Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1451) Rick4 válasza (Kolombusz) (#1450) üzenetére


Rick4
félisten

az oldalsó műanyag elég érdekesen áll az ajtó végénél, vagy legalábbis jobbról meg balról nem ugyanolyan..de ennyiért jó. Dumb kolléga mindjárt meg is mondja, mennyiből állna meg itthon egy ilyen..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1452) (Kolombusz) válasza Rick4 (#1451) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Igen, én is azon gondolkozom, hogyha tettlegességig fajul a dolog, akkor Dumb kollégához fordulok segítségért.
Amúgy valószínűleg a hazai kínálatból fogok válogatni, Németből behozni egyet rengeteg idő és pénz.

Ez pl. nagyon tetszik az itthoniak közül ([link]), annak ellenére, hogy nem coupé. Csak ez a klasszikus Merci kárpit ne lenne, olyan mint valami nagymama ágynemű, ezért szeretnék inkább bőrt, még ha szép állapotút nehezen is lehet találni.

(#1453) DeadMeat


DeadMeat
veterán

[link]
Kivancsi vagyok mennyi igaz belole,es hogy milyen motor van benne. :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1454) dragonfx válasza DeadMeat (#1453) üzenetére


dragonfx
veterán

gondolom 1.4
Hát nem tom, azé ez necces szerintme egy mai autótól....előretekerték az órát a poén kedvéért.
Amugy tegnap láttma audi a5öt..alias a4 coupét, írtó klasszul néz ki előről ugy néz ki mint az R8 :Y ..ilyne vékony lámpa meg ledsor alatta világít..de a képeken én ugy látom sima a5be nincs olyna ledsor csak S5be...ez a5 3.0tdi quattro volt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1455) (Kolombusz) válasza DeadMeat (#1453) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A végén leirja. ;)
1.9 TDI 74kw

[Szerkesztve]

(#1456) DeadMeat válasza (Kolombusz) (#1455) üzenetére


DeadMeat
veterán

Tenyleg :B Vegig sem neztem... 7 ev alatt azert beletett par km-ert a joszagba.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1457) TexT-BoY válasza dragonfx (#1440) üzenetére


TexT-BoY
addikt

preluderöl szó sem volt.
Amugy azok amikok felsőkategorások, és nem nagyon tartják számon, föleg az áruk miatt:
Rays, technomagnesio, barracuda, enkei, hijoin etc

Amugy ha olcso és strapabiró felni kell akkor OZ és Momo egyértelmüen alternativa, csak kicsit nagyvállról veszed a felsőkategóriás szó jelentését. Egy gyári felni nagyon is tudatosan és minőségileg van előállitva, nézz utána hogy egy M-es bömbi gyári felni pontosan hány kiló, aztán nézd meg a momo felnidet, vagy nézz meg egy kovácsolt alu rays felnit, nem minden a kinézet. Amugy nincs bajom továbbra sem veled, sem a momo course felnivel:) Az eggyik kedvencem. Tanuld már meg hogy mi felső, alsó és középkategoriás. :R

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#1458) dragonfx válasza TexT-BoY (#1457) üzenetére


dragonfx
veterán

Kedves barátom ;)

Én nem azt írtam hogy a momo a legjobb flenia világon cska hoyg felső kat.os, de a felső felett még van prémium, és a tuning kategória egyértelmű jobb.
A technomagnesio szerintme noname,a raysról nem si hallottam, a barracudát említettem ah tovább olvasol..na cska egyetértünk valamiben :R ..az enkei-t tényleg kihagytam sry...de az egy msá világ....a hijoin meg megitn ismeretlen így számomra noname.

Hát figyi én bementem walisba multkor poénból rákérdeztem enyémre gyári 16os felni..ami az ''enyém'' karosszéria stílehoz való..85/db..kb majdnem röhögőgörcsöt kaptam...hogy én ennyiért 3at veszek, ami melelsleg 5x jobban fog kinézni mitn a gyári...teli felni majdnem írtam azok nem tetszenek nagyon, sőt alapbóla gyárik közül enyémre alig tetszik pár.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1459) Dumb válasza (Kolombusz) (#1437) üzenetére


Dumb
senior tag

:R

Kb 1,7 millából meg lenne rendszámmal, szállítással, mindennel.
Idő nem sok behozni, csak kicsit lutri. 1-2 nap alatt itt van, kb 2 hét a rendszám. ''Azonnal'' nem biztos hogy kiderül, hogy milyen az autó valójában (jó/rossz).
Egy Mercedes youngtimer-baráti körös embernek egy 320 CE-je van, 94-es. kb. 95.000-el vette itthon 1,9-ért! Most 110 körül van benne. Belül tiszta új, jobb első elem volt enyhén sérült. Amikor láttam, azt hittem, 3-ba volt kb, annyira szép volt. 2,2-ről lealkudta egy Toyota kereskedőnél, beszámított autó volt, és nem vágták mi az, pontosan. Ráadásul ritka sport-kézi váltós, pár ezret gyártottak...

