Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Andie válasza Lortech (#100) üzenetére


Andie
őstag

Nahát, örülök!!! :C Végre valaki eredményt is ér el :)
És dualban mennek?

Tegnap megint 5 órán keresztül ment a gép, ment letöltés, netezés, levelezés, fórumozás, szóval nem épp proci és ramterhelö dolgok, de ez a gépemnél nem jelent semmit. Söt, alap windows felületen inkább ilyen esetekben fagyott, mint pl prime vagy pi-nél.
Tehát ezek alapján azt is mondhatnám, hogy okés a gépem. Amig el nem inditok egy 3dmarkot, vagy játékot. Ezt ugyan mostanában nempróbáltam, de ma fogom, úgyis rég volt fent a vérnyomásom.
Viszont ha ott megint elszáll, akkor lehet, hogy videókártyára kéne gyanakodnom? :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#102) Lortech válasza Andie (#101) üzenetére


Lortech
addikt

Az is lehet, de én továbbra is minden problémád forrásának a ramot hiszem, de erről te is meggyőződhetsz, hogy visszaveszed a ramot 166-ra, és úgy nyomatod a 3dmarkot loopban, jó sokat.
Mennek dualban, most a Hynixem is bent van mellettük. 333-on mennek cas 2.5-ben dualban.(Érdekes, hogy 5333MB/sec és 200FSB ellenére csak 2300 körül olvas és 1050körül ír, míg single channel 400Mhz-es memóval, 3200MB/sec sávszéllel 2900fölött olvas, az írás marad 1050 fölött egy kicsivel.
Az ST-k mennek 400-on is ugyanígy cas 2.5 dualban. Ment egyébként nagyon jól egy Transcend cas 2.5 modullal is. (olyat is vehetsz, ha találsz :P )
Nem kell túlbonyolítani, szerintem egy mezei Samsunggal simán jó lesz.

Thank you to god for making me an atheist

(#103) bogingrol


bogingrol
aktív tag

...huuu mennyi jo hir :D

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#104) Andie válasza Lortech (#102) üzenetére


Andie
őstag

Nézek egy ilyen samsung ramot. Aquában 10650.- Pont annyi, mint a Hynix :)
Remélem azzal tényleg menni fog.
Most, hogy mondod : 333-on szépen ment a 3dmark mindig. csak már teljesen belekavarodtam ebbe a kinlódásba :(

Ha van eredmény, beszámolok!
(egyébként lehet, hogy majd a samsung ezzel a hynixxel dualban szépen fog menni? vagy kizárt, mert nemtudom? )

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#105) Lortech válasza Andie (#104) üzenetére


Lortech
addikt

Nem reklám, de kérdezz rá itt, hogy van-e samu, mert jobban járnál vele sokkal. Bővebben: link

szerk:jah, ha úgy értetted, hogy aquában garis, és cserélteted, akkor nem szóltam.

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#106) bogingrol válasza Andie (#104) üzenetére


bogingrol
aktív tag

hat nem tom.nekem egy ketoldalas meg egy egyoldalas kingston (2*256mb) siman ment egy bizonyos s3 as 512megas modullal dualba, legalabb is a post meg everest szerint abba ment.szal lehet.de nekem mondjuk az ILSR-em eleg igenytelen memok teruleten :D

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#107) Andie válasza Lortech (#105) üzenetére


Andie
őstag

2 tételt találtam :
RAM DDR 512MB 400 márkás (Samsung, Hynix, Infineon) 9 110 Ft
RAM DDR 512MB 400MHz Samsung 0 Ft

Kérdés, hogy a felsö most akkor mi?
Mert ha Samsung, akkor miért van külön kiemelve 3 sorral lejjebb? (és föleg miért 0 ft? nincs? akkor a fenti sincs...)

Nem garis az aquában, csak nekem eddig az tünt a legolcsóbbnak, és közel is van hozzám...

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#108) Lortech válasza Andie (#107) üzenetére


Lortech
addikt

Az a Samsung 0ft az hülyeség nyilván, nem törölték még ki a listáról. A lényeg, hogy egy áron vannak a felsorolt ramok. Vettem már tőlük elég sok cumót, és normális hely (az aqua nekem nem szimpi, illetve az ott dolgozó/velem kapcsolatba kerülő emberek nagyon nem voltak készségesek, úgy éreztem, hogy én teszek nekik szívességet, hogy vásárlok tőlük, kétszer voltam bent, és mindkétszer úgy 200as vérnyomással jöttem ki, pedig én normálisan állok mindenkihez..)
Ha felhívod őket, készségesen tájékoztatnak, hogy van-e raktáron. Valamint mailre, amit az oldalukon keresztül is tudsz küldeni, elég hamar reagálnak.

