Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Gargazsul válasza pzstm (#1650) üzenetére


Gargazsul
tag

Na az svájban maradt a dobozban :)

üdv, Balázs

(#1652) pzstm válasza Gargazsul (#1651) üzenetére


pzstm
titán

én vettem magamnak most San Franciscoban egy pluszt, szóltál volna hozok még egyet pluszban bármilyen színben...minden adóval együtt 5,1 vagy 5,2 dollár volt :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1653) Gargazsul


Gargazsul
tag

Kíváncsiságból beütöttem az árgépbe, hogy van-e Surface találat. Van, de a kettőre meg a simára. NEm véletlenül nem vett ilyen eszközt itthon senki, vagy csak kevés ember... Persze, hogy ténylegesen kapható-e annak már nem jártam utána. Minden esetre vicc.

üdv, Balázs

(#1654) Gargazsul válasza pzstm (#1652) üzenetére


Gargazsul
tag

Sajnos nincs az avatarodra írva, hogy merre jársz ;) Azért köszönöm! Hamarosan kimegyek, vagy jönnek onnan és elhozzák. A dokkon elgondolkodtam. Van egy Bluetooth billentyűm az iMac-hez, azzal olyankor össze tudnám kötni, mert gondolom a dokkba a billentyűt nem lehet bedugni. Azért a svájci billentyűvel szerencsém van, mert ugye azon vannak ékezetes betűk és szinte minden a helyén vna. Nincs az a küzdelem, mint egy angol klaviatúrán.

[ Szerkesztve ]

üdv, Balázs

(#1655) pzstm válasza Gargazsul (#1654) üzenetére


pzstm
titán

dokko próbálam kint SF-ben, nagyon druva cucc és elgodnolkodtam rajta...de végül arra jutottam, hogy eleget nem használnám így nem vettem meg. Billentyű a gépben marad amikor berakod Dokkba

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1656) bendzso


bendzso
senior tag

Sziasztok, ezen útmutató alapján megpróbáltam minél nagyobb üzemidőt kicsikarni a Surface Pro-ból (első gen.), ezért visszavettem a maximális processzor kihasználtságot 50%-ra, de túlzottan visszaveszi a gépet, úgyhogy mégis visszaállítanám, de most nincs ott a Processor Power Managementben, csakis a passzív/aktív hűtést tudom szabályozni. Ilyen problémával találkozott már valaki?

(#1657) akoska23


akoska23
aktív tag

Sziasztok! Ki lehet cserélni a regisztrált felhasználót (név,email,jelszó) windows rt 8.1-en?
De mindezt úgy hogy a frissétések megmaradjanak.
A történet: Vettem egy Lenovo Yoga 11-et és ameddig nem használtam a feleségem belakta én meg elfelejtettem szólni neki hogy az én ms accountomat használja első indításkor. A win az első héten állandóan frissült és már tele van képekkel és minden egyébbel is.
Viszont már én fogom használni de nem akarom hogy minden a gyári állapotba álljon vissza.

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#1658) =WiNTeR= válasza akoska23 (#1657) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Létrehozol egy másik administrator jogú felhasználót, aztán kitörölheted az előzőt a rendszerből.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1659) akoska23 válasza =WiNTeR= (#1658) üzenetére


akoska23
aktív tag

Még nem tudom azt hogyan is kell de keresgetek kicsit a neten. Ez az első win rt gépem Pénteken jutok majd oda hogy megpróbáljam ha nem megy majd írok a topikba :DDD

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#1660) bon válasza akoska23 (#1659) üzenetére


bon
őstag

Semmi nem különbőzik a kezelése mint a sima Windows-nak.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1661) pzstm


pzstm
titán

Surface Pro 3 momentum drove Surface revenue of $908 million.

Ez elég durva, úgy hogy augusztus 30-tól lehet csak kapni több országban, és az utolsó jelentés szeptember 30-ig szól....

700-750 ezer Surface Pro3 fogyhatott eddig tehát, ami egész jó szám szerintem

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1662) toldy


toldy
őstag

Ahoy,

Tegnap beléptem a klubba egy Surface RT1 64gb tabbal. Az eddig benyomás rendkívül pozitív, nagyon tetszik. Van valami beállítás, ami rendkívül hasznos rajta ?

Az élet nem habostorta.

