Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-22 13:50:59

LOGOUT.hu

A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2538) TommyX_


TommyX_
őstag

Kedves Fórumtársak!

Kiváncsi vagyok a véleményetekre, hogyan jártam egy videokártya vételével.
Egy 12 éve regisztrált 24 pozitívval rendelkező tag hirdetett egy gtx 1070 mini itx-es videokártyát
Szövegben benne volt, hogy nem bányászott a kártya, meg kapok rá 3 nap próbagaranciát.
Elutaltam a pénzt, meg is kaptam a videokártyát, amikor beleraktam a gépbe működött is, de elkezdte az első gyanús jelet, hogy játék közben újraindult a gép (persze nem mindig és természetesen nem abban a három napban jött elő), majd 1,5 héttel a vétel után újraindult a gép és égett szag jött a számítógépből, innét tudtam, hogy a videokártya ment tönkre.
Elküldtem javításra, itt találtam egy rendes fórumtársat, aki sok munkát ráfordítva se tudta elhárítani a hibát és tájékoztatott engem az elején, hogy a kártya már javított volt!
Kérdem én, hogy az eladó ezt nem közölte velem, így nyilván nem vettem volna meg a leírásban sem voltam tájékoztatva, hogy javítva lett a kártya és azt hozzáteszem, a javítás nem szakszerűen történt.
Kérdésem az, hogy mik a lehetőségeim?

Írtam neki, de június 23. óta nem lépett be.

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.