Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) pzstm


pzstm
titán

Surface reklámkampány

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#102) Freddycom


Freddycom
őstag

Fizikai méretéről van infó, a képátmérőt leszámítva?

(#103) pzstm válasza Freddycom (#102) üzenetére


pzstm
titán

súly és vastagság van csak emlékeim szerint.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#104) Freddycom válasza pzstm (#103) üzenetére


Freddycom
őstag

Értem, köszi.

(#105) blex


blex
senior tag

ballmer árakat tippel

surface rt $300
surface pro $700-800

az rt szerintem elég jól hangzik, a pro sajnos nem a megtestesült olcsóság, de azért jó, ha nem az 1000 dollár felé mennek, mint ahogy már volt róla szó korábban. igazából ha ezt sikerül megtartaniuk, akkor én elégedett leszek :D

[ Szerkesztve ]

(#106) spyduck


spyduck
nagyúr

Nagyon várom ezt a kis szerkezetet :)

(#107) pzstm válasza spyduck (#106) üzenetére


pzstm
titán

én is. Nagyon gyanús, hogy a kisebbik RT-s szerkezetre benevezek :B :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#108) spyduck válasza pzstm (#107) üzenetére


spyduck
nagyúr

Én kipróbálom, ha lehet tesztelem és ha bejön akkor tuti megveszem :)

(#109) pzstm válasza spyduck (#108) üzenetére


pzstm
titán

mármint valamilyen hazai boltban kiállított példányra gondolsz? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#110) spyduck válasza pzstm (#109) üzenetére


spyduck
nagyúr

Most is van nálam olyan notesz ami még meg sem jelent, megpróbálom beszerezni ;]

(#111) spyduck válasza pzstm (#109) üzenetére


spyduck
nagyúr

Rossz hírem van, Magyarországon nem fogják forgalmazni, legalább is a kontaktom ezt mondta....

(#112) front3r válasza spyduck (#111) üzenetére


front3r
őstag

Ez gondolom azt is jelenti, hogy hivatalos angol boltból se lehet megrendelni. Vagy igen? Ebay meg társain gondolom méregdrága lesz.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#113) spyduck válasza front3r (#112) üzenetére


spyduck
nagyúr

Megrendelheted bárhonan, biztos lehet majd itthon is kapni, de hivatalosan nem értékesítik. Lásd HP Envy korábbi szériái.

Magyarul nem tudok tesztpéldányt szerezni....

[ Szerkesztve ]

(#114) Воланд válasza spyduck (#111) üzenetére


Воланд
titán

varhato volt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#115) pzstm válasza spyduck (#111) üzenetére


pzstm
titán

ezt már tudom múlt hét óta, meg is írtam a blogomban.

Valahogy tuti be lehet majd szerezni. Számomra még a Magyar bill kérdéses(mármint nem konkrétan számomra)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#116) blex válasza pzstm (#115) üzenetére


blex
senior tag

ja, a billentyűzet eléggé szívás.. köszi szépen ms :O :P

[ Szerkesztve ]

(#117) pzstm válasza blex (#116) üzenetére


pzstm
titán

engem nem hatna meg különösebben :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#118) spyduck válasza pzstm (#115) üzenetére


spyduck
nagyúr

A szeríz miatt viszont veszélyes lesz. Nem az a gond, h megcsinálják-e vagy sem, hanem, hogy mennyi idő alatt. Nyugatról rendelik az alkatrészt stb...

(#119) blex válasza pzstm (#117) üzenetére


blex
senior tag

jó, valószeg túlélném valahogy, de nekem nincs laptopom, és ha véletlen nem lennék otthon és meg kéne csinálnom valami fontosat, az lehet, hogy szenvedős lenne magyar billentyűzet nélkül..
persze ha raknak bele minőségi autocorrectet, akkor nem panaszkodom :D

(#120) pzstm válasza spyduck (#118) üzenetére


pzstm
titán

sajnos igen...viszont ha olyan minőség lesz, mint amire számítok, akkor nem less vele gond. No meg ha világgarancia járna hozzá vagy olyasmi mint xbox-hoz, az sem fájna:D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#121) spyduck válasza pzstm (#120) üzenetére


spyduck
nagyúr

Az első széria minden gyártónál baki szokott lenni. A másdik szokott általában jó lenni. A 3. esetén pedig mindig vmi nagyon nagyot akarnak alkotni és azt is elcseszik :DDD

Biztos világgari van hozzá, de amíg megjön az alkatrész eltelhet jó pár hét.

