Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-08 08:40:14

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) hardline


hardline
senior tag

Samsung SL-M2675F - ezzel valakinek tapasztalata?
40 alatt keresünk multifunkciós nyomtatót, én mint hozzá nem értő ezt találtam legjobbnak.

(#8602) HI-FI


HI-FI
tag

Üdv!

Színes tintasugaras nyomtatót szeretnék venni.
Olcsóbb árkategóriában, vagyis olyan 20-30 ezer környékén.
A lényeg, hogy megbízható legyen és nyomtasson.
Ha lehet a patron ne legyen lehetőleg horroráron.
Egyáltalán nem vagyok jártas a témában.
Úgyhogy tudtok nekem ajánlani valamit?

Köszi előre is!

(#8603) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy nyomtatót (esetleg multifunkciós készüléket):

-Évente olyan max. 250-300 oldalt nyomtatnék vele.
-Néha lenne színes nyomtatás is, de általában sima lapra, nem fényes fotópapírra.
-Nem árt, ha van benne szkenner is, de ez max. egyszerű gép nélküli monokróm fénymásolásra lenne használva, képszkennelésre van egy jó minőségű külön szkennerem. - Tehát ez egyáltalán nem feltétel vagy csak minimális 1-2 ezres felárral.

A legfontosabb, hogy ne száradjon be, ha esetleg hetekig, hónapokig nem nyomtatok vele, legyen minél olcsóbb bele a tinta, illetve maga a nyomtató se legyen túlságosan drága! Nagyon max. 20 K, de jobb lenne ha kevesebbe kerülne, mondjuk 15K alatt :Y !

Semmilyen egyéb feláras plusz funkció nem kell.

Köszönöm előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#8604) Heng®


Heng®
tag

Szeretném lecserélni a Canon MP495-ös nyomtatómat a következőre lenne szükségem:

- Minél kisebb méretű legyen a max hely 50cm * 30cm * 30cm
- Legyen halk, mert a feleségem sokat nyomtat, ha a kisfiunk alszik
- Legyen gyors, úgy is hogy nem egy sok oldalas file-t hanem sok 1-2-3 oldalas file-t nyomat.
- WIFI-s kell és tálca is ahova a kész nyomatok mennek, mert egy polcon van a nyomtató
- Scanner legyen benne, fax nem kell
- Jó lenne, ha lenne belső memóriája azaz ha kikapcsolom a laptopot fejezze be a ráküldött melót.
- Havonta kb 1000 oldalt nyomtatunk most kb 8Ft/ lapra jön ki a költség jó lenne ez alatt maradni.

Köszi a segítséget!

(#8605) BlackJapan


BlackJapan
tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbi témában:

5 fős cégünknek szüksége van egy új nyomtatóra.

Szempontok:

- elég a fekete-fehér
- hálózatról szeretnénk nyomtatni + tabletről (wifi lehetőség)
- scanner
- olcsón fenntartható és megbízható (utángyárott toner, drum, chip?)
- fax nem fontos, mivel minden e-mail alapon megy
- gyors (úgy tudom, hogy a HP scan igen lassú...)

Az alábbi hármat néztem ki a 90 000 Ft-ig kategóriában (a főnököm azért szeretné megúszni 50-60 körül.. :)

http://www.arukereso.hu/nyomtato-c3134/fn:termekek-osszehasonlitasa:samsung-sl-m2875fw-p161142122,brother-dcp-7070dw-p49050898,hp-laserjet-pro-m1217nfw-ce844a-p46623041/

Nekem ezek közül a Brother a szimpatikus (kb. 5 Ft-ra jön ki egy oldal utángyárott tonerrel beleszámolva az utángyárott drum-ot is, de pl. nem tudom, hogy chip csere kell-e)

Köszönöm előre is a javaslataitokat!

Üdv,

Matt

(#8606) Doner


Doner
aktív tag

Azért valami szaki már válaszolhatna is :D Dúrva hogy már 6-an kérdeztek egymás után+én.
Úgy érzem hogy egymás között nagyon elvagytok, de jó lenne ha a laikusokkal is foglalkozna kicsit a topik akik csak tanácsot szeretnének mégis mit vegyenek...

