Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#25302) skroy válasza Jeppe (#25301) üzenetére


skroy
senior tag

Milyen jó állapotban van az a kanapé. Még... :D

(#25304) skroy válasza Jeppe (#25303) üzenetére


skroy
senior tag

Nekünk is van kaparófa. Amióta megvan, 2 kanapét dobtunk ki, de új kaparót még nem kellett venni. :DD

(#25305) Orlin


Orlin
addikt

Nálunk is van kaparófa.
Érdekes amúgy 3-ból kettő macska használja.A két fekete a nagy és a pici.
A fehér csak a szőnyegen élez a tappancsaival.
Ma vettem ilyen AniOne csörgő labda macskajáték 4db 4,5cm.
Mivel eddig a papírgalacsin hatalmas öröm volt órákon keresztül kergetve a kismacskának.
Ez bezzeg amit vettem nem tetszik.
Megszagolta pofozta picit ,ennyi. :DDD

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#25306) radi8tor válasza skroy (#25304) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Használjatok macskamentát. A mi kaparófánkhoz anno adtak. Bele kell kicsit dörzsölni és odavonzza a cicákat. :D

⭐ Stella

(#25307) atosan válasza Jeppe (#25301) üzenetére


atosan
addikt

Cukkerpofa :D

Maine coon

(#25308) SoulReaver válasza radi8tor (#25306) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hát hallod, akárhányszor adok Macskamentát az enyémnek, kb immunis rá :D Ez nem tudom mitől lehet... Biztos elromlott.

(#25309) Gyarmati_ válasza SoulReaver (#25308) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Akkor nálunk romlott a cirmi, mind a 3. :D
Viszont vannak ilyen kis fa rudacskák, azt imádják.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#25310) SoulReaver válasza Gyarmati_ (#25309) üzenetére


SoulReaver
veterán

Egy ilyennel szokott szórakozni ő is. A tetején van egy mentás golyó, amit nem bizgerél.

[ Szerkesztve ]

(#25313) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

A világ legszebb macskája Pápán él
[link]

(#25314) SoulReaver válasza Mikulásbá (#25313) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az utcánkban lakik egy orvos, annak az Oroszkék makkája 1000x szebb. Úgy mondom ezt, hogy nekem az enyém a legszebb.. :DDD

(#25315) DrBubo77


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Délutáni szieszta :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#25316) Mikulásbá válasza DrBubo77 (#25315) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nálunk is-csak közben őrzünk és védünk! 24-ben vagyok, ilyenkor elhozom magammal a kis dögöt, ne unatkozzon egyikünk sem. :DDD

(#25317) radi8tor válasza Mikulásbá (#25316) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Macskabarát munkahely. :C

⭐ Stella

(#25318) MuFFo


MuFFo
tag

Üdv mindenkinek!

Öreg macsekunknak kültéri macskaházat építek lécből és csirkehálóból. Kölcsönkértem egy elektromos tűzőgépet, de sajnos nagyon rossz minőségű, állandóan beszorul. Nincs egy kedves cicabarát Miskolcon, akinek lenne egy jobb minőségű kölcsön, amíg felcsipkedem a hálót a lécre? Be kell valljam, a saját lelki békém miatt és a 19 éves Vén Trotyi miatt is jó lenne még erre a néhány hónapra kiraknom. Kétlaki macska volt, de megsüketült és két hétig nem talált haza, azóta nem engedjük ki. Viszont vágyik ki és folyamatosan ordít. Itthon dolgozok, gondolhatjátok milyen lehet hallgatni kis megszakításokkal 8-10 órán keresztül a nyávogást. Akkor hagyja csak abba, és addig amíg ölben kivisszük. Visszahozzuk, folytatja. A macskatartás örömei...

Ha nincs semmi gipszer, akkor minden klopfol, avagy porhab, infulzió, pénztálca, magányóvoda, pogárcsa, szandár, kaukció,anterna

(#25319) ggg666 válasza Mikulásbá (#25316) üzenetére


ggg666
őstag

A keresztgyerekeim, így nevezték ilyenkor a macskát (disznófülű)
Szép CICA!

(#25320) Nimrod


Nimrod
addikt

Lassan két hete nincs már velünk Tappancs (lásd előző postom). A falka ahogy látom kicsit közömbösnek tűnik, egy dolgot leszámitva. Volt egy dedikált tálkája, évek óta megvolt, külön falatot abba kapta, de persze a többiek is használták. Esti konzerves etetésnél viszont napok óta kihagyják azt a tálat, inkább osztoznak másik tálakon. Persze reggelre elfogy onnan is végül, de valahogy eléggé feltűnő jelenség, ami már napok óta tart. Gondolom azért még ők is várják őt vissza... :O

(#25321) NoLF


NoLF
addikt

Sziasztok,

Budapesten valaki be tudna esetleg fogadni egy kb ket honapos, eleg rossz allapotban levo cicat par hetre/orokre? Nyaralni megyunk es ma sikerult megmenteni de nem hagyhatjuk magara…
tesztelve lett mindenre es szerencsere negativ, fereghajtot es fulparazitakra gyogyszert kapott.

nagyon sovanyka, es vegtelenul elesettnek tunik de nagyon ragaszkodo, szepen hasznalja az almot (pisi-kaki), mosdik is rendesen. Bolha elleni cseppet is kapott mar tolunk, igazabol meg kene erosodnie az elkovetkezendo hetekben de mi kedden elutazunk es nem akarjuk magara hagyni :(

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25322) baloghgabor válasza NoLF (#25321) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

Gyönyörű kis 'dög'! 😺 Nem tudom mennyi pesti, jó ember van a csoportban, de konkrétan a tekis Facebook csoportban nagyobb szerencséd lehetne, próbáld meg ott is. 😽

bégé

(#25323) ggg666 válasza NoLF (#25321) üzenetére


ggg666
őstag

Nekem erről a cicáról ez jutott elsőre eszembe, amúgy sok sikert a hely megtalálásához!!!

Éljen éljen éljen...Kunkori...
Akinek a farka...iii
51.46 sec!!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#25324) ggg666


ggg666
őstag

Szomszéd macsek az ablak alatt!

Illetve a szomszéd macskája az ablakunk alatt, a múltkor be is jött és felfeküdt az ablakpárkányra belül!!!

[ Szerkesztve ]

(#25325) Astroboy válasza ggg666 (#25324) üzenetére


Astroboy
őstag

Zoral lehet ahogy sötétben vonul - egy fehér macska test, lábak farok és fej nélkül. :DDD

(#25326) ggg666 válasza Astroboy (#25325) üzenetére


ggg666
őstag

Na ki a GORÉ, illetve kié a GORÉ???

[ Szerkesztve ]

(#25327) Freddy76 válasza NoLF (#25321) üzenetére


Freddy76
addikt

Szia, sikerült megoldani a cica elhelyezését?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#25328) 5150head válasza Nimrod (#25320) üzenetére


5150head
senior tag

Párom szüleinél a két cica egy tálból evett. Amikor az egyiküket elütötték, az egyedül maradt cica jópár napig meghagyta a kaja felét a tálban. Hiába kapott akkor már csak egy adagot, meghagyta. Persze amit külön kunyerált azt azonnal befalta. :K

(#25329) NoLF válasza Freddy76 (#25327) üzenetére


NoLF
addikt

Szia, koszi a kerdest - megoldottuk szerencsere, es nagyon jo kezekbe kerult. Mar kaptunk keeket, videokat bizonyitekkent, hogy szerencsere mar rendes kismacskakent viselkedik (ugral, jatszik, erdeklodik) ugyhogy ugy tunik sikerult megmenteni :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25330) DrBubo77 válasza NoLF (#25329) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Örülök, hogy megoldódott a helyzete a cicának. :K

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#25331) Tsebacsi válasza NoLF (#25329) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:)) :C :DD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#25332) atosan válasza NoLF (#25329) üzenetére


atosan
addikt

Ez nagyon jó hír :C

Maine coon

(#25333) OPiiPO válasza 5150head (#25328) üzenetére


OPiiPO
addikt

Apuéknál amikor Kormi cica elment a legjobb barátja, Kalóz, majdnem egy évig keresgélte még a kedvenc helyein :((

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#25334) Freddy76 válasza NoLF (#25329) üzenetére