Ennek szebb az ajtaja, a lökhárító betéteket lehet cserélni (is), akár Pappason keresztül is. [link]

[Szerkesztve]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1460) #00809728 válasza TexT-BoY (#1457) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Egyébként a cicafiu nem írt ilyent ,hogy a momo felsőkategoriás :B
ő ezt írta: mérföldekkel szebb nívósabb ;)

Technomagnesio sem rossz csak inkább ugy fogalmaztam volna mér ahol régen csinálták ugyanis ezt sem ott csinálkák mint régen.
Hijoin is megosztott.

Yokohama gumi ugye egyértelmü Japán.Nos minap Tőrők gumival futottam őssze hát ahogy mondták ''szar'' az egész.

(#1461) Integra válasza #00809728 (#1445) üzenetére


Integra
titán

fater gépén oz f1-cup van, szép nagyon, de én nem dobok tőle hátast.. szerintem a másikon a sima king felni is erősebb és jobb, pedig nem volt 45e darabja...
jó felnik kosei, enkei, advan, volk és a többi, csak az áruk drámai.. :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1462) Integra válasza #00809728 (#1460) üzenetére


Integra
titán

hijoin elég sok márkának volt beszállító.
mondjuk bmw, honda többek közt.. (vagy ilyen az enkei is)
saját név alatt még jó áron meg is kapni. ezért látni viszonylag sok hondán hijoint a többi márkához képest.

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1463) Rick4 válasza Dumb (#1459) üzenetére


Rick4
félisten

a 2 hét rendszám nélkül jobb, mint 1-2 hónap egy év alatt kocsi nélkül... ( szerelőnél pihen a gép) aki ilyesmit akar venni, és van nála kp, az nem itthon veszi meg a barkácsolt gépet, hanem kimegy érte...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1464) Dumb


Dumb
senior tag

Ez már inkább :) Magánszemélytől + sz. könyv.. [link]



Nagyvas: :Y [link] :C

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1465) DeadMeat válasza Dumb (#1464) üzenetére


DeadMeat
veterán

Az utobbi gyonyoru.Egyszeru,tiszta,se tul gombolyu se tul koczka,pont jo.ezt bevallalnam,pedig korantsem rajongok a merciert,mint marka..

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1466) TexT-BoY válasza #00809728 (#1460) üzenetére


TexT-BoY
addikt

azért mert láttál egy Török Yokohamát, azért még ugygondolom nem kell az egész céget leirni, nemde? Az a Yokohama egyértelmüen nem az eredeti minőséget adja.

dragon: Amugy a Rays az egy elég komoly cég, drágább a 4felni mint a BMW-d de olyan is...
a felsorolást pedig befejezte Integra, azthiszem igy teljes a kép.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#1467) Rick4 válasza Dumb (#1464) üzenetére


Rick4
félisten

az a bálna tényleg megér annyit, ha olyan élőben is, mint a képeken... :U még a végén megveszem... :B

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1468) Dumb válasza Rick4 (#1467) üzenetére


Dumb
senior tag

Bátyám küldte nekem, Ő is gondolkodhat :D

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1469) davenport válasza Dumb (#1459) üzenetére


davenport
aktív tag

Bocs, hogy beledünnyögök,szép a kép, és ha jól látom digiklímás is, bár a bőr egy kicsit kopott, már én is feladtam hogy itt Magyarországon vegyem meg a 2.3-as utódját, mert amiket itt 124-nek árulnak az agyhalál, vagy agybetegség.

A kintiek talán nem annyira halálragányoltak mint az itteniek.

Bár nekem egy min. 2.2-es vagy 300-as feküdne, mert a 132 lóerő néha meglepően kevés ekkora kasznihoz (igaz apum remekül elvan a 72 lóerős 200d-vel :)

Meg fogsz lepődni, hogy kevesebb súlyadót, meg akár kötelezőt fizetsz majd mint egy új 1.4-es kocsira, fogyasztásban meg vegyesben a kéziváltóval 8-9 körül leszel vele.

[Szerkesztve]

No money, no honey.