(#1663) Dave™ válasza toldy (#1662) üzenetére


Dave™
nagyúr

Keress vissza: a defender és a logolás tiltásával jóval gyorsabb lesz. Mindkettő nagyon rétegigény, viszont elég sok erőforrást felemésztenek.

(#1664) ricsip válasza ricsip (#1114) üzenetére


ricsip
addikt

Na csak visszanéztem ide 6+ hónap után: természetesen VLC a mai napig sincs RT-re (se WP8.x-re by the way), és már nagyon nem is hitegetik a csigazabálók a népet :((

-

(#1665) ricsip válasza ricsip (#1015) üzenetére


ricsip
addikt

1 hónapja találtam egy fickót, aki szintén USA-ból becsempészett eszközét tudta gariban cseréltetni, mert Mo. is megjelent a garanciális ügyintézésre alkalmas országok listáján (értékesíteni továbbra sem értékesítik, de garanciális ügyet már lehet indítani innen is). Egy hét alatt postafordultával hozott a futár 1 zsírújat.

Újabbnak tűnik a HW revízió, mert a kickstand mintha strapabíróbb anyagból lenne, és a kinyitott kickstand mögött már nem szivárog át egy kereszt formájú lyukon a screen háttérvilágítása. A touch is működik most már a jobb oldalon, valamint az éppen kontakthibásodni kezdő érintkező a ház oldalán szintén jó lett, nem a töltőm romlott el (az elejétől sejtettem h. szánalmasan szar konstrukció azok a mágneses érintkező dudorok, csak idő kérdése mikor lesz kontakthibás).

Legyen ez intő jel minden vásárlónak: ha satnyának tűnik 1 konstrukció, akkor ne legyenek illúzióink: az el is fog romlani. Még a 2 évet se fogja kibírni.

[ Szerkesztve ]

-

(#1666) ArsenalF válasza ricsip (#1665) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Ez egy nagyon jó hír, igaz kutya baja, de nagyon félek hogy egyszer csak megnyekken és akkor nem tudom mi tévő legyek utána.

(#1667) ricsip válasza ArsenalF (#1666) üzenetére


ricsip
addikt

Mondasz nekem a tiedről 1 model revíziós számot? (+ kb. mikor vetted a tiedet?) A hátulján van h. pontosan milyen model (ki kell nyitni hozzá a kickstandot) a kickstand középső nyitókája alatt látszik halvány szöveg 1. v. 2. sorának végén.

[ Szerkesztve ]

-

(#1668) pzstm válasza ricsip (#1667) üzenetére


pzstm
titán

első szériás Surface RT-ről van szó?

ha igen, akkor az enyém megjelenés után 2 héttel lett vásárolva az enyém, megkérdem a jelenlegi tulajt hogy van-e baja, bár két hete még ugyanolyan tökéletes volt mint mikor megvettem :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1669) ricsip válasza pzstm (#1668) üzenetére


ricsip
addikt

Azaz, 2012 dec elején jött a nagyvíz túloldaláról.

[ Szerkesztve ]

-

(#1670) pzstm válasza ricsip (#1669) üzenetére


pzstm
titán

mintha még november lett volna csak inkább...de lehet tényleg december legeleje volt :U :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1671) ricsip válasza ricsip (#1669) üzenetére


ricsip
addikt

A régire lennék kíváncsi. Az újnak "1516" a model neve, és az FCC ID: C3K1516

-

(#1672) ricsip válasza ricsip (#1056) üzenetére


ricsip
addikt

Jah, ezt majdnem el is felejtettem. A vadonatúj csereeszköz se bírja kiírni az akku kapacitást azokon a helyeken, ahol a régi se írta (screenshoton csak a mértékegység látszik "mWh" , számérték hiányzik). Mivel ez 1 teljesen új eszköz, ugyanazzal a gonddal, elkönyveltem h. ez a normális, és 1 másik RT tulajnál sem viselkedik máshogyan :F

-

(#1673) ricsip válasza ricsip (#1667) üzenetére


ricsip
addikt

Tényleg érdekelne, h. javított konstrukciót kaptam v. papírforma szerint teljesen ugyanolyat? :U

-

(#1674) Dave™ válasza ricsip (#1672) üzenetére


Dave™
nagyúr

Párom RT-jén is csak a mwh látszik, az értéke nem. Mi volt a gondod egyébként?