Thank you to god for making me an atheist

(#109) Andie válasza Lortech (#108) üzenetére


Andie
őstag

Én dvd irót vettem náluk, és bár kicsit sufni hangulata volt a boltnak, a hozzáállással nem volt gondom. Viszont árban jobbak emezek.
Egyezkedtem már Deiciddel is, ö vissza is veszi a ramot, ha mégsem menne. Holnap ad árat, ha ilyesmit, akkor inkább töle veszem, de a késöbbiekre nézve jó lesz ez a bolt! Köszi!

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#110) zso73 válasza Andie (#101) üzenetére


zso73
veterán

Szerintem ram. A Q3 motoros sztorimat elmeséltem neked! Az is ram hiba volt! Csak a Q3A motoros játékok alatt fagyott ki a gép! UT 8 órát ment rajta folyamatosan! Ram csere után jó lett!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#111) Andie válasza zso73 (#110) üzenetére


Andie
őstag

Az elöbb ismét kék meglepetésben volt részem.
Már kezdtem elbizonytalanodni az elmúlt napokban. Mióta ittvoltál, kék képernyöt nem láttam, csak 3dmark halt meg 1x, és a swine 1x. (mondjuk azóta ezeket nemis futtattam).
Windowsban minden szépen ment, ma is néztünk (tv-n) egy filmet, végelett, visszakapcsoltam monitorra, elkezdtem fórumozni, mikor ezzercsak kékült...

Node kibaxok vele, holnaptól ramcserélgetés lesz, mingyár egy samsunggal kezdek asszem.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#112) 1269 válasza Andie (#111) üzenetére


1269
tag

Sziasztok!
Az elején én ajánlotttam a spread állítgatást.Azóta változott a helyzet,miután elolvastam a samsung memória leírását és a fesz értékre azt írták 2.6v+ -0.1v.
Adtam neki+0.1v-ot most 2.7v-on megy,de már a fiam gépében mert közbe lecseréltem az alaplapot + a procit.A gyerek csak filmeket néz + játékra használja kb.50 játék van fenn neki egyszer sem fagyott sem kékült.Ugyan azok a memóriák az új lapban kitünően mennek default értéken.Lehet nem adott elég feszt a k7n2 a memóriáknak nem tudom.

(#113) Lortech válasza 1269 (#112) üzenetére


Lortech
addikt

Milyen a lapban van most? Mert szerintem nem a plusz feszkótól jó most, hanem hogy másik lapban van.

btw: Andie? Lett másik memó?

Thank you to god for making me an atheist

(#114) beniboy válasza Andie (#101) üzenetére


beniboy
tag

Szia!
Hat döbbenten olvasom hogy miket meg nem élsz itt a géppel.
Nekem is volt egy ilyen időszakom... Aminek gépcsere lett a vége. komplett. nem is baj mert mar 5 éves volt csak... hat jol mukodott amig... na de ezt hagyjuk
Szumma: tenyleg sajnallak :(
szoval en ismerem egy kicsit a videokarid elötörtenetét igy en mar lassan arra gyanakodnék.... (emlékszel a kis fekete pöcökre....) Ugyanis: Pi és az egyebb progik a procidat terhelik amivel remélhetőleg mar semmi probléma (Igy legyen! )
És latszolag a fesz visszavétellel a memo gond is megoldodott...
Szoval mielött uj ramot veszel! Kerj egy videokarit kolcson! teszt aztan ujra teszt majd szamolj be rolla kérlek.
Ami gyanus hogy a jatékoknál illetve olyan dolgoknal ahol a karid is meg van terhelve akad ki pl: 3d Mark, jatékok akad ki. Ha jol ertettem...
szoritok ;)

[Szerkesztve]

-Gigabyte P35-DS3, Intel E6750, 4Gb Kingmax Mars 1066, Leadtek 6600Gt Extrem Edi.

(#115) 1269 válasza Lortech (#113) üzenetére


1269
tag

Most MSI k8n neo-ban van,de a gyerekem gépében 2x256mb samsung memo-val működik,és ott is 2.7v-on.Az új lapban kitünően megy 220mhz-en minden defaulton.Ez a k7n2 delta2 platinum piszokul háklis minden memoriára.
De a videokártyára,raid vezérlőre,hang kártyára,tv tunerre,usb eszközre biztos nem mert ment benne pár darab.

