Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-08 08:40:14

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) epzon válasza taknyí (#8299) üzenetére


epzon
őstag

Szia

Pl EPSON L120 - olcsón nyomtat

(#8302) Oryctolagus


Oryctolagus
tag

Üdv!

Tudnátok ajánlani egy nyomtatót max. 20e forintért. Tudom hogy szűk a keret és talán majdnem mindegy ebben az árkategóriában melyiket veszem de azért mégis jó, ha kérdezek vásárlás előtt.
Csak itthoni alapvető "hirtelen" nyomtatásokra kell tehát megbízható legyen és könnyen kezelhető.
Scanner funkcióra és színes nyomtatásra is legyen képes.
Eddigiek alapján ezeket találtam, a HP a meggyőzőbb eddig.

HP Deskjet Ink Advantage 2545
Canon PIXMA MX395 Nyomtató

Egyébként használtakból a lézereseket érdemesebb venni?Azok nagyobb eséllyel bírják még tovább is?

Köszönöm a válszokat!

Per aspera ad astra.

(#8303) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Sziasztok !

Az Epson L355 típusról mik a vélemyék?
Olyanokra gondolok , hogy megbízható-e , esetlég átlagon felül hangos vagy lassú ?

Havi 200-300 oldal nyomtatása mellé keresek nyomtatót.

Válaszokat előre is köszi :R

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#8304) alexw801 válasza Varshi (#8265) üzenetére


alexw801
senior tag

L355-öt akarok venni.
Mit jelent, amit a minőségről írtál?
Foto papírra fotót milyen minőségben nyomtat?
Megköszönném a választ.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#8305) zagloba válasza alexw801 (#8304) üzenetére


zagloba
aktív tag

Nézd meg!
[link]

Szerintem a Canon IP7250 a szebb! :)

[ Szerkesztve ]

(#8306) Tomikapc


Tomikapc
aktív tag

Sziasztok!
Nyomtatót szeretnék venni, 2 darabot.
Színes lézernyomtatókból milyent érdemes venni?
Napi 10-20 oldalra kellene, annyira megéri a lézer?
Ha nem, akkor tintasugarasból mi most a best buy? :)

Köszi :R

Tomikapc

(#8307) FöldiM


FöldiM
csendes tag

Tisztelt fórumozók! Én is ötletért és támogatásért fordulok hozzátok. A HP 4680 nyomtatóm azt hiszem a végelgyengülés jeleit mutatja 4 együtt töltött év után, de egyébként is lassú lenne az új helyzetre. Egy valamivel komolyabb multifunkciós gépre lenne szükségünk. A közeljövőben új irodát akarunk nyitni, ahol heti rendszerességgel 100-400 oldalt kell bírni a gépnek. Tintás legyen, keveset másol és scannel, 95% sima nyomtatás lenne, kb 2 centi vastag inverz betűs piros fejléces fekete-fehér oldal. Gondolom a többpatronos nyomtatás éppen az ilyen túlzott egyféle szín miatt találták ki. A piros tuti gyakran fogy majd ki. Bementem a MM-be, de a sokszor ajánlott Epson L355 nem nyerte el a tetszésem, nincs elől papírtárolója és olyan egyszerű a kivitel. Az ott lévők közül a Canon Pixma 6650 tetszett, gyönyörű fehér színű, de nem ismerem és azt se tudom megfelelő-e a kívánalmainknak. Szívesen vennék valamit erről a gépről, vagy valami jó alternatíváról. Lehetőleg 40-50ezer forint elég legyen és a tinta se fogyjon ki egy hét alatt. Ja és gyári tintával költséghatékony legyen az üzem. Kérem segítsetek!

Aquila non captat muscas.

(#8308) Julot


Julot
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Ezt a HP LaserJet Pro M125nw multifunkciós lézernyomtató ( CZ173A ).-t néztem ki, általános, otthoni használatra. Mindenképpen lézert szeretnék, mert a tintásokkal már kétszer megjártam - mindkétszer beszáradt a tinta, és dobhattam a kukába. Mi a véleményetek erről a készülékről? Jó választás? Megbízható (utángyártott) toner megfizethető árban kapható hozzá? Esetleg ami benne van az tölthető? ...és egy butának tűnő kérdés: a scennerel színes képeket is színesben tudok beolvasni?

Köszönöm!

