Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:24

LOGOUT.hu

Ati Crossfire: [link] Ha régebbi kártyád van, akkor érdemes elolvasni!
AMD Crossfire:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1912) Laraxior válasza ricsi99 (#1911) üzenetére


Laraxior
titán

Lehet hogy leosztotta 8x&8x-ra nagyon nem figyeltem. De pl Modern Warfare 2 szaggatott mint az állat,néha úgy ugrált az FPS hogy játszhatatlan volt,ki is vettem arra a pár napra az egyik 4890et,mert egyszerűen nem tudtam multizni.
EP45-UD3P rev1.0 alaplap volt.
Matematikailag elégnek kellene lennie,mert a 8x-os PCI-E 4GB/s-ot tud biztosítani, a 4890 meg olyan 3.9 körül kér....de mégsem.
Direkt azért cseréltem az UD3R-t P-re. Feleslegesen,aztán a P-t X48ra. Most nincsen semmiféle gondom :D

Az a baj hogy Neked Quadod van,és az X38-X48 jóval alacsonyabb FSB-t tud mint a P-s széria. Én sem tudom stabil 512es FSBn járatni a procim,mert nem bírja a lap. Ez az átka. Mivel nem tapasztalatam olyan nagy különbséget ATi VGAval 4GHz és 4,6GHz-es C2D-nál ezért megelégedtem egy 4GHz-es-el is. P35-P45ben 4.6on járt.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.