Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Monitor hiba topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4001) badrian250 válasza mmdms (#3999) üzenetére


badrian250
tag

Bocs hogy élek :D

(#4002) mmdms válasza badrian250 (#4001) üzenetére


mmdms
addikt

Poénnak szántam, nehogy magadra vedd! :)

[ Szerkesztve ]

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#4003) Süni 1985 F válasza badrian250 (#3998) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Próbálja ki másik monitorral sztem ha azzal is feketedik akkor 3d kártya.

TDI POWER

(#4004) PH-User válasza taxi (#4000) üzenetére


PH-User
addikt

Szerintem jobban jársz, ha visszaviszed. :U

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#4005) badrian250 válasza Süni 1985 F (#4003) üzenetére


badrian250
tag

Na ez az,hogy másik monitorral,és gpuval is fennáll a dolog....

(#4006) Whaazzup válasza PH-User (#3996) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Hétfőn vagy Kedden megnézem de jó lenne ha te is megnéznéd hogy milyen van benne és azt is hogy valamelyik sormeghajtó tekercs lábán nem e lukas a forrasztás nézd át a sorvégfokban a forrasztásokat,ez a rész a sorkimenő és annak környéke.Mivel csak 700B-típusról van rajzom a tiedbe lehet más is de biztosan TDA. ;) Ha ez a baja és már működik semmit nem kell hangolni. :K

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#4007) Whaazzup válasza taxi (#4000) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Minél előbb vidd vissza mert kijelző hibás is lehet (szerintem az)vagy a lcd kábel nem érintkezik megfelelően az lcd panellel,vezérlő kábel hibás,kijelző panel elektronika hiba,ami még rosszabb a kijelző lap és az elektronikája között lévő szalagkábel kivűl a hideg forrasztás hibás vagy kábel szakadt de belül is lehet szakadás ez bizony pixel csík szerintem panel csere.szervizekben azt szokták csinálni,hogy ujjal addig nyomkodják míg el nem tűnik ha egyáltalán eltűnik.Sok mindent mondhatnék még de nem ez a lényeg vidd vissza K-panel lesz a rossz. :W

Az a dilemma hogy ez véglegesedhet akkor van gond igazán.Ezért nem tudhatod hogy csak időleges kontakt hiba volt vagy csak buherálták a kijelzőt ez csak magán vélemény hát ha valakik magukra veszik. ;]

[ Szerkesztve ]

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#4008) Süni 1985 F válasza badrian250 (#4005) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Alaplap Pci Express vagy AGP port gond lehet így első körben :(

TDI POWER

(#4009) taxi válasza Whaazzup (#4007) üzenetére


taxi
aktív tag

Köszönöm a választ. Mostmár csak abban reménykedek,hogy elhiszik nekem, mert persze azóta nem csinálta.-Köszi mégegyszer.

Hakuna matata

(#4010) rum


rum
tag

üdv emberek.

adott egy lg w2234s monitor.van rajta (többek között)egy 4:3-as gomb.most ,ha azt megnyomnám akkor váltani kellene neki 4:3 ill.16:9 között nem??már rég nem használtam ezt a gombot nem emléxek rá.csak mostanában elkezd vibrálni a monitor majd készenlétbe kapcsol.és akkor vettem észre,hogy a 4:3-ra nem reagál.:(

"Mit keres egy részeg a számítógépben? – A CD-RUM-ot."

(#4011) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sziasztok.

Egy ideje volt nekem egy olyan gondom, hogy a szövegeket a monitoromon nem láttam rendesen. Folyamatos szövegben itt-ott vastagabbnak vagy vékonyabbnak látsztottak a szavak, mondatrészek, és néha a fekete sötétkéknek, vagy bordónak hatott. Próbálkoztam ClearTyte-al, meg egyéb beállításokkal, de nem történt lényegi javulás...

Mígnem ma, Win reinstall után találtam egy olyan beállítást, hogy 'Color Pixel Format'. Gondoltam egyet, és erről: "YCbCr 4:2:2" átállítottam erre: "RGB 4:4:4 Full RGB" és láss csodát, a probléma megoldódott a szöveg egyenletes, olvasható, és a szemem se fáj, ha rá kell néznem.