(#1675) #41133696


#41133696
törölt tag

A Microsoftot így még sosem alázták meg

Azért ez durva, hogy ezt meg merték csinálni :U

(#1676) ricsip válasza #41133696 (#1675) üzenetére


ricsip
addikt

Valószínűleg csak 1 újabb balf*szul végrehajtott MS marketing kampány volt: nem írták bele a szerződésbe h. más tablet nem lehet az asztalon az MS cucca mellett, az asztal körül ülő ostobáknak meg senki nem szólt mi az a lábasjószág ott, nyilván a saját almáját nyomokdta mind.

Amúgy meg tökmindegy, a negatív reklám is reklám (okosok ezt mondják), a cirkusznak köszönhetően legalább az egyszeri USA adófizető is hall róla h. van az MS-nek is vmi tablet-szerűsége. Ami amúgy SP3 esetén inkább PC mint table, szóval Surface RT2-t kellett volna odarakniuk, látszódni úgysem látszik a különbség a hozzánemértők szemében.

-

(#1677) ricsip válasza Dave™ (#1674) üzenetére


ricsip
addikt

Ez volt a gondom. Egy Pro-n látszik a mWh mellett az érték is. Az RT-n ez Így hülyén néz ki, mert mértékegységet kiír, értéket meg nem, oszt tuggya franc hogy ez most software bug, akku hiba v. csak simán benézték és hitvány akkut kapott az ARM-os család? :Y Akkor már sima "-" vagy NONE / UNKNOWN kellene oda.

[ Szerkesztve ]

-

(#1678) Dave™ válasza ricsip (#1677) üzenetére


Dave™
nagyúr

Na de gondolom nem ezzel gariztattad. Amúgy valószínűleg valami API vagy hardveres limitáció miatt nem tudja kiolvasni.

(#1679) pzstm válasza #41133696 (#1675) üzenetére


pzstm
titán

CNN commentator labels iPad controversy 'false and idiotic', claims he was using both tablets

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1680) FLx válasza ricsip (#1676) üzenetére


FLx
addikt

Az átlag amerikai simán tud róla, hogy van MS tablet, mert rengeteg reklám van az utcán és a tévében is. Aztán a BestBuy, Staples, Frys mind tart már fenn saját részleget a Microsoft tableteknek, ahogy van almás sarok is. Ettől még nem lesz jobb eszköz az átlag vásárló számára. Lehet erőlködni, de egyelőre a Surface Pro 3-at kivéve, eladhatatlan a cucc. Azt meg munkára veszik a népek, az más piac.

(#1681) NGA válasza FLx (#1680) üzenetére


NGA
addikt

Bár nem Pro van nekem, csak egy Miix 2 10 meg egy RT, de képtelen lennék visszamenni ipadra. Ezek mellett nagyon buta. A miix-en már nagyon megszoktam, hogy asztali gép is.

(#1682) Gusztáv válasza FLx (#1680) üzenetére


Gusztáv
addikt

Azért javul a helyzet, kb olyan részesedése van a Surface-nek mint a Nexus táblagépeknek.

Laci

(#1683) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

hurrá, meg találtam a tooikot. :DDD

Február végén csatlakoztam a surface-esek táborába, de nem bántam meg. csak a windows 8-as szutykokat nem szeretem. pl bejelentkezésnél csak "dobálja a tojásokat", akár fél óráig is. vagy a skype alvóból visszajóvet nem indul. stb. gyárira visszaállítás se segített. :(

valaki tslálkozott már ilyen szoftveres bajokkal?

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#1684) Dave™ válasza Ganz-[HUN] (#1683) üzenetére


Dave™
nagyúr

Egy Surface Pro-n? Az enyém hasít mint egy villám, de még az RT sem produkált ilyeneket, pedig a Pro nagyságrendekkel gyorsabb.

(#1685) Ganz-[HUN] válasza Dave™ (#1684) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

igen, normál esetben megy mint a villám, ez 20 esetből egyszer fordul elő a login, viszont a skype kb 10-ből 4..
meg a billentyűzet nem ugril fel stb. de minden más esetben cefetgyors. :DDD

:)) gyorsaban megy mint ahogy ez a smiley :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#1686) Dave™ válasza Ganz-[HUN] (#1685) üzenetére


Dave™
nagyúr

A modern skype hajlamos később frissülni, de ennyi, a login problémát pedig sosem tapasztaltam még :F

(#1687) Ganz-[HUN] válasza Dave™ (#1686) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

sebaj, azért köszi

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#1688) Fighting válasza Ganz-[HUN] (#1685) üzenetére


Fighting
csendes tag

Nekem RT szokta a billenytűzetes dolgot produkálni. Általában, akkor ha a touch covert lepattintom. Azt valamiért nem mindig érzékeli. Ilyenkor vissza és újra le, és mükődik. De boszantó tud lenni.