[ Szerkesztve ]

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#8607) zoltan6 válasza Doner (#8606) üzenetére


zoltan6
őstag

ez a topik nem pörög egyáltalán,már én is észrevettem,több oldalon keresztül csak kérdezget mindenki,aztán válasz semmi,én is inkább rágugliztam amire kíváncsi voltam. :(

(#8608) hardline válasza zoltan6 (#8607) üzenetére


hardline
senior tag

Én se vártam meg a választ...

(#8609) Varshi válasza Doner (#8606) üzenetére


Varshi
aktív tag

Te nagyon el vagy tévedve.

Szerintem basszál le mindenkit, aki nem válaszol. :D Amúgy milyen bitang jól mutatna 15× egymás alatt, hogy bocs, de nem tudom, miért ad hülye hibát a nyomtatód.

Én műszaki hibára gyanakszom!

(#8610) Varshi válasza Heng® (#8604) üzenetére


Varshi
aktív tag

Egy szobában akarsz nyomtatni az alvó gyerekkel? Nem kicsi elvárás. :)

Én egyszer láttam működni egy nyomtatót, az szinte néma volt, és csak a papír cicergését hallottam. Azóta szerelmes vagyok bele! Valami mono lézer volt (Kyocera vagy Kodak? - már elfelejtettem), arrafelé néznék körül.
A havi 1000 oldal költsége meg onnantól már csak matek.

(#8611) Heng® válasza Varshi (#8610) üzenetére


Heng®
tag

Nem egy szobában van a gyerekkel, de a gyerekszoba ajtaja mellett van a nyomtató és a jelenlegi elég hangos, még csukott ajtó mellett is behallatszik.

(#8612) Varshi válasza mclaren777 (#8603) üzenetére


Varshi
aktív tag

Most gyakorlatilag - egy analógiával élve - a tökéletes autót írtad le, ami gyors, nagy, megbízható és ráadásul keveset is fogyaszt, viszont olcsó. Ilyet nem fogsz találni.
Javaslat: elsőként az "olcsó tinta" dologból adj lejjebb.
Viszont: ha ritkán nyomtatsz, ne vegyél utángyártott patront (hiába nagy a kísértés), mert be fog száradni.

Évente 300 oldalnál teljesen felesleges a patronárakat nézni, mert így egy patron se fog kifogyni, csak a demo patron. Egy XL töltésű patron 2 évig elég, mondjuk 6ezerért.
Autós példa: mindegy, hogy 5-öt vagy 15-öt eszik az autód, ha évente 1-szer tankolsz csak.

Általában a HP ink advantage nyomtatói elég elfogadható tinta-árakkal működnek, és sok nyomatra elég.

Másik lehetőség: leadsz az igényekből (Wifi, színes stb.), és veszel egy akciós mono lézernyomtatót, aminek a töltete évekig elég lesz neked. 20 alatti akciókkal szoktam találkozni, de van 15-ért is. Sőt, most rákerestem, 20-ért már WiFi-t is tud némelyik. Cserébe azt az évente 1-2 színes oldalt máshogy kell megoldani.

(#8613) Varshi válasza Heng® (#8611) üzenetére


Varshi
aktív tag

Necces. Van olyan nyomtató, ami halkan tud nyomtatni, de mondjuk mikor továbbítja a papírt, akkor hangos. Na, az se jobb. A tesztekben meg nem mindig lehet megbízni. :F

Figyi, rendelj egyet netes rendeléssel, mondjuk edigital, magánszemély visszaviheti kérdés nélkül (most már asszem nem 8, hanem 14 napig ). Kipróbálod. Macera, de nem tudok jobbat.

(#8614) Varshi válasza HI-FI (#8602) üzenetére


Varshi
aktív tag

"Színes tintasugaras nyomtatót szeretnék venni. Olcsóbb árkategóriában, vagyis olyan 20-30 ezer környékén.
A lényeg, hogy megbízható legyen és nyomtasson. Ha lehet a patron ne legyen lehetőleg horroráron."

Valójában 10-ből 9 ember ilyet szeretne.
Viszont többnyire nincs "tökéletes választás".
Érdemes visszaolvasni itt, úgy egy csomó olyan kérdésre is választ kap az ember, amire nem gondolt.