Freddy76
addikt

Köszönöm, ennek örülök.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#25335) bul07


bul07
nagyúr

Magyar új film

Cicaverzum (16) - végső előzetes (videó)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25336) Tsebacsi válasza bul07 (#25335) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:DDD Erről már láttam korábban pár snittet, de komolyan mondom tetszik, kevés magyar filmre mondható ez el manapság, utoljára talán a Liza a rókatündér volt ilyen. :C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#25337) bul07 válasza Tsebacsi (#25336) üzenetére


bul07
nagyúr

Fú én nagyon utálom a magyar "új" filmeket, A tanú és egyéb régi filmek még rendben vannak, régi Bakter, Csöpi filmek
Mondjuk magyar zenét is rühelem, ezért is szoktam Román rádió csatornát hallgatni ha egyáltalán szól valami a kocsiban, most is két hét alatt lement 1700km úgy hogy nem volt bekapcsolva

De ezt majd megnézem hátha értékelhető lesz

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25338) baloghgabor válasza bul07 (#25335) üzenetére


baloghgabor
aktív tag

😸😺😽

bégé

(#25339) Akelaus válasza bul07 (#25335) üzenetére


Akelaus
senior tag

Fú megláttam benne a Csobot Adélt, és elment a kedvem tőle ;]
Pedig nem lenne rossz, csak.. :F

(#25340) homerhamm


homerhamm
addikt

Ez de cuki már. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#25341) SoulReaver válasza homerhamm (#25340) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem a néni 3 ujja tűnt fel elsőnek... :D

(#25342) ggg666


ggg666
őstag

Üdv! Itt van a szomszéd koldus VÖRI! Minden reggel it várja a mannát kb. 5 órakor!!!
A gazdája itt van, de nem eteti!


(#25343) skroy válasza ggg666 (#25342) üzenetére


skroy
senior tag

Legyél Te a gazdája. :)

(#25344) gergo5991 válasza ggg666 (#25342) üzenetére


gergo5991
őstag

nem vagyok se macska tulaj se szakértő, de a szeme nem néz ki picit betegnek? mintha túl piros lenne
amúgy nagyon cuki a cica :D

(#25345) ggg666 válasza gergo5991 (#25344) üzenetére


ggg666
őstag

Betegebb volt látszatra mikor már átkezdett járni, azóta javult mióta etetjük, de sajnos így nem sokat tehetünk, főleg, hogy elvileg van gazdája.

Amúgy lehet testvír az én szemem is beteg!!!

skroy: Lassan az lesz ez a kép is nálunk készült, már sziesztázni is idejár, reggel mikor üres a pocak akkor a simit is engedi!

Az a durva a szomszéd sziámi etetve van az is átjár, sőt be a lakásba egész a hálószoba ablakig, nem zavartatja magát.

(#25346) bul07 válasza ggg666 (#25345) üzenetére


bul07
nagyúr

Vegyél ilyen kis kinyomható mennyei paszta dolgot és mikkor éhes kezd el nyomni neki és közben simogatni, kapcsoljon össze téged a nagyon jó dologgal, és hátha hamarabb barátkozik meg veled(veletek)
Lidl-be van nem drágán

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25347) erzol válasza ggg666 (#25345) üzenetére


erzol
őstag

Hozzánk már három cica is átköltözött a szomszédoktól.
Megegyeztünk, hogy mi etetünk ők állják az orvosi költségeket.
:)

(#25348) ggg666 válasza erzol (#25347) üzenetére


ggg666
őstag

Ezekkel nem nagyon lehet egyezkedni, anno rámfogták, hogy loptam a gyümölcsöt, mutatták a lábnyomot, mondom, az 10 számmal kissebb, mint az enyém, sajnos ilyenek!

Most is sajnos unokababusgatásra maradt acica!
és megunták!!!

[ Szerkesztve ]

(#25349) ggg666


ggg666
őstag

A szomszédé etetve van, de Ő is szeret nálunk bejárni a lakásba :!!!

Saját cica:

(#25350) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Nosza, úgy alakult hogy szüleimnél elkezdett tanyázni egy kis szőrmók. Sajnos nem engedi magát megfogni, kaját kézből nem veszi el. Viszont hívásra jön, nyávog, és keresi a társaságot. Mi lehet vele a további teendő? Esetleg érdemes vásárolni neki olyan gyógyszereket amit kajába keverve már kaphat, és biztosan igényelheti?

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.