Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-03 22:50:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39351) t72killer válasza Tomika75 (#39350) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Lehet hülye kérdés, de a hőfok-téma nem függ egy kicsit a nózimérettől?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#39352) Mr.Csizmás válasza dugesz77 (#39341) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a szárítók is CN ár alatt vannak S1 21k, S2 26k [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39353) JulianSinulf válasza poli27 (#39343) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Hali!
Volt V400-am. Tetszett. De inkább Bambut vettem.
A V400 sok karbantartást igényel.
És mindjárt szíj feszességet is kellett állítani.
Nehéz dobozolni.
És nem nagyon találtam kész lapot hozzá.
Ezektől függetlenül, ha lett volna elég helyem, akkor megtartom.
A klipper is nagyon tetszett.
Az SR-ről nincs tapasztalatom, de nem is gondolkodtam a vételén.

(#39354) Imy válasza Tomika75 (#39350) üzenetére


Imy
veterán

Én még Banggoodról vagy Aliról rendeltem narancs színűt. Nem tudom mekkora hőfokon nyomtattam, mert már régen volt, de a dobozra ráírt alsó-felső érték közé szoktam belőni, és 0.5-ös fúvókával nyomtattam, nagyon lassan. Hőtornyot sosem nyomtattam TPU-ból.

(#39355) vmate6 válasza poli27 (#39343) üzenetére


vmate6
csendes tag

SR-em van, szerintem jó (az Anycubic Megához képest kész kényelem). A V400 felára az SR-hez észszerű.
A Speeder Pad minden Flsun nyomtatóval működik (a V400 meg rögtön azzal is érkezik).

Sajnos vannak problémák is, mivel inkább réteg készülék, kevesebb felhasználója van, ha probléma merül fel, egy discord szerverre, subreddite és fb csoportra lehet támaszkodni főleg...

Ahogy olvastam, az SR extrudere a gyenge pontja, a Speeder Padot pedig a "backdoor vpn" (talán diagnosztikai ok?) és zárt rendszere (nem open source, nehéz a Klippert frissíteni) miatt nem szeretik.

(#39356) Tomika75 válasza t72killer (#39351) üzenetére


Tomika75
tag

De lehet, viszont nem fogok ezért fúvókát cserélgetni pláne, hogy itthon van még a fel sem szerelt Nozzle "X" 0,4-es méretben. Talán valamikor kipróbálom a 0,6-ot de nem mostanában.

#39352Mr.Csizmás az Eibos:X Easdry 18K [link]
#39354Imy oké köszi! Próbálkozom tovább hátha rátalálok a megfelelő beállításokra és anyagra.

(#39357) bbmt válasza Tomika75 (#39350) üzenetére


bbmt
senior tag

Azure 98shore-t nyomtattam probléma mentesen minden gépemmel.
Ender 5 és 6 és most a Prusa-val is, simán a gyári ajánlott értékeken.

A kanál a gyengék villája

(#39358) t72killer válasza Tomika75 (#39356) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Fordítva: ha cserélsz, lehet érdemes nyomni egy újabb temptowert :R

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#39359) Mr.Csizmás válasza Tomika75 (#39356) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jónak jó, kár hogy már van otthon s1 21k-ért :D (kb. egy hónapos vásár)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39360) dugesz77 válasza Imy (#39345) üzenetére


dugesz77
őstag

PETG is jó Sunlu-ból bár eddig csak 2x1 kilót nyomtattam el belőle 230/75 beállítással szépen ment. PLA-ból és TPU-ból már csak Sunlu-t használok. Nem volt vele még problémám.

(#39361) axlfsi válasza Mr.Csizmás (#39359) üzenetére


axlfsi
veterán

Én erre csaptam le akcióban (úgy rémik 40$ volt, de most, 60-ért se sok és EU raktáras (3 munkanap)). Szerintem eddig a legjobb ajánlat volt ebben a témában! ;)
[kép]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#39362) mlaci01


mlaci01
tag

Hát a SUNLU-val jól ráfaragtam.
Volt náluk egy akció S2+3x1kg PLA 84 EUR.
Az S2 meg is jött pár nap alatt, de a PLA nem.
Azóta sem chat-re sem email-re nem reagálnak :(
Lehet hogy vettem egy drága S2-t :)

