Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) pzstm válasza NGA (#500) üzenetére


pzstm
titán

power covert nem tudja kezelni cask a Surface2, pro és Pro2

Type és Touch Cover 2. generációját igen (háttérvilágítás FTW:D)

Ebben a cikkben próbáltam mindent összeszedni, hogy mi mivel használható amúgy ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#502) NGA válasza pzstm (#458) üzenetére


NGA
addikt

Megvan a megoldás: kompatibilitás nézet

(#503) pzstm válasza NGA (#502) üzenetére


pzstm
titán

de ez így akkor is ratyi :D

Reméljük jön tényleg lassan FB app :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#504) Dave™


Dave™
nagyúr

Tegnap a következőt sikerült összehoznom: egy olalon (openelec.tv) előjött egy látszólag hibás pixel, folyamatosan fehéren világított az oldalsávon. Azt hittem pixelhiba, de a start képernyőn pl. nem volt ott, tehát ezt kizártam. Utána átváltottam a desktop ie-re, hátha az oldalon van a hiba, de nem, ott sem volt, csak a metro-s ie-ben. Abban viszont továbbra is, minden oldalon :) A restart után helyrejött. Ilyet még nem láttam...

(#505) FLx válasza Dave™ (#504) üzenetére


FLx
addikt

Nekem is csinált ilyent a Surface Pro még aznap amikor vettem.

(#506) NGA válasza pzstm (#503) üzenetére


NGA
addikt

A vatera is csinálja, ha egy adott termékre mész pl, azonnal mobil módba megy.

[ Szerkesztve ]

(#507) pzstm válasza NGA (#506) üzenetére


pzstm
titán

nincsenek a weblapok még lelkileg felkészülve a Surface-re ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#508) WinPho


WinPho
senior tag

Van alternatív böngészési lehetőség? Vagy csak IE van? Nem mintha baj lenne, csak van néhány olyan oldal, ami foggal-körömmel ragaszkodik a flashhez, sajnos. :W

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#509) pzstm válasza WinPho (#508) üzenetére


pzstm
titán

nincs. flash meg van IE-ben is ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#510) kerlac


kerlac
senior tag

Sziasztok!

Nem értek a tableteklhez, de apósom megtalált, hogy kinézett magának egy ilyen Microsoft Surface, Windows RT 32 GB billentyűvel 99 ropiért. Nem akar csak érintőképernyőset, mert lapát kezei vannak, de mindösszesen értekezletekre kell neki, hogy tudjon jegyzetelni, word, videó, alap alkalmazások, néha film.

Ez, ha jól sejtem, erre tökéletes. Jól sejtem? Valami hozzászólás? elég kicsi, lapos, van billentyűje, itt néztem ki eddig:

[link]

(#511) FLx válasza kerlac (#510) üzenetére


FLx
addikt

Alapból nem jár hozzá a bill, és ha sokat jegyzetel akkor a touch cover-től meg fog kergülni, type cover kell ehhez.

(#512) pzstm válasza kerlac (#510) üzenetére


pzstm
titán

Ebben az árban nincs touch cover;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#513) kerlac válasza pzstm (#512) üzenetére


kerlac
senior tag

én is azt nézem, de leírásban pedig benne van.

mi az a type cover?

[ Szerkesztve ]

(#514) Dave™ válasza kerlac (#510) üzenetére


Dave™
nagyúr

A tapis billentyűzet is kiváló szerintem, mivel széles a képarány, ezért nagyon kényelmesen lehet használni. A touch cover akkor jó, ha ajándékba kapod hozzá, az eredeti árát nagyon nem éri meg szerintem. Viszont bármilyen billt használhatsz hozzá, bt, wireless, akármi.

(#515) kerlac válasza Dave™ (#514) üzenetére


kerlac
senior tag

Az a lényeg, hogy ne legyen nagyobb a billentyűzet a gépnél, a képeken ráadásul összecsukhatónak tűnik a géppel a billentyű. és egyéb milyen bill érdemes nézni hozzá?

Szerintetek a hirdetésben van hozzá avagy nincs billentyű? MErt a leírásban ott van, hogy + touch cover.

(#516) slashpm


slashpm
csendes tag

Na, nekem is volt szerencsém kipróbálni a sima RT-t, igazából a Surface 2-t várom. Nagyon kellemes csalódás volt, eredetileg androidos tableteket néztem, de nagyon megtetszett, hogy van rajta normál usb +a képernyője is elég szép stb. Jelenleg Belgiumban tanulok és itt is volt a sima RT-re akció az egyetem boltjában és így asszem 193 euróért adták vagy ilyesmi (elkapkodták az összeset), viszont a 2-ről semmi hír. Tud valaki arról valamit, hogy esetleg Németországban igénybe vehető-e valahogy a diákkedvezmény?

ja és szerintem az a touch cover elég kényelmetlen... főleg mikor megláttam, hogy valami 70-80 euró. Igazából én megvagyok nélküle.

