Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Munkanélküliség (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#613) net84 válasza erdey_a (#612) üzenetére


net84
őstag

ha kicsit visszaolvasol, láthatod, hogy jelenleg is alkalmazotti munkát keresek - egyébként nem vállalkozó szeretnék lenni, hanem céget alapítani (és ott dolgozni) társtulajdonosokkal
tudom nagyon jól, hogy ''munkásokra'', alkalmazottakra mindig is szükség lesz

Tisztességes fizetést kell adni nekik és kész.

ez így van!
de be kell látni, hogy Mo-n élünk! és amíg a főnökeink nagyot akasztanak és lehúzzák az állambácsit, meg mindenféle uniós támogatást igénybe vesznek, addig mi kisemberek minimálbérért dolgozunk napi 9-10 órát :(

és miért is jó az alkalmazotti viszony? Mert akkor minimális költségráfordítással másodállásra vállalkozóit váltanák ki...és igaz kicsit más formában, de kb ugyanazt tudnám csinálni, mintha cégbe lennék társtulajdonos és alkalmazott...igaz így a befolyt összeg is kevesebb.

Csak meg kellene becsülni. Tisztes fizetést adni neki.
A vállalkozó egyen egy sütivel kevesebbet és azt adja oda a munkásnak és a végén mindegyik jól fog járni


azzal, hogy kapok egy sütit a vállalkozótól, nem vagyok kisegítve :(
egye meg a sütijét! Nekem megy adja oda az árát :DDD

akik itt vitáznak, inkább próbálják ki, hogy milyen 200órát dolgozni 70k-ért, némi fizetésemelést kieszközölni, hogy legalább az inflációt és az árakat kövesse a bére...
természetesen nem kapsz, mert ha felmondasz lesz helyetted másik ember (balek) aki megcsinálja ennyiért - sajnos ez van !!! :(

Read only...

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Munkanélküliség (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.