabb, de avatottabb szemek ki tudják belőle szűrni. :) Amúgy egy 4K-s LG-ről van szó és hát nem olcsó, 174e.

(#24065) fudi2002 válasza Pano (#24064) üzenetére


fudi2002
veterán

240ezres asusom is ilyen. Én nem láttam ipsből bleed téren jót,csak kevésbé rosszat. Engem mondjuk nem zavar napi használatban.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#24066) Pano válasza fudi2002 (#24065) üzenetére


Pano
addikt

Köszi a választ.
Igen, azt tudom sajnos, hogy az IPS panel velejárója. Olyanra nem is számítok, hogy ne legyen látható. Csak előző monitoromnál azért ennél kisebb volt.
Fura, hogy a gyári alapbeállításban a fényerő 35 volt. Az üzemidő meg 0 perc. Átfutott az agyamon, hogy lehet így tolták át a minőségellenőrzésen. :DD
Sose láttam még gyári alapértéken 35-ös fényerőt.

(#24067) ElektrikusDE válasza Pano (#24064) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Az én Dell UltraSharp U2412M monitoromon is hasonló:

De szabadszemmel én egyáltalán nem látom, igy nem zavar! :)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#24068) J0shu4M1ll3r


J0shu4M1ll3r
senior tag

Sziasztok!
Van 2 db Dell P2419H monitorom, amiknek sajnos ütés érte a kijelzőjüket és befolyt.
Van lehetőség ilyenkor kicserélni csak a kijelzőt? Esetleg valami megbízható hely, ahol gyárit lehet venni aztán max én kicserélném?
Sajnos garancia lejárt, de mivel basic volt, így az sem fedezte volna ezeket a sérüléseket.
Köszi!

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#24069) eladohardver válasza J0shu4M1ll3r (#24068) üzenetére


eladohardver
őstag

lehet drágább móka mint venni egy újjat, vagy más márkából újjat... kérdezd mög dell-supportot méjbí

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24070) Kabum911


Kabum911
csendes újonc

Szaisztok!

Van egy AOC 27g2u27 tipusu monitorom mi displayport rol bekapcsolás után pár percig az alábi hibát mutatja:


Késöb eltünik belöle. Ez a monitor hibája lehet vagy a VGA kezd meg halni ?

[ Szerkesztve ]

(#24071) Telda


Telda
addikt

Sziasztok!
Vettem egy Acer XV272UP monitort. Minden szép és jó (majdnem).
Úgy veszem észre, mintha az alsó harmada világosabb színeknél sárgásabb mint a többi. De lehet csak a szemem káprázik már és csak oda képzelem, mert már annyit néztem.
Olvasva itt a fórumon úgy látom másnak is feltűnt ez.
Ha ez a monitor ilyen elfogadom, de ha nem, akkor sajnos vissza kell küldenem.

(#24072) LK


LK
addikt

Sziasztok! Kb. 7éves Irodai gép alaplapi megjelenítéssel. Win 10 pro. Kétféle régebbi monitorral, sima VGA kimenettel dupla, másik monitorral hét részre osztja a képet. Mindegyik részen ugyanaz látható. Pár éves monitorra rátettem, illetve Biosban is minden rendben van, jó a kép. A monitorok is jók egyébként. Mi lehet a gond? Én ilyen hibával még nem találkoztam. Driver, beállítás hiba?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#24073) J0shu4M1ll3r válasza eladohardver (#24069) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Áhh, közben tárgytalan. Dell nem javít, csak cserél, ha van gari.
Allin találtam pár helyen, de drágább egy kijelző, mint egy használt vagy egy új monitor :D
Ennyit a környezetkímélésről :D

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#24074) Hunwar


Hunwar
csendes tag

Üdv mindenkinek ! :) Lenne egy olyan problémám , hogy a monitor rendesen kap áramot , bekapcsol , viszont a gép indításánál egyszer bevillan a kép majd fekete képernyő ! HDMI kábel kihúzásánál , majd visszadugásánál szintén egyszer bevillanó kép majd ismét fekete képernyő . Monitor hiba lehet vagy kábel , esetleg vga bár az vga t kizárnám . Előre is köszönöm a tippeket , tanácsokat ! :R :R

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi.

(#24075) Astroboy válasza Hunwar (#24074) üzenetére


Astroboy
őstag

Első nekifutásra próbáld ki másik HDMI kábellel VGA-ról, esetleg másmilyen kábellel (DP), majd ha ugyanez a jelenség, akkor -ha van- akkor az alaplapi VGA kimenettel.
Ha kábel a gond az az első lépésből kiderül, ha a VGA ludas az a másodikból.

Ha pedig így sincs semmi, akkor a monitorod rossz.

(#24076) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Nem hittem volna, hogy egyszer ide is jovok...

Iiyama ProLite X2888HS - hirtelen vizszintes vonalak jelentek meg a kepernyon az aljatol a tetejeig. Lehet latni a kepet, olyan, mintha egy racs lenne a kijelzo elott, nagyon zavaro, jojozik tole a szemem.

