Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-08 08:40:14

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) Simtu válasza epzon (#8050) üzenetére


Simtu
senior tag

Nem sokat. Sztem olyan 15-20 körül.igazabol feleségem használná. Volt egy mp820-asunk, azzal elvoltunk, csak tönkrement. A multifunkcio már nem szükséges, igy ezt néztem ki.

(#8052) epzon válasza Simtu (#8051) üzenetére


epzon
őstag

ha neked belefér a nyomtatási költsége ennek a készüléknek akkor vedd meg,
de fotó nyomtatásnál ne is gondolkodj nem eredeti festékben (szerintem)

(#8053) Simtu válasza epzon (#8052) üzenetére


Simtu
senior tag

Köszi a választ. Te muz ajánlanál amúgy?

(#8054) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

Üdv mindenkinek,

Fekete-fehér lézernyomtatót szeretnék vásárolni itthoni használatra. Hetente körülbelül 100 oldalt nyomtatnék. Ha jól tudom a lézer a legjobb; nem szárad be a tinta, jó ár/érték arány, olcsó utántöltés... Bár nem tudom, ha 'kifogy' akkor hogy kell után tölteni, kicsit zavaros ez nekem. :U
HP LaserJet P1102W és hasonló kaliberű szerintem megtenné. 25-30ezer forintos büdzsé van, de szeretném a legjobb ár/érték arányút kapni.

Egyébként hány oldalt lehet körülbelül nyomtatni a fent említett szépséggel, egy gyári 'patronnal' ( :F ), illetve hogyan és mivel kell után tölteni ezeket a lézeres gépeket?

Előre is köszönöm! :R

gölmétcsül ©

(#8055) epzon válasza Simtu (#8053) üzenetére


epzon
őstag

ha szép fotót olcsón szeretnél nyomtatni akkor epson L800 - tudom hogy jóval drágább, de most 3 év garanciával havi 20 fotónál (3 év alatt ez 720 Ft, ami canonnal nyomtatva kb 150 000 Ft) már bőven megéri

vagy havi 20 fotót el kell vinni a laborba ahol 50ft-ért előhívják

canonnal nyomtatva olya 200 Ft körül lesz egy 10x15cm-es méretben nyomtatott fotó költsége

(#8056) epzon válasza Ricardo128 (#8054) üzenetére


epzon
őstag

ha tényleg az olcsó nyomtatásra mész rá akkor epson L120

kezdő tinta 2000 oldalra elegendő, és utána a 4000 oldalas festék 2500 Ft-ba kerül azaz kb 0,6 Ft 1 lapnak a nyomtatási költsége

az említett hp 1102 kb 4-5Ft-ért nyomtat után gyártott festékkel
heti 100 oldalnál 1 év alatt a HP-val kb 25 000 Ft amit festékre költesz az epsonnál ez 2500-3000 Ft

a beszáradástól itt sem kell tartanod, mivel sokat nyomtatsz és eredeti festéket használsz

(#8057) KTU válasza epzon (#8056) üzenetére


KTU
addikt

A nyomtatási költségben igazad van, az Epsont illetően.
Azt nem is számolgatom ;]

HP LaserJet P1102W indulási költsége [link]
Míg az Epson jó 12000Ft-al több. [link]
Meg azt hiszem Te is mondtad hogy nem véletlen ilyen olcsó, itt a nyomtató minőségére, és nem a nyomat minőségére gondolok. Bár vegyük ide a "pacázást". ;]
Ami szintén ki lett tárgyalva.

Szoval HP nyomtatási költség 5500Ft / utános tonerral (1600 oldal) számolva, 1 lap 3,4375Ft + persze a papír, (de ezt Te sem számoltad)
Nyomtató 23000Ft (ebben kb.: 800 oldalas kazetta)
1 év, 52 hét, 5200 lap, -800 a kezdő,
a maradék 4400 oldal X 3,4375Ft, = 15125Ft
Ebből vonjuk le a 12000Ft-ot.

Tehát az első évben 3125Ft-al többet költesz a nyomtatásra HP esetén,
és később is marad a különbség, minden téren 0,6Ft vs. 3,4375
nyomtató minőség, pacázás.

