Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Radványi válasza NGA (#1949) üzenetére


Radványi
aktív tag

Es az mikor lesz? Mert úgy látom nem járok jobban ha kintről hozatok sőt...
Akkor viszont ráér nyáron is megvennem.

(#1952) Radványi válasza pzstm (#1950) üzenetére


Radványi
aktív tag

Kint az i5, 128gb 4gb ram $999 + tax meg akcio nelkul is olcsobb ausztiaban :)

[ Szerkesztve ]

(#1953) Radványi válasza pzstm (#1950) üzenetére


Radványi
aktív tag

Igen az igenyeimnek eleg.

(#1954) Gusztáv válasza Radványi (#1943) üzenetére


Gusztáv
addikt

Igen, a cyberport.de szállít Magyarországra, ha van raktáron, 3-4 nap alatt itt van. Nettó 16€ a költsége. Az erős dollár miatt most kb nem éri meg USA-ból venni, még ha van ismerős, aki haza is hozza. És a cyberportnál gyakorlatilag folyamatosan van valami akció a Surface-ekre. A várakozásnak annyi veszélye van, ha elfogy a készlet, az újak szerintem már nem lesznek ilyen jó áron. Nem hinném, hogy bevállalják az árfolyamból származó veszteséget.

Laci

(#1955) pzstm válasza Radványi (#1952) üzenetére


pzstm
titán

hát igen...csodás árfolyam...és én még tavaly júliusban azt hittem, hogy jobb lenne várnom augusztusig, hátha nem 210 lesz a dollár, hanem kevesebb :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1956) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Sziasztok. Elkezdett sisteregni a mikrofonom (sok személy szerint) skypeon, hogy használhatatlanná válik a beépített.Hangfelvevőben is hallható. Van másnál is ilyen probléma?
Másik pedig: Chrome eléggé feltekeri a ventiket, és forró lesz a gép. YouTube-ról pedig ne is beszéljünk. IE-vel nincs baj. Ezzel lehet valamit kezdeni?

SfPro 1, előre is kösz a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#1957) Gargazsul


Gargazsul
tag

Voltam Svájcban és megvettem a dokkot. Sokat töprengtem, hogy kell-e de az elmúlt időszakban a céges dolgok is rákerültek így már 0-24-ben megy szinte. A kitámasztót pedig sztem nem erre méretezték. Lehet, hogy a munkahelyemre is veszek egyet, mert cipelni, azért nagy.

Maga az eszköz teljesen korrekt. Ezt is rendesen összerakták, volt értelme. A sok kiállás jelentősen megkönnyíti a munkát. UTP mehet bele, elég USB van rajta, egy normál HDMI-t rakhattak volna rá, de mindegy átalakítóval is működik a dolog.

[ Szerkesztve ]

üdv, Balázs

(#1958) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Sziasztok!
Véleményetek szerint az alábbi hirdetés "Surface pro" ,vagy csak "Surface"?
Hirdetés
Az utolsó előtti kép nem stimmel ,és egyedül az sikerült homályosra.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1959) parkasz válasza martinkeet (#1958) üzenetére


parkasz
senior tag

Szia!

Igaz, hogy homályos az utolsó előtti kép, de én Windows RT feliratot látok rajta a Windows 8 pro helyett, így szerintem nem pro-ról van szó. NEkem pro 2-m van, de lesz itt olyan pro 1 tulaj aki rögvest biztosat is tud mondani.

(#1960) pzstm válasza martinkeet (#1958) üzenetére


pzstm
titán

egyértelműen Windows RT felirat van a hátulján :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1961) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Kösz srácok!
Akkor ez egy csúnya átverés!

(#1962) martinkeet válasza martinkeet (#1961) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Felhívtam...össze-vissza habogott.
Nem tudom ,nem az enyém ,haza megyek megnézem...

(#1963) parkasz válasza martinkeet (#1962) üzenetére


parkasz
senior tag

Na szép :(((
Kenje a hajára. Mit kell megnéznie otthon? Ott más képek vannak? Vagy otthon van photoshop és rájavít?

(#1964) martinkeet válasza parkasz (#1963) üzenetére


martinkeet
aktív tag

A legbosszantóbb ,hogy még szombaton jeleztem a hirdető oldalnak ,de le sem szarják!
Ha valakit sikerül a srácnak átverni ,akkor az oldal csak széttárja a karjait.
Bocs nem vállalunk felelősséget...

