Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Dave™ válasza Goblin12 (#1250) üzenetére


Dave™
nagyúr

Működik, de mivel a hűtés limitált, ezért nem tudja ugyanazt a teljesítményt hosszabb távon, mint amit egy rendes laptop. Tehát elvben igen, gyakorlatban pedig korlátai vannak.

(#1252) Goblin12 válasza Dave™ (#1251) üzenetére


Goblin12
őstag

Üdv,

igen itt már csak a hűtés lehet ami gátat szab, mindenesetre köszönöm a segítségedet. :R

(#1253) ldave


ldave
félisten

A Twitter csempéje nálatok működik, mint élő csempe? Nálam teljesen statikus, hiába van bekapcsolva.

A Slime draws near! Command?

(#1254) pzstm válasza ldave (#1253) üzenetére


pzstm
titán

igen, teljesen jó, kezdetek óta :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1255) BobTail


BobTail
őstag

Bu! ... Lumia 2520 miatt gondoltam el kezdem követni a topikot :B

(#1256) pzstm válasza BobTail (#1255) üzenetére


pzstm
titán

Csak egész nyugodtan :B :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1257) ldave válasza BobTail (#1255) üzenetére


ldave
félisten

Megjött? :) Én már egész jól belaktam közben.

A Slime draws near! Command?

(#1258) Lall válasza BobTail (#1255) üzenetére


Lall
veterán

Nyiss a 2525-nek egyet és beszélgess magaddal. :D Nehogy ide pofátlankodj má azzal a biliműanyaggal. :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1259) BobTail válasza ldave (#1257) üzenetére


BobTail
őstag

Már másfél hete megvan, lassan én is teljesen belakom - SIM, 64GB kártya, Krussel Malmö tok már megvan, már csak a Power Keybordot várom :DDD

(#1258) Lalll, 1 - nem 2525, hanem 2520 :((( 2 - csitu, mert már ketten vagyunk :P

(#1260) Lall válasza BobTail (#1259) üzenetére


Lall
veterán

Neked 2520-ad van, nem a legújabb 2525? De szar. :D ;]

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1261) Lall


Lall
veterán

Nálatok megy a Store? Én bármit, bármelyik fiókban akarok telepíteni, nem telepíti, folyamatosan "pending" felirat van.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1262) ldave válasza Lall (#1261) üzenetére


ldave
félisten

Nekem is csinált ilyen még múlt héten, egy újra indítás segített csak.

A Slime draws near! Command?

(#1263) Lall válasza Lall (#1261) üzenetére


Lall
veterán

Az újraindítás és a wsreset.exe-vel való store cache törlés nem segített. Aztán megtaláltam ezt.

a) Press the ‘Windows + W’ key on the keyboard.
b) Type Troubleshooter in the search box and then press enter.
c) Select Troubleshooting. Click on view all and select Windows Update and follow the on-screen instructions.

Így már megy. Két hibát fixált és utána működött.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1264) garambe


garambe
tag

Sziasztok!

Használja vki a bluestack-ot? Avagy androidos programokat ki mivel futtat, ha futtat egyáltalán?

(#1265) leximester válasza garambe (#1264) üzenetére


leximester
tag

Én használtam, de eléggé pörgette a procit, Pro 2-n.

(#1266) garambe válasza leximester (#1265) üzenetére


garambe
tag

Köszi a választ. Az mondjuk nem túl jó dolog, inkább hanyagolom.

(#1267) Lall válasza BobTail (#1259) üzenetére


Lall
veterán

Teljes életveszélybe sodrod magad Dave. [link]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1268) Fighting


Fighting
csendes tag

Tud valaki segíteni esetleg, hogy akkumerülésnél át lehet állítani a figyelmeztetés idejét. A jelenlegi 4%-nál jelez. Ez most pont arra sem elég, hogy bezárjak minden alkalmazást, mert annyira gyorsan kapcsol ki utána.
Előre is köszi, ha valaki tudja a titkát!

Play like a champion today

(#1269) bon válasza Fighting (#1268) üzenetére


bon
őstag

Érdekes, nálam több perc is van még 4%-os figyelmeztetésnél. Bőven elég szokott lenni. Ja és 6%-nál is figyelmeztett a Surface 2-öm.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1270) Blyan


Blyan
félisten

Üdv urak! Van már értelme az RT használatnak? :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1271) pzstm válasza Blyan (#1270) üzenetére


pzstm
titán

már elég régóta ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1272) Blyan válasza pzstm (#1271) üzenetére


Blyan
félisten

Mármint mire? Oké, iPad helyett talán. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1273) pzstm válasza Blyan (#1272) üzenetére


pzstm
titán

mesélj mit szeretnél, mire gondolsz és mesélek én is ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1274) Blyan válasza pzstm (#1273) üzenetére


Blyan
félisten

Dolgozni, főleg. :D Mindegy, mert nincs AT&T Network Clien RT-s változatban, szóval kénytelen vagyok valami x86-os convertible cuccot venni.

Kár, hogy a Surce Pro 2-ért egy vagyont kérnek.

Egyáltalán lehet idehaza kapni bármelyiket?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1275) pzstm válasza Blyan (#1274) üzenetére


pzstm
titán

hivatalosan nem, bécsben viszont igen. (meg szállítanak is kishazánkba több országból)

1250 EUR-ért van 256-os SSD-s 8GB RAM-os Pro 2 fekete type cover 2-vel, ami eléggé jó ár érte szerintem :B :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1276) Blyan válasza pzstm (#1275) üzenetére


Blyan
félisten

Az ár nem rossz, de ennyi lóvét nem tudok kirántani a kasszából. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1277) pzstm válasza Blyan (#1276) üzenetére


pzstm
titán

értem :B

én ilyen 350-400kiló körül néznék ultrabookot, de nem találok nekem megfelelőt...Sony Vaio Pro az lett volna de lehúzták a rolót :W

Amint lesz Surface Pro 13" akkor az Rt mellé meg is veszem :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1278) pezs89 válasza pzstm (#1277) üzenetére


pezs89
tag

Dell latitude E7440 pont ebben az árban mozog? Az nem felel meg?