Nem tudom elmondani mekkora öröm ez most nekem. :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4013) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Sziasztok!

Nekem lenne egy LG Flatron F700B monitorom és hosszú kikapcsolt állapot után mikor bekapcsolom a gépet vízszintes csíkok vannak a monitor felső részén. Ez idővel (5-10 perc) eltűnik.

Ezt mi okozhatja? Válaszokat előre is köszönöm:

Gamerkiller

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4014) Whaazzup válasza gamerkiller (#4013) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.A függőleges IC környékén cseréld ki a kondikat,olvas vissza megtudod milyen IC-röl van szó.ÜDV.

#3995) Whaazzup válasza PH-User (#3991) :K

[ Szerkesztve ]

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#4015) Whaazzup válasza TESCO-Zsömle (#4011) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Remek látom hogy szoftveresen is lehet gyógyítani milyen készülék ez megosztanád velem.Kívánom az hogy az örömöd legyen maradandó. :C :DD

[ Szerkesztve ]

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#4016) TESCO-Zsömle válasza Whaazzup (#4015) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

FuSi Amilo 3230T

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4017) eshe


eshe
tag

Sziasztok!
Van egy Sony gdm-f520-as crtm.A gond az vele hogy a fekete helyett zöld háttér látható a fehér helyett pedig sárgás ,a képen enyhe visszafutási csikszerű zizegés van.A kérdésem hogy érdemes-e foglalkozni vele vagy képcsőcserés?
üdv:Esh

(#4018) cettlee


cettlee
őstag

üdv.

behalt a monitorom, ugyhogy beüzemeltem az ujonnan vett 26 colos samsung LCD tv-met, asszem a 3mas sorozatbol való. a léyneg hogy a felbontással van a problémám. esetleg drivert nem kell letölteni hozzá? mer azt irja rá h általános PnP monitor.
akármilyen felbontásra állitom, azt irja ki hogy az optimális 1360*768 lenne 60 hercen, viszont amikor erre állitom a windozban akkor elsötétüül a kép és azt irja hogy nem támogatott üzemmod.

köszi elöre is.

(#4019) Whaazzup válasza TESCO-Zsömle (#4016) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Köszönöm.

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#4020) Whaazzup válasza cettlee (#4018) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Ha peched van ez egy IC-hibás ,Haldoklik a Mikroprocesszor vagy valamelyik eeprom,vidd vissza. :F

Ha jó minden Hz-en kéne működnie.

[ Szerkesztve ]

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#4021) tothl válasza cettlee (#4018) üzenetére


tothl
addikt

Vedd lejjebb a frissítést is ! 60-75 között kéne működnie.

(#4022) PH-User válasza Whaazzup (#4020) üzenetére


PH-User
addikt

Holnap szétkapom a monitort és megnézem milyen IC van benne.

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#4023) Whaazzup válasza eshe (#4017) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia. Rossz a lemágnesező PTK a tápban és fel van mágneseződve a képcső ami nem rossz!Cseréld a PTK ki és a sorkimenő trafó screen potméterével vegyél vissza és talán jó lesz.Utána ha kész vagy dugd be és húzd ki szó szerint a hálózati kábelt hogy a képcsövet a lemágnesezze.

[ Szerkesztve ]

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#4024) drfirsty


drfirsty
tag

Sziasztok,

van egy negy eves Samsung Syncmaster 930BF monitorom amit az utobbi idoben egyre nehezebben tudok bekapcsolni. Korulbelul ket hete csak kb 20-30 percel a szamitogep bekapcsolasa utan adott kepet. Ez az idoszak aztan egyre hosszabb lett, tegnap pedig mar egyaltalan nem kapcsolt be. Az allapotjelzo led kozben ossze-vissza villog.

Lehet meghalt?

Valakinek valami otlet, hogy mi lehet a gond? Fontos lenne, mert dolgoznek a gepen, de igy kep nelkul nem konnyu. Egyelore abban sem vagyok biztos, hogy a monitor vagy a VGA haldoklik. A kabeleket, csatlakozasokat atneztem, azok jonak tunnek.