Valakinek van sejtese, mi lehet a gubanc?

https://www.coreinfinity.tech

(#24077) eladohardver válasza sh4d0w (#24076) üzenetére


eladohardver
őstag

állítsd át energia gazdálkodásnál h ne kapcsoljon ki a monitor soha... és ne menjen alvadni a gép...

Hagyd úgy... 15-20-30 perc... egy óra?
néha kapcsold ki a monitort majd be...
Ha elmúlnak a csíkok... akkor biztos lehetsz benne h a kondenzátorok döglődnek... ha így van ...javítható...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24078) sh4d0w válasza eladohardver (#24077) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Koszi.

https://www.coreinfinity.tech

(#24079) fojtviki


fojtviki
senior tag

Sziasztok. Nem hiba ugyan, de hátha tudtok rá válaszolni, és bocsánat, ha kicsit off a téma. Tehát kinéztem egy WQHD 144Hz-es monitort. A probléma az, hogy a laptopon van 1.4b HDMI, egy type C csak adat, és 2db Super Speed USB Type-A, 5 Gb/s. Szóval az érdekelne, hogy megoldható e, hogy a 2560x1440 felbontás menjen 144Hz-en? Mondjuk usb-hdmi átalakítóval? Vagy felejtsem el az egészet? Köszönöm :R

(#24080) sh4d0w válasza fojtviki (#24079) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

1.4-es HDMI-vel nem fog menni. Valojaban csak azert talaltak ki a tartalomgyartok, hogy ne lehessen "ellopni" a Blu-ray streamet, de ettol eltekintve az egy modernizalt D-sub.

https://www.coreinfinity.tech

(#24081) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Üdv urak!

Bekapcsolás után ez fogadott:

5 perc után:


Majd egy ki-/bekapcs és:



Egy ideje csinálja már ezt, de általában csak a tálcán, esetleg fölötte 5-6cm-en. Pár perc és néhány kapcsolás után elmúlik.

3 monitor van a gépen, úgyhogy nem kábel, nem videókártya. AOC AG322QCX

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24082) eladohardver válasza TESCO-Zsömle (#24081) üzenetére


eladohardver
őstag

Zsömi döglődnek a kondik... ezeöccá kb az áruk... forraszd ki mind oszt be ugyanolyat... csak márkásat... Panasonic vagy valami...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24083) TESCO-Zsömle válasza eladohardver (#24082) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szét se tudom szedni, ne viccelj... :B

Ebből lehet komolyabb gond belátható időn belül? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24084) eladohardver válasza TESCO-Zsömle (#24083) üzenetére


eladohardver
őstag

IGEN! ha így használod lehet maradandó csík kijelzőn... És még ki tudja mi...


Asus és Samsung gyártói szervizei ilyen esetben lapcserét csinál... Ami jóval dlágább mulatság... (gondolom már nix gari) kell olyan szervízt keresni akik forrasztanak és vállalnak garanciát a munkájukra...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#24085) tomip81


tomip81
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy Aoc 27G2u monitor, amely pár napja olyan hibát produkál, hogy megjelenik középtájt a kijelzőn egy sáv (képet mellékeltem), de csak videó lejátszásnál, ha fekete háttér van, némelyik játéknál (pl. Pubg-nél teljesen szétesik a kép néha, megjelenik a csík és alatta a terület az másodpercekik nem változik) viszont böngészésnél semmi probléma. HDMI-vel nem csinálja, csak a DisplayPortnál (kábelcsere volt). Másik monitor is van a gépre kötve (HDMI) ott nem látszik semmi probléma. Ez monitor hiba vagy inkább videokártya? Választ köszi

(#24086) nubu015

Sziasztok!

Bocs, ha már volt a probléma, de rákeresve nem találtam, szóval nagyon megköszönném ha valaki útba igazítana ! A probléma :

Melóhelyen ha a kolléga feláll a székből, vagy egyik, vagy másik monitoron elmegy a kép.
Ezen a videón másnál is megtörtént ( nálunk is pont ilyen ):
https://www.youtube.com/watch?v=voW5kEI7JKE
A lényeg hogy a gázrugós szék feltöltődik és olyan elektromágneses zavart okoz ami kihat a jelkábelre is. Elméletileg egy ferrit gyűrű megoldást jelent erre a baromi zavaró problémára.
A kérdés hogy ezek közül melyiket vegyem ( nem vagyok jó elektronikából szóval nem tudom hogy melyik OHM érték lenne nekünk a megfelelő )
https://www.argep.hu/trend/FERR/Ferrit-felpattinthato.html

Előre is nagyon köszi a segítséget.
Akit esetleg jobban érdekel annak itt írnak erről részletesebben :
https://www.theregister.com/2020/01/09/office_chair_emissions/#:~:text=%22When%20people%20stand%20or%20sit,Dell's%20DisplayLink%20support%20site%20explains.&text=One%20of%20our%20office%20chairs,we%20have%20it%20on%20tape

Ja és természetesen mindenféle kábel/gép/dokkoló mozgatás megvolt, szóval tuti nem érintkezési hiba, hanem ez amit itt fent linkeltem.

m.