(#39363) poli27 válasza vmate6 (#39355) üzenetére


poli27
Topikgazda

Még nem volt 3d nyomtatóm, az SR meg a v400 között vacilálok, a v400 a Gearbesten 4 csomag alapanyaggal ajándékba 330e ft, míg az sr 140e ft ért tudom megvenni, azért így is 2x árkülönbsége van ha levonjuk a 4 csomag alapanyag árat... nem tudom megéri e a felárat, lehet nem is fog tetszeni a 3d nyomtatás... Nem tudom melyiket vegyem meg..... :W :F :D

(#39364) Mr.Csizmás válasza poli27 (#39363) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

330-ért bambu p1-et vegyél. (nekem 332e ft volt revoluttal)

disclaimer: ha nem zavar a full zárt ökoszisztéma, és csak önmagával kompatibilis alkatrészek.
------------------------
mondjuk friss bambu tulajként azért kipróbálnám a v400-at is :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39365) t72killer válasza mlaci01 (#39362) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én már csak olyan platformon vagyok hajlandó vásárolni, ahol van kp visszatérítés. Mifelénk a legtöbb kereskedőnél működik a paypal, ebayen meg ugye alapértelmezett. 3 olyan ebayes cuccom is volt az elmúlt fél évben, amit szimplán cseszett FELADNI az eladó, 2 esetben kereskedő (!) és ahelyett, hogy bökött volba 2 szót v refundolt volna magától (mert korábban ilyenem már volt) nekem kellett kiverni belőlük az ügyfélszolgálaton keresztül.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#39366) t72killer válasza poli27 (#39363) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem tudom hogy állsz büdzsével, de próbálgatásnak lehet egy használtat javasolnék amit 0 veszteséggel továbbadhatsz ha nem tetszik meg túlságosan a dolog vagy ha továbblépnél.

A mi 2.kéz piacunk 99% ender - nyomtatni az is tud - azért vettem csak újonnan mást, mert a használt enderekért is elkértek annyit vagy még többet.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#39367) axlfsi válasza poli27 (#39363) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem tudom pontosan mely termékekre gondolsz (V400-ra találat sincs GB-en), de a Gearbest lassan 2 éve a nem ajánlott kategória a rengeteg hitegetés, hazudozás, garanciális gondok és egyáltalán, a készleten nem lévő, de árúsított termékeik miatt ... nézz be a topikjába, itt nem részletezném tovább, csakszólni akartam. Akkor inkább ezerszer a Banggood, stb...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#39368) poli27 válasza axlfsi (#39367) üzenetére


poli27
Topikgazda

mert elírtam a geekbuying nem gearbest

(#39369) axlfsi válasza poli27 (#39368) üzenetére


axlfsi
veterán

Sokkal jobb! :) Velük nem volt még nekem sem gondom, manapság megbízható boltnak számítanak...

Hát nézd, nekem egyik se volt még, és speciel most kicsit tartok is (de csak mert nem lenne rá elég időm - tudom!) a pókos (delta :))) nyomtatótól, de pont megnéztem és szinte pont ugyanennyi lenne a P1P is (abba viszont szerelmes lettem :D )... erre Bambunál talán még jön rász szállítási ktg, de kb. csak ennyi a különbség (illetve német raktáron van, ha jól tudom, míg a V400 lehet kínából jön (ezt Te tudod), de akkor ugye akár 1 hónapnyi különbség is lehet, mire kézhez kapod).

Szerk.: mondjuk, a V400 Klippere nagy előny, ... aki egy kicsit is szeret moddolni vagy mindenbe belelátni, annak a Klipper a jó döntés (utólag kamera használat felvételekhez, led vezérlések világításhoz, stb stb stb...)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#39370) poli27 válasza axlfsi (#39369) üzenetére


poli27
Topikgazda

Lengyelből jön a v400 is, 3-5 napot ígérnek. Nem tudom mennyivel jobb rosszabb egy delta printer vagy egy sima kocka printer.. Pl a bambu sokkal kisebbet tud nyomtatni, tudom ez nem érdekes, mert szét lehet vágni a nyomtatandó terméket pl.. :)De a bambu is egész jónak tűnik, és sokkal kisebb hely kell neki :)

(#39371) Mr.Csizmás válasza axlfsi (#39369) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ne az a 12€ legyen döntő, meg a v400-nál se a 4 guriga ajándék (ami esélyesen valami elsózatlan b-stock raktárszökevény)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39372) mlaci01 válasza t72killer (#39365) üzenetére


mlaci01
tag

Na megreklamáltam a Paypal-on, kíváncsi leszek...