Elore is koszonom a segitseget.

(#4025) cettlee


cettlee
őstag

üdv, zsiruj samsung tv, 3mas sorozat, 26 colos.

monitorként használom, beszoktam állitani az energiatakarékossági módot, de ha kilépek a menüböl, magátol visszaáll alapértelmezettre minden 10-20 perc mulva. ugyanez van a ki- és bekapcsoláskor hallhato hangnál, ha kikapcsolom a hangot, legközelebb ugyanugy bekapcsolva lesz ezaz opcio. mintha nem mentené el véglegesen a beálitásokat a tv.

a többi beállitásnál nem találkoztam iylennel.

ja még annyi érdekelne hogy win7be beállitom 15 percre a monitor kikapcsolását, elkezdek filmezni, és film közbe is kikapcsolja. ezzel lehet vmit?

köszi elöre is a segitséget.

(#4026) Whaazzup válasza drfirsty (#4024) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.A monitorod jó ha szépen szét tudod bontani és nem vagy (béna)akkor cseréld ki a tápban attól függetlenül melyik panel van benne a következőket.Ha három DB 820Uf kondit 1000Uf 25v-ra és még a 2db 100016v ugyan erre ha 470uf van benne akkor ugyan erre.Ha 4Db kondi változat van akkor 2db 1000uf 25v os és a 1000uf16v-ost ugyan ekkorára és jó lesz.
ÜDV.Csak 105C' kondikat tegyél bele és jó minőségűt ami legalább 40-60ft darabja. :K ;]

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#4027) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Sziasztok!
Lenne egy gyönyörű, elvileg hibátlan Samsung 226BW tipusú monitorom, tényleg gyönyörű, de!

Lenne egy olyan gondom, nem tudom, hogy ez alapból így van-e, hogy mikor pl az apróhirdetéseknél görgetek, olyan a két szélső szürkés háttér, mintha minden görgetésnél bevibrálni egy kicsit, tehát csak görgetésnél, álló képnél semmi vibrálás, filmnél sem játékban sem, sehol...

Még egy másik, ami fura volt, hogy pl cs-nél a füstgránátnál a füst olyan nem szokásos, nem tudom leírni, de olyan, mintha pixelesebb lenne... vagy nem is tudom.

A masik monitorral nem volt ilyen gondom, nem hiszem, hogy a vga lenne...

A monitort és a vga-t egy 3m-es HDMI-DVI kábellal kötöm össze, a DVI megy a monitorba, a HDMI-re DVI átalakítót rakok, mert a VGA-n CSAK DVI van.

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#4028) Whaazzup válasza N-vidi-A (#4027) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia. Próbáld meg sima DVI-D 24+1 pines csatival mindkét végén.ÜDV.

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#4029) N-vidi-A válasza Whaazzup (#4028) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Pontosan erre gondoltam, hogy az átalakító zavar be, de pechemre nincs sima DVI kábelem, pedig pár hónapja volt vagy 5:D

Szerzek valahonnan, és meglátjuk...

Amúgy esetleg valakinek hasonló tapasztalata, problámája volt már?

Mert tényleg fura, túéles, kép gyönyörű színek, de ez a "vibrálás" szerű dolog, meg a füst a játékban, még ha nem is létfontosságú, de zavar. :D

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#4030) Tom258


Tom258
csendes tag

Sziasztok!

Lassan két éves a Samsung Sm 226BW-s monitorom és néhány napja amikor bekapcsolom sötét marad és csak lassan világosodik ki a kép ...
Napról napra tovább tart ez a folyamat ,most kb 5 perc alatt lesz használható,de utánna hibátlanul üzemel egész nap.

Segitséget szeretnék a hiba okával kapcsolatban..

Előre is köszönöm!

Üdv ! :Y

(#4031) N-vidi-A válasza Whaazzup (#4028) üzenetére


N-vidi-A
őstag

DVI-vel is ugyan ez, bakker nincs ötletem...

