Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23700) Ati1979 válasza krx21 (#23696) üzenetére


Ati1979
veterán

Szinte biztos vagyok benne, hogy az 1540-et nem tudja rendesen kihajtani az ak120.
Az 1440-et és 1840 rendes asztali láncokról (is) hallottam, ha jól emlékszem violectric fejes erősítőről.
Ezekehez a fejhallgatókhoz kell az rendes erősítő. Szvsz. a dx90 is nagyon karcsú hozzá.
Szóval gondolom ugyanez igaz az 1540-re is.

Itt egyszerűen arról van szó, hogy a dx90 erősítő része izmosabb az ak-énál, így kevésbé erőlködik a fejeseddel. :)

"ugyanakkor legalább annyiszor hallottam az AK120-at pláne magasban túl tolakodónak, harsogónak, kellemetlennek" - ez egyértelműen azt jelzi, hogy nincs rendesen kihajtva. Iszonyat finom puha az ak120 magasa. Szerintem ezzel mások is egyetértenek. Talán ez a lejátszó legnagyobb erőssége.

Véleményem szerinte ez okozhatja az ak120 ''erőlködését'' az említett fejessel.
Amúgy igen az ibasso-knak kissé kínaiasabb melegebb hangzásuk van. Az ak-ké hidegebb.

Könnyen hajtható minőségi több armatúrás fülesekkel szvsz jobb az ak120. Nemcsak hogy jobb, hanem egy minőségi kategóriával feljebb is helyezném. Szerintem az ak100 is jobb a dx90-nél amúgy.

Amúgy mindenképpen ajánlom, hogy hallgasd meg rendes forrásról azt a fejest. :)
De ezt úgyis tudom, hogy meg fogod tenni a fejes talin. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.