Ráadásul lehet, hogy felesleges is sokat várni itt a válaszokra, mert nem várható el senkitől, hogy naprakész infót (hiszen naponta változnak az árak, akciók!) toljon szívjóságból, azonnal. Előbb kap az ember "kábé jó" választ visszaolvasva 15 perc alatt, mint egy vasárnap délután a Megmentő Válaszadóra várva.

(én úgy szoktam, hogy visszaolvasok és/vagy ráguglizok tesztekre, aztán rákeresek a review-kra az amazonon -- ott elég őszinték szoktak lenni.)

(#8615) Doner válasza Varshi (#8609) üzenetére


Doner
aktív tag

Hát ha az miatt el vagyok tévedve hogy meg kérdeztem mi baja lehet a nyomtatómnak(Műszaki hiba? Nem mondod.. :D egyértelműen műszaki hiba, de gondoltam ha fogalmam sincs hogyan néz ki belülről egy nyomtató akkor meg kérdezem ph-n..) és később utalok rá off-ban hogy már 6-an kérdezgetnek itt(attól függetlenül hogy olyan kérdés e ami te nagyságodnak megfelelő) akkor igen valóban el vagyok tévedve. Én nem másolgattam be agresszíven utána a kérdésem ha a köv sorban nem kaptam segítséget, hanem inkább kerestem választ máshol..
15x egymás után?? Neked elég lenne egyszer odafinganod valamit hogy hogy mertem kérdezni és utána biztos hogy máshol keresek választ.
Igazi hős vagy hogy hirtelen felindulásból most válaszoltál mindenkinek, gratulálok!

[ Szerkesztve ]

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#8616) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

Használ valaki otthon Canon MG6650 nyomtatót? Szépen nyomtat fotopapírra is?

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#8617) fasyrt válasza Fuvaros (#8616) üzenetére


fasyrt
őstag

Az MG5650-es elődről itt van teszt.

Az újabb kicsit gyorsabban nyomtat, de valószínűnek tartom, hogy nem a nyomtatóművön változtattak, hanem a szoftveren csiszoltak. A nagyobb kijelző meg a memóriakártyaolvasó nem hiszem, hogy sokat változtatna a nyomtatási minőségen... :))

(#8618) fasyrt válasza BlackJapan (#8605) üzenetére


fasyrt
őstag

Én valami HP tintás Officejet után néznék leginkább, bár nem írtad, hány oldalt meg mennyi színeset nyomtattok, így meg leginkább vaktába tapogatózás. :)

(#8619) BlackJapan válasza fasyrt (#8618) üzenetére


BlackJapan
tag

Köszi a választ!

Azért elég sokat nyomtatunk: havi akár több száz oldal (persze mi a sok...)

Úgy számoltam a Brother DCP 7070DW-vel (utángyártott drum, utángyártott toner), hogy egy oldal kb. 4-5 Ft körül jön ki.
Amit viszont nem értek: a TN2220 tonert csak utántöltésnél kell resetelni? Ha utángyárottat veszek, azt eleve elfogadja? Valaki írt egy bizonyos 2000 Ft-os alkatrészről...ez pontosan mit takar és hol lehet beszerezni?

(#8620) fasyrt válasza BlackJapan (#8619) üzenetére


fasyrt
őstag

Én nem pöcsölök sosem utángyártottal, ami vagy jó minőséget hoz vagy nem... Megveszem a belevalót amit a gyártó ad hozzá és kész.

Nézd meg pl a HP 8620-ast, vagy az Epson WF-5620DWF-et, mindkettő érdekes lehet nektek. Árak iponról, origi nagyméretű patronokkal.

Fekete HP patron: 8674 Ft / 2300 oldal = 3,77 Ft oldalköltség
Fekete Epson patron: 18223 Ft / 4000 oldal = 4,55 Ft oldalköltség

Lézerekben még annyira sem vagyok otthon mint a tintásokban, ott magadra vagy utalva. :)

Szerk.: ja, hogy mennyire relatív a sokat-keveset nyomtatás aránya: a HP javasolt havi kapacitása 250-1500 oldal.