És azért vegyük figyelembe hogy Magyarországon élünk és a felhasználók nagy többsége utánosat keres mindenből!
Még ha sok értelme nincs, akkor is. Gondolok itt az Epson tintára. ;] :D :W
Ez utána jönnek az igazi problémák az Epson nyomtatóval. :C

Ne csak 1 felől közelítsük / nézzük a problémát, mert nem jutunk valósághoz közeli eredményre.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8058) Gergőke88 válasza KTU (#8057) üzenetére


Gergőke88
addikt

Az indulási költsége magasabb, mert te a sima P1102-t nézted nem a wifiset a P1102W-t.

(#8059) KTU válasza Gergőke88 (#8058) üzenetére


KTU
addikt

Mert az Epson wifis????
:D :DD

Azért ne hasonlítsunk már úgy hogy a wifis HP szar mert drágább,
az Epson ugyanolyan áron jobb, de nem wifis. :W :W :W

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8060) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

Köszönöm mindannyiótoknak, de ti nem tartjátok a lézernyomtatót előnyben? Az lehet, hogy heti szinten használom majd a nyomtatót, de én mégis félek a tinta beszáradástól. Mondjuk tetszik a látható tintapatronok, viszont kicsit meghaladja azt az árat, amit én kiadnék érte.

:B

gölmétcsül ©

(#8061) Gergőke88 válasza KTU (#8059) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ezt írtad:
"HP LaserJet P1102W indulási költsége"
Ez a 1102 indulási költsége.
Kicsit sok lesz a smiley, nyugodj le ;)

[ Szerkesztve ]

(#8062) KTU válasza Ricardo128 (#8060) üzenetére


KTU
addikt

Pont erre próbáltam utalni :U

Ha nem kell wifi: Canon vagy HP ugyan az a 2

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8063) epzon válasza Ricardo128 (#8060) üzenetére


epzon
őstag

Nem. A lézernyomtató ma már mondhatni elavult technológi bizonyos szegmensekben.
két helyre való
a, ritkán és keveset nyomtatnak vele
b, nagyon sokat nyomtatnak vele (10 000 oldal/hó felett)

a köztes szegmensben tehát folyamatos és átlagos nyomtatási volumen mellett egy tintasugaras messze gazdaságosabb, megbízhatóbb, és teljesítményben is egyenértékű

színes nyomtatásról nem is beszélve, ott a lézer ma már szinte öngyilkosság

Beszáradástól ne félj, mert eredeti festéket fogsz használni hozzá. Augusztusban teszteltem ennél hogy 1 hónap állás után mi történik és 1 fejtisztítással tökéletes nyomatminőséget produkált. Szóval a beszáradástól még nagyon messze volt.

A kezdő ár magasabb viszont számold bele hogy a kezdő festék is több. a lézernél 1-1,5 hónap után vehetnél is már tonert.

[ Szerkesztve ]

(#8064) epzon válasza KTU (#8057) üzenetére


epzon
őstag

Nem a nyomtató minőségére mondtam hanem a kiegészítő szolgáltatásokra. Azaz ezek a gépek nem rendelkeznek sok funkcióval.

A pacázás egy felhasználónál jelentkezett itt, nekem nem panaszkodtak még erre, pedig jónéhány darabot eladtam már, úgyhogy azt ne állítsd be mint általános jelenség.

Másrészt egy utángyárott toner sosem fog 1600 oldalt nyomtatni, jó lesz az 1000-1300 oldalnak is, a garanciavesztésről nem is beszélve.

Azért keresnek "utánosat" mert az eredeti drága, lásd a HP 10Ft felett nyomtat eredeti. Mivel az Epson 0,6Ft nyomtat EREDETI nem lesz olyan idióta aki ne azt venné. Ez nem valami népi hagyomány hogy utánosat kell venni, hanem egy szükséges ROSSZ.

Szóval ez így ebben a formában gyenge próbálkozás.

(#8065) freaghill


freaghill
őstag

HP Deskjet 1510-ról vélemények?