(#24087) M0ng00se


M0ng00se
őstag

hi,
LG monitoromnak letört a joystick-ja amikor kikapcsoltam...

a kontakt padok látszanak

próbáltam nyomogatni ezt a fémes lapot ami kiesett a gombból de semmi, nem tudtam bekapcsolni.... bármi ötlet?

V6

(#24088) PiriRC


PiriRC
csendes tag

Sziasztok,

Sikerült felszakítanom a nulla napos kijelzőt sarkát. Valamiét azt hittem van rajta védőfólia... :W :(
Várható további hiba emiatt? Tudja valaki ezt lehet-e javíttatni?

Samsung LC49G95TSSRXEN Odyssey G9

(#24089) R.P.


R.P.
aktív tag

Sziasztok! Két darab Lenovo ThinkVision T24d-10 monitort használok itthon a munkámhoz, mindkettő egy Lenovo ThinkPad Workstation Dock-ra (40A5) csatlakozik, az egyik HDMI-n, a másik pedig DisplayPort-on keresztül. Mindkét képernyő a natív felbontásán, és 60Hz-en van hajtva.
A problémám, hogy az egyik monitor egyre gyakrabban, most már napi szinten csinálja, hogy használat közben elsötétül a kép 5-10 másodpercre, néha ennél valamivel hosszabb időre, és amikor visszajön a kép, a monitor széleinél és sarkainál intenzíven vibrál kb. 1 percig. A vibrálás mindig fokozatosan múlik el, kb. 1 perc alatt teljesen eltűnik, és minden megy tovább normálisan. Amikor sötét a kép, a bekapcsológombnál lévő visszajelző lámpa ugyanúgy zölden világít, mintha minden rendben lenne.
A kérdésem az, hogy ez szerintetek a monitor vagy a dokkoló hibája-e. Illetve, ha a monitor hibája, akkor lehet-e vele valamit kezdeni, javítható-e, és mit tehetnék, hogy kiderítsem, pontosan mi okozza ezt a jelenséget.
Előre is köszi a segítséget!

(#24090) mezis válasza PiriRC (#24088) üzenetére


mezis
nagyúr

A lakásban az a papír a falon, nem a csomagolás, hanem a TAPÉTA! ;] :DDD

mezis

(#24091) PiriRC válasza mezis (#24090) üzenetére


PiriRC
csendes tag

Bárcsak inkább a tapétát kapartam volna le, mint ezt! :( :D

(#24092) Quenmorr


Quenmorr
tag

Sziasztok,

Mitől lehet az a jelenség, hogy kb. 2 éve vettem egy monitort (AOC 27g2u 27 col 144 hz) és most beszereztem egy pont ugyanilyet, azonban a mostani újnál szebbek élesebbek a színek ("fehérebb a kép"), míg a réginél ilyen "Melegebb" a színárnyalat és "fakóbb, sárgásabb". Átnéztem minden beállítást és teljesen megegyeznek.
Több, mint valószínű, hogy a régen vett monitor kicsit "elöregedett" már?

Köszönöm szépen a segítséget :)

(#24093) fudi2002 válasza Quenmorr (#24092) üzenetére


fudi2002
veterán

Háttérvilágítás használódik, illetve az sem biztos, hogy ugyanazzal a panellal szerelik 1-2 évvel később, de akár hónapokkal később sem.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#24094) Quenmorr válasza fudi2002 (#24093) üzenetére


Quenmorr
tag

Köszi szépen a választ :)

(#24095) mezis válasza Quenmorr (#24092) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!
Vannak szín kalibrációs műszerek és szín kalibrációt végző műszerészek. Ez utóbbiak házhoz mennek! :D

mezis

(#24096) Quenmorr válasza mezis (#24095) üzenetére


Quenmorr
tag

Szeva :)
Ez nem hangzik rosszul, utána nézek köszi. Addig egyelőre a régi monitort kirakom facebookra, twitchre stb, az újon meg kockulok, így a játékok szebbek lesznek a face meg nem égeti ki a szemem :D

(#24097) mezis válasza Quenmorr (#24096) üzenetére


mezis
nagyúr

Ha nem együtt használod a két monitort, akkor jó az úgy, ahogy tesztképekkel saccra beállítod.
A profi grafikus munkához kell a kalibráció.

mezis

(#24098) Quenmorr válasza mezis (#24097) üzenetére


Quenmorr
tag

Szerintem így fogok tenni, ahogy javasoltad, nagyjából össze hangolom a 2 monitort aztán az úgy tökéletes is lesz. :R

(#24099) Benhill


Benhill
senior tag

Kollegák, egy monitor firmware frissítést, mikor szükséges végrehajtani? Csak akkor kell ha probléma van vele?

Erről a példányról lenne szó:
ls27ag520nuxen

Van hozzá újabb mint amivel vettem.

(#24100) mezis válasza Benhill (#24099) üzenetére


mezis
nagyúr

Igen. Ami jó, azt nem kell javítani.
A Samsung okos TV-n én akkor frissítettem amikor CI kártyát nem ismerte fel.

Ha garanciális, ráengedheted a frissítést és legfeljebb majd a márkaszerviz rendbehozza. ;]

mezis

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Monitor hiba topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.