(#1279) pzstm válasza pezs89 (#1278) üzenetére


pzstm
titán

nem touchos és valahogy nem igazán ltrabook feeling :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1280) FLx válasza pzstm (#1279) üzenetére


FLx
addikt

Touch-os és azért bőven ultrabook súlya van. Tény, hogy nem egy Macbook, de azért egynek jó.

(#1281) pzstm válasza FLx (#1280) üzenetére


pzstm
titán

akkor az a baj hogy nem 13"-os ;] :P

nem tudom...valahogy nem tetzsik annyira...vagy nem is tudom :U :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1282) pezs89 válasza pzstm (#1281) üzenetére


pezs89
tag

Szerintem ha van lehetőséged élőben nézd meg valahol. (pl. Laptopszalonnál) Anyagában szerintem messze minőségibb mint a hasonló consumer piacra tervezett ultrabookok.

(#1283) pzstm válasza pezs89 (#1282) üzenetére


pzstm
titán

köszönöm!

Kíváncsi vagyok, megnézegetem. (bár 8GB-os 256-os SSD-s verziót nem találtam ennyiért, de utánanézek)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1284) Gusztáv válasza pzstm (#1283) üzenetére


Gusztáv
addikt

Simán tudsz benne memóriát bővíteni, 2 db SO-DIMM foglalat van.

Laci

(#1285) pezs89 válasza Gusztáv (#1284) üzenetére


pezs89
tag

Ezért jó, hogy nem konzumer szériás ez a notebook, ahol memória, ssd integrálva van.

(#1286) ronson


ronson
őstag

Ma beléptem én is a táborba egy első szériás Surface + Touch Cover kombóval. 150 fontért talán megérte. Nagyon jó vas benyomását kelti.

(#1287) ronson válasza ronson (#1286) üzenetére


ronson
őstag

Most jöttem rá, hogy ez egy Surface 2. Na így aztán best buy volt. Gyanús is volt, hogy túl gyors azokhoz képest amit eddig próbáltam. Öröm és boldogság. :D

(#1288) Dave™ válasza ronson (#1287) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szürke a hátulja? Akkor Surface 2. Ha fekete, akkor gen 1. 150 Fontért tényleg best buy, hol találtál ennyiért? :)

(#1289) ronson válasza Dave™ (#1288) üzenetére


ronson
őstag

Szürke a hátulja, illetve 1920, Tegra 4 szoval kettes. Itt vettem Londonban egy seconhand üzletben (Cash Converters)

(#1290) pzstm válasza ronson (#1289) üzenetére


pzstm
titán

Touch cover hattervilagitasos billel van? Mert akkor az is kettes :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1291) Dave™ válasza ronson (#1289) üzenetére


Dave™
nagyúr

Az annyiért hatalmas nagy vétel volt, vehetnél egyet nekem is :D

(#1292) ronson válasza pzstm (#1290) üzenetére


ronson
őstag

A Touch cover csak egyes sajnos. A fene vigye el. :D

(#1293) pzstm válasza ronson (#1292) üzenetére


pzstm
titán

Csak a masina ha tokeletes allapotban van joval tobbet ér;)

Kérdésekre szivesen valaszolok, segítek, ha tudok miben;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1294) garambe


garambe
tag

Sziasztok!

Tapasztalt már valaki olyat, hogy nem tölt a töltő? Hiába van csatlakoztatva a géphez ellenben a töltő fej mozgatására már világít is, csak be kell játszani a neki tetsző irányba, vagyis mozgatni kell egy kicsit. Ma jött elő ez a hiba, mintha a töltő érintkezője kontakt hibás lenne...

(#1295) bon válasza garambe (#1294) üzenetére


bon
őstag

Kontakt hiba, egy kis wd40 segít rajta, nekem is volt ilyen.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1296) garambe válasza bon (#1295) üzenetére


garambe
tag

Es azt hogy oldotta meg a wd40?

(#1297) =WiNTeR= válasza garambe (#1294) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Nekem is volt ilyen, először azt hittem, hogy a kábel tört meg vagy valami ilyen, mert ha megigazítottam akkor az addigi "csatlakoztatva, NEM töltődik" helyett már nekiállt normálisan tölteni. Kétszer történt eddig ilyen, azóta se, magyarán nem hiszem, hogy kábelhiba lenne.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1298) FLx válasza =WiNTeR= (#1297) üzenetére


FLx
addikt

Nekem is volt ilyen mindkét generációnál, de egy kis igazgatástól mindig magához tért.

(#1299) garambe válasza =WiNTeR= (#1297) üzenetére


garambe
tag

Gondoltam, hogy nem a kabel a hibas, mert a toltofejen az erintkezok amik a ket szelen vannak azok ugye 3D en tudnak mozogni. Csak zavar, hogy igy nem lehet toltorol szabadon hasznalni csak asztalon.

(#1300) bon válasza garambe (#1296) üzenetére


bon
őstag

Úgy vettem észre, hogy oxidálódik az érintkező, a wd40 meg megoldotta, azóta 1x se volt a töltéssel problémám.

[ Szerkesztve ]

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.