(#1965) MrPetya19 válasza Ganz-[HUN] (#1956) üzenetére


MrPetya19
addikt

Chrome
Egy tesztben a pro 3 8 órát megy el ei-lel, chrome-al 4-et.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1966) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Hi emberek
Surface pro és pro 2 tápja felcserélhető ugyi? Enyém kábelszakadt hála az istenverte kutyának... :W

MrPetya19: kösz. :R

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#1967) h.robert


h.robert
csendes tag

Sziasztok,

Van egy eladó, fél éves Surface 3 Pro, aminek gondolkodom a megvételén. Azonban nincs meg hozzá a számlája és a doboza, az eladó azt mondja, hogy már kidobták. A toll sincs meg hozzá (de ennyivel kevesebb is a vételára) Van valami lehetőség a gép előéletéről infót szerezni (pl megnézni, hogy nem lopott-e, mennyi gari van még rá, stb)? 170 lenne a gép (I5, 128GB).

Köszi!

(#1968) pzstm válasza h.robert (#1967) üzenetére


pzstm
titán

Cover van hozzá?

Kérdezd meg, hogy MS-nél be van-e regisztrálva Serial szám alapján a Device, ott kiírja meddig érvényes a gari.

http://myservice.surface.com/

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1969) h.robert válasza pzstm (#1968) üzenetére


h.robert
csendes tag

Köszi. Megkérdeztem, várom a választ.
Nincs hozzá Cover.

[ Szerkesztve ]

(#1970) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

(#1971) ArsenalF válasza wjbhbdux (#1970) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Kérdés jó-e ez nekünk, bár a magyar billentyűzet miatt talán jól jöhet, de a garit eddig is elfogadták itt, az ÁFA különbözet miatt meg megérte kimenni külföldre érte.

(#1972) bon válasza wjbhbdux (#1970) üzenetére


bon
őstag

Jó lenne ha ésszerű áron ide is jutna. Év vége felé szeretnék beruházni egy Surface 3-ra.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1973) pzstm válasza ArsenalF (#1971) üzenetére


pzstm
titán

van lehetőség hivatalos magyar ÁFÁ-val, magyar billel venni szinte az összes modell-t (magas minőségű, lézeres gravír a bill, háttérvilágítás természetesen működik)

Hivatalos MS Store-os áron megy a dolog, csak a 27%-os ÁFA ront az összképen.... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1974) ArsenalF válasza pzstm (#1973) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Néha van 100.000-ért oda vissza repjegy New Yorkba és akkor még egy város nézés is belefér :)
Mondjuk mióta így felment a dollár már a különbözet csökkent kicsit. Én még 230-as árfolyamon vettem tavaly februárban az SP2-met. Na most itthon ugyan az a konstrukció 392 300 Ft volt, míg én így ottani áfával megúsztam 247 905 Ft-ból. Azért ez a nem mind1... Azt nem tudom mondjuk hogy mennyibe kerül az általad említett gép itthoni áfával most.

(#1975) pzstm válasza ArsenalF (#1974) üzenetére


pzstm
titán

én meg tavaly júliusban 217-ért váltottam dollárt és úgy vettem Pro3-mat....

mármint melyik típus pontosan? :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1976) ArsenalF válasza pzstm (#1975) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Mondjuk a 128-as pro 3.

(#1977) ricsip válasza pzstm (#1973) üzenetére


ricsip
addikt

Amugy elárulhatnád hogy megy ez pontosan(step-by-step), mert ha pl. én -aki MS fronton az átlagnál azért igencsak jobban tájékozott, ráadásul szakmabeli- nem tudom ez hogy működik, hogyan lehet elvárni h. az átlagember akinek tablet kell majd pont ilyen detektívmelóval derítse ki a dolgot, amikor a PÉNZÉT AKARJA KÖLTENI! Ipad retinást vesz kap az ember talán még a legkisebb magyar faluban is, ezeket a "szar" surfaceket meg úgy kell vadászni egész kelet-EU-ban.