(#116) Andie


Andie
őstag

Skacok, kicsit off ( :) ), de jól emléxem, hogy van ezen a lapon Blútúsz?
Mer vettem pénteken egy 6230i-t, és hozzá egy ilyen pendrive szerü blútúsz baszást 6 rongyért, most jövök rá, hogy lehet, tök fölöslegesen? Van az alaplapon gyárilag??? (hol? hogy lehet bekapcsolni?)

Memó : sajna azóta is, véletlenszerüen kékhalálozik, fórumozás, netezés, excelezés, szóval tök alap windowzozás közben. Ettöl még lehet a videókari, de sajna mostmár még annyira sem egyértelmü, mint amikor még (azt hittem) csak a 3dmarkban csinálja. Memócsere lesz majd, ha lesz egy nyugis délutánom, és kari kölcsönkérés is - feltéve ha valaki hajlandó erre... :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#117) Ra3


Ra3
őstag

hello Andie, érdekelne hogy végülis megoldódott-e a memóriaproblémád, mert én is folyamatosan szívok, az Msi k7n2-őmbe 400-as Samsung memó van, de csak 333-on megy stabilan. akkor tényleg semmi gond nincs vele, de 400-on állandóan kifagynak a game-ek. a modulnak tuti nincs baja, munkahelyemen 2 hétig napi 8 órát járattam 400-on, szóval ha valami megoldás születtett azóta akkor plz irj.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#118) vakarcs


vakarcs
aktív tag

sziasztok...

tegnap jatszottam a lapommal (hiba volt) ami amugy egy MSI K7N2 delta ILSR 200as fsb fole mentem es a gep behalt...clrear cmos gep bekapcsol semmi...
gondoltam, hogy elszalt a proci fasza... ma kiprobaltuk a procit es a memot egy masik gepben es semmi baja.... gondoltam, hogy hu de jo osszerakom a masinat es akkor menni fog... biztos kipihente magat :D
osszerakom es semmi... se kep, se hang... na akkor nezzuk MSI okossagat D-barcket... azt irja, hogy a proci serult... az a proci ami egy masik lapban vigan szaladgal...

van vkinek valami otlete, hogy akkor most mit csinaljak??? mert a lap a hibas ez mar biztos...
meg nem volt szerencsem masik procival kiprobalni, de orak kerdese es ez is meg lesz oldva.... de addig is minden otletet szivesen fogadok...

eladó a világ :)

(#119) dni


dni
őstag

helló!

SÜRGŐS!! PLZ HLP!
Sorry de elakadtam a bios frissítésnél és nem tom hova forduljak hátha ti tudtok segíteni. Az volna a probléma h nem tom mit válaszaszak ki az adott felsorolából és azt h írjam be mert eddigi próbálkozásaim a beírásra sikertelenek voltak.:O:O
ezen az oldalon van 1 kép arról h mit ír ki:
dni.atw.hu

Előre is thx

(#120) Ra3


Ra3
őstag

kipróbáltam a feszállogatást, az nem jött be, a cpu spread sem, meg kipróbáltam kingston ramokkal, azokkal tovább ment a 3dmark03 cputest loop-on, de végül kifagyott, most megint 333-on zúz a rendszer.
majd ha rájövök valamire írok megint...

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#121) plukacs7 válasza vakarcs (#118) üzenetére


plukacs7
aktív tag

CMOS-t nem elég törölni, van két másik jumper, a két tűsről lehúzod, a három tűsön átteszed a másik oldalra. Ekkor 100 Mhz-en fog indulni a gép, és a biosban állíthatod vissza a rendes FSB-t, utána kikapcs, jumperek vissza ''user'' állásba, és tűz.

Háklis egy deszka. Egyébként.

''Legközelebb hozok puskát'', gondolta Stirlitz. ''Legközelebb???'', gondolta a medve.

(#122) szjoci


szjoci
őstag

én ilyen lapot akarok most venni... De ahogy ezt a mizériát végigolvastam... háát.. gondolkozóba estem :) Ráadásul 2 különböző márkájú memóm van (512k samsung és 512k PQI 400ddr). Azért rákérdezek, hátha vannak elégedett emberkék is :) Vegyek ilyen deszkát, vagy ne? :F Ha van egyéb jó kis ötletecske faxa socketA-s tuninglapra szívesen várom az ötleteket.

