Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1440) dragonfx válasza TexT-BoY (#1436) üzenetére


dragonfx
veterán

nagy figyi kissrác, ezzel most nem fogok leállni neked vitatkozni..igen is nagyhírű és eruópaszintű márkáról beszéltem, mindnekit tudatában úgy van hogy momo az az egy király felni....és még cska azt sem mondhatód olcsó, és ezért nem világhírű, de ettől még mondjuk lehetne nagyhírű..csak ugye nálad nem :W :W ...mikor közbe esetleg 4 olyna felni többet ér mint a preludeotok :C ...Nézz be bármelyik tuningboltba mennyi momo kiegészítő van és mind milyne desingos és szép...ha valainek ez sme felel meg akkor semmi, és direkt csak a kákát keresi mint például te...de csak hogy pár típust említsek ami igencsak szép és mutatós>>corse, fighter, gtr....Ha már egy kocsijára annyira adó ember mint Dodi is felrakja, hogy cska itteni példát említsek, akkor nem lehet rossz, sőt én egyenesen ugyanolyna felnit szerettem volna az enyémr emint ami neki is van...de hogy másik példát hozzak ha jól emlékszem Integra autóján is ilyen van, emg asszem elítette hogy a tesójáén is....bocsika ha rosszul tudom integra....na de tessék akkor linkelj pár képet mondj pár márkát ami szerinted Mo.n megvásárolható, nem 150e/db-ja....ergo nem is krómfelni, és jobb mint a momo, tudatban jobban elterjedt?....Na de mondok erre is ellenpéldát>>>tudatban nem elterjedt max. designerek körében....ez mond valamit Barracuda???...na igen ez jobb mint a momo, de ára is magasabb, de kétségtelen szebb és gondolom jobb is. Most ha azt mondod hoyg Borbet akkor körberöhöglek :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.