(#39373) poli27 válasza Mr.Csizmás (#39371) üzenetére


poli27
Topikgazda

Akkor melyiket érdemes megvenni? A bamboo tetszik egyébként :)

(#39374) axlfsi


axlfsi
veterán

Igor magyar nyelvű SV06 plus tesztje, friss ,ropogós, aki jobban szereti/kedveli/érti a magyar nyelvet.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#39375) axlfsi válasza Mr.Csizmás (#39371) üzenetére


axlfsi
veterán

Ja, persze, ne viccelj, nyilván semmi jelentősége, csak a rend kedvéért említettem meg, mielőtt esetleg valaki beleköt (mert egyébként tényleg, most, a mai árfolyamon, szinte ezerforintra ugyanaz az ár)...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#39376) consono válasza poli27 (#39373) üzenetére


consono
nagyúr

Tudom, hogy ez neked nem segít, de én imádom nézni, ahogy a delta dolgozik :) Mondjuk a nyomtatási gondok okait meg nehezebb náluk lokalizálni, szerintem...

"In God we trust. All others must bring data"

(#39377) Mr.Csizmás válasza poli27 (#39373) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amelyik tetszik :DD v400-at is venném, mint mondtam. bár a bambusz a hype miatt kb. árában eladható ha nem jön be, v400 annyira nem reklámozott(?), de klipperes és szabványos, amiatt is venném. (ellentétben a bambi kezdeti apple szintű önbezártságával)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39378) poli27 válasza Mr.Csizmás (#39377) üzenetére


poli27
Topikgazda

A V400-al az a bajom marha magas... :)

(#39379) olajecset


olajecset
tag

Sziasztok!
Sunlu PETG-ből melyik szint érdemes meg venni, esetleg melyiket jobb nyomtatni? A képen némelyikről azt láttam kicsit átlátszó, pl. a zöldről de lehet csak rosszul fényképezték.

[ Szerkesztve ]

(#39380) JulianSinulf válasza poli27 (#39378) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Az biztos, hogy marha magas.
Én konyhaasztalra raktam, aztán a teteje...
Viszont jól odaférsz a fejhez.
A tetején nem is használtam a tekercs tartót, ellenben feltettem egy esun szárítót és abból nyomtattam. Szóval az a tetején volt. Nem esett le.

A kicsi méret csak addig nem lényeg, míg valami olyat nem akarsz nyomtatni, amit nagyon nehéz szépen darabolni. Ha ilyen szembejön, akkor a méret igenis számít.

A klipper tényleg hatalmas előny. A Mainsail meg eléggé barátságos.
Emellett egy Pi dolgozik benne, amit akármikor újrahúzhatsz. Alapból sajnos nem tudsz hozzáférni, mert a jelszót megváltoztatják és nem kötik a vásárló orrára. Viszont van fájl, amin előre van telepítve minden. Én nem próbáltam, csak olvastam.

Nem rábeszélni akarlak, de az SR-t nem ismerem és nem is akartam megismerni.

Ha ennyit rá tudsz szánni, akkor egy Bambu tényleg jobban megérheti.
Mikor megláttam a Bambu-t, nálam eldőlt, hogy az kell. Olyan helyről vettem a V400-at (3djake), ahova ingyen visszaküldhettem 30 napon belül. Így kipróbáltam, majd visszaküldtem.
A Bambu-t nem bántam meg. Eddig nagyon jó nyomtató, bár nekem az X1C van, abból is a Combo. A P1P olcsóbb és később könnyen dobozolható, ha ABS-t vagy ASA-t akarsz nyomtatni. Vagy egyéb olyat, amihez kell a zárt tér. A V400-at elég nehéz dobozolni.

A delta csak ideig óráig érdekes. Szerintem egy sima vagy coreXY is nagyon érdekes elsőre.

Ha csak most ismerkedsz, akkor vedd olyan helyről, ahova gond nélkül vissza tudod küldeni, akár 30 napon belül. Így nem vesztesz pénzt és nem kell az eladással sem törődni.
A Bambu-nál nem tudom milyenek a visszaküldési feltételek a nyomtatóra. Sajnos erről infót nem találtam az oldalukon.