Grafikát, mint pl a füst, csak a VGA tud "elrontani", tehát a monitor ebben nem lehet ludas?

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#4032) pilota


pilota
tag

helosztok nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy van egy LG 21colos monitorm aminél a következö a hibajelentség gondol egyet és kimegy szélesebre a kép ugyértem széleségben az ora ketöspontja pont a képernyö széle ha kikapcsolom és vissza pár másodpercig remeg a kép majd katan egyet és jö egy ideig.Kérdezem lehet ez képcsöveség?

Ja és egyre sürüben jelentkezik a probléma

[ Szerkesztve ]

(#4033) samu126


samu126
csendes tag

Remélem jó helyen kérek segítséget:

Mostanában nem tudok új játékokkal játszani mivel a gépem fél-1 perc játék után egyszerűen leáll a monitor no signalt ír és resetelnem kell mert máshogy nem jön vissza.Ez főleg Borderlandsnál és Napoleon TW-nél jön elő legtöbbször de Mass Effect 2-nél mondjuk soha és Dragon Age Originsnál se

A gépem és egyéb fontos információk (az elején van a gép összetétele a többi lejjebb):

http://www.2shared.com/file/11845152/8791a29e/pc-sszegzs.html

A RAM-ok és a táp hibája kizárt eddig. A RAM-okat leteszteltem (kiszedtem és egyesével visszarakosgattam addig ameddig nem halt be újra de rögtön az elsőnél ami 100% hogy jó [egy geil ram ami nem régi csak 2 éves] szóval innentől a RAM nem lehet mert a legjobbnál is jelentkezik bár tovább is próbálgattam végig de lehet mind a 4 f*s bár ezt kétlem)

A táp azért nem lehet mivel először rá gyanakodtam és amúgy is érett a cseréje ezért vettem egy újat codegent cseréltem gigabyte superb 550-re.

Nos valami tipp?

UPDATE:
hasonló problémákkal küszködő külföldi társaim ezt írták:

Note: Reducing DVI frequency on high-resolution displays resolves display corruption or no image when a display is set to a high resolution. This should only be enabled if the Digital Panel is experiencing these problems.

Na de nekem ilyen Reduce DVI frequency beállítás nincs :(

Nos pontosan nem tudom hogy mi a baj ezért ebbe a topicba írtam sorry ha nem ide kellett volna :)

(#4034) eshe


eshe
tag

Köszönöm a választ!
Elvileg müködik a degauss mert ha benyomom akkor összerántja és elszinezi a képet egy pillanatra.Mondjuk ettől még egy cserét megérne a dolog csak ennek a thp602-esnek az árára egy 5ezer körüli összeget találtam,nem lehetne ezt más tipussal helyettesiteni?A kódja 180982711
Üdv:Esh

(#4035) zUlU53


zUlU53
tag

Sziasztok,

valaki hozzáértő segítségét kérném: egy 20"-os HP monitor halálosan szemfárasztóan....hát...zsizseg. Nem tudom szebben és pontosabban körülírni. A jelenség körülbelül olyan, mintha pillanatokra a betüknél különböző színű elmozdulásokat lehetne megfigyelni, de csak pillanatokra.

Ne nevessetek ki, de például akkor figyelhető meg a legintenzívebben, ha húzom az egeret. A fő bajom, hogy baromi fárasztó és kellemetlen a szemnek. Biztos, hogy monitor (esetleg kábel?) hiba, mert a gép más monitorral tökéletesen működik, sajnos a monitor különböző okok miatt rögzítve van, azt nehezebb lebányászni a helyéről, de ha nem tudtok valami tuti tippet, akkor le kell szedjem és megnézem másik géppel, de miután maga a gép más monitorral tökéletesen üzemelt, ezért gyanakszom a kijelzőre.

Gari már nincs, csak a lényeg: KUKA a monitor? :F

Válaszotokat előre is köszi.

-Houston van egy kis problémánk. - Aham, és akarsz beszélni róla?

