Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) pzstm válasza joebacsi (#1400) üzenetére


pzstm
titán

cover bal oldalán van egy kis bujtató, nem tudom viszont hogy szállítás közben mi van vele :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1402) bendzso válasza pzstm (#1401) üzenetére


bendzso
senior tag

Le lehet venni, csak nem tudom, hogy vissza is tehető később? :D
http://youtu.be/Cme8FZoCT9Q?t=2m13s

(#1403) =WiNTeR= válasza pzstm (#1401) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

A wpcentral videója szerint azt le lehet szedni (ilyen ragasztós cuccos az alja), és át lehet tenni más, tetszőleges helyre.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1404) Blyan válasza pzstm (#1401) üzenetére


Blyan
félisten

Szóval akkor már nem a gépbe kerül? Az nem jó... :(

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1405) Dave™ válasza Blyan (#1404) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szerintem a toll vastagabb, mint a gép. Szóval nehéz lenne :)

(#1406) pzstm válasza Blyan (#1404) üzenetére


pzstm
titán

eddig sem a gépbe került, szerintem még bénább is volt mikor a töltő helyére lehetett csak pattintani :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1407) pzstm


pzstm
titán

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1408) WinPho válasza pzstm (#1401) üzenetére


WinPho
senior tag

Jézusom, már meg is szerezted? :D :C

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#1409) pzstm válasza WinPho (#1408) üzenetére


pzstm
titán

bár úgy lenne :O

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1410) WinPho


WinPho
senior tag

Fene, reménykedtem, hogy bejelentenek valami ARM-es valamit, ami majd leljebb viszi a S2 árát, de nem. :O Nyáron talán meg lenne egy használtra a pénz... :( (lehet, diákmunkával menne, de jókor jut eszembe, mikor minden jó helyet elfoglalnak már februárban... :D)

[ Szerkesztve ]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#1411) Blyan


Blyan
félisten

Itthon, kétes forrásból már 360-ért megvehető a 128-as i5-ös. :D [link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1412) pzstm válasza Blyan (#1411) üzenetére


pzstm
titán

picivel többért Bécsből a 256-osat lehet majd beszerezni Coverrel :DDD :C

WinPho: lehet az én Surface2-m eladó lesz, majd ha arra kerül a sor beszélhetünk róla ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1413) Blyan válasza pzstm (#1412) üzenetére


Blyan
félisten

Hat igen, ez a zugboltos ár. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1414) WinPho válasza pzstm (#1412) üzenetére


WinPho
senior tag

:R
Remélem azért lesz annyi pénzem, hogy amikor árat mondok, ne a mentő vigyen el téged. :DDD

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#1415) Blyan


Blyan
félisten

Na, valaki? [link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1416) WinPho válasza Blyan (#1415) üzenetére


WinPho
senior tag

Most íg elnézve az aprót, ahhoz képest, hogy bukott koncept, szar, meg moinden, sok az érdeklődő és tulaj. :P ;]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#1417) Dave™ válasza Blyan (#1415) üzenetére


Dave™
nagyúr

A 120-as jobb vétel volt 😊 Majd idővel egy jó árú Broadwell SP3-at, addig meg jó éesz az RT is 😃

(#1418) Blyan válasza Dave™ (#1417) üzenetére


Blyan
félisten

Sot ingyen bírnám a legjobban, de most ennyiért van es nem drága így sem. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1419) WinPho


WinPho
senior tag

Szörfész pró frí rivjú

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#1420) pzstm


pzstm
titán

Ha tudná hogy van kickstand... ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1421) Dave™ válasza pzstm (#1420) üzenetére


Dave™
nagyúr

A kickstanddel csak egy baj van, hogy nem az Apple találta fel. Ha ők csinálják meg először, akkor ez lenne a referenciapont. Így meg lehet magyarázni mindenkinek, hogy tök mindegy a Surface súlya, mérete, hiszen nem kell kézben tartani. Tökre nem tudják elképzelni a gyakorlatban.

(#1422) pzstm válasza Dave™ (#1421) üzenetére


pzstm
titán

Nagyjából a legelső Surface óta mindegyik másik tabletnél hiányolom...zseniális találmány szerintem;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1423) bon válasza pzstm (#1422) üzenetére


bon
őstag

egyetértek

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1424) WinPho


WinPho
senior tag

Lehet SP3-at nyerni. (úgysem fogok. :O)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#1425) pzstm válasza WinPho (#1424) üzenetére


pzstm
titán

bele sem kezdek :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1426) Dave™ válasza WinPho (#1424) üzenetére


Dave™
nagyúr

Én beneveztem, köszi! Nagyságrendekkel nagyobb esélyeim vannak a nyerésre, mintha nem próbálkoznék :DDD

(#1427) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Gyerekek, a windows 8-as érintős billentyűzet (nem a teljes, hanem a tablet módban használatos) konkrét betűkiosztását hol / hogy lehet átállítani? (a hosszú í-t akarom a helyére átköltöztetni az y-elé).