Üdv.:
Julot

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#8309) epzon válasza merkucyo (#8303) üzenetére


epzon
őstag

Szia

A megbízhatóságra most ott a 3 év garancia ami vonatkozik a nyomtatófejre és minden alkatrészre, részletek:
www.nyomtasskevessebbert.hu

itt egy bemutató videó ami sok mindenre választ adhat: videó

Azt kell tudni ezekről a gépekről, hogy nem a legújabb űrtechnikát képviselik, hanem viszonylag egyszerű funkciókkal, nagyon megbízhatóan és rendkívűl olcsón nyomtat.

havi 2-300 oldalra szerintem tökéletes választás

(#8310) epzon válasza alexw801 (#8304) üzenetére


epzon
őstag

érdemes neked is megnézni ezt a videót.

akik látták már fotót nyomtatni mindenkinek tetsztett, de ez nem jelenti azt hogy egy profi fotónyomtató
ugyanolyan minőségben tud nyomtatni mint bármelyik másik hasonló kategóriás tintasugaras

(#8311) szinimini


szinimini
senior tag

Sziasztok,

Most az edigitalnál 0%-ra lehetne venni nyomtatót és kihasználnánk ha lenne értelme.
Ami fontos,hogy jó minőséget csináljon, akár fotó minőség
multifunkció
olcsó patronok bele
És nézzen is k ivhogy :)
Ár-érték arányban jó legyen.
Az ár kb 40eFt legyen, nagyon ne mennyen fölé :)
A3 méret se lenne rossz

Szerintetek melyiket lenne érdemes megvenni?
Itt gyors rátudtok nézni,

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#8312) epzon válasza Tomikapc (#8306) üzenetére


epzon
őstag

színes lézer nyomtató nem ajánlott mert nagyon drága vele nyomtatni és az után gyártottakat pedig nem igazán szereti

ha komolyabb nyomtató szeretnél akkor tudom ajánlani az EPSON WF-5110DW készüléket
itt egy bemutató videó
ezek a multifunkciós gépek de a nyomtatók is ugyan ilyen sebességgel nyomtatnak
kb 50%-kal olcsóbban nyomtatnak mint a lézerek

ha még olcsóbb nyomtatásra van szükség és elég egy egyszerűbb szerkezet is akkor pedig a külső tartályos gépeket tudom ajánlani

(#8313) szinimini


szinimini
senior tag

Szerintem ő lenne a jó választás.
Mit mondtok róla?
Brother DCP-J4110DW a becsületes neve :)

(#8314) epzon válasza szinimini (#8313) üzenetére


epzon
őstag

nézd meg a lapköltségét és ha az megfelel akkor okés,
3 év gar van rá úgyhogy nagy bukta nem lehet

(#8315) szinimini válasza epzon (#8314) üzenetére


szinimini
senior tag

Es ha nem szempont az a3 méret akkor Melyiket lenne érdemes választani? Amelyiknel jelentősen none a minőség.

(#8316) spiritex


spiritex
veterán

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy milyen nyomtatót vegyek magamnak itthonra alkalmankénti privát grafikai munkák: A4, A5, A6 szórólapok pár száz példányos kinyomtatására? 40-50.000 Ft-ot szánnék rá és az lenne fontos, hogy lehessen olcsón tölteni, vagy elfogadjon utángyárott patron-t/toner-t, ne kérjen mindenféle chip-et, kódot. Illetve nagyon fontos, hogy szegélymentesen nyomtasson. Azt sem tudom, hogy ennyi pénzből kijön-e egy színes lézer nyomtató, vagy mindenképpen a tintasugarasoknál kell maradnom. Mondjuk a felbontás sem mellékes, tehát a lézer talán mégsem jó, mert azoknak ilyen áron úgy tudom elég kicsi a felbontása.
Előre is köszönöm!

Ez tudom, hogy nem nyomtat szegélymentesen, de ettől eltekintve talán jó lenne?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8317) szinimini


szinimini
senior tag

Ez a kettő közül melyik lenne a jobb választás.

Canon PIXMA MG7550
Brother DCP-J4110DW

(#8318) epzon válasza spiritex (#8316) üzenetére


epzon
őstag

Szia

Jó fele nézelődsz, de akkor érdemesebb már az L300-as készüléket választani. Erre most 3 év garancia van regisztráció után - www.nyomtasskevessebbert.hu - plusz két fekete festék van a kezdő csomagban és gyorsabb is a készülék.