(#8066) Gergőke88 válasza freaghill (#8065) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ha eredeti patronokkal fogod hasznalni, akkor a HP ia 1515 jobb valasztas.
Egyebkent alap celokra mindketto tokeletes.

(#8067) KTU válasza epzon (#8064) üzenetére


KTU
addikt

figyelj már, ez nem a görbülőájfon :U
:D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8068) tibbike01 válasza freaghill (#8065) üzenetére


tibbike01
őstag

Nekem ilyen van pár napja, és nagyon szeretem, szépen nyomtat, csendes, igaz kicsit lassúcska.
Gyárilag nem adnak hozzá nyomtató kábelt, azt külön kell beszerezni.
Teljesen ugyan olyan mint a HP 1515 csak a ebbe kicsit drágább és kisebb kapacitású patron megy, így a 1515 kicsivel gazdaságosabb.

Apropó, amit adtak gyárilag tintapatronokat (HP 301) a hp 1510 nyomtatómhoz, azokat újra lehet tölteni? Fog működni újratöltés után?
Vagy elsőnek vennem kell egy után gyártottat és azt töltögetni?

Itt az egyik üzletben 1000-ftért újratöltik a patront. :DD

(#8069) Gergőke88 válasza tibbike01 (#8068) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nem kicsivel olcsobban nyomtat hanem fele annyiert!
Azert az eleg nagy kulonbseg. Nem beszelve arrol, hogy a kezdo patronok is kozel 2x akkora kapacitassal rendelkeznek a 1515 eseten.

(#8070) kerekfej


kerekfej
addikt

A Canon ügyfélszolgálata nem szeret válaszolni a kérdésekre. :(((

(#8071) csababarca


csababarca
őstag

Sziasztok.
Lézeres nyomtatót akarok venni (gazdaságosabbnak gondolom,ha nem cáfoljatok meg).
Low budgetos megoldás érdekel, 20-25 ezer forint környéke, ha esetleg tud szkenner funkciót,az nem hátrány.

Eddig tintás epsonjaim voltak, 4 patronos,színkeveréses, eredeti patronokkal használta, de kb 100 lap után elfogyott a tinta mindig valamelyik szníből...
Heti 50-100 lap nyomtatása lenne, kb, és nem akarok havonta patronokat vásárolgatni,még utántöltőseet sem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#8072) KTU válasza csababarca (#8071) üzenetére


KTU
addikt

olvass vissza 20 hozzászólást :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8073) csababarca válasza KTU (#8072) üzenetére


csababarca
őstag

nem lettem okosabb,mert bár lehúztátok a lézerest,mégis azt ajánlottál végül te is.
Akkor hol az igazság?:)
Bocsánat, de nem igazán értek ehhez, nekem a lényeg,hogy tartós legyen a dolog,és ne kelljen havonta patronokért szaladgálnom.
színesben meg nem akarok nyomtatni nagyon,az nem fontos.

Az epsonommal az volt a problémám pl, hogy 4 patronos volt, ha az egyik kifogyott akkor meg voltam lőve...nem engedett semmit csinálni.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#8074) kangool válasza epzon (#8048) üzenetére


kangool
tag

Köszönöm epzon az ajánlást.
Megnéztem mit tud az Epson, valahogy nem bízok a technológiában. Lézer, wifis vagy hálózatos multi gépet fekete nyomtatással szeretnék. Havi 7-800 oldal nyomtatásra, gazdaságos üzemeltetés is szempont. Kár, hogy az ajánlott 1132 nem wifis vagy hálózatos gép.

[ Szerkesztve ]

(#8075) epzon válasza csababarca (#8073) üzenetére


epzon
őstag

Az EPSON L120 nyomtat a legolcsóbban ebben az árszegmensben. kicsivel többe kerül a gép, de csak annyival mint ha máshoz vennél még egy tonert/patront

AZ L120-hoz van 2000 fekete oldalra elgendő kezdő festék és utána 2500 Ft a 4000 oldalra elegendő tinta azaz 0,65 Ft egy lap nyomtatás

hasonló árban lézerrel, utángyártott tonerrel ez 4-5 Ft-ra jön ki!