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1428) pzstm válasza =WiNTeR= (#1427) üzenetére


pzstm
titán

Nem hiszem hogy erre van mód....amugy beallithato az hogy masfajta bill jojjon fel es akkor már nem ott lesz emlekeim szerint az i, de nem biztos...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1429) ArsenalF


ArsenalF
aktív tag

nem lesz mostanában valami rendezvény itthon ahol kézbe lehetne venni egy pro3-at? Nagyon vacilálok. de arra jutottam hogy előbb a kezembe szeretnék egyet venni hogy tényleg lássam megéri lecserélni a pro2-met.

(#1430) pzstm válasza ArsenalF (#1429) üzenetére


pzstm
titán

Európában július végére van ígérve, magyar MS-nél sincs házon belül sem egyetlen darab sem, megnyugtathatlak.

Ha minden jól megy, augusztus legelejére fogok szervezni egy találkát, ahol surface2-t, Type Cover2-t és Surface Pro 3-t is tapogatni lehet majd legújabb coverrel ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1431) Gusztáv válasza pzstm (#1430) üzenetére


Gusztáv
addikt

De azért a facebook-on vidáman posztolgatnak róla :W .

Laci

(#1432) pzstm válasza Gusztáv (#1431) üzenetére


pzstm
titán

összesen a hírt rakták ki, a magyar cikkünket sem lehetett kirakni, mivel hivatalosan nálunk nem elérhető ugyebár (ha erre gondolsz)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1433) ArsenalF válasza pzstm (#1430) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Akkor kivárok, majd figyelem az eseményt le ne maradjak róla :) Köszi!

(#1434) pzstm válasza ArsenalF (#1433) üzenetére


pzstm
titán

természetesen itt is, oldalamon is jelezve lesz ha összejön ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1435) ldave


ldave
félisten

Van olyan megoldás RT-re, hogy külföldi magazinra előfizetés?

Közben találtam ezt a Zinio app-ot, használja ezt valaki? Működik itthonról?

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1436) WinPho


WinPho
senior tag

Urak! Eddig mennyi universal vagy ilyen "közös" app van? Halo az az? :B

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#1437) Gusztáv válasza ldave (#1435) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ha a live-id-d pl angolra van állítva, akkor ezek szerintem működnek. Legalábbis az XBOX Music így simán használható.

Laci

(#1438) Dave™ válasza WinPho (#1436) üzenetére


Dave™
nagyúr

Azok az niverzálisak, amik mellett ott van a tablet és a telefon ikon egymáson. A spartan assault ilyen például, igen. Meg a Disney játékok meg egyebek még, egyre sűrűbben látom telefonon ás tableten is. Hogy milyen arányban vannak nem tudom, de mivel nagyon új dologról van szó, nem lehet egyelőre túl nagy számú.

(#1439) WinPho válasza Dave™ (#1438) üzenetére


WinPho
senior tag

:R
(Most legalább tudom, mi az a kis bizbasz. :D)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#1440) ldave válasza Gusztáv (#1437) üzenetére


ldave
félisten

Hát persze, hogy magyar ID-vel nem is látja a store ezt a Zinio programot... :F Lehet utólag váltani országot az MS fiókon?

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1441) pzstm válasza ldave (#1440) üzenetére


pzstm
titán

lehet.

DE az is lehet, hogy esetleg a Store beállításai nem megfelelőek, és nem listázza ki a nem magyar appokat Neked (bár ez esetben nem hiszem)

Xbox oldalon van lehetőséged Accpunt migrálásra
[link]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1442) ldave válasza pzstm (#1441) üzenetére


ldave
félisten

Köszi!

Move successful!
Your Xbox LIVE account has been moved to your new region.

Csináltam egy ki- és bejelentkezést, de egyelőre még Ft-ban maradt minden. Kell egy kis idő, mire átvált a rendszer teljesen?

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1443) Gusztáv válasza ldave (#1442) üzenetére


Gusztáv
addikt

A gépen/telefonon is meg kell változtatni a régiót az újnak megfelelően.

Laci

(#1444) BobTail


BobTail
őstag

Sziasztok! Arra van ötletetek esetleg, hogy miért nem tudom a mobilnetet megosztani? Esetleg van erre valami alternatíva (alkalmazás a Gépház helyett)?

(#1445) ftb01


ftb01
tag

Hello

Azt szeretném kérdezni, hogy ti honnan szereztétek be a surface-t? Erősen gondolkodom egy őszi vásárláson :)

I’ve got the chance I have to try

(#1446) =WiNTeR= válasza ftb01 (#1445) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

A Surface RT-met innen a hardverapróról, a Surface Pro 2-t pedig UK ebay-ről.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1447) bon válasza ftb01 (#1445) üzenetére


bon
őstag

Surface 2-et ebay.de oldlaról.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1448) pzstm válasza ftb01 (#1445) üzenetére


pzstm
titán

Surface2-t Bécsből...Pro3 még nem dőlt el honnan lesz :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1449) ldave válasza ftb01 (#1445) üzenetére


ldave
félisten

Bár nekem nem Surface 2 van, hanem Lumia 2520: én az angol John Lewis nevű boltból rendeltem.

A Slime draws near! Command?

(#1450) Fighting válasza ftb01 (#1445) üzenetére


Fighting
csendes tag

Salzburg, Saturn.

Play like a champion today

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.