Hirdetés
- GoodSpeed: A megfelelő matrac kiválasztása egy hosszú folyamat végén!
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- hcl: Poco F2 Pro facepalm
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- Sapphi: StremHU | Source – Self-hostolható Stremio addon magyar trackerekhez
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- urandom0: Száműztem az AI-t az életemből
-
LOGOUT
Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. december
Működéssel és/vagy beállítással kapcsolatos kérdéseknek nem itt van a helye! Erre a célra szolgáló topikok:
● Router gondok
● Otthoni hálózat és internet megosztás
● WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
márkaspecifikus topikok: (Asus, TP-Link, Cudy, Xiaomi, Mikrotik stb.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
-
-
-
-
válasz
Doky1988
#59628
üzenetére
Amire válaszoltál, az egy 2011-es hozzászólás volt.
A hiba amit említett a fórumtárs, a WL-500gP sorozat tápjának típushibája, ha valaki ért hozzá, akkor 100Ft-ból javítható, egyéb esetben 1000Ft-ért lehet venni másik tápot.
-
-
válasz
Doky1988
#59602
üzenetére
Panel/társas házi környezetben előnyösebb tud lenni a dual band eszköz, feltéve, hogy van megfelelő kliens eszköz. Ebben az esetben: Asus N56U (CFW-vel AC-s)/AC58U, D-Link 860L B1 (csak CFW-vel ajánlott), TP-Link Archer C5/C7 lenne ajánlott.
A csak 2,4 GHz-s wifi-vel az Asus N18U jobb mint a TP-Link 1043ND. -
Multibit
nagyúr
-
válasz
Doky1988
#34134
üzenetére
ASUS RT-AC56U / RT-AC68U ennek akár a duplájára is gond nélkül képes, én RT-N66U-val is töltöttem már 5,5MB/sec-el, de sokkal többet a netem se tud! Egyébiránt meg a routeren torrentezés mindenképpen kompromisszumos megoldás, kevesebbet fizetsz érte, kevesebbet is várj tőle, ez így működik! Ha valakinek 80Mbps netje van, és 75Mbps alá nem adja a torrentet se, akkor az gondolkodjon Home Server-ben! NAS-al is óvatosan, a 20-30k-s változat nem valószínű, hogy képes lesz kihajtani az elvárt teljesítményt!
-
válasz
Doky1988
#34132
üzenetére
Szia!
Attól függ, hogy mekkora sávszélességgel akar torrentezni. Vargalex fórumtárs szerint TL-WDR3600-zal ~3 MByte/s-os sebesség érhető el egyéb terhelések nélkül. Ha ettől nagyobb sávszélességű a kapcsolata van a barátodnak, akkor vagy megveszi a TL-WDR3600-zat és a torrent kliensben korlátozza a sebességet, vagy nem router-t vesz torrentezésre, hanem pl. NAS-t.

-
válasz
Doky1988
#32906
üzenetére
Szia!
Nem volt? OpenWRT TL-WR1043ND WiKi-n olvasható, hogy a v1.11-hez az Attitude Adjustment 12.09 verzió felel meg, ami már több mint egy éve elérhető TL-WR1043ND-re.

Új hozzászólás Aktív témák
● Olvasd el az összefoglalót!
- Shining3D EinScan Pro 2X 3D szkenner
- Apple iPhone 12 64GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Xbox Series X /// 2 TB Model! // Számla + 1 év garancia
- Prémium PC házak akár 20-40% kedvezménnyel eladók garanciával, számlával! Upd. 12.11
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X390: i5-G8 I 8GB I 256SSD I 13,3" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi

Gubek-Einste
Dr.NX