(#8319) epzon válasza szinimini (#8317) üzenetére


epzon
őstag

óriási különbségek ebben a kategóriában nincsenek a készülékek között, úgyhogy érdemes az alábbiak szerint választani

milyen funkcióra van tényleg szükség - wifi, duplex, kijelzőméret stb - ami nem fontos azért ne fizess hanem inkább költsd eredeti partonre
mennyit nyomtatsz és mennyire számít a nyomtatási költség - ha keveset nyomtatsz akkor nem igazán érdekes hogy 5 ft vagy 10 ft egy olda havi 50 oldalnál mindegy

havi töb száz oldalnál is lehet hogy valakinek nem számít, ha neked igen akkor ki kell számolni melyikkel olcsóbb a nyomtatás és azt választani

lehetőleg eredeti kellékanyagokkal tervezz mert az biztosítja a problémamentes használatot, és a hosszú élettartamot.

ezek alapján már tudsz választani. a márka már harmadlagos szempont. Mindegyiknél belefuthatsz rossz készülékbe, de alapvetően elég jól működnek

(#8320) spiritex válasza epzon (#8318) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi a választ!
Viszont kicsit elbizonytalanított szinimini kolléga. Mi szól az Epson mellett az ő általa említettekkel szemben? Az, hogy sokkal olcsóbban jön ki egy nyomtatás, mert 1000 Ft körül van egy utántöltő tinta?
Mert ugye a Brother és a Canon is szegélymentesen nyomtat, ráadásul Duplex-et is tudnak, mind a kettő szkennel is, nem beszélve arról, hogy a Brother A3-as!!
Kérlek segíts ebben!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8321) epzon válasza spiritex (#8320) üzenetére


epzon
őstag

pontosan a nyomtatási költség az amiben verhetetlen az epson
az epsonnal színesben kb 1,2 Ft-ért lehet nyomtatni 1 oldalt, EREDETI festékkel
ugyanez a canonnal 20+ Ft
a brotherrel 15+ ft

+ az epsonhoz van 12 000 fekete és 6500 színes oldalra elegendő tinta a kezdő csomagban
ugyanennyi színes tinta ára a canonhoz ~120 000 Ft
ugyanennyi színes tinta ára brotherhez ~90 000 Ft

ezeket add hozzá a gép árához és így hasonlítsd össze a típusokat

(#8322) spiritex válasza epzon (#8321) üzenetére


spiritex
veterán

:R Meggyőztél! L300 lesz! Vagy L210 :P , vérszemet kaptam, hogy mi van ha fénymásolnék, vagy szkennelnék valamit... igaz az L210 nincs benne a promócióban, de akkor is.

Még annyit kérdeznék, hogy ezek a patronok már nem száradnak be úgy, mint a régi tintasugaras nyomtatók?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8323) epzon válasza spiritex (#8322) üzenetére


epzon
őstag

erre van a 3 év garancia akció hogy biztos legyen mindenki benne hogy nem száradnak be ugyanis a garancia erre is vonatkozik.

egyébként saját tapasztalat hogy 2-3 hónap állás után is tökéletes nyomtatási képet produkálnak a gépek, úgyhogy nem érzékenyek már erre

(#8324) Rolly válasza epzon (#8323) üzenetére


Rolly
veterán

nekem most a sárga beszáradt (kb 1-2 hónap nem használat után) de egy tisztítással rendben lett... ami mondjuk egyáltalán nem vészes szerintem.. (WF 4545-öm van szóval nem a L széria de gondolom hasonlóan bírják ők is...

(#8325) epzon válasza Rolly (#8324) üzenetére


epzon
őstag

igen de az nem beszáradt csak eltömődött
beszáradásnak én azt hívom amikor már a fejtisztítás sem segít rajta.