Itt a kezdő színes festék elegendő lesz a nyomtató élete végéig ha nyomtatsz színest és nyomtat akkor is ha valamelyik szín kifogyott volna.

egyébként meg a színes nyomtatás kerül 1,3 Ft-ba szóval még akár nyugodtan nyomtathatsz annyival

(#8076) MrTwister


MrTwister
őstag

Sziasztok!
Tintasugaras nyomtatót szeretnék wifi-vel! Jó lenne ha tudna Epson L120 takarékosságával nyomtatni! Ilyen nincs?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#8077) epzon válasza kangool (#8074) üzenetére


epzon
őstag

Nem értem hogy miért nem bízol a technológiába. A tintasugaras pont hogy sokkal egyszerűbb megoldás mint a lézer és sokkal gazdaságosabb. Levezettük hogy 1 év alatt már jobban jársz mint lézerrel, tehát ha 1 év múlva tönkremenne akkor is jobban jártál volna. De néhány ezer forintért (egy hp után gyártott toner áráért) vehetsz hozzá plusz 2 év garanciát a normál 1 éves garancia időn belül és akkor be vagy biztosítva.

(#8078) epzon válasza MrTwister (#8076) üzenetére


epzon
őstag

csak nyomtató és wifis ilyen az EPSON 5110DW, más gyártónak nem tudom hogy van e
inkább multifunkciósok wifisek pl EPSON L355 - ez olyan takarékos mint az L120

(#8079) MrTwister válasza epzon (#8078) üzenetére


MrTwister
őstag

Köszönöm! Jó lenne a 355 is csak az L120-hoz képest nagyon drága. :-(

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#8080) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!

Újra jövök, és kérdezek.:)
Sajnos az Epson L és M szériás nyomtatói továbbra sem elérhetőek felém (Hollandia és úgy egész Nyugat-Európa), de a pcland postázná őket, ha kell.
Az Epson M200-al szemezek.
Valószínűleg heti 100 oldal körül lenne nyomtatva vele legalább, de előfordulnának olyan napok is, amikor esetleg egy-egy könyvet nyomtatnék ki vele, ami mondjuk olyan 500 oldalas tétel lenne, éppen ezért valami nagyon olcsón fenntartható verziót szeretnék találni. Szerettem volna, hogy Wifi-s legyen, de erről már letettem, mert annyit nem ér, hogy emiatt 4-5ször annyiért nyomtasson.
Vagyis az lenne a kérdésem, hogy szerintetek melyik nyomtatót kellene választanom?

Amit szeretnék, hogy jó minőségben, olcsón nyomtasson. Nézegettem nyomtatókat, amiket CISS-el fel lehet okosítani (HP 8600 sorozat pl), de ahogy néztem, sokan panaszkodtak arra, hogy még a jobb utángyártott tinták sem az igaziak.
Színes nyomtatásra valszeg sosem lenne szükségem, fotóra pedig még annyira sem. Fénymásolára szintén nem, de szkennelésre (lehetőleg lapadagolósra) néha igen. Vagyis egy olcsón fenntartható, monokróm, jól terhelhetó masinát szeretnék venni.

(Egyéb kérdések: Az Epson garanciakiterjesztést itt is igénybe tudnám venni, igaz? Azt esetleg nem tudjátok, hogy itt Hollandiában tudnák javítani, ha esetleg probléma lenne vele, vagy mindenképpen haza kell vinnem? Ha esetleg valaki tud olcsóbb (mint a pcland) boltot ajánlani, ahonnan megrendelhetném, azt megköszönném!:) )

Köszönöm a segítséget!:)

[ Szerkesztve ]

(#8081) epzon válasza laci06 (#8080) üzenetére


epzon
őstag

Helló

epson m200-ra érvényes a garancia kint is és ott is tudják javítani, csak az alkatrész nem biztos hogy lesz raktáron, szóval 2-3 hetet lehet hogy igénybe vesz a javítás

(#8082) koko1238640


koko1238640
tag

Sziasztok!