Play like a champion today

(#1689) Ganz-[HUN] válasza Fighting (#1688) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

alkohol+fülpiszka a kontaktokra.
viszont ha fent van a cover, nekem se hozza fel a bill.-t
és elhagytam a cerkámat valahol itthon... :(

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#1690) ArsenalF


ArsenalF
aktív tag

Valaki felpróbálta már a Win10-et a Surface-ére? Tapasztalatok, tippek esetleg?
Ma olvastam ezt a cikket: [link] és gondoltam ha ezt megcsinálom akkor végül is vissza tudom minden gond nélkül tenni a rendszert, ha jól értettem.

(#1667) ricsip : 000933640153 (remélem ez az a szám ami érdekelt.)
Idén február elején vettem amcsiban, SP2

[ Szerkesztve ]

(#1691) =WiNTeR= válasza ArsenalF (#1690) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Megjelenés után két nappal pakoltam fel a Windows 10-et a Surface Pro 2-mre és azóta is használom: nagyobb gond nélkül fut, leszámítva néhány dolgot:
-rotation nem megy, sokszor nem is érzékeli a rendszer, hogy lehet forgatni a képernyőt. Ha mégis érzékeli és eldöntöm a kijelzőt, akkor full feketébe átvált a kijelző és újraindítás után se áll vissza (kb 10 újraindítás és recovery menüben turkálás után tér csak észhez).
-a wifi jelentősen lassabb, mint a Windows 8.1 Update 2-n (16-18MB/s helyett 10-12MB/s)
-hangdriver egyszer összeomlott, de aztán helyreállt.

Teljesítmény szempontjából nincs baj vele egyébként, valamivel sebesebb, mint az előd.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1692) pzstm válasza ArsenalF (#1690) üzenetére


pzstm
titán

Pro3-on nagyon szépen megy, mindenhez van driver. Ceruza tetejével kattintva nem nyílik meg OneNote magától, ez az egy nem megy :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1693) Dave™ válasza Ganz-[HUN] (#1689) üzenetére


Dave™
nagyúr

Dehogynem, csak hátra kell hajtani a covert 😉 Mellesíeg hátrahajtott coverrel egy stabil háromszöget kapsz a kinyitott kickstanddel, mos a kanapén fekve a hasamon van, atomstabilan felfekszik, és virtual keyboardon gépelek.

(#1694) ArsenalF válasza =WiNTeR= (#1691) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Azért az első pont elég ijesztően hangzik :D

(#1695) =WiNTeR= válasza ArsenalF (#1694) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Ha nincs szükséged a virtual desktopra, akkor nem igazán van értelme feltenni a 10TP-t, semmilyen lényeges előnye nincsen a 8.1-hez képest.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1696) ArsenalF válasza =WiNTeR= (#1695) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

A több asztalos mód lenne a fő ami érdekelne, nem mutatóban hanem valódi használat közben szeretném kipróbálni, a másik dolog meg az ablakos modern alkalmazások lennének.

(#1697) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

A hálózati töltőmet sikeresen eláztattam tejjel (kiborult a táskámban). Megtörölgettem, de ha bedugom, halk, sistergő hangot ad ki. Most betemettem rizzsel. Szerintetek van rá esély, hogy kiszárad, vagy rendelhetek ebay-ről másikat? :D

sweetlou6.wordpress.com

(#1698) Ganz-[HUN] válasza Sweet Lou 6 (#1697) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

saját géped érdekében szerezz újat. tanultság? szilikonnal lekenem a trafó széleit :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#1699) ricsip válasza ArsenalF (#1690) üzenetére


ricsip
addikt

Köszi, nekem RT1-es a témám, ahhoz kerestem volna assisztenciát az ide látogatóktól :F

-

(#1700) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

sziasztok
Pro3 tolla megy majd a sima pro-val? én elhagytam az én tollamat. :O

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.