(#8326) FöldiM


FöldiM
csendes tag

Tisztelt fórumozók! A #8307 beírásomra nem jött még válasz, de ettől függetlenül tovább kutakodtam a nyomtatóvásárlás frontján. Az Epson L355-nek van elől papírtartója, úgyhogy bocsánat, azt nem jól láttam először. Visszamentem az MM-ba és jól átnéztem, alul megtaláltam a kihúzható tartót. Ismét szemügyre vettem a Canon gépet is, továbbra is gyönyörűnek tartom fehérben és formára is, de talán túl otthonias egy irodába. Ha az Epson L550-et vennénk meg, az irodásabb kinézet. Kérdés, a kinézet és a felső behúzós másolón túl van-e különbség a 355-el szemben. Valaki Brother gépet javasolt feljebb. Azokat végképp nem ismerem. Másik kérdés: Reális egy ilyesmi kategóriás nyomtatónál, hogy normál használattal elmegy 40.000 oldalt? Mert ha igen, akkor Epzon őstagnak nagy igazsága van a költségben. Van valaki esetleg, ugyanígy ért a Canon gépekhez? Azok menyit mennek el? Kérlek válaszoljatok! :B

Aquila non captat muscas.

(#8327) epzon válasza FöldiM (#8326) üzenetére


epzon
őstag

A tintások eddig is ki tudtak nyomtatni ennyi oldalt műszakilag alkalmasak voltak erre, csak mivel drága volt az üzemeltetésük nem használták ki.

Személyesen láttam 10 éve működő epson C45-ös nyomtatót orvosi rendelőben, túl volt már a 100 000. nyomaton és tökéletesen működött.

most a 3év garanciával ráadásul nincs semmi kockázat hiszen a garancia vonatkozik a nyomtatófejre is.

ugye azt tudni kell ezekről az L-es gépekről hogy nem az űrtechnikát képviselik. egyszerű, megbízható és nagyon olcsón üzemeltethető gépek, nem túl gyorsak nem túl okosak, de amire ki lettek találva arra tökéletesek

ha jó költséggel és "modern" gépet keresel akkor érdemes megnézni a WF-5620DWF eszközt az már tényleg mindent tud és még megfizethető áron is nyomtat.

(#8328) Julot válasza Julot (#8308) üzenetére


Julot
aktív tag

Erre valaki? fontos lenne...

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#8329) spiritex válasza Julot (#8328) üzenetére


spiritex
veterán

Az a 600x600-as felbontás nem kevés neked? Mert nekem is van ilyen felbontású FF lézer nyomtatóm, de nem túl szép lávány... Táblázatokra, egyszerű szövegre jó, de képekre, fotókra szerintem nagyon kevés.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8330) FöldiM válasza epzon (#8327) üzenetére


FöldiM
csendes tag

Amit ajánlottál: WF-5620DWF tipus már tényleg olyan komoly irodás kinézet, csak sajnos már az L550 is árban több a tervezettnél. Nekünk nem annyira kell űrtechnika, a nyomtató az nyomtasson a laptopról, wifi se baj, de nem gáz, ha nincs. Nem akarok felhőbe a világ túlvégéről meg telefonról nyomtatni, meg mit tudom én még mifene funkciókkal dolgozni. Csináljon meg árajánlatot, számlát, költségvetést, néha egy-egy üdvözlőlapot vagy névjegykártyát, a nagymaminak az unokáról néhány fotót, scan copy minimális és ennyi. Ha az L355 elmegy 40.000 oldalt, akkor a Canon Pixma szépségét felülírja a 3 év "ingyen" üzemeltetés. Az "ingyent" a vele adott tintára és a garanciára értem. ;) Apám szerint a Canon egyébként is inkább fotókra való, nem dokumentumra, bár ő se szakértő. Miatta nem is fehér lett volna, mert az túl csajos. A sebesség se nagy gond, a vevő addig is nézegeti a prosikat meg a kiállítóvitrint! ;) Szóval fog az menni, L355 lesz, ha meg meghal a HP, akor veszek magamnak otthonra fehéret. Köszönöm az eddigi tanácsokat! Mindenkinek minden jót! Móni

Aquila non captat muscas.

(#8331) epzon válasza FöldiM (#8330) üzenetére


epzon
őstag

:D

(#8332) bizbera válasza Oryctolagus (#8302) üzenetére


bizbera
csendes tag

Szia!

MX395-t vettem pár napja.
Hamar jelezte, kevés a tinta, ezért utánatöltöttem. Már ki is fogyott (persze a valóságban nem, csak ezt jelzi), mire a Stop gombbal reseteltem. Azt írja ki: "Fekete nem mérhető", de azért nyomtat tovább:)
Ez mind a feketére vonatkozik, színes nyomtatás egyenlőre nem köt le.
Itthoni pár nyomtatásra elegendő.
Faxot küldtem és fogadtam vele, tehát működik.
Így számolj ezzel a nyomtatóval.
Összességében meg vagyok vele elégedve.