[ Szerkesztve ]

(#8621) zsero


zsero
aktív tag

Sziasztok, hálózatos ff A4 nyomtató-szkenner-másolóból mit ajánlatok, ami megbízható és olcsón fenntartható? Irodai használatra kellene, kb. 3 géphez, kis terhelésre.

(#8622) Fuvaros válasza fasyrt (#8617) üzenetére


Fuvaros
senior tag

köszi ez szuper teszt

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#8623) zsizsef


zsizsef
senior tag

Canon pixma 3550 ki- bekapcsoláskor tisztít? Vagy érdemesebb állandóan bekapcsolva hagyni?

(#8624) Varshi válasza Doner (#8615) üzenetére


Varshi
aktív tag

Fel sem merült a fejedben, hogy vannak, akik nem naponta nézik ezt a fórumot? :)
Pláne azok közül, akik TUDJÁK IS a választ a kérdésedre? :) (Látszik, hogy nem figyeltél igazán a válaszomra.)

(#8625) Varshi válasza Fuvaros (#8616) üzenetére


Varshi
aktív tag

Én sajnos nem tudom.

(#8626) Varshi válasza zsero (#8621) üzenetére


Varshi
aktív tag

Szia, sajnos nem tudom, mi lenne neked a megfelelő.

(és feltehetően ugyanez igaz mindazon kérdésekre, amikre nem válaszolok)

(#8627) mclaren777 válasza Varshi (#8612) üzenetére


mclaren777
senior tag

Igen, sajnos ez már régebben is így volt, csak most nem vagyok benne a témában, úgyhogy gondoltam rákérdezek, hátha létezik ilyen nyomtató.. :-D
De akkor inkább máshogyan kérdezem: :)

A HP Deskjet Ink Advantage 1015/1515 árkategóriájában (vagy max. 15-20 ezres árszintig) van-e olyan másik színesen is nyomtató készülék, ami kevésbé hajlamos a beszáradásra és/vagy olcsóbb bele a tinta? (gyári patron esetén)
Vagy ezek most az ajánlott típusok és a 650-es HP patron?

Köszönöm!
:R

(#8628) epzon válasza BlackJapan (#8619) üzenetére


epzon
őstag

az utángyártott toner kapaciátsa messze elmarad attól amit állíanak általában, míg a dobot sokkal hamarabb elkoptatja

még karácsony előtt találkoztam vele, hogy kyocera 300 000-es dobot (mármint ennyi oldalt kellene gyári adat szerint elmenni) 80-100 000 oldal alatt elkoptatta a nem eredeti toner (persze prémium volt a tonerre ráírva)

na most ki lehet számítani hogy mennyire volt olcsó nem eredeti festéket használni? ja és ez egy komoly cég volt....

szóval ha olcsón akarsz nyomtatni akkor tintás a megoldás
ha elég egy egyszerű gép akkor EPSON M100 - 1 Ft 1 oldal nyomtatási költsége
ha kell duplex, lan, kéttálca, akkor meg EPSON M4015DN - 3 Ft 1 oldal nyomtatási költsége
mindkettő EREDETI festékkel

(#8629) atala válasza BlackJapan (#8619) üzenetére


atala
Topikgazda

Én az Ebay-en vettem meg egy spanyol eladótó a TN2220 tonerhez a resetelőt. Ez egy fogaskerekes alaktrész, egy rugó, és egy borítás. Az eredetiről le kell szedni oldalt a borítást, betenni ezt az alkatrészt, és az új borítást feltenni. 2csavar fogja. Utána telinek látja a tonert, és ugyan úgy számlálja az oldalt, és mutatja a toner töltöttséget. Amikor kiürül, akkor megtöltöd, áttekerd a fogaskerekes részt, majd ismét lehet használni.
Youtube-on találsz róla videót.

Azt nem tudom, hogy az utángyártottan milyen borítás van.

(#8630) fasyrt válasza zsizsef (#8623) üzenetére


fasyrt
őstag

Most vettem MG3550-es nyomtatót a múlt héten. Nincs különbség, hogy standbyból ébred fel nyomtatni, vagy bekapcsolás után küldöm rá a cuccot, ugyanazt a táncot járja el nyomtatás előtt. Hogy most mindkét esetben tisztít, vagy egyik esetben sem, azt rád bízom. :)

Fuvaros: Szívesen. :)

(#8631) BlackJapan válasza epzon (#8628) üzenetére


BlackJapan
tag

Kedves epzon és atala!

