Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Krystal_s #28672 üzenetére

    Igen láttam már én is, különösen üdítő az improved performance indok :DDD Nekem elég gyorsnak tűnik, melyik oldalaktó fagy be? Én eddig ezt az oldalt találtam ami nálam kikészíti a firefoxot Windows Live Office/Skydrive. Már ez a bejelentkező oldal is folyamatosan tölt valamit, kis szünetekkel forog a karika csatlakozás felirattal, már itt belassul a böngésző is másik tabra átmenni valamit csinálni is csigatempóbal lehet pedig csak ennyi hogy ez meg van nyitva egy lapon. Bejelentkezés után meg egyből megállt az egész böngésző feladatkezelőből tudtam csak bezárni. Most ezzel a 16.0.1-el is ez van, gyakorlatilag használhatatlan. Persze ez nagyon ms oldal, de régebben nem volt gond vele ff alól sem, nálatok is csinál furcsaságokat?
    IE9-el megnéztem ott természetesen azonnal bejön a bejelentkező oldal és utána már nem tölt semmit.

    Hm csökkentett módban (súgó/újraindítás letiltott kiegészítőkkel) lehet használni. Ilyenkor is töltöget egy ideig valamit az IE-vel ellentétben de nem lassul be tőle, szóval valamelyik kiegészítő is közrejátszhat.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6750XT, Windows 11

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés