Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-17 20:43:18

LOGOUT.hu

Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5802) brickm válasza brickm (#5799) üzenetére


brickm
őstag

iphone hotspotra feltettem a dell-t és connectáltam. Ez a felállás a hálózati topológián a középső ág:
[link]

Minden így cisnáltam. Illetve az IOs eszközök hónapok óta hibátlanul működnek. Régebben a win10-es gép is hazsnálva volt, az is működött, bár hibaüzenettel kapcsolódott fel(már nem emlékszem mi volt, de a temrinál is duplikált csomagokra panaszkodott akkor is) viszont elértem a PI-t a gépről is.
Aztán most egy távoli win7es gépen kiakadt a dolog így kipróbáltam és a win10es se lépett már be.
Az elmúlt napokban annyit csináltam, hogy visszatöltöttem egy régebbi autobackupot, azzal se ment, kitöröltem minden VPN beállítást újra megcisnáltam, aztán a githubos tutoriallal is... de semmi.
Majd tegnap ujra legeneráltam a CERT fájlokat, azóta a win10 is belép, de a win7 most se.
Akkor se ha mindenkit ledobok és csak ő akar belépni.

32volt beírva régebben, mert kevés cím is elég volt, de ezeket persze dinamikusan átírtam mindenhol (legalábbis ezeken a helyeken át...) mikor /24re váltottam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.