Hozzáteszem, hogy egy ideje van már egy Prusa MK3S+-om, ami szintén nagyon jó nyomtató. Szóval a V400 és a Bambu is amolyan második nyomtató. Akartam valami gyorsabbat, mert a Prusa nem gyors, ellenben jól és szépen dolgozik. Nem kell szintezéssel bajlódnom, meg extrákat nyomtatnom és alkatrészeket cserélnem, hogy jó legyen. Van lehetőség dobozolni és/vagy több filamentet használni egyszerre.
Amikor vettem, akkor 60 napig küldhettem volna vissza.
De ahogy a Bambu-t nem akarom most, úgy nem akartam a Prusa-t akkor visszaküldeni.

(#39381) Mr.Csizmás válasza JulianSinulf (#39380) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bambu érdekesség: ha négyszög alapú (tégla, kocka) dolgokat nyomtatsz, forgasd el 45 fokkal a tárgyat, sokkal kisebb lesz az amplitúdója, ha jól veszem észre :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39382) poli27 válasza JulianSinulf (#39380) üzenetére


poli27
Topikgazda

Hát itt azt írják, ha nem bontod ki akkor tudod visszaküldeni :)
A bambu mennyire hangos, ha be van dobozolva? A V400 hoz képest milyen? Mert a nyomtatási területe sokkal kisebb ahogy néztem :) Csízmás úr azt mondta rezonál mint egy földrengés, azzal nem lehet kezdeni valamit? :R

Mit lehet visszaküldeni?
A megérkezett árut 14 napon belül indokolás nélkül visszaküldheti. Ez a határidő 16 nappal meg is hosszabbítható, így a visszaküldésre 30 nap áll rendelkezésre.
Fontos, hogy a visszaküldés esetén az eredeti csomagolást nem szabad felbontani, a terméket eredeti (original) állapotban kell visszaküldeni.

[ Szerkesztve ]

(#39383) JulianSinulf válasza Mr.Csizmás (#39381) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Köszi, ezt majd kipróbálom. Bár gyroid kitöltés esetén nem tudom.

A betonlap bevált? Nem írtál róla semmit.

(#39384) axlfsi


axlfsi
veterán

Most az amúgy komoly, hogy ezzel a nyomtatóval lazán kijön egy ILYEN?!:Y

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#39385) JulianSinulf válasza poli27 (#39382) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Ha nem bontod ki, akkor hogyan próbálod ki? Ez nem szex játékszer!
Eredeti csomagolásban kell visszaküldeni. Én biztos, ami biztos, minden tartozékkal együtt küldöm vissza. Sosem volt belőle gondom, mindig visszakaptam a pénzem.
Ezt fordítóval fordítottad vagy magyar oldalon van írva? Ha magyar oldalon, akkor érdemes rákérdezni rendelés előtt.

A bambu csak a kalibrációnál rezonál nagyon. Aztán már csak kicsit a nyomtatás eleji szintezésnél, az sem vészes.
Az asztalt mozgatja rendesen, de ne azért ne vedd a nyomtatót, mert olajozatlan az asztal ;)
A V400 is mozgatja. A gyors nyomtatók már csak ilyenek.
Amúgy nem hangos egyik sem. A prusa szerintem hangosabb nyomtatásnál. A V400-ban talán az egyik venti volt zavaró a csendben, míg nem nyomtatott. Nyomtatásnál már nem zavaró a többi zajjal. Zajtalan nyomtatót meg úgysem veszel.
A Bambu szerintem halkabb, mint a V400 vagy a prusa.
Egy MegaZero-nál nekem már minden halkabb. Azt még csukott ajtónál is hallani lehetett.
A Bambu-t akkor hallom csukott ajtónál, ha síri csendben fülelek. És még akkor sem tudom mindig megmondani, hogy megy vagy sem. Szóval egyáltalán nem zavar. Akkor sem, ha mellette ülök. A hűtő általában hangosabb.

A nyomtatási terület szerintem annyira nem kicsi, bár tény, hogy a V400 jóval nagyobb, de a 25x25x25 cm nem olyan rossz. A prusa nem tud 25 magasra menni, de szélességben asszem 28 cm. Persze a 30átmérőx41 cm azért sokkal nagyobb.

A V400-zal volt egy olyan bajom, hogy a névleges sebességen nem tudtam kinyomtatni egy 19x19x24 cm-es tárgyat. Az alja négyzet alakú és 3mm vastag, majd jön 1 cm vastag perem bevágással és 1 cm magasan elkezdenek oszlopok emelkedni a sarkokon. Sokszor próbáltam kinyomtatni, mert egyszerűen eltévesztette a lépést és rossz magasságba került a fej, meg az útvonal is változott.
Végül sikerült vagy ötödszörre úgy, hogy erősen visszavettem a sebességet és a gyorsulást, valamint feszítettem a szíjakon is. Ehhez neten találtam egy szíjfeszességmérőt. Hogy pontosan mitől sikerült a nyomtatás, gyanítom, hogy mind a két beavatkozásnak köze volt hozzá.