(#8333) superTibcsi


superTibcsi
aktív tag

Sziasztok!

Canon PIXMA MG2550 véleményt tud valaki írni? Vagy alternatív típust. Amire kell, havonta 15-20, túlnyomórészt színes oldal nyomtatásra lenne használva. Esetenként másolás, scannelés.

köszi

Under construction!!!

(#8334) Julot válasza spiritex (#8329) üzenetére


Julot
aktív tag

Úgy gondolod, hogy a 600x600 dpi felbontás az kevés? Nem pixel! Dpi!...
"Mi is az a dpi? Nos a dpi a ‘dots per inch’ kifejezés rövidítése, ami magyarul annyit tesz: pont per hüvelyk. Tehát a dpi felbontás az egy hüvelyknyi területre eső pontok számát jelenti. A dpi felbontást például A/4-es nyomtatott kép esetében az alábbi módon számítandó: ‘a nyomtatott kép szélessége pixelben’ osztva ‘az A/4-es papír szélességével centiméterben’ és ez a hányados szorozva 2,54-el. Először is a nyomtatott képünk szélessége annyit jelent hogy a felbontásából a szélesség paraméter (pl.:1200*1600 pixeles kép esetében 1200 a magasság és 1600 a szélessége). Az A/4-es papír szélessége pedig 29,7 cm. A képletben a szorzó szám, azaz a 2,54 abból adódik, hogy a dpi az hüvelykben számolandó és a szorzás előtti hányadosunk pixel/cm. Ezt meg kell szoroznunk a hüvelyk és centiméter közötti váltószámmal (1 hüvelyk=2,54cm). Így azt kapjuk végső mértékegységnek hogy pixel/hüvelyk. Ha a pixel-t pontnak nevezzük, lévén hogy a pixel szó jelentése képpont, akkor azt kapjuk hogy pont/hüvelyk ami dpi."

A 8308.-as hozzászólásomban feltett kérdésekre továbbra is választ várok!

Köszönöm!

Üdv.:
Julot

[ Szerkesztve ]

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#8335) Maya Laya


Maya Laya
csendes tag

Szeretnék egy egyszerű multis, wifis, szines , nyomtatót venni, kb. havi 10-20 oldal használattal. Ezt a kettőt néztem ki:Canon Pixma MG3550 és Canon Pixma MX475. Segítséget kérnék, 20e Ft körül melyik a jobb megoldás, esetleg valaki tud ajánlani jobbat.Előre is köszönöm.

(#8336) zagloba válasza Julot (#8334) üzenetére


zagloba
aktív tag

Akkor ettől a nyomtatótól lehidalsz mert:9600 x 2400 dpi
[link]
:Y

(#8338) spiritex válasza epzon (#8323) üzenetére


spiritex
veterán

Mielőtt megveszem a nyomtatót még azt kérdezném meg, hogy ha havonta nyomtatok egy tesztlapot, amin hosszában van egy-egy C, M, Y és K színű 1 cm széles sáv, akkor az tuti elég a beszáradás megelőzésére, nem?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8339) Varshi válasza epzon (#8321) üzenetére


Varshi
aktív tag

> ugyanennyi színes tinta ára a canonhoz ~120 000 Ft ugyanennyi színes tinta ára brotherhez ~90 000 Ft

Ez is egy dolog, de ami még valahogy nekem fura, hogy mintha (a HP-khoz hasonlítva) kevesebbet is enne az L-széria a színesből. Már a sokadik fekete tartályt tolom be, és az elsőnek betöltött színesek még mindig 30-40% körül vannak.
Tehát van mondjuk a tartályméretben egy ×10 ugrás, de a fogyásban ennél nagyobb a különbség.

Nyilván nem nyomtatok naponta Transformers plakátot a gyerekeknek (még egyszer nem! :D ), de a felhasználási módom változatlan az előző évekhez képest. Akkor a sárga rutinszerűen fogyott ki, a kék meg ritkán. Most meg ráadásul közel együtt fogynak.

Lehet, hogy a fejtisztítási módban sem pazarolja annyira a tintát, mint az előző nyomtatóim.
És most nem a nagy Office-jetet vettem alapul, ahol kábé locsolja a tintát minden bekapcsoláskor, a kombinált Fekete-Sárga fej megoldása emiatt egy pénztemető; hanem a sima HP300-as tintával etetett kisnyomtatóhoz - amit vakon is újratöltöttem már - képest is feltűnt.