[ Szerkesztve ]

(#517) Gusztáv válasza slashpm (#516) üzenetére


Gusztáv
addikt

Na igen, a touch cover-nek valami embertelen ára van :( . Én inkább vettem egy Wedge Mobile Keyboard-ot és egy Touch Mouse-t, ez a kettő együtt nem kerül annyiba.

Laci

(#518) pzstm válasza Gusztáv (#517) üzenetére


pzstm
titán

Wedge mobile keyboard épp van nálam, kíváncsi vagyok milyen(minőséginek és jófajta cuccnak tűnik elsőre kézben tartva), le fogom tesztelni, cask most egy Sculpt Comfort mouse-t nyúzok éppen :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#519) danilla válasza pzstm (#518) üzenetére


danilla
őstag

Nagyon jó kis billentyűzet, nagyon minőségi. :K

Nekem van éppen egy eladó ha valalkit érdekelne :DD

https://twitch.tv/ddplayzone

(#520) FLx válasza Gusztáv (#517) üzenetére


FLx
addikt

Na, nem mintha a touch cover sokkal olcsóbb lenne. Második generáció esetében pl. 120 és 130 dolcsi.

(#521) pzstm


pzstm
titán

Ha valaki nekiáll problémázni a Windows/Surface RT-vel kapcsolatban, hogy semmire sem jó, iPad a király, gyenge a hardver, stb. tessék megmutatni neki ezt a két részes kis házi-review-t. A srác vagy 30 dolgot megcsinál a kis masinával, amik hirtelen nem tűnnek nagy dolognak, aztán mégis.

http://youtu.be/9somrcpcuF4
http://youtu.be/H7FUherhyvI

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#522) Dave™ válasza pzstm (#521) üzenetére


Dave™
nagyúr

Esélytelen, úgyis az RT az antikrisztus. Persze használni egyikük sem használta, de nyilván jobban tudja. Már várom a 8.1-et, 1 hét :) Szerintem is hihetetlen univerzális, pl. ezzel kezelem az Openeleces (Linux) HTPC-men a tartalmat is, simán explorerből. Van értelme a desktopnak is, csak ezt sokan nem tudják felfogni, de az ő bajuk. Még a Wedge kexboarddal szemezek, bár egyelőre nem lenne rá szükségem, de szemre jobban használható, mint a touch cover.

Egyébként én is kedvet kaptam egy kis bemutató videóhoz, majd ha lesz időm lehet összedobok egyet. Egyik kedvenc feature-öm, amikor böngészés közben simán váltok tracket, mert ott van 1/3-ad képernyőn a zenelejátszó, vagy éppen a számológép, vagy a fordító stb. Hihetetlen jól kihasználható az osztott képernyő.

[ Szerkesztve ]

(#523) pzstm válasza Dave™ (#522) üzenetére


pzstm
titán

pontosan. Ezért mosolygok sokszor jókat azokon akik már temetik/eltemették az RT-t. Lövésük sincs miről beszélnek.

Egy hardverapro-s kommentet idéznék:
"Nagyon jó gép, én most cseréltem le rá az iPad-ot, és nem bántam meg. Simán kezeli alapból a windows hálózatot, van rá torrent, mkv, flac player, és a 8.1-es win-el fantasztikus lett. Külső HDD-t simán lehet rákötni, és nyomtatni, szkennelni stb.
Ennyiért meg ajándék!"

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#524) Dave™ válasza pzstm (#523) üzenetére


Dave™
nagyúr

Videó alapján tényleg van gyorsulás a 8.1-gyel is, kíváncsi leszek rá. Ha már eddig kibírtam... Te hogy tetted fel? Frissítéssel vagy az egészet újratelepítve?

(#525) pzstm válasza Dave™ (#524) üzenetére


pzstm
titán

RT-t nem tudsz újratelepíteni csak úgy Pednrive-ról és én is Preview-t használok még. (de már az is gyorsabb)

Store-ból fogom felrakni, esetleg egy refresh nem árthat, bár könnyen lehet, hogy addig elviszik :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#526) Dave™ válasza pzstm (#525) üzenetére


Dave™
nagyúr

De nem az volt, hogy a preview nem frissíthető a véglegesre? Vagy ez csak a Win 8 esetében igaz, RT-nél nem?

(#527) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Én már marha szívesen kipróbálnám, ha visszajönne a gariztatásból :( . Nyomtatókból gondolom az elterjedtebb készülékeket kezeli, amikhez alapból van támogatás Win 8-ban? A 8.1 is igen jónak tűnik, én nagyon bizakodom. Még egy új Dell tablet beszerzésén gondolkodom (Pro 8), kíváncsi vagyok mit tud az új Atommal szemben.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#528) FLx válasza Dave™ (#526) üzenetére


FLx
addikt

Lehet frissíteni, csak újra kell telepíteni az alkalmazásokat.