(#1470) Dumb válasza davenport (#1469) üzenetére


Dumb
senior tag

Kolombusz szeretne ilyesmit, nekem már megvan :DD

[link] [link]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1471) davenport válasza Dumb (#1470) üzenetére


davenport
aktív tag

Nézzük csak, sportline kivitel, de ahogy látom nincsen hozzáültetve, az oldalrács szerint turbódiesel, (250, vagy 300), telioldalas sárga indexes szóval 90-93 körüli :)), hogy a csudába kerül erre ennyire új rendszám, kintről jött, vagy taxi volt itthon?

Részemről színben, és kivitelben ua, csak 90-es benzines 2.3-as, gyári ültetéssel,és az enyém is fekete, aminek itt a Szigony utca környékén nagy hasznát veszem :)))

Akkor annak aki benzinest keres, a kétezres benzines mocival finom vezetéssel 8-9 liter, folyamatos város 10-12 literrel számoljon 95-ből, alkatrészárak nevetségesek és hacsak nem az elektronika vacakol nagyon, akkor bárhol megszerelik.

Apum dízele, kint taxi volt itt is az, most 450 000-nél kellett hátsó lengéscsillapítót cserélni. (de a gyári taxikivitelek erősített felfüggesztéssel készülnek), eddig ennyi jött ki hibának.

No money, no honey.

(#1472) Dumb válasza davenport (#1471) üzenetére


Dumb
senior tag

190 D 2.5 Turbo :) 3000-es nem létezett 190-ből. Sztem ültetett, mert nagy különbséget éreztünk tesóm 190 D-je és e között :) Alig dől a normál sebességű kanyarokban a kasztni, kicsit közvetlenebb a kormányzás is. Németből jött, majd 1 hónapja :) Egyik kedvenc képem: [link]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1473) Rick4 válasza davenport (#1471) üzenetére


Rick4
félisten

bármilyen öreg autóra tehetsz vadi új rendszámot, ha megvetted. átiratáskor rendszámcsere 5500ft.
Dumb: van még hely nekünk is a képfeltöltésen? vagy már minden kép a gépedről szól? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1474) #00809728 válasza Integra (#1461) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Momo corse nekem 24.5 volt db-ja sajna a tőbbit nem tudták olcsobban megvenni a srác ő velük kőtőtt jó üzletet vagy szerződést.
Nem mondtam ,hogy a legjobb csak valahogy a rallysták is szivesen használják.
Gyári pug ill golf gyári felnijeitől sem esek hasra mert drágák és láttam párat szétesni.
Főleg most amiota a nagykeres gumis brigáddal leszerződtem és én csinálom (festem) az alufelnijüket.
A probléma szerintem nem a felniben ill a gumiban kell kereseni szerintem mindegyik kibirná amire szánták de sajnos nem erre a kátyus utakra. :(((

[Szerkesztve]

(#1475) #00809728 válasza TexT-BoY (#1466) üzenetére


#00809728
törölt tag

Nem is írtam ilyent csak azt,hogy lásd sajnos ha nem ott van csinálva ahol eddig jókat csináltak akkor sajna ha leírom vagy mondom ''szarabb'' lesz a minőség.
Veszek Yoko gumot de csak Japánt.Veszek Momo felnit de csak Italyt és még sorolhatnám...Én csak ezt ecsetelgettem....

(#1476) Rick4 válasza #00809728 (#1474) üzenetére


Rick4
félisten

te festesz felnit? privizz már rám árral légyszi.. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1477) dragonfx válasza TexT-BoY (#1466) üzenetére


dragonfx
veterán

Lehetséges, nem ismerema márkát, de én olyna felnire enm is vágynék soha, meg ha nem króm de tényleg 200e/db akkor azt annak adom aki gyártotta.... :R
Úgy mondanám ha bármennyit költhetnék felnire akkor egyértelműen amcsiból valami króm, ha nem lenne annyi de lenne bőven akkor a linkelt barracuda, ha lenne akkor momo, ha meg nem lenne de kell, ami a jelenlegi helyzetem lesz tavasszal akkro marad a gyári :O ..specko nekem ez tetszik [link]

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1478) Rick4 válasza dragonfx (#1477) üzenetére


Rick4
félisten

szép felni....legalább linkelni tanulj már meg, ha hónapok óta csak linkelsz itt.. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1479) #00809728 válasza Rick4 (#1476) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Sajna sok munkám van kb 30garnitura felett majd talán jővőre.
Ha ezüstmetál és lakk akkor 4*3000ft.Ha extra kivánság akkor nő az ár.

[Szerkesztve]

(#1480) Rick4 válasza #00809728 (#1479) üzenetére


Rick4
félisten

ez jónak tünik. két felnit kellene javítani..[link], [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1481) #00809728 válasza Rick4 (#1480) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy.