(#39386) brumi1024 válasza axlfsi (#39384) üzenetére


brumi1024
veterán

:K

(#39387) Mr.Csizmás válasza JulianSinulf (#39383) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

cubicra rakd, a gyroid feleslegesen sok mozgást generál ahhoz képest, hogy pár %-al erősebb a mintázat szilárdsága.

betonlap bevált, most a padlón van egy nagy kartonlap - több kisebb gumiszőnyeg darab - betonlap - nyomtató konfigban, még nincs meg a végleges helye, akkor fal mellé kerülne, ne a front felőli födémet rezgesse :D

ui. szentségeltem, pineapple yellow prusa pla nem tapad úgy, felhúzódszkodik kicsit az anyag - karcoló hang a nyomtatás második felében :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39388) JulianSinulf válasza Mr.Csizmás (#39387) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Cubic. Köszi!
A kalibráció miatt elvileg úgysem lehet vele gond.
Én eddig úgy tudtam, hogy a cubic olyan erős, mint a gyroid, de mivel az utóbbinál nem keresztezik egymást a "vonalak", így jobb.

A 45 fok, meg érthető cubic-nál, mivel a kitöltést a falakra kb. 45 fokkal dönti.

Ez a prusa pla... Azért remélem sikerül befejezni és még éppen jó is lesz!

(#39389) poli27


poli27
Topikgazda

Jól értem ha ezt megveszem a p1p hez utólag majd, akkor ez egy automatikus váltó a színek anyagok között?
Bambu Lab AMS - Automatic Material System


[ Szerkesztve ]

(#39390) brumi1024 válasza poli27 (#39389) üzenetére


brumi1024
veterán

Igen.

(#39391) Mr.Csizmás válasza poli27 (#39389) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

némelyik guriga nem fér bele alapból de van már hydra mod hozzá. [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39392) axlfsi válasza poli27 (#39389) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen! Illetve, amit még lehet P1P-hez (nem mindenre upgradelhető, amiket az X1C tud, de):
- led világítás
- kamera
- plusz venti a házba (és ezáltal jobb lesz a hűtés, talán még gyorsabb tud majd lenni, ha jól emlékszem).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#39393) dugesz77 válasza axlfsi (#39384) üzenetére


dugesz77
őstag

3dprintbunny nagyon jó terveket rak fel. Itt teszteltem egy nagyobb tervét , élőben nagyon jól néz ki .

(#39394) axlfsi válasza dugesz77 (#39393) üzenetére


axlfsi
veterán

wow, egész ügyes és érdekes tervei vannak a csajnak! :C

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#39395) JulianSinulf válasza dugesz77 (#39393) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Ezt is ő tervezte és MK3S+-szal nyomtattam.

(#39396) tsilver


tsilver
aktív tag

Sunlu fa színűt pla-t próbálta már valaki, vagy ebben a "színben" mit ajánlanátok. Uge a cél, hogy minél inkább hasonlítson a fára.

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#39397) pchris válasza t72killer (#39365) üzenetére


pchris
tag

Sajnos már rég nem alapértelmezett e-bayen a PayPal. Ha régen volt az account-hoz csatolva maradhatott, de csak vásárlásra. Eladóként csak banki utalással, több nap késéssel kapod meg a pénzed. Új account-hoz meg már nem lehet paypal-t csatolni jó ideje. Egyébként kártyás fizetésnél is van lehetőség visszaszerezni a pénzed probléma esetén. Kétségtelenül tovább tart, és körülményesebb, mint a PayPal.

(#39398) Imy válasza tsilver (#39396) üzenetére


Imy
veterán

Ezt nem, Azure fa filamentjét nyomtattam, nekem az bejött. Ez is hasonló szín.

(#39399) dugesz77 válasza JulianSinulf (#39395) üzenetére


dugesz77
őstag

Ez is tök jó :C

(#39400) Mr.Csizmás válasza tsilver (#39396) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a fa sötétségével tudsz játszani a hőfokok állításával, csak bírjad hűtéssel.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.