(#122) pzstm válasza spyduck (#121) üzenetére


pzstm
titán

reméljük nem lesz para...én nagyon szeretnék egyet :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#123) spyduck válasza pzstm (#122) üzenetére


spyduck
nagyúr

Én is ;]

De a Dell XPS Duo 10 lehet szerencsésebb lesz, azt legalább ki tudom majd próbálni :)

(#124) danilla


danilla
őstag

Arról esetleg van bármilyen információ, hogy Magyaországon pontosan mikortól, és hol lehet majd kapni (az RT válrozat érdekel), esetleg valahol elő lehet már rendelni? ;]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#125) Воланд válasza danilla (#124) üzenetére


Воланд
titán

jelenlegi infok alapjan magyarorszagon hivatalosan nem lehet majd kapni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#126) danilla válasza Воланд (#125) üzenetére


danilla
őstag

Hát ez nem a legjobb info. Köszi szépen.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#127) pzstm válasza danilla (#126) üzenetére


pzstm
titán

hivatalosan nem kerül forgalomba, de nyilván Saturn, mediamarkt, expansys forgalmazni fogja.

Náluk már elő is rendelhető.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#128) danilla válasza pzstm (#127) üzenetére


danilla
őstag

Ment a PÜ.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#129) pzstm válasza danilla (#128) üzenetére


pzstm
titán

az lehet, de nem nekem :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#130) danilla válasza pzstm (#129) üzenetére


danilla
őstag

De de (már igen).

https://twitch.tv/ddplayzone

(#131) pzstm válasza danilla (#130) üzenetére


pzstm
titán

:P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#132) danilla


danilla
őstag

A win rt-ben benne lesz alapból a silverlight vagy letölthető lesz?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#133) pzstm válasza danilla (#132) üzenetére


pzstm
titán

jó kérdés. Flash az lesz benne ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#134) danilla válasza pzstm (#133) üzenetére


danilla
őstag

Azt tudom, igazából még ki sem hagyhatták volna.

Viszont silverlight a windows 8-ban csak a desktop-os böngészőben lesz, a "metro" felületes böngészőben nem (picit értelmetlennek tűnik, de biztos megvan az oka). Szal nem csodálkoznék ha az RT-ből ki is hagynák teljesen.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#135) pzstm válasza danilla (#134) üzenetére


pzstm
titán

annyira nagy veszteséget nem éreznék emiatt :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#136) danilla válasza pzstm (#135) üzenetére


danilla
őstag

Igazából én se, a szándékomon nem fog változtatni ha nem lesz benne.

Hogy is mondják ezt alma fronton, akkor is "Instant get" ;]

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#137) pzstm válasza danilla (#136) üzenetére


pzstm
titán

pontosan. :C

mondjuk ha az a jelenleg pletyka-szintű Surface phone is valósággá válna akkor...akkor arra már kevés lenne az Instant Get :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#138) blex válasza danilla (#134) üzenetére


blex
senior tag

a metrósban flash sincs, szóval nem olyan meglepő. (kivéve persze, ha én vagyok béna :P )

(#139) pzstm válasza blex (#138) üzenetére


pzstm
titán

végül belekerült a flash, épp ezért képezi a rendszer részét ;)

We believe that having more sites “just work” in the Metro style browser improves the experience for consumers and businesses alike. As a practical matter, the primary device you walk around with should play the web content on sites you rely on. Otherwise, the device is just a companion to a PC. Because some popular web sites require Adobe Flash and do not offer HTML5 alternatives, Adobe and Microsoft worked together closely to deliver a Flash Player suitable for the Metro style experience.

Ezt még release preview-nál írták ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#140) blex válasza pzstm (#139) üzenetére


blex
senior tag

köszi, erről lemaradtam. viszont akkor az én win8-amban miért nincs? annak nem lenne túl sok értelme, ha csak az rt-ben lenne..

(#141) pzstm válasza blex (#140) üzenetére


pzstm
titán

valami tényleg nem okés, mert nálam sem jeleníti meg. Most értem haza és teszteltem :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#142) bon válasza pzstm (#141) üzenetére


bon
őstag

Tudtommal nem minden oldalhoz van flash támogatás.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#143) Воланд


Воланд
titán

fuck yeah

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#144) pzstm válasza Воланд (#143) üzenetére


pzstm
titán

addig remélem azért be tudok szerezni egyet. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#145) pzstm


pzstm
titán

élesítették a fiúk a Surface accountot twitteren :C

https://twitter.com/surface

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#146) danilla válasza pzstm (#145) üzenetére


danilla
őstag

Követve, köszi :R

https://twitch.tv/ddplayzone

(#147) pzstm válasza danilla (#146) üzenetére


pzstm
titán

illetve facebook.com/surface is van ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#148) bon válasza pzstm (#145) üzenetére


bon
őstag

Követés beállítva.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#149) NGA


NGA
addikt

(#150) danilla válasza NGA (#149) üzenetére


danilla
őstag

Hát ez inkább a Win8 topicba illene.

https://twitch.tv/ddplayzone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.