(#4036) Whaazzup válasza pilota (#4032) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Azt azért óda kéne írnod hogy CRT-E ha az akkor több mint valószínű hogy az egyik horizontális eltérítő tekercs lábán rossz a forrasztás.Kémény rúd alakú tekercset keress,vagy kocka alakú vasmagos tekercset.Az egyik a táp mellet van a másik a Sorkimenő trafó mellett,nézd át az összes forrasztást.ÜDV. ;]

A képcsönek semmi baja nincs köze hozzá! :K

[ Szerkesztve ]

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#4037) Rocko84 válasza Whaazzup (#3990) üzenetére


Rocko84
csendes tag

Szia

Köszi a segítséget! Kicseréltem 5 kondit is és jobb a monitorom mint új korában.
Sajna csak most volt rá időm, de teljes siker. Örök hála.

(#4038) paix


paix
tag

Sziasztok,

a következő problémával fordulok hozzátok:

olyan 24" vagy annál nagyobb monitorra lenne szükségem, amelynél a bemeneti jel megszakadása után a képernyőn nem villan fel egy OSD-s státusz üzenet (no connect / no signal / suspend / stb.). Ismertek ilyen monitortípust, vagy létezik olyan, ahol ez kikapcsolható?

Valahogy, akár hardveres beavatkozással megszüntethető a jelenség?

Köszönettel,

paix

(#4039) boribakter válasza Süni 1985 F (#4008) üzenetére


boribakter
csendes tag

Szia! Nekem hasonló a gondom, mint Badriannak, viszont nekem ezt ma délben minden előzmény nélkül csinálta meg egy alig több mint hónapja vásárolt új Hanns.G LCD monitor (tehát azzal talán tényleg nincs gond). Nekem kereken 5 másodpercig marad "ébren", aztán - zöld jelzéssel, nem stand by-ban - visszafeketedik. Akkor jöttem rá, mikor képernyőkímélőn volt, és semmivel nem jött vissza a kómából, csak ha kikapcsoltam a moncsit, és visszakapcsoltam: 5 másodpercre feléledt, aztán megint teljes sötétség. OSD működik, hibajelzés nincs, kábelek rendben (HDMI). Esz az agyf.a.sz, mert sürgős munkáim vannak, és a "házi rendszergazdám" sincs itthon még egy hétig... Ha a gépem a ludas, esküszöm, harakiri lesz... Holnap azért kipróbálom egy másik (CRT) moncsival, de jó, hogy van, hátha...
Ha ez gépgond, mi az örvöstatut csináljak?? :W (tudom, szerviz, de bussa meg... határidős munkám van)
Ha moncsi, akkor meg remélem, beszámítják a gariba, de akkor is gáz.

Ezt a hiányzó "rendszergazdám" gépéről írom, mondanom sem kell, hogy nyilván ezen nem tudok dolgozni. :((

"Túlélem, ha beledöglök is... Ha túléled, bele is döglesz!"

(#4040) pilota válasza Whaazzup (#4036) üzenetére


pilota
tag

igen crt monitor.Néztem amit mondtál forasztások okénak látszik most mozditottam a kártyákon most eddig.jó de asszem hamarosan csere lessz mert a pont a közepén egyre nagyob nincsen kép idáig egy 2mm-es sötét foltvolt középen mostmár kezd ugy félcentis lenni.Megprobálok tuladni rajt mert eben az évben már 2 szer kelett javitatnom nagyfesztrafos volt és megint elkezdte azt a furcsa bugást töbet nemviszem szervizbe.Veszek egy 19 vagy 21 colos samsung lcd monitort

[ Szerkesztve ]

(#4041) samu126


samu126
csendes tag

Az én problémámra nincs valami tippetek? Annyit kiderítettem , hogy a video kártya leáll vagy legalábbis a jelet nem küldi a monitornak. Szóval a monitor no signalt ír ha elkezdek játszani (nem pont rá hanem pár perc vagy fél óra). A hiba Borderlandsnál és Napoleon Total Warnál jelentkezik bizonyos helyeken. Borderlandsban a Zombi szigeten a faluban a Napoleon Total warban pedig a 2. csata után a térképen. Videókari nem melegszik túl és egy Gigabyte Superb 550W látja el árammal elméletileg nem lehet gond az energiaellátással.

