Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22643) WonderCSabo válasza Steelmanus (#22642) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A megszokás nagy úr, de sokszor már betelhet a pohár. A Firefox alapjában véve egy nagyszerű böngésző (nekem, és sztem a legjobb), de nagyon súlyos problémái vannak. Az időszakos kifagyogatások, a meglehetősen rossz válaszidő sok embernél könnyen kiverheti a biztosítékot. Régen a Firefox hyepolt menő böngésző volt, most már nem az. A mai "guruk" mindenhova Chrome-ot telepítenek. Persze ezzel semmi baj, mindig is lesz egy hypeolt böngésző, csak én a Firefoxot nagyon sajnálnám elveszni a süllyesztőben.

Sajnos jelenleg én látok sok javulást. Az újonnan bevezettet modell bár hanarabb eljutattja a featureöket a felhasználóhoz, de ezek száma eddig annyira minimális volt, és súlya jelentéktelen, hogy szinte felesleges kiadni miattuk új verziót, Pluszban sok embernek macera frissítgetést, a kiegészítőket meg hazavágtak az inkompatibilitással. (Végre elkezdték megoldani a helyzetet...). Az Electrolysis szüneteltetése meg számomra érthetetlen, és megint a Mozilla alapvető hibájára mutat: erőforráshiány. Most elkezdték ezt a Snappy projektet, ami az egyszálú architektúra mellett próbálja vhogy javítani a válaszidőket, meglátjuk mi sül ki belőle, egyelőre én pesszimista vagyok vele kapcsolatban.

Szerk.: Egyébként nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre ezzel az egésszel kapcsolatban. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.