Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Munkanélküliség (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#806) _Yvorl_ válasza sasa311 (#801) üzenetére


_Yvorl_
tag

''És ha egyetlen egyszer elront valamit, akkor még börtönbe is zárják...''

Azért azt megnézném, hogy magyarországon mikor csuktak le dokit vagy egyáltalán mikor kapott megrovást is csak azért mert műhibát követett el.

Szóval ez a lecsukás igaz a fejlettebb országokban talán de itt a balkán szivében ezzel nem kéne dobálozni.

És most nem bántani akarom a dokikat mert van rendes is és télleg kevés a pénzük, de nem csak nekik hanem a nővéreknek aszisztenseknek is és sokszor csak az orvos kap a hálapénzből az a nővérke meg aki kivakarja kovács nénit a szarből meg semmit.

És vannak olyan orvosok is akik tojnak mindenre én mikor eltörtem motorbalesetben a karomat mikor meggyógyult ki kellett venni a vasakat belőlem, akkor a doki minden előzetes figyelmeztetés nélkül altatás közben rajtam próbált ki valami új elektromos vérzéscsillapító cuccost amit vagy nem állítottak még be jól vagy csak az én bőröm nem bírta de tény hogy masfél centi mély 3 centi széles bőrelhalást okozott aminek az eltávolítása után nyilt sebem lett majd egy évre. Isteni csoda, hogy nem fertőzödött el annyi idő alatt egyszer sem és még el se akarta árulni eleinte hogy miért is van ez aztán mikor kérdeztem, hogy most ez hogyis van és most mi a tököt csináljak még humorizálva közölte hogy hát dicsekedjen, hogy vállbalötték és ezzel nála el volt intézve a dolog. szóval ennyit a felelősségrevonásáról a magyar orvosoknak.

You can't teach new tricks to an old GOD!

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Munkanélküliség (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.