Hirdetés
- Luck Dragon: MárkaLánc
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- aquark: Zsebszámológépek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Oldman2: A KOReader ebook olvasó program
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
konyok
tag
Helló mindenkinek és BÚÉK!
Már tavaly szerettem volna egy apró leírást közzétenni Nektek az "új" szerzeményről. Ez sajnos elmaradt, de idén ezzel kezdem.

Szóval a beszerzett masina egy Asrock 100-HT A linkben látható kiépítéssel 135e pénz kis hazánkban, két év garival. Nem ócsó..., de jóóóóóóóó! Persze játszani nem lehet vele (nem is próbáltam), de én már kinőttem a "lövöldözésből".

Kicsit féltem, hogy mit tud majd az apróság, de maximálisan elégedett vagyok. Mindent, de mindent ugyan úgy visz mint a régi gépem. Semmi belassulás, semmi akadás és minimális fogyasztás.
Egy pár száraz adat: (külső wattmérővel mérve)
Kikapcsolt állapotban: 2W
Idle: 20-25W
Load: 50-55W Max! Ezt a Super_PI progival értem el. Egyéb (nem cpu teszt) alkalmazásokkal még a közelébe sem tudtam érni.
1080p: 20-25W
Persze az örömbe mindig vegyül egy kis üröm is. És mi lehet más mint a hőmérséklet.
Sajnos a Core i3 eléggé fűt és bizony elég karcsú borda fekszik rajta. Szerencse, hogy legalább egy kis hátsó ventilátor gondoskodik a meleg kihúzásáról. Persze ez sem elég, de a semminél több. Gondolkodom egy másik hűtőbordán a procira, de még nem tudom mekkora a helyem a dvd író alatt.
Egy dolgot azért nem értek. Full HD filmek alatt a proci hőmérséklete 65-70C. Ez "ok". De egy sima Winamp+internetrádió ugyan így terheli!
Miért? Ha lelövöm a Winampot azonnal óriási zuhanásba kezd a hőmérséklet és kb. 15-20mp alatt már csak 40-45C a proci. Erre ha valaki tud magyarázatot, azt szívesen fogadom.
Új hozzászólás Aktív témák
- Távol-keleti webshopok OFF topikja (játékok, kuponok, stb.)
- Luck Dragon: MárkaLánc
- sziku69: Szólánc.
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Milyen monitort vegyek?
- Forradalomi előrelépésként jellemzi az NVIDIA a DLSS 5-öt
- Villanyszerelés
- Építő/felújító topik
- Androidos tablet topic
- Fotókon a Samsung Galaxy A57
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 128GB Black-1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4360, 100% Akksi
- Apple iPhone 12 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Lenovo LEGION 5 PRO Ultra 9 275HX 32GB RAM 1TB SSD RTX 5070 Ti 12GB 16" QHD+ OLED 3év Prémium GAR
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB fekete titán használt, megkímélt 100% akku (140 ciklus)
- PlayStation 5 Slim (lemezes) + kontroller 6 hónap garancia, számlával!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


Miért? Ha lelövöm a Winampot azonnal óriási zuhanásba kezd a hőmérséklet és kb. 15-20mp alatt már csak 40-45C a proci. Erre ha valaki tud magyarázatot, azt szívesen fogadom.