Köszönöm válaszaitokat!

Sajnos hálózati kell, ami tud scannelni is, így marad a Brother.

http://www.arukereso.hu/nyomtato-c3134/brother/dcp-7070dw-p49050898/?gclid=CMGKwKKKkcMCFabLtAodSVwAhg

Ma utánakérdeztem pár helyen és pl. a Mekiben használják az utángyárott TN2220-ast, nagy megelégedettséggel.

Még egyszer köszi a segítséget!

Üdv,

Matt

(#8632) atala válasza BlackJapan (#8631) üzenetére


atala
Topikgazda

Ha még kapsz valahol, akkor a DCP-7065 típust is nézd meg. Ugyan azt tudja mint amit te néztél, csak wifi nincs benne, viszont van behúzós szkenner, ami jól jöhet a több oldalas szkennelésnél. Ja, és olcsóbb is.
A tonert jól meg kell választani, mert biztosan van szórás.
Én most megtöltöttem, de úgy néz ki ez az Ezprint por, nem a legjobb minőségű, mert kis részen halványan szellemképet húz az üres részre.

(#8633) numudal


numudal
csendes tag

Sziasztok!

Kérlek segítsetek, nyomtatót szeretne venni a főnököm az irodába én meg nagyon nem értek hozzá.

Kis iroda, 90% fekete-fehér szöveg nyomtatás (de jó lenne ha tudna azért színt is)
havi 100-300 db papír (nem sok szerintem)
előny lenne ha tudna két oldalra nyomtatni illetve fénymásolni is
nézzen ki jól, ha lehet (irodában központi helyen lenne)
a wireless dolog az nekem nagyon tetszik, lévén többen is használnánk főleg laptopról és mobilról

megbizhatóság és gazdaságosság lenne a fő cél.

Eddig ilyesmiket néztem, hogy canon mb 2350 meg epson workforce WF-3620DWF.

Tippek? tanácsok? tapasztalatok?

Előre is köszönöm szépen!

Minden mindegy csak USB port legyen!

(#8634) YanoStar


YanoStar
csendes tag

Sziasztok!
Az alábbi szempontokra keresnék nyomtatót:
- multifunkciós
- scan (2oldalasan is lehetőleg) e-mail címre
- másolás (2oldal)
- fax
- havi 4.000 oldal
- minél olcsóbb lapköltség
- színes nem fontos, sőt, kizárólag, ha nagyon alacsony a színes oldal költsége
- 5 fős irodát kellene kiszolgálnia

Eddig HP Color Laserjet-et használtunk, de meglehetősen magas az üzemeltetési költsége.

Találtam Epson L550 típust, amire azt mondják, hogy 50 fillér/lap fekete-fehér, 1 ft/lap színes költségen dolgozik. 33lap/perc sebessége akár elég is lehet. Erről tapasztalat? Vagy ehhez mérhetően gazdaságosan üzemeltető HP esetleg van a piacon?

Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv,

(#8635) YanoStar válasza YanoStar (#8634) üzenetére


YanoStar
csendes tag

Bár most látom az L550 adatlapján, hogy kétoldalasat csak manuális adagolással tud, ami hátrány azért. Az sem baj, ha ennél magasabb árkategória valamivel, de ez az oldalankénti költség és a 10W ernergiafelvétel elég versenyképesnek hangzik (ha igaz)

(#8636) YanoStar válasza YanoStar (#8634) üzenetére


YanoStar
csendes tag

További fontos szempont lenne:
- 2 lapadagoló tálca
- e-mailbe szkenelés

(#8637) w.miki


w.miki
veterán

Még mindig nem tudtam dönteni, milyen multis nyomtatót vegyek 30k körül.
Az eladó két példányt ajánlott:
Canon MG5650, ehhez 1900Ft az utángyártott toner, talán használható hozzá az újratölthető is, és elvileg ciss is.
Brother j152w, szintén 1900Ft az utángyártott toner, talán használható hozzá az újratölthető is, és elvileg ciss is.
De vajon melyik lehet a megbízhatóbb?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#8638) Fuvaros válasza w.miki (#8637) üzenetére


Fuvaros
senior tag

amelyik tetszik azt vedd...szerintem...

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#8639) w.miki válasza Fuvaros (#8638) üzenetére


w.miki
veterán

Brother felé húzok, mert egyszer már volt Canon-on, és az elromlott... dehát ez így nem tudomány!

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#8640) Fuvaros válasza w.miki (#8639) üzenetére


Fuvaros
senior tag

nyilván mindenkinek az romlik el, amit használ....hihi...én vagy 10 éve használok Canon scannert, hibátlan. Ja meg HP lézernyomtatót. az is, de annak ven egy kopo papírbehúzó kis alkatrésze, de hibátlan. ha Canont veszel, az romolhat el, ha Brothert, akkor az.

Én a barátnőmnek Canon MG6650-t ajánlottam, 37 be kerül és kap vissza 7 et belőle ha a héten még megveszi

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#8641) w.miki válasza Fuvaros (#8640) üzenetére


w.miki
veterán

:0 hol?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#8642) Fuvaros válasza w.miki (#8641) üzenetére


Fuvaros
senior tag

Edigital pl, de erre van egy lista a neten, azt hiszem a Canon oldalán

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#8643) Varshi válasza YanoStar (#8635) üzenetére


Varshi
aktív tag

Rendes "irodai" felhasználásnál szerintem a kétoldalasság (duplex) képesség hiánya ugyan kompromisszumosan elviselhető, de zavaró.
Nekem ráadásul 355 van, amiben ADF sincs. Még így is lehet élni, csak minek :D csak visszalépésként éli meg az ember azt kézzel (lassan) megcsinálni, ami régebben egy gombnyomás volt.

Azt a 33-as sebességet ne hidd el, sokkal kevesebbet tud. Én javaslom, hogy a kinézett nyomtatókra guglizzon rá mindenki a review-kat (vergleichtest-eket) keresve, a végén meg az amazonon az egyszerű vevők kommentjeit.

Ha nem számít a minőség (megvallom, szerintem ha csak nem reklámanyag kell, 10-ből 9 esetben mindenki leszarja a papír és a nyomtatás minőségét, pláne hivatalos iratoknál), akinek fáj a sok nyomat nyomtatási költsége, annak még kiscégnél is jó választás is lehet az L széria, csak azt ne felejtsük el, hogy egy irodai nyomtató nem csak azért "irodai", hogy drágábban lehessen eladni.

(#8644) epzon válasza YanoStar (#8636) üzenetére


epzon
őstag

Epson WF-5620DWF - ha az L550-től komolyabb készüléket keresel és olcsóbban szeretnél nyomtatni mint bármelyik színes lézerrel.

(#8645) w.miki válasza Fuvaros (#8642) üzenetére


w.miki
veterán

Lehet mégis a Brother lesz, mert kisebbek a cseppjei (1,5pl), és "'állítólag" megbízhatóbb, a Canon-okban többen csalódtak mostanában...

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#8646) ManUnited


ManUnited
aktív tag

Üdv.

Belinkelem ide is kérdésem.
link

[ Szerkesztve ]

(#8647) Fuvaros válasza w.miki (#8645) üzenetére


Fuvaros
senior tag

megveszed? nekem is tetszik...

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#8648) w.miki válasza Fuvaros (#8647) üzenetére


w.miki
veterán

nem tudom :(
A Canon viszont elterjedtebb, és a tesztek szerint picit jobb... :x mit tegyek??
Ti megvettétek a Canon-t?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#8649) Fuvaros válasza w.miki (#8645) üzenetére


Fuvaros
senior tag

nem drága a patron és a ff nyomtatás kőltsége? azt írja hogy 6000 ft egy nagy ff patron 600 oldalhoz...ez nem túl drága?

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#8650) Fuvaros válasza Fuvaros (#8649) üzenetére


Fuvaros
senior tag

egy német tesztet olvasva nagyon tetszett a Canon színes nyomtatása nagy felbontásban, át kéne nézd a tesztet

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.