Egy olyan nyomtatóra lenne szükségem ami:
-1920x1080p-ben "nyomtat"
-vezetéknélkül lehet vele nyomtatni(Wifin)
-Színes nyomtató legyen
-Lézeres legyen(úgy tudom sokkal gazdaságosabb mint a tintasugaras)

A nyomtatási sebesség nálam nem szempont.
A keretem 40 ezer Ft lenne.
Ennyiből tudok venni egy ilyet? Illetve tudnátok ajánlani?

(#8083) epzon válasza koko1238640 (#8082) üzenetére


epzon
őstag

mit szeretnél nyomtatni?

1920x1080p - ez nem nyomtató felbontás, ezt nem tudod átkonvertálni nyomtatóra
a tintasugaras sokkal gazdaságosabb mint a lézer
megfelelő minőséget tud szerintem az összes tintasugaras, ebben az árkategóriában nagyon nincs különbség a nyomtatási minőség között

(#8084) koko1238640 válasza epzon (#8083) üzenetére


koko1238640
tag

Igazából főleg posztereket(ezért kell színes), feladatlapokat, na meg hivatalos dolgokat pl. munkanapló stb.

(#8085) epzon válasza koko1238640 (#8084) üzenetére


epzon
őstag

aha értem

hát erre bármelyik tintás bőven megteszi, a minőséget inkább az fogja meghatáorzni hogy amit nyomtatsz az milyen felbontású

jó vétel lehet most az EPSON L355 most 3 év garanciával regisztráció után, ez 1 Ft-ért nyomtat feketében és színesben is eredeti kellékkel

(#8086) koko1238640 válasza epzon (#8085) üzenetére


koko1238640
tag

Még 1 kérdésem lenne, ehhez kb. mennyibe kerülnek a tintapatronok?
Illetve színtől függetlenül ugyanannyiba kerülnek?

(#8087) koko1238640


koko1238640
tag

És egyébként ha nincs rendszeresen használva mondjuk 1-2 hónapig, akkor nem szárad meg a tinta?

(#8088) epzon válasza koko1238640 (#8087) üzenetére


epzon
őstag

Színtől függetlenül mindegy kb 2500 Ft-ba kerül és 70ml egy tubus
ha nincs szélsőséges körülmények között tárolva mint pl radiátor mellett vagy tűzi egész nap a nap akkor 1-2 hónap állás alatt semmilyen baja nem lesz

(#8089) Monyos


Monyos
aktív tag

üdv!

Segítségeteket szeretném kérni, mert eddig csak hobbi szintű nyomtatásra alkalmaztam nyomtatót. Most azonban megkértek, hogy szerezzek be egy új nyomtatót, a felhasználás helye: Gyermekorvosi rendelő.
Ebből kifolyólag egy komolyabb nyomtatóra lenne szükség, ami bírja a strapát és kellően gyors is.

60 ezres árkategóriában nézelődtem, de olyan sok termék van, hogy teljesen tanácstalan vagyok. :U
Bármilyen segítséget elfogadok.

Szempontok: strapabíró, gyors, megbízható (gondolom mindenki ilyet keres :D )

Milyen márkát nézzek vagy pontos típusnak is örülnék. :R

[ Szerkesztve ]

(#8090) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

epzon légy szíves nem reklámozni az általad a nevedből következtethetően kedvelt márkát itt !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8091) Ipadipad


Ipadipad
tag

üdvözlök mindenkit :)
Milyen nyomtatot kaphatok ezekkel az elvárásokkal ?

DSLR fényképezögéppel készült
nagy felbontású / részletgazdag képeket szeretnék nyomtatni ( 1080P -> 4096P (4k) )
- sebeség ( mind1, de azért ne 1 nap legyen 1 kép :P )
- 2 oldalas nyomtatás egyszerre (létezik ilyen ? )
- tudjon szkennelni ( ha adott tipusban nincs ilyen funkció az se baj )
- nyomtatási lapméretet lehessen szabályozni ( a4 -> a8 )
- márka és utólagos festék ára nem lényeges ha cserébe tökéletes képeket tudok nyomtatni
- maximális összeg amit rá tudok költeni : 100.000ft

L26bKz

(#8092) Gergőke88 válasza Ipadipad (#8091) üzenetére


Gergőke88
addikt

Canon-Epson vonalon lenne érdemes nézelődni.
Havonta mennyit nyomtatnál vele?
Fotópapír esetén a 2 oldalas nyomtatás nem kivitelezhető, azt általában dokumentumnyomtatás során érdemes használni.
Ha olcsón szeretnél akkor az Epson L800 lehet az egyik befutó. De mindenképpen saját szemeddel nézd meg, a nyomatminőséget!!