Gumi levesz majd elhoz ha gondolod de sajna el fog ütni szinben a tőbbitől.Ugyanis mint látom ezek nem uj felnik és a napbarnitotta lakkozást nem tudja egy fényező se utánozni.

Dőntsd el.

(#1482) dragonfx válasza Rick4 (#1478) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem nem jön be neked hogy jött be? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1483) Rick4 válasza dragonfx (#1482) üzenetére


Rick4
félisten

bazzeg nem érted? nekem se jött be... :W te tényleg hihetetlen faszi vagy... :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1484) dragonfx válasza Rick4 (#1483) üzenetére


dragonfx
veterán

te nem érted, akkor mire mondtad hogy szép ha nem láttad :C
[link]

Én velem egy ilyne kis gyökér oldal nem baxik ki :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1485) KrAt válasza dragonfx (#1484) üzenetére


KrAt
veterán

Még mindíg nemjó ;] :P ;)

(#1486) (Kolombusz) válasza Dumb (#1459) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ismersz vkit aki ilyennel foglalkozik, vagy nem árt személyesen menni?

Ha esetleg külföldről venném, akkor kijönnél velem? Az én német tudásom ugyanis elég harmatos, meg a Mercikhez se értek. :B

(#1487) Dumb válasza (Kolombusz) (#1486) üzenetére


Dumb
senior tag

Az enyém is gyenge :) Aki csinált ilyesmit, az most inaktív :) Van egy barátom aki tud németül, de előre kell szólnia a munkahelyén, ha el akar menni... Mikorra tervezed?

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1488) (Kolombusz) válasza Dumb (#1487) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nyáron. Szóval van még idő. :)

(#1489) Dumb válasza (Kolombusz) (#1488) üzenetére


Dumb
senior tag

Ok, én inkább a dízelekhez ''értek'', benzines Merciben nem is ültem még, asszem :) De ha nem füstöl, és nincs furcsa hangja, a motornak nem lehet sok baja szvsz.

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1490) (Kolombusz) válasza Dumb (#1489) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Azért te bizonyára jobban tudod, hogy mire kell figyelni egy 124-esben, mint én, aki életében egyszer ült ilyenben. :B

(#1491) Dumb válasza (Kolombusz) (#1490) üzenetére


Dumb
senior tag

Akkor ,valószínűleg :)

Más:

900 NM ;] 48-ért vette újonnan :Y [link]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1492) Integra válasza #00809728 (#1474) üzenetére


Integra
titán

szerintem azért elég durva minőségbeli különbségek vannak felni és felni közt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1493) Rick4 válasza Dumb (#1491) üzenetére


Rick4
félisten

50 hónap alatt bukott rajta 34.3 millát... :Y havi 680 ezerbe volt neki a verda, ha még most eladja...ennyi erővel egyszerűbb lett volna egy tartósbérlet, és ha gond van a géppel, csak visszaadha a kulcsot..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1494) dragonfx válasza Rick4 (#1493) üzenetére


dragonfx
veterán

szerintme nem számít neki...
amugy totál nem tetsziak verda nagy dög, ormotlan, csak az ára kéne, én is eladnám az tuti.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1495) Dumb válasza Rick4 (#1493) üzenetére


Dumb
senior tag

Ilyet nem lehet csak úgy bérelni szerintem :) Venni se egyszerű, nem sok van.

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1496) Rick4 válasza Dumb (#1495) üzenetére


Rick4
félisten

nem hinném, hogy ha konkrét igény lett volna rá, egy lízingcég, vagy egy autó bérbeadással foglalkozó cég ne lépte volna meg a dolgot...nagyon megéri egy ilyen manőver, az tuti...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1497) viharhozo


viharhozo
addikt

Nyilvan manipulativ, meg a Rono penzelte, de azert erdekes.
[link]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#1498) chungee


chungee
addikt

Honnan tudhatom a kocsi korának hitelességéről? Néztem ezt a kocsit élőbe a kereskedésben és forgalmi alapján ez 2000-es 156ezer km. Szerintetek is:F

[link]

(#1499) dabadab válasza chungee (#1498) üzenetére


dabadab
titán

A Ford alvazszam alapjan meg tudja mondani, hogy mikor gyartottak - bar nem tudom, hogy mennyire egyszeru (v nem egyszeru) megszerezni toluk ezt az infot.

DRM is theft

(#1500) lajafix válasza chungee (#1498) üzenetére


lajafix
addikt

rendszám alapján is ekkori, az én HRK-s mondeom 2001es. Jó vétel lehet az utolsó 2es szériák egyike. A mondeo.hu-n alvázszám alapján megmondják neked mikor hány km-rel volt hivatalos szervízben utoljára.

Rock'n Roll

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.