Csak h. tiszta legyen, most arrol az esetről beszélek, amikor az egyszeri adófizetőnek lesz egy olyan belső ingerenciája, hogy francba az androidos samsung szarokkal, meg almás vackokkal, én mazochista hülye windozos tabbal akarom szivatni magam, és valaki mesélt nekem arról, hogy létezik valami Microsoft Surface. Mivel "Microsoft", gondolja -megjegyzem teljesen jogosan- elblattyog az MICROSOFTSTORE.COM/Hungary oldalra. Ha már itt vagyunk, az is megér 1 misét h. az idióta MSFT store-nak hivja a webáruházát ÉS az app boltját is, közben meg a 2 között nincs semmi összekötő link, és a 2 teljesen máshogy néz ki ill. teljesen más található rajta, aztán próbáld meg elmagyarázni egy hozzá nem értőnek h. neki most épp melyik STORE url-je is kell, mindegy..).
Naszóval igen, ott van a jóember a magyar MSFT store (webáruház) oldalon, és keresi a tableteket. Hát nem fogja találni, mert windows8 és offisz365-ön kívül a nagybüdös semmi van ott.
És ezzel el is érkeztünk a surface rákfenéjéhez: nem lehet a hivatalos gyártótól beszerezni, mégjobb h. a hivatalos gyártója még csak meg se említi h. ilyen termék egyáltalán van a bolygón, és utána sírnak h. mennyire rosszul megy az értékesítése. Jah ha nem is áruljátok, akkor ne csodálkozzatok. Érdekes az alma képes árulni a világ nagy részén a padját, és drágán is veszik a birkák.
Azt az esetet ne vegyük figyelembe, mikor véletlenül fel-felbukkan 1-1 db surface a mmarkt, edigital emag stb. boltban, mert az kb szökőévente történik, és a kutya se veszi meg azt tőlük fél millióért, ők meg csak azért sem viszik le az árát nehogy bukjanak rajta, így végül rájuk rohad.

[ Szerkesztve ]

-

(#1978) pzstm válasza ricsip (#1977) üzenetére


pzstm
titán

Amit írsz jogos, sajnos magyar MSFT kardoskodik erte, illetve legalább azért, hogy más EU-s orszag ship to country list-jere felkeruljunk, de nope...;(

EU más országában kaphato, EU-n belül neg hozhatod/viheted, s ezt egy kereskedő is megteheti.

Weblapon nem lehet kint, ki sem írhatják kinel kapható, mivel hivatalosan nem vagyunk Surface orszag, nincs rá support es garancia sem az orszagban(megsúgom nem igaz, mert Xbox-hoz hasonlóan megy a dolog, de mindegy)

Szoval garwnciaval, magasabb magyar aron magyar afaval is be lehet szerezni már, remélem hamarosan tudnak weblapot is csinálni majd neki. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1979) Gusztáv válasza ricsip (#1977) üzenetére


Gusztáv
addikt

Én ezen a bosszankodáson már túl vagyok, megjártam a hadak útját anno még a Surface RT-vel (legyen magyar gari, számla). Aztán egy hónap után, mikor végre megkaptam, a bekapcsolásba bele is döglött :W . Utána röpke 2 hónap alatt sikerült elintézni, hogy ráfizetéssel egy Surfac 2 kapjak helyette (ezt így utólag már nem bánom, akkor kicsit ideges voltam :) ). Na, azóta az itthon beszerezhetetlen dolgokat (Nvidia Shield, Dell Venue 11 Pro) a Cyberport.de-ről rendelem, 20 Euro-ért Magyarországra is elhozzák, vehetsz tőlük magánemberként 19%-német Áfa-val, cégként Áfa nélkül. Sokszor van náluk Surface akciósan, és mióta ennyire erős a dollár, kb nem éri meg USA-ból behozni.

Laci

(#1980) MrPetya19 válasza Gusztáv (#1979) üzenetére


MrPetya19
addikt

A cyberport.de-ről van pro 3-am, és nagyon akciósan vettem. De tényleg megéri onnan venni dolgokat.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1981) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Csövike.
Csak nekem nem mutatja a windows 10 frissítéshez az ablakot? :S

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#1982) bon válasza Ganz-[HUN] (#1981) üzenetére


bon
őstag

Milyen surface-ed van?

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1983) MrPetya19 válasza bon (#1982) üzenetére


MrPetya19
addikt

Profil alapján első pro van neki.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1984) Ganz-[HUN] válasza MrPetya19 (#1983) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

úgy van. SfPro 1

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#1985) pzstm válasza Ganz-[HUN] (#1981) üzenetére


pzstm
titán

minden WU update felment? (amúgy nyugi, ha épp nem mutatja 8.1 hogy frissíthetsz, akkor is jár az ingyen windows ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1986) ArsenalF


ArsenalF
aktív tag

azt tudja valaki hol lehet kikapcsolni hogy ne kelljen fel a sleepből a gép, ha bárhogy hajtogatom a billentyűzetet?