[ Szerkesztve ]

(#8093) ujhlac


ujhlac
tag

Sziasztok!

Nyomtatót szeretnék venni ami cd/dvd-re tud nyomtatni. Lényeg, hogy ne legyen baromi drága bele a patron és viszonylag szépen nyomtasson. Másra nem is nagyon használnám.
Én ezt találtam Canon PIXMA iP7250 nyomtató durván 20.000ft. Valakinek valami tapasztalat erről a nyomtatóról? Jó? Rossz?
Vagy valami mást tudtok ajánlani max 30-35e-ig!
Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv: ujhlac

(#8094) Gergőke88 válasza ujhlac (#8093) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nem nagyon lesz más választásod ha a CD/DVD nyomtatás a cél. Hp már nem gyárt ilyen nyomtatót, az Epson L800 tudná, de az kb. 3x annyiba kerül.
Az eredeti patron drága lesz hozzá, de sokféle utángyártott van, amivel gond nélkül üzemelnek.
Itt találhatsz még segítséget, melyik patront érdemes megvenni [link]

[ Szerkesztve ]

(#8095) ujhlac válasza Gergőke88 (#8094) üzenetére


ujhlac
tag

Köszönöm szépen a gyors választ és a segítséget!
Utángyártott patronnal használnám. Heti 3-4 lemez max!
Találtam egy másikat is Canon MG5250 Nyomtató, ez 30.000ft.
A kettő közül melyiket ajánlod?

(#8096) Gergőke88 válasza ujhlac (#8095) üzenetére


Gergőke88
addikt

Az Mg5250 egy regi tipus hol talaltal meg belole? Szerintem mar nem kaphato sehol.
Mindenesetre az multis gep, tehat tud szkennelni, mig a 7250 csak nyomtato. (En a 7250-t vennem ha csak dvd nyomtatas a cel)

(#8097) Ipadipad válasza Gergőke88 (#8092) üzenetére


Ipadipad
tag

nos addig lenne használva a készülék míg 144db képet kinyomtatók
utána megy fel a padlásra(majd 1x unokáknak jólesz )
ezért is volna fontos számomra hogy nagyon részletesen tudjon nyomtatni , mert számomra nagyon fontos dolgot kell vele nyomtatnom....
vagy esetleg 100.000ft kevés hozzá? mert ha arrol van szó akkor megtoldom csak gondoltam 100.000ft ért már csak van valami komoly

ezzel a készülékkel csak fotópappira lehet nyomtatni ? sima lapra nem ? esetleg kicsit puha papirra ?(régi térkép)

L26bKz

(#8098) ujhlac válasza Gergőke88 (#8096) üzenetére


ujhlac
tag

Igazad van, nem figyeltem már nem kapható.
Akkor maradok a 7250-nél. Végülis 20.000ft-ért nem sok.
Remélem azért aránylag szépen nyomtat. :)
Köszönöm a segítséget, további szép estét! :R

(#8099) Gergőke88 válasza Ipadipad (#8097) üzenetére


Gergőke88
addikt

Erre a celra ne vegyel egy tintasugaras nyomtatot, mert az a padlason 2 honap alatt kuka lesz. Irany egy minosegi fotolabor es jelentosen olcsobban meguszod.

(#8100) Ipadipad válasza Gergőke88 (#8099) üzenetére


Ipadipad
tag

ezek olyan képek amiket mással egyáltalán nem akarok megosztani/tudomásra jutattni csupán csak saját részre kellenek
hiába diszkrécio meg miegymás ...

L26bKz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.