Köszönöm, hogy megoszthattam ezt veletek. :)

(#8340) Julot válasza zagloba (#8336) üzenetére


Julot
aktív tag

Ha már ilyen jól megy a cinikus, flegma hozzászólás, akkor légyszíves válaszolj már a kérdésemre is! Köszi ;-)

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#8341) epzon válasza spiritex (#8338) üzenetére


epzon
őstag

Tuti

ha nem csinálod ezt akkor sem fog beszáradni még akár 6 hónap állás után sem.
de ha megteszed akkor 100% biztos lehetsz.

illetve most a 3 év garancia az vonatkozik a fejre és a beszáradásra is. Tehát ha a sütőben tárolod a nyomtatót és egyszer véletlenül bekapcsolva hagyod és beszárad még akkor is meg fogják javítani :D

(#8342) epzon válasza Varshi (#8339) üzenetére


epzon
őstag

igen

ezt már nem is szoktam felhozni, mert egyszerre túl sok infó lenne :)

a különbség ott van, hogy amikor patront cserélsz egy normál patronos nyomtatóban akkor csinál egy nagy fejtisztítást minden színből! így ha kifogyott a fekete és kicseréled, a színest is tisztítja. Majd kifogy a kék kicseréled és a sárgából már kétszer tisztított (plusz az új feketéből is leszív). aztán kifogy a sárga és a magentából már 3 szor tísztított (a feketéből kétszer, a kéből 1x)!!

Na ez nincs a külső tartályosnál, mert nem kell cserélni a patron csak 3-4-5 000 oldal után utántölteni.

[ Szerkesztve ]

(#8343) spiritex válasza epzon (#8341) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi szépen! Bár a 3 év sajnos nem fog rám vonatkozni, mert asszony is előjött a kívánságával, hogy de jó lenne ha tudnánk fénymásolni, vagy ezt-azt szkennelni, úgyhogy L210 vagy L355 lesz. :K

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8344) zagloba válasza Julot (#8308) üzenetére


zagloba
aktív tag

HP LaserJet Pro M125nw!
Szerintem drága 41.000Ft ! Lézer tehát a hozzávaló igen drága! 20-40 Ft/lap kb.!
Akkor már inkább tintás! És ha nagyon félsz a beszáradástól vegyél Epsont eredeti tintával 3 év garanciával
L210 v. L355 rengeteg tintával! kb. 50-60 ezer Ft az ára és 1-2 Ft/lap
Ja és nem 600*600dpi / Ezt nem hagyhattam ki / :DD

(#8345) epzon válasza spiritex (#8343) üzenetére


epzon
őstag

De az L355 is 3 év garanicás
www.nyomtasskevessebbert.hu

(#8346) spiritex válasza epzon (#8345) üzenetére


spiritex
veterán

Akkor ezt elnéztem! Köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8347) boogie84


boogie84
veterán

Röviden megosztom tapasztalatomat Samsung SL-M2070W-vel kapcsolatban.

Direkt wifi, NFC. Tökéletes!!
Multifunciós készülék,gyorsan szkennel, gyorsan nyomtat. Akinek elég a fekete lézer, annak ajánlom!

Adatok:
[link]

Szkennelés a panelről:
[link]

Nekem tetszik! A színes verziója 2× ennyibe került volna, többek közt ezért nem azt választottam, másrészt a korább i színes tintasugarasban beszáradt a színes patron. :)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8348) KTU válasza boogie84 (#8347) üzenetére


KTU
addikt

Gratula az olcsó toneres nyomtatódhoz.

A beillesztett képek szépek, de minek is?

"másrészt a korább i színes tintasugarasban beszáradt a színes patron."
Ennek mi köze a lézerhez?

troll mod off

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8349) boogie84 válasza KTU (#8348) üzenetére


boogie84
veterán

Annyi köze, h tök felesleges a színes.
Ha neked drága a toner akkor ne vegyél ilyet. ;)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8350) omfgk válasza KTU (#8348) üzenetére


omfgk
addikt

"másrészt a korább i színes tintasugarasban beszáradt a színes patron."
Ennek mi köze a lézerhez?

Egy másik ok ,hogy miért is választott ki egy lézer nyomtatót.

Amúgy a hozzászólásodnak mi köze a topichoz?:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.