(#123) nkpolip


nkpolip
tag

Nekem is ilyen lapom volt, de 3 hete meghalt. Mikor megvettem naponta 4x-szer telepítettem xp-t amin a végén egy bios frissítés segített. Nem is volt vele bejom egy darabig. Majd mikor lanozni akartunk kiderült nem jó rajta az integrált lan, ezért nem vittem vissza 1000ft egy hálókari. Haver vett ugyanilyen lapot, mikor bekapcsoltuk semmi nem történt. A hiba az volt hogy a biosz chip nem volt rendesen a helyén. Visszatérve az én lapomra, a lan vezérlővel nem foglalkoztam, a vinyónál meg azt hittem az a szar, de kiderült nem az. Aztán kb 2 hónapja gép bekapcs és semi, fekete képernyő. Kikapcs bekapcs és minden ok. Ezt elkezdte egyre gyakraban csinálni egyszer az istennek nem indult el, gép szétszed, melyik alkatrész a szar. Gép összerak, majd hazahozom havertól (nála összerakás után sem indult) és csoda indul. Ezután 2 hétig nem csinálta ezt, majd egyre gyakrabban, volt olyan hogy 15-30x kellett bekapcsolnom mire jó lett, és 3 hete végleg megadta magát a lap. 1év 10 hónapig húzta, szerencsére 3 év gari volt hozzá.

(#124) Raveman


Raveman
tag

Hi! Nekem MSI K7N2 Delta 2 alaplapom van, és az a gondom hogy mikor bekapcs a gép akkor szépen gyorsan vegigfut a teszt, de miután restartolom a gépet, már nem teszteli az IDE meghajtókat. Azt írja nincsen, pedig van :)) Na de viccet félretéve, mi lehet a baj forrása? Biost mar frissítettem, meg sok mindent kipróbáltam de semmi változás. Ezzel kapcsolatba hoztam azt is hogy a GeForce 6600GT úgy viselkedik mintha hibás lenne. Függőlegesen becsíkozik a kép ,és nem csak jaték kozben, csak úgy alapban is a xp-ben. Esetleg ha valakinek lenne valami ötlete , vagy tapasztalata ezzel a problémával, akkor minden hozzászólást örömmel várok.

Ravers Nature

(#125) Raveman


Raveman
tag

Na ide sem jár már senki :U

Ravers Nature

(#126) szjoci válasza Raveman (#124) üzenetére


szjoci
őstag

Üdv. Nekem is ilyen lapom van és nekem is tűntek már el az IDE egységeim... Talán egy áramtalanítás segített rajta, de egy CMOS reset tutira. Már nem emléxem :U De hogy ez mi a fenétől van, az passz.. Elég furcsa deszka... :F

Ha pedig a vidikártya már dos módban is rakoncátlankodik akkor az valószínűleg vidikari ramhiba lesz.. De ne legyen igazam ;)

[Szerkesztve]

(#127) Raveman válasza szjoci (#126) üzenetére


Raveman
tag

Halee. Köszi az infót. Hát a CMOS reset már megvolt még az első fázisban mikor észrevettem hogy gondok vannak, még BIOSt is frissítettem, de semmi javulás. A VGAra is gyanakodtam a grafikus hibákat látva, de lepróbáltam másnál és ott no problem. Aztan megintcsak lehet hogy pont akkor nemhibazott. Viszont van egy GeForce FX5700am és azzal nincsenek ezek a hibák, viszont itt is előfordul, hogy elmegy a kép vagy szundiba vágja a monitort. Szóval ezzel is mutatkozik valami , csak máshogy nyilvánul meg. Grafikus Driverek sokaságát lepróbáltam de semmi változás. Volt nekem regebben egy ASUS lapom amivel szinten gondjaim voltak, és minden mas dologban nyilvanult meg a hiba, csak nem abban hogy a lap a hunyó. Végül mégis minden probléma okozója az alaplap volt.

Ravers Nature

(#128) Dee Dee válasza nkpolip (#123) üzenetére


Dee Dee
tag

Na, ezt nem hiszem el! Nekem másfél éve megvan, minden ok volt, semmi gondom nem volt vele. Aztán tegnap fogja magát és kikapcsol. :Y Azóta mindent próbáltam, semmi... Csak az alaplap lehet a ludas.. A déli híd meg olyan meleg, hogy kézzel megfogni nem lehet... Kellemes dolog... Asszem holnap fel is keresem az eladót, szerencsére 3év garis :)) te csináltál vele valamit?

