Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Dave™ válasza danilla (#400) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ja értem már, csak a részletesben mutatnak bármit is, abból viszont ugye csak egy lehet. Azt hittem hogy lehet pl. árfolyam és időjárás is kint egyszerre, de a jelek szerint tévedtem. Remélem idővel lesz.

(#402) pzstm


pzstm
titán

Apa kezdődik :C (16:30-kor)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#403) pzstm


pzstm
titán

hmmmm....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#404) bon válasza pzstm (#402) üzenetére


bon
őstag

Élő videóközvetítés link nincs?

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#405) pzstm válasza bon (#404) üzenetére


pzstm
titán

nem találtam...;(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#406) bon válasza pzstm (#405) üzenetére


bon
őstag

Sajnos én se találok.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#407) pzstm válasza bon (#406) üzenetére


pzstm
titán

live blog only, nincs videó

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#408) bon válasza pzstm (#407) üzenetére


bon
őstag

A semminél az is több, úgy látom több féle funkcióhoz lesz billentyűzet.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#409) pzstm


pzstm
titán

MS says video of the event will be posted on the http://Microsoft.com/presspass site some time later today

"We're going to introduce to you the next-generation of devices, two of them."
mondtam én hogy három lesz :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#410) bon válasza pzstm (#409) üzenetére


bon
őstag

Kettőt már bemutattak )

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#411) pzstm válasza bon (#410) üzenetére


pzstm
titán

ma kettőt mutatnak be belőle ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#412) pzstm


pzstm
titán

To ensure that you get the most out of your device, we’re including free Skype calling to landlines 60 countries and free Skype WiFi at over two million hotspots for a year, as well as 200GB of SkyDrivestorage for two years. The Skype and SkyDrive offers are for both Surface 2 and Surface Pro 2!

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#413) bon válasza pzstm (#412) üzenetére


bon
őstag

Vásárlás ösztönző :)

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#414) Nova96


Nova96
őstag

Üdv, a processzorról csak én nem láttok semmit? És IGP van benne?

És csak bele néztem, de ez a Surface Display-ról lehet valami tudni ? Azon kívül, hogy 4k a felbontása?

(#415) pzstm


pzstm
titán

Visszanézhető a show

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#416) pzstm


pzstm
titán

Az új Surface 2, Surface Pro 2 és kiegészítők

ha valamit kihagytam volna/elírtam volna sikítsatok :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#417) danilla válasza pzstm (#416) üzenetére


danilla
őstag

A surface 2-ben nem 2gb ram van, hanem 4. Nem?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#418) pzstm válasza danilla (#417) üzenetére


pzstm
titán

Nem. Maradt 2 giga, csak gyorsítottak többek között azon is

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#419) bon válasza pzstm (#416) üzenetére


bon
őstag

Részemről szívás, hogy malajziában nem lesz kapható október 22-től. Pedig így, hogy nincs árkülönbség a pro-nál már nincs értelme megvenni az első generációt.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#420) pzstm válasza bon (#419) üzenetére


pzstm
titán

Malájzia? :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#421) bon válasza pzstm (#420) üzenetére


bon
őstag

Igen, egyik ismerösöm ott dolgozik és november közepén jön haza és nem euro-ban vannak az árak. :)

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#422) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Kíváncsi vagyok mikor lesz itthon kapható? Még sima Surface-hez sem egyszerű hozzajutni, én is egy hete várok a sajátomra.

Laci

(#423) pzstm válasza Gusztáv (#422) üzenetére


pzstm
titán

vártál volna még egy hetet és azonnal hozzájutottál volna :-P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#424) Dave™


Dave™
nagyúr

Ha esetleg mást is érdekel: a Surface RT-ben Wolfson DAC van. Kellemesen meghajt egy felső kategóriás, de érzékeny fejhallgatót is (ATH-AD2000). Kifejezetten jól szól, sokkal jobban, mint egy drágább Dell laptopról 😉

(#425) bon válasza pzstm (#423) üzenetére


bon
őstag

Na ez egy érdekes kijelentés. elgondokodtatott...

