Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) hunluigi válasza Andie (#18) üzenetére


hunluigi
senior tag

VIGYÁZZ!!! Nekem a mem test bizonyos modulokra az 5.-ös tesztnél hibát nyomott akár mit állítottam akár hova (amúgy az érintett modulokról kiderült hogy hibátlanok...)!
verziók: 2 db 512 külön külön jó együtt (Single/Dual tökmindegy) hibázik! 1gb-s modul magában bármely slotban bármely beállításnál hibázik. Egy másik (ugyan olyan) 1 gb-s modul hibátlanul megy... :( ugyan ezt eljátszottuk a modulokkal egy másik nf2 lapban az eredmény hasonló de volt olyan modul ami hibátlanul ment nálam ott nem volt jó és fordítva... nf2 (ebből a szempontból) szívás! A rammok persze az új lapomban köszönik szépen (bármely kombinációban) hibátlanul mennek! Szerintem fogd a modulokat és egy boot-olós memtest86-ot és irány egy haverhoz (ne nf2-s lapja legyen!!!) és a modulokat kitesztelni!!! Ha ott hibátlan akkor bizony lap cser mem csere, jobban mondva kísérletezés a memóriákkal... Remélem tudtam segíteni...

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.