Kérlek segítsetek már jó 3-4 hete ezzel szívok

(#4042) Whaazzup válasza samu126 (#4041) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Ha ez egy lcd monitor és ráadásul Samsung 191/192/193T vagy a 710N/910/911/913v/n VAGY A 930bF/940BF SERIA TUDNÉK MIT MONDANI.De hogy ez egy monitor az csak egy monitor.Azért meg kéne hajtani a minitort egy másik géppel mielőtt bármit mondok. :F

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#4043) Whaazzup válasza eshe (#4034) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.ez egy THERMISTOR, POSITIVE. VARISTOR. és szinte minden ilyen tápú monitorban van általában 2DB.Pontosabb kép kellene róla,két lábú fekete és kerek. :F

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#4044) 1213


1213
csendes tag

HY ALL!
helló az lenne a problémám h a monitorom nem ad képet nem mai darab kb 8 éves LG és ahoyg rádugom a vga-kimenetre narancs-ra vált a led-je de mihelyt lehúzom zöld lesz 1-ébként barátom laptopjára rákötve működik és áthoztam szomszéd monitorját az is megy nálam tehát a 2 hardwer illetve eszköz külön külön jó de 1-ütt nem kis tv-t is viszi integrált vga-val sem megy villodzik a ledje néha válaszodat előre is köszönöm. :U

(#4045) eshe válasza Whaazzup (#4043) üzenetére


eshe
tag

Szia!
Nos találtam a kapcs. rajzon hármat .Az egyiket megtaláltam a panelen és kiforrasztottam. Ennek a felirata 9r0m téglalap alakú 2 lábú,megmértem az értékét és 10 ohm körül mutat hidegen. Ezt lehet valahogy tesztelni?VAlahogy igy néz ki.

A másikat még keresem.A hibához még annyit hogy a többi szin normális olyan mintha a zöld szin folyamatosan menne és ez szinezi el a többit.
üdv:Esh

[ Szerkesztve ]

(#4046) setherian válasza Whaazzup (#4007) üzenetére


setherian
tag

ja ez komoly. az ilyen jelenséget szervízáron képesek úgy elhárítani, hogy addig nyomkodják, vagy kitámasztják, vagy ragasztják(elképzelem), amit tényleg a tulaj is meg tud otthon pikk-pakk csinálni(fél-saját tapasztalat). persze ha nem garaniás már, és nem is 10 kg-os kalapáccsal. csak érzéssel.
de amíg van garancia addig foglalkozzanak csak vele, még ha időbe is telik.

(#4047) Whaazzup válasza eshe (#4045) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia.Ez a fajta van egy pár darab nekem,szerintem a 10ohm megfelelő a két láb között de azért majd meg mérek egyet.Nem kell tesztelni mert ha felmelegszik bontja a feszültséget ha hideg marad akkor szar,ha meg teljesen átereszt kiolvad a hálózati bízti.Ez a képcső külső keretén lévő nagy lemágnesező tekercshez van.Minél előbb írok.ÜDV.

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#4048) Whaazzup válasza setherian (#4046) üzenetére


Whaazzup
senior tag

Szia. Végül is mi a helyzet lesz panel csere vagy nem.

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#4049) moonguru válasza eshe (#4017) üzenetére


moonguru
őstag

Szia!

Letöltöd: http://pdf.crse.com/manuals/4080794111.pdf

Kiválasztod (baloldalt): Adjustments

Elolvasod: To adjust the color of the picture

Végrehajtod!

Örülsz!

Monitor Guru!

(#4050) P4C3


P4C3
csendes tag

Mi okozhatja, hogy bekapcsolás után a 22"-os SAMSUNG LCD monitor képe vibrál, majd Windows betöltésekor elsötétedik és ki-be kell kapcsolgatni, hogy megtartsa a képét.

Az ON gomb világít, nem kapcsol ki. Ez a jelenség közvetlen gép bekapcsolása után jelentkezik, azután már nem. Kezd meghalni, vagy csak vmi kisebb hiba lehet?

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Monitor hiba topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.