(#529) pzstm válasza Dave™ (#526) üzenetére


pzstm
titán

frissül csak appokat kell újratelepíteni, ami nem olyan vészes szerintem. De utána én tolok neki refresht szerintem, illetve úgymond formatot is természetesen ha eladásra kerülne ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#530) WinPho válasza pzstm (#521) üzenetére


WinPho
senior tag

Várjuk szeretettel a következő monnyonleaerté cikket! :DD

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#531) WinPho


WinPho
senior tag

Most nézem úgy alaposan az appkínálatot.. Nem is annyira ergya, mint ahogy azt mondják! :D Nyílván nem egy iPad, de az én igényeimre TÖKÉLETES (+ÁFA)! :)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#532) pzstm válasza WinPho (#531) üzenetére


pzstm
titán

100.000app van a Store-ban. Nyilván ha olyanokat használsz akkor elég less, legtöbb embernek a facebook hiányozhat, azt erre a hónapra ígérik emlékeim szerint.(én például ma értesültem róla, hogy van háttérben futó torrent kliens :D)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#533) NGA válasza pzstm (#532) üzenetére


NGA
addikt

Az én surfacemet ausztriába szállították le a hivatalos ms papír szerint, akkor a garanciális javításra oda kell küldeni, ha meghibásodna?

(#534) pzstm válasza NGA (#533) üzenetére


pzstm
titán

úgy tudom, hogy igen. Osztrák címről már felveszi a futár és vissza is viszi

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#535) FLx válasza NGA (#533) üzenetére


FLx
addikt

Onnan tudja elvinni a futár.

(#536) pzstm


pzstm
titán

érkezett RT-hez firmware update, gondolom 8.1 update-hez nem árt ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#537) NGA válasza pzstm (#536) üzenetére


NGA
addikt

Már fel is ment.

(#538) danilla


danilla
őstag

3Dmark :U

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#539) pzstm válasza danilla (#538) üzenetére


pzstm
titán

e-péniszre jó lesz...fel sem raktam :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#540) danilla válasza pzstm (#539) üzenetére


danilla
őstag

E péniszre pont nemjó, mert elég kevés pontot kap a surface :U

https://twitch.tv/ddplayzone

(#541) pzstm válasza danilla (#540) üzenetére


pzstm
titán

úgy értettem hogy engem pont nem érdekel amíg használom és nekem minden másra megfelelő, sőt a Halo is szépen fut rajta ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#542) danilla válasza pzstm (#541) üzenetére


danilla
őstag

Nah az tényleg állat. Nem vagyok egy nagy gamer de elgondolkodtam a megvásárlásán :K

https://twitch.tv/ddplayzone

(#543) WinPho válasza danilla (#542) üzenetére


WinPho
senior tag

Kipróbáltam PC-n a Lite verziót és szerintem iszonyat jó, hát még Tabon! :) Lumia 620-asamon ugyebár kevés a tárhely, nem tudok nyilatkozni.. :( Pedig úgy tudom, fél giga RAMmal is gond nélkül eltáncol! :)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#544) bendzso


bendzso
senior tag

Sziasztok, már több, mint 24 órája én is büszke Surface Pro tulajdonos lettem pzstm közreműködésével, köszönöm a segítséged! :R

Lenne rögtön is egy kérdésem, látom, hogy angol szövegkiegészítés van, magyar esetleg nincs? Illetve az ssd kímélése érdekében a defragon kívül érdemes még valamit kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#545) pzstm válasza bendzso (#544) üzenetére


pzstm
titán

magyar sajnos nincs még 8.1-ben sem (tudtommal). SSD topikban tuti többet tudnak erről mondani. Úriember is meg volt elégedve mindennel ;) Örülök, hogy sikerült szerezni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#546) NGA válasza bendzso (#544) üzenetére


NGA
addikt

Gratulálok hozzá.

(#547) pzstm


pzstm
titán

remélhetőleg ma eldől, hogy mikor sikerül Surface2-t vennem. (jövő hét szerda vagy szombat ha minden jól megy)

Utána a blogon tervezek egy közönségtalálkozót Budapesten, ahova szerintem egész jó lenne, ha az elsőgenerációs tulajok is jönnének. Mit szóltok hozzá? :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#548) NGA válasza pzstm (#547) üzenetére


NGA
addikt

Szivesen mennék, csak 200 km nekem.

Más: Már csak 1 nap a 8.1-ig :-)

(#549) pzstm válasza NGA (#548) üzenetére


pzstm
titán

fél nap sem kell már. Ma 13:00-tól lesz elérhető ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#550) NGA válasza pzstm (#549) üzenetére


NGA
addikt

És hol lesz? Update lesz, vagy a store-ba kell menni? Már nincs 1 óra sem addig :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.