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#426) Gusztáv válasza pzstm (#423) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ha beválik, akkor úgyis több kell belőle, max azok már Surface 2-ők lesznek :D . Sajnos az első generáció olyan szánalmas sebességgel érkezett meg, hogy nem bírtam kivárni. A Surface Pro is képben volt, de a végén egy Acer W700 lett belőle, mert az már májusban meg lehetett venni.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#427) pzstm válasza bon (#425) üzenetére


pzstm
titán

Majd egyeztethetunk;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#428) NGA


NGA
addikt

Valaki nem tud RT-t eladót? Unom az ipadot

(#429) pzstm válasza NGA (#428) üzenetére


pzstm
titán

ment PM ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#430) NGA


NGA
addikt

Üdvözlök mindenkit, mint újdonsült Surface RT tulaj :-)

(#431) Dave™ válasza NGA (#430) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szia :) Kapcsold ki a logolást meg defendert, cserébe érezhetően gyorsulni fog ;) Keress rá a leírásra, fejből már nem emlékszem.

(#432) pzstm válasza Dave™ (#431) üzenetére


pzstm
titán

8.1 Preview alatt is sokat gyorsult nekem, és nem kapcsoltam ki semmit ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#433) Dave™ válasza pzstm (#432) üzenetére


Dave™
nagyúr

Pedig a defender teljesen értelmetlen, és szerintem a logolás is ide sorolható tableten.

De kíváncsi vagyok mi lesz a 8.1-el, már csak 16 nap :)

[ Szerkesztve ]

(#434) pzstm válasza Dave™ (#433) üzenetére


pzstm
titán

Disable Logging
Generally logging can cause some sluggishness at times because log files are constantly accessed and written to. You can turn these off if you wish. Search for gpedit.msc and launch it. Navigate to User Configuration, Administrative Templates, Windows Components, and then select Windows Error Reporting in the left column of the Group Policy editor. Double-click Disable Logging in the Settings section of the Group Policy editor. Select Enable and then click OK to save the changes. Do the same for Disable Windows Error Reporting.

Disable Defender

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#435) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Sziasztok, én is Surface RT tulajdonos lettem, kb 1 óráig. Aztán az ms account-om szinkronizálása utáni újraindulás után már csak a Surface logóig jutott, majd a hard reset után be sem kapcsol. Szóval nem volt hosszú a kapcsolatunk :DD. Esetleg valakinek van valami 5lete, mit lehetne megpróbálni?

[ Szerkesztve ]

Laci

(#436) Dave™ válasza Gusztáv (#435) üzenetére


Dave™
nagyúr

Bekapcs gomb 10mp-ig nyomva tartása?

(#437) Gusztáv válasza Dave™ (#436) üzenetére


Gusztáv
addikt

Köszi, az már megvolt.

Laci

(#438) Dave™ válasza Gusztáv (#437) üzenetére


Dave™
nagyúr

Bekapcs gomb plusz hangerő gombok? Csak van vmi soft reset, ha már az akkut nem tudod kivenni... de gondolom ezeket végigpróbáltad...

(#439) NGA


NGA
addikt

1 napja van meg a Surface, de ehhez képest az ipad egy korlátolt eszköz. Főleg a hálózatkezelés terén. Érződik rajt, hogy az egy nagy mobiltelefon csak.

Nem találtam akkai kijelzőt. Csak a desktopon van?
Hol tudom kikapcsolni az automata fényerőt? Folyton váltogatja nekem néha, ha ugy kap fényt.

[ Szerkesztve ]

(#440) pzstm válasza NGA (#439) üzenetére


pzstm
titán

Valahol settingsben tuti van, illetve regi vezerlopultban power options.
akksi kijelzorol nem tudok, desktopon mutat %-ot, de erdemes storet meglesni.

Örülök ha tetszik, majd dugjal ra usb-s eszkozoket, nyomtatot, wifis nyomtatót;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#441) pzstm


pzstm
titán


:C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#442) Dave™ válasza pzstm (#441) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nekem kicsit soknak tűnik érte az a 160k, de te tudod.

(#443) pzstm válasza Dave™ (#442) üzenetére


pzstm
titán

nem az én rendelésem :R

én ha veszek akkor majd 32GB-osat szerintem és remélhetőleg kinti ÁFA is visszajