Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#26151) SoulReaver válasza Zsírkrétamen (#26150) üzenetére


SoulReaver
veterán

A kutya az kinti-benti, de el tudjuk őket zarni egymás elől :)

Nem akarom nagyon tesztelni, hogy mit csinálnának élesben egymással. Lehet csak én gondolom túl, de ismerem mind2-t, nem hagyná magát egyik sem :DDD

A reggeli bambaságot lehet kihasználnám én is, egy kis szaglaszásra, hát ha akkor fogékonyabb... :)

(#26152) DrBubo77 válasza Freddy76 (#26149) üzenetére


DrBubo77
addikt

Jó a sztori, tetszett a vége is. 😺

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#26153) Tsebacsi válasza Freddy76 (#26149) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A zsebcirkálók a legrosszabbak, mert azt hiszik nagyok, azt közben nem :D Cserébe hangosak... De ez jó lehetett, mikor a macska megfutamította a vaut ;]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26154) MutantZombie


MutantZombie
tag

Valaki segítsen!

Nem tudom mi lehet a kandúrral mostanában (~ elmúlt 2 hét), de ha kint van, be akar jönni, ha bent van, ki akar menni.
Ezt változó gyakorisággal kb. 10-20 percenként a tudtunkra adja, de van, hogy 1-2 perc bent és kint is; vagy 1 óra kint, 3 nanoszekundum bent és már megy is ki, de aztán vissza és ki, és vissza és ki, és vissza a házba, megáll a nyitott ajtónál és néz kifelé. Becsukom az ajtót, 1-20 perc szünet és full random újra ki akar menni.
Este annyi enyhülés van, hogy ~19:00 -től, bent alszik és reggel ~7 körül, miután megreggelizett, onnantól jön a jelenség elölről.

Vagy ez továbbra is a nem ivartalanított kandúrság mellékhatása így ősz végén, tél elején?

Másik gond:
Az utóbbi időben megfigyeltem, hogy kevés vizet iszik a kandúr.
Szinte mindegy milyen víz (csapvíz, szűrt csapvíz, esővíz*, szűrt esővíz*, fúrt kútvíz, y.na baba vizet próbáltam, igaz az Evian-t még nem), párat (max ~10) lefetyel és annyi.
Esővízből hajlandó inni a legtöbbet, de azt sem túl sokat.

Laktózmentes tejet próbáltam, abból megiszik 0,5 dl-t is egyszerre.
Csak víz helyett nem hiszem, hogy olyan jó megoldás. Bár most legalább van benne folyadék.

Illatmentes mosószerrel tisztított, alaposan kiöblített edénybe teszem és mégsem issza a ~ szobahőmérsékletű vizet.

Ugyanazt a száraz tápot eszi, mint a kislány, az mégis minden étkezés után (bármilyen vizet), és étkezéstől függetlenül is szokott inni, a kandúr meg nagyon visszafogott.
Rá lehet valahogy szoktatni, hogy több vizet igyon?

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#26155) skroy válasza MutantZombie (#26154) üzenetére


skroy
senior tag

A macska nem igényel túl sok vizet, annyit vesz magához, amennyi éppen szükséges, erőltetni nem kell.
Az ivartalanítás ajánlott. A leírtakon nem biztos, hogy segít, de legalább nem szórná a magvait a környéken, még több gazdátlan, nagy eséllyel nem jó sorsú cicát létrehozva.

(#26156) Akelaus válasza MutantZombie (#26154) üzenetére


Akelaus
senior tag

Ezt a portás melót én is nyomom az ivartalanított kandúr mellett kb. két hete.

Nem tudom mi a franc baja van, de feszt az erkélyre akar menni, ott bámul le, de én semmit nem látok szemüvegben sem. Max azt hogy tiszta madársz.r az alattam lakó erkélyen a korlát. Madár nulla. Akkor sincs ha csak úgy random én kimegyek halkan hátha végre látok valamit.
Ma reggel kiment, bezártam az ajtót, megfordultam és már ott állt, bambult befelé. 🙄🤣

[ Szerkesztve ]

(#26157) Astroboy válasza MutantZombie (#26154) üzenetére


Astroboy
őstag

Teljesen normális, a miénk is egyre kevesebbet van kint de azt egyre sűrűbben, az öreg perzsánk is ezt csinálta ilyenkor, az év ezen őszi szakasza mindig nehezebb "kijárás ügyileg".
Szerintemm egész egyszerűen nem akarják elhinni, hogy itt a tél, és azt hiszik, ha később kimennek nem lesz hideg. :DDD
Ahogy észrevettem pár nap alatt elmúlik, beletörődnek.

[ Szerkesztve ]

(#26158) 3L1T3


3L1T3
addikt

2 hét múlva vinném a két kandúrt ivartalanításra. Erre ma 18:00 után eltűntek , kimentek a kapun és nem találom őket sehol. Mindig haza jonnek ha szolok nekik most egyik utcaban se talaltam oket.

Ami jobban idegesít, hogy reggel óta nem ettek. De ha valamelyik szomszéd befogadta őket akkor csúnya világot rendezek. Ugyanis szólva lett mindenkinek a cicákról és van bilétájuk is...

Roppant csalodott vagyok és aggódom.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#26159) Tsebacsi válasza 3L1T3 (#26158) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nyugi, biztosan épségben előkerülnek. A többiek kandúrjai is nyüzsögnek, gondolom még van valami a levegőben és viszi őket a vérük. Plusz mindig megérzik ha ellenük készül valami :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26160) 3L1T3 válasza Tsebacsi (#26159) üzenetére


3L1T3
addikt

24 órája nem ettek, és nem kerültek elő reggelre se.... :( ez valami borzalmas érzés

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#26161) Tsebacsi válasza 3L1T3 (#26160) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Tudom :( Hideg esős idő van, valószínű elbújtak valahol.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26162) csp01 válasza 3L1T3 (#26160) üzenetére


csp01
tag

Én se tudnék nem rosszra gondolni, de nálam egy hét volt a legtöbb. Az evés miatt meg végképp kár aggódni.

(#26163) baloghgabor


baloghgabor
aktív tag

No, megjött a black friday a zooplusra is. Még szerencse, hogy nem lettek drágábbak a dolgok. Van néhány jó akció, azaz nem nagyon van, mert nyilván elfogyott de persze lesz is hamarosan, olyan karácsony környékén.
Az általam rendelt csomag is megjött, bő egy hét után :O Persze a macskaháló mérete nem éppen akkora, mint írták, de hát szerintük én vagyok a hibás nyilván (nem feszítettem ki rendesen :N ). Mivel fém a háló belseje, így maximum el tudnám szakítani, ha akarnám. Kibontva is fura volt, hogy olyan trapéz alakú. Ezt megírtam elsőre, de még küldjék fotót, és szerelési tapasztalatokat. Három levélváltás után eljutottunk oda, hogy nagy kegyesen visszautalják az árát, de csak mert régi, megbecsült ügyfél vagyok?! :Y Hát, nem tudom, a sok év alatt, évi kb. 1millió, amit otthagyok náluk. De én megköszöntem, hogy ilyen nagyvonalúak, és nem kérem a 3ezer forintot. Majd vásárolok máshol ezentúl.
😿

bégé

(#26164) Astroboy válasza baloghgabor (#26163) üzenetére


Astroboy
őstag

Ezek is megérik(nem) a pénzüket, az tuti, elkurvul itt már mindenki.
Küldened kellett volna a kilométeres profi kerítésedről fotókat, ami még az űrből is látszik, hogy kapcsolattartó Micike faszbúkozás + körömreszelgetés közben elhiggye végre, hogy nem a levegőbe beszélsz, és nem ma kezdted a hálózást. :DDD

(#26165) baloghgabor válasza Astroboy (#26164) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

Khm, kértek, igen! :o

Na, még itt sem rágtam be. De amikor már tényleg lekoppintottak. 😿 Nem vagyok különb másik vásárlónál, de egy ilyen piti termék ennyit ér nekik?!
A másik süket dumájuk a futárral kapcsolatban, hogy sajnos nem tudják csomag automatába küldeni (?)! , azt én rendeljem meg! :O Van, amelyiknél működik, de ha román futár hozza, egy értesítés, hogy megkapta, hozza! Ja, pár nap múlva, hogy keres valahol, de már ő sem tudja hol van! 😸 Szóval kezdik alulmúlni magukat IS.

bégé

(#26166) Tsebacsi válasza 3L1T3 (#26160) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Van valami??

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26167) Astroboy


Astroboy
őstag

Ezen besírtam, blues-t éneklő macska: [link]
(Sajnos előtte 2 reklámot ki kell bírni.)

3L1T3: Járjátok körbe a környéket, és akármilyen nevetségesen hangzik ciccogjatok be minden kertbe, hátha a hangotokra megmozdulnak végre.
Ott lesznek ezek a környéken valahol, nálunk is voltak nem is egyszer ilyen pár napos eltűnések, a másodiknál derült ki mikor kerestük, hogy 2 házzal arrébb volt Kati néninél.
(nála finomabb a kaja - sonka mint kiderült - és nagyobb a csend) :DDD

Utána ha 1 napnál tovább nem jött, tudtuk hol kell keresni a k.rvaházit.

[ Szerkesztve ]

(#26168) 3L1T3 válasza Tsebacsi (#26166) üzenetére


3L1T3
addikt

Facebook csoportban jelentkezett egy nő reggel tőlünk 500m-re odébb. Ma elmentem vettem két apple airtag-et most a nyakukban van.

Szerintem amúgy nem ettek sehol meg nem is aludtak valami jól az éjjel mert bezabáltak majd átaludták az egész napot. Jól megnyomorgattam őket. Innentől egy fokkal talán egyszerűbb lesz a jövőben megtalálni őket. Meg szerintem kicsit be is szartak, hogy mi történt. :D

#26167Astroboy
Tegnap este végig mentem amerre gondoltam, hogy csavaroghatnak. (ha elmegyünk sétálni többszőr követek minket és haza is, gondoltam akkor a jól bejáratott útvonalon lehetnek. Hát épp az ellenkező irányba mentek...) Nem vagyok egy szívbajos ember ciccegtem én meg hívtam ahogy szoktam őket. Kerítésekre is felmásztam. :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#26169) Tsebacsi válasza 3L1T3 (#26168) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Na jól van örülök neki! :C Kis huncutok elmentek kicsit kóborolni. Az airtag jó ötlet, mibe raktad hogy nem fogják elhagyni?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26170) Astroboy válasza Tsebacsi (#26169) üzenetére


Astroboy
őstag

A seggükbe. :DD

3L1T3: Nalátod. A nő hol találta őket?

(#26171) 3L1T3 válasza Astroboy (#26170) üzenetére


3L1T3
addikt

az udvarukon... :D

#26169Tsebacsi
Egyelőre biléta szerűen van rajtuk de rendeltem ilyet:
Apple AirTag szilikon tok, nyakörvre helyezhető, Wooze AirTag Pet Guard, fekete képe

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#26172) radi8tor válasza 3L1T3 (#26171) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Arra vigyázz hogy csak olyan nyakörvet szabad rátenni ami nagyobb erőhatásra kiold. Ugyanis, ha fennakad valahol és nem tud szabadulni az végzetes lehet.

⭐ Stella

(#26173) 3L1T3 válasza radi8tor (#26172) üzenetére


3L1T3
addikt

Persze tudom, amugy is kaza nekik! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#26174) MutantZombie válasza 3L1T3 (#26168) üzenetére


MutantZombie
tag

Értem én, hogy kandúr, de estére miért otthon?
Ismerős érzés.

De akkor szerencsére megvannak.

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#26175) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom, hogy én rontottam-e el a macskát (pl. túlzottan elkényeztettem), vagy magától változott meg.
Újabban rengeteget alszik/szundít/fekszik (ki tudja mikor épp mit), és kb. csak etetni és a régitől sűrűbben (1-2 helyett 3-4x) simogatni kell (vgy kiiengedni ~10 percekre és vissza).
Direkt azért akartam bengálit, hogy ne egy unalmas plüssmacska legyen, "ami mellett akár egy atomrakéta is felrobbanhat reakció nélkül".
A labdák már nem érdeklik. Ha ráveszem, hogy játsszon a "horgászbot" cuccal, akkor kb 2-3 rántást visel el, aztán megsértődik/siránkozik, akár bebújik egy bútor alá és csak figyelgeti, hogy rángatom a "csalétket". Ha hagyom, hogy elkapja, akkor viszont effektíve vége a játéknak, mert nem engedi el, és ha mégis elveszem tőle valahogy, akkor megint csak siránkozik/elbújik/elszalad.
Bár mikor simogatást, de főleg mikor ételt kér, akkor még mindig erőszakos (nem érti meg a "jó, mindjárt" jelentését, csak ismételgeti a nyarvogást/körözgetést/dörgölést, mint ha süket/vak/hülye lennék).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#26176) Tsebacsi válasza janos666 (#26175) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Egy ismerősömnek van csak bengáli cicája és vele is szökőévente 1x beszélek így nincs velük tapasztalatom de tuti ennél kicsit aktívabbnak kéne lennie. Habár télen lehet ők is nyugisabbak :F

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26177) gergo5991 válasza janos666 (#26175) üzenetére


gergo5991
őstag

lehet egy társ kéne neki? nem depressziós?

(#26178) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Néha arra megyek be reggel a szobába, hogy párom gépe megy, pedig este kikapcsoltuk. Azt hiszem megvan a tettes, aki éjszaka boostol minket cs-ben :DDD

(#26179) SoulReaver válasza Zsírkrétamen (#26178) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ma itt is gépezett a makka.. :DDD

(#26180) janos666 válasza gergo5991 (#26177) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Na igen, ettől félek. "Segítség, a terápiás állatom depresszuiós lett! Ugrani fog!" :))

Egy is bőven elég belőle, még a ház köré is (sohasem volt egyszerre több állatom, nálam mind csak "kutya", "macska" néven fut, nem a törzskönyvezett nevén). De tetszése szerint jár ki vidéken a házból, mikor akar, így biztos talál más állatot (még a szomszéd nagytestű kutyájától se illetődött meg annyira, mikor egyszer átszökött, és én hirtelen majdnem nekiszaladtam, ahogy léptem ki egy melléképület ajtaján, ahol várt lihegve). Úgy tudom átmegy oda néha szétnézni, hátha van valami kaja (vagy csak úgy kíváncsiskodni). Ott sok az állat (nem követem naprakészen, de legalább 2-2 macska-kutya és van kisgyerek, aki szereti az állatokat). De mióta hideg van ritkán és rövid időre jár ki.

Most is a hátam mögött alszik, és nem tudom, hogy "álmában beszél", vagy "horkant" néha egyet. Macska tud horkolni? Legtöbbször ha hangot ad álmában, az inkább olyan, mint ha valami jót álmodna (ránézek és "mosolyog" zárt szemekkel).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#26181) homerhamm válasza Zsírkrétamen (#26178) üzenetére


homerhamm
addikt

Igen elindította a játékot és, még lobbyt is keresett. ;] Akúgy néha az enyém az Xbox kontrollert szeretné piszkálni ha a kezembe van, de azt nem szabad. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#26182) Tsebacsi válasza janos666 (#26180) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Horkolni tudnak, főleg ha háton alszanak. Néha Malac is csinálja. Pöpi nem, azért Ő mégiscsak Lány. :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26183) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Sziasztok,

A minap meg is érkezett a várva várt jövevényünk, Cerka, egy 3 éves iszonyatosan bújós és szeretgethető leány cicus :D

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#26184) OPiiPO válasza racskobalazs (#26183) üzenetére


OPiiPO
addikt

gyönyörű cica :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#26185) csp01 válasza racskobalazs (#26183) üzenetére


csp01
tag

De helyes cica. (Bár nem hiszem, hogy lett volna még cica, akire nem ezt mondom :) )

(#26186) 3L1T3 válasza racskobalazs (#26183) üzenetére


3L1T3
addikt

Nem aggódtok, hogy egy 3 éves macskuszt hogy van szocializálódva? Vagy ilyenkor ez törlődik bennük? :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#26187) racskobalazs válasza 3L1T3 (#26186) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Egyelőre nagyon bújós, állandóan követ, dorombol, bújik, mindig keresi a társaságomat. Iszonyatosan szeretetéhes :)

Ui.: Köszönöm mindenkinek! :D

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#26188) baloghgabor válasza racskobalazs (#26183) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

Látom, jó helyre került a kiscsaj?! 😽

bégé

(#26189) Gyarmati_ válasza racskobalazs (#26183) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Hajrá, mostantól nincs megállás. Jó látni hogy jó helyre került a cukiság.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#26190) Freddy76 válasza racskobalazs (#26183) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem szeretget ő, hanem szolgaságra nevel, a maga bájos módján :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#26191) Astroboy válasza janos666 (#26175) üzenetére


Astroboy
őstag

IGAZI macska lett, üdv a klubban. :DDD
Mennyi idős?

(#26192) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Melyik programozható etetőt ajánljátok? Ami fontos, hogy ceruzaakkuról, hálózatról is működjön. Kamera előny, de nem feltétel.

(#26193) Bogyi007 válasza Freddy76 (#26149) üzenetére


Bogyi007
veterán

4 macskás és 3 kutyás háztartás vagyunk és hangosan kacagtunk a sztorit olvasva. Megnéztem volna ezt élőben. :DDD :DD

#26168 3L1T3
Örülök hogy happy end lett a sztori vége - volt hasonlóban részem, baromi vacak érzés az ilyen.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#26194) DrBubo77 válasza racskobalazs (#26183) üzenetére


DrBubo77
addikt

Szép cica!
Sikeres szolgalétet! 😸

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#26195) racskobalazs válasza DrBubo77 (#26194) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Köszi mindenkinek :D

@astroboy: 3 éves

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#26196) Astroboy válasza racskobalazs (#26195) üzenetére


Astroboy
őstag

Akkor ahhoz fiatal, hogy nyugdíjas módba váltson.
Talán inkább a tél érkezése lehet mögötte, vagy sokat volt egyedül, amúgy is elég lelkis a bengáli úgy hallottam.
Próbáljatok vele többet foglalkozni, ha nehezen indul be a játék hozzátok meg a kedvét hozzá. Nálunk is évente többször befordul a kisasszony, olyankor nem elég pár húzás a játékkötelével, néha még a seggébe is bele kell csípni, hogy meginduljon. :DDD
De végül mindig játszik.

(#26197) racskobalazs válasza Astroboy (#26196) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Hát egyelőre lehet új neki a környezet, el lett szakítva a macskahaverjaitól stb... Lehet később majd nyitni fog ezekre :D

Megvolt az első éjszaka, hát nem aludtam túl sokat :,D Kb 5-10 percenként minden ok nélkül nyávogott egész hajnali 1-ig, utána is kb óránként arra keltem, hogy nyávog. Ilyenkor, ha hozzászóltam vagy bármi akkor egy darabig megnyugodott. Félhet? Vagy hiányoznak neki a társai?

Ezen kívül eszméletlen aranyos amúgy, keresi a társaságomat, állandóan kis árnyékként követ akármerre megyek, ledobja magát, hogy most simogatást kér, mindig figyel, nagyon nagyon bújós... :)

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#26198) skroy válasza racskobalazs (#26197) üzenetére


skroy
senior tag

Nekem az egyik 15 éves cica olyan nyugodt, hangtalan volt mindig, hogy fel sem lehetett bosszantani, pedig próbálkoztam.Hangját sem hallottuk soha. Tavaly, 19 évesen meghalt az anyja, azóta rengeteget nyávog, szinte olyan, mintha sírna.

[ Szerkesztve ]

(#26199) Tsebacsi válasza skroy (#26198) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Pöpi 1 év után is keresi a picijét úgy érzem, borzasztó látni, szívem megszakad olyankor... :O

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26200) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Valaki vett már gps-es nyakörvet a cicusnak?
Gondolkodtam rajta hogy kéne egy, ha már jövőre kinti-benti cica lesz a miénk.
A tractive-t néztem, most egész jó árban van. Van esetleg konkrétan ezzel valakinek tapasztalata?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.