Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Munkanélküliség (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#600) mahatma válasza Rick (#598) üzenetére


mahatma
aktív tag

nekem semmi bajom azzal ahogy a kenyered keresed, én is a saját cégemből élek, én osztom be az időmet (így gyakorlatilag többet dolgozom mint bárki más az irodában, de saját magamért)....nekem igazából a ''többre tartom magam'' kifejezéssel van bajom...senki ne tartsa többre magát...ha nem állna valaki a gyárban akkor nem lenne autód, ha nem állna a gyárban valaki, nem lenne csilivilli kamerád amivel megörökíted az utazásod, és az emlékeidet, és sorolhatnám....Japánban ha a kukás elvégzi a feladatát, ugyanolyan elismert mint egy bankár aki egy világméretű bankot igazgat...nekem csak ezzel van a bajom, ki mennyire tartja magát nem csak saját dolog, szerintem....lehet h túlérzékeny vagyok, de én becsülöm azt is aki a McDönciben odaadja a dögburgeremet, nagyon is becsülöm...ne tartsuk magunkat többre.....na de ez már teljesen off lett és hosszú...sorry és tényleg no offense.... :R

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Munkanélküliség (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.