(#129) szjoci válasza Dee Dee (#128) üzenetére


szjoci
őstag

Hali! Nekem is raconkátlankodott néha, pölö nem post-olt, és a d-bracket furcsa hibákat jelzett, monitor nem kapcsolt be, semmi hibajelet nem adott az alaplap (sípolásra gondolok), szenvedtem vele mire rájöttem hogy táp kikapcs, bekapcsológomb megnyom hogy kisüljenek a kondik és utána már bekapcsol rendesen. Persze lehetséges hogy meghalt a lap, de ne kapkodd el a cserét. Eddig egyik lapom se produkált ilyen tüneteket, elég kényes deszka. De ha egyszer beröffen rendesen utána semmi gond vele :))


[Szerkesztve]

(#130) Raveman


Raveman
tag

Fúúú, de jó lenne vazze ha egy kapcsolóval megoldható lenne a sok vesződségem. Ezt fogom kérni Karácsonyra a Jézuskától :D Tegnap egész nap tesztetem a dolgokat, hogy közelebb kerüljek a hiba forrásához, és hát kizárásos alapon minden valószínűséggel a lap vagta magát lustiba. Szóval amit lepróbáltam: másik táp, masik VGA, új BIOS, rágebbi BIOS, 10 külömböző VGA Driver, új nForce Driverok és régebbiek is, az egyetlen változás amit már írtam az hogy a 5700as VGAnal más jellegű a hiba, de akkor is hasonló és hiba marad. Szoval összegezve az egészet , mindkét VGAnál hibák jelentkeznek, így most 99%ra biztos vagyok az alaplap hibában, mivel a VGAk lelettek próbálva más gépen. A proci hibát kizárom mivel kicsi a valószínűsége hogy annak hibájából adódóan grafikus gondok lépnének fel. Általaban az lefagyást, restartot eredmenyez. Ha a hőmérsékletet nézzük, akkor is jólálunk 36-45fok. Aztán ezen persze majd lehet filózni, hogy de a CPU csinálhat azt is ezt is meg hasonló, de én még a sokéves infoval foklalkozásom alatt hasonlo CPU problémával nem talalkoztam.Pedig már láttam X-aktás dolgokat nemegyszer. De még aztis bevállalom , hogy valahogy ezen a dolgon az évek során átsiklottam, de ezért is írok pont ide, hátha lesz aki a megoldást hozza, vagy éppen megerősít az alaplap hibában. Még ide csatolnám aztis hogy ha megkínoznának akkor sem tudnám miért nem teszteli az IDE maghajtókat restart után. Na jó ennyi elég asszem, mert még bestseller lesz belőle :D Már mindent tudtok. HELP ME

Ravers Nature

(#131) Dee Dee válasza szjoci (#129) üzenetére


Dee Dee
tag

Köszi! Hát ma visszavittem a boltba. Majd hívnak ha lesz valami. Viszont elég para, hogy azt mondta már nem gyártanak ilyet:( Majd meglátjuk... Egyébként eddig télleg semmi bajom nem volt vele...

(#132) Dee Dee


Dee Dee
tag

Na szuper tapasztalataim vannak: a deszka tönkrement és mivel nem tudnak ugyan olyat beszerezni (delta2 platinum) tudnak adni egy kissebb tudással rendelkezőt...(aszem a sima delta) vagy levásárolhatok a 27000-ből 12000-t. Mert ugye úgy a korrekt... Érti ezt valaki? :((( Végülis csak a garanci a felénél járt... Ha má nem tudnak szerezni legalább normális összeget adjanak :F Hogy is van ez? Valaki? komment?

(#133) Dufresne válasza Dee Dee (#132) üzenetére


Dufresne
addikt

Fogyasztóvédelem :)
Miaz hogy x összegért vetted a lapot, az beszart, nemtudnak olyat adni, de ha gondolod levásárolhatsz x/2 összeget :((( Ilyen nincs, vagy vissza az egész összeget, vagy levásárolhatod az egész összeget. Ne hagyd magad ilyen baromsággal megetetni, hogy ez így korrekt. Ez úgy korrekt, hogy a 27k az 27k és kész.
A kisker az nem PH piac :C

(#134) Dee Dee válasza Dufresne (#133) üzenetére


Dee Dee
tag

köszi a választ. Hm, én nem tudom hogy van. Ez igy jól hangzik. Igyekszem az eladó tudtára juttatni az előbbieket. Egyébként volt már ilyen ügyed, tapasztalatod? Vagy ez köztudottan így megy, valami törvény van rá? :F

(#135) KisBundi válasza Dee Dee (#134) üzenetére


KisBundi
őstag

Vagy ugyanolyan deszkát adnak (tök mindegy éppen mennyibe kerül), vagy a teljes vételárat ki kell fizetniük :(( , de akár le is vásárolhatod. Ne hagyd magad átverni :DD . Ez biztos hogy így van.