[ Szerkesztve ]

(#1987) Ganz-[HUN] válasza pzstm (#1985) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Igen, fent van minden elméletileg. akkor még így is megkapom a W10-est. Phew.. :DDD
ArsenalF: erre én is kíváncsi lennék.

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#1988) ArsenalF


ArsenalF
aktív tag

Meglepő módon még a tegnapi firmware upgarde utan is ugyan ugy felébred 1 perc után magától az SP2-m az alvó állapotból... Marha idegesítő és nem hinném hogy ezt olyan nehéz lenne javítani...

(#1989) parandroid válasza ArsenalF (#1988) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azt már sikerült javítaniuk, hogy alvó álapotban ugyanannyit fogyaszt, mint bekapcsolva? Nem mintha nagy dolog lenne lekapcsolni, és utána újraindítani, de elég gáz, hogy az Android és az alma is tudja már ezt a feature-t már pár éve, asztali gépeken is tökéletesen működik, a win8-as tabletek meg egy-két óra alatt lemerülnek alvó állapotban.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1990) Gusztáv válasza parandroid (#1989) üzenetére


Gusztáv
addikt

Én Surface 2-nél nem tapasztaltam ilyet.

Laci

(#1991) parandroid válasza Gusztáv (#1990) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Itthon az SP2 és SP3 is csinálja, ha nem lekapcsolva van, hanem csak letéve sleepbe. Sőt, a Dell Venue-m is. De fórumokon más is panaszkodik erre. Win8.1 az összes, semmi béta, vagy gányolás, normálisan frissítve folyamatosan.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1992) MrPetya19 válasza parandroid (#1991) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem az sp3 elég jól bírja általában, a frissítés letöltés sokat eszik. Egyébként nekem csak e-mail és twittert szinkronizál a háttérben.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#1993) Ganz-[HUN] válasza Ganz-[HUN] (#1987) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Helló
Tegnap előtt megkaptam a win10 frissítési lehetőséget :DD
Juhééé :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#1994) pzstm válasza parandroid (#1991) üzenetére


pzstm
titán

hmnmmm...valaminek nott lennie kell, két SP3-ból egy sem csinál ilyet, 10-15% merülés van max 8-10óra alatt.

Ma megkérdek még pár embert, akik még 8.1-et használnak

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1995) parandroid válasza pzstm (#1994) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Visszavonom, tegnap este az SP2-t 50-60% között lealtattam, reggel is kb annyi volt, szóval valamit rendberaktak. Gondolom valamelyik frissítéssel sikerült végre megoldani a problémát.

A gondom már csak a Dell-lel van, azt már jó ideje egyszerűen nem tudom frissíteni - akár a tablet beállításaiból, akár a vezérlőpultból kattintok a windows update-re, képes órákig homokórázni, és belefagy az ablakba. Minden más működik közben a tableten, ez is futó processznek látszik, de nem történik semmi, akármeddig várok, és vagy egy töküres fehér ablakot mutat, vagy a vezérlőpult ablakát, de semmi nem kattintható. Még googleval sem találtam hasonló problémát, már én szgyellem magam, mert akárhol keresek rá, hogy nem megy a windows update, mindenhol azt mondják, hogy persze, mert engedélyezni kell, vagy belinkelnek egy youtube videót, ami szájbarágósan elmutogatja, hogy kattintsak rendszerbeállításokra, ott a vezérlőpultra, aztán windows update, és kétszer nyomjak yest. :U

Bocs, ez itt tök off, de hátha valakinek van ötlete.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1996) Gusztáv válasza parandroid (#1995) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nem lehet, hogy az Intel Smart Connect zavar be? Az tud olyan, hogy x percenként felébreszti a gépet.

Laci

(#1997) parandroid válasza Gusztáv (#1996) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De nem ébred fel, legalábbis a kijelző végig ki van kapcsolva. Valami viszont biztosan megy, mert közben folyamatosan langyos a gép.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1998) ArsenalF válasza Gusztáv (#1996) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Az micsoda és hogy kell kikapcsolni?

(#1999) Gusztáv válasza ArsenalF (#1998) üzenetére


Gusztáv
addikt

Abban nem vagyok biztos, hogy a Surface Pro-n aktív, de ha Intel Wifi chipset van benne, akkor esélyes. Itt az ismertetője, kikapcsolni BIOS-ban és a saját alkalmazásában lehet.

Laci

(#2000) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Nekem már fent van a windows 10. Egész jó, de furi nagyon, és még vannak apróbb hibák.
Másnak is csinál olyat a gép, hogy nem mindig ismeri föl a memóriakártyát?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.