(#136) Dufresne válasza Dee Dee (#134) üzenetére


Dufresne
addikt

Nem volt, de PH-n vlt már pár topic amiben vlt erről szó, sőt volt ahol az erre vonatkozó jogszabályokat is belinkelték:)

(#137) szjoci válasza Dee Dee (#134) üzenetére


szjoci
őstag

szerintem is ki kellene cserélniük, vagy visszafizetni a vételárat. Most nincs időm olvasgatni, de sztem nézz utána >>>[link]<<< itt ;)

(#138) Dee Dee válasza Dufresne (#136) üzenetére


Dee Dee
tag

Na csináltam egy kissebb hisztit:) A helyzet hogy mivel a Delta2 Platinum nincs, tudnak adni helyette Delta2 LSR -t. Szerintetek az már türhető? Valakinek van olyana? Köszi a segítséget :R

(#139) KisBundi válasza Dee Dee (#138) üzenetére


KisBundi
őstag

Hááát... nem ugyanaz a kettő. Az amit adni akarnak nem igazán tuningbarát, meg nem is tud annyit mint a platinum. :)

(#140) Dee Dee válasza KisBundi (#139) üzenetére


Dee Dee
tag

Hu, közbe rájöttem elírtam nem LSR, hanem a Delta ILSR. Az viszont elég hasonló a Platinumhoz, ha jól nézem. Van valami tapasztalata valakinek ezzel? Aszem hnap elmegyek érte, aztán szopódjanak szét! :DD

(#141) Kvazár


Kvazár
őstag

Sziasztok! Nemrég én is szert tettem egy ilyen lapra, és az a gondom vele, hogy a prochőre 0-át ír. Van valakinek ötlete, hogyan lehetne ezt megcsinálni?
Thx. Üdv.

Eladó cuccaim: -

(#142) pe de válasza Kvazár (#141) üzenetére


pe de
csendes tag

Hőlégfúvó? :DDD
Gondolom használtan vetted... Nem látsz a proci környékén/alján sérült alkatrészt?

Hámimás.

(#143) Kvazár válasza pe de (#142) üzenetére


Kvazár
őstag

"Hőlégfúvó?" ??? :F :F :)

Semmi sérülést nem látok, amikor leszedtem a procit, a reklám papír cetli akkor eset ki alóla, tehát szerintem az előző tulaj 1x sem szedte szét, ahogy megvette úgy használta.
Amikor kérdeztem tőle, neki írt-e ki valamit, azt sem tudta miről beszélek.

Thx. Üdv.

Eladó cuccaim: -

(#144) fbeni91 válasza pe de (#142) üzenetére


fbeni91
tag

Valaki mondjon valamit erre nekem!!

Most szereztem egy MSI K7N2Delta alaplapot! nincs sata vezérlő rajta, sem sata csati! csak ide! de majd forrasztok bele! ám de viszont! épp netezek, procihűtő hideg, minden már langyos! és egyszer csak újra indúlt a géép! miért?? :S :S :S Olyan mintha reset gombot nyomtam volna! közben attól kilóméterekre vagyok! XD

Választ S.O.S-ben várom! köszönöm! :S :S Üdv.

(#145) Mania válasza fbeni91 (#144) üzenetére


Mania
senior tag

"de majd forrasztok bele!"
Sajnos az nem olyan egyszerű, többek között kell hozzá egy SATA vezérlő és még egyéb alkatrészek is.

Első körben futtatnék memóriatesztet(link), valamint ránéznék a tápfeszültségekre is(nem BIOS-ban, hanem multiméterrel).

[ Szerkesztve ]

(#146) fbeni91 válasza Mania (#145) üzenetére


fbeni91
tag

Köszönöm gyors válaszod! am nagyából képben vagyok h mi kell hozzá! de azért még majd körbe kérdezek aki csinált már ilyet! :) :)

(#147) fbeni91 válasza Mania (#145) üzenetére


fbeni91
tag

am sokaknak abban igazuk lehet h a bios nem bírja a 200FSB-nél többet! :S sajnos! hiába emeltem a feszültséget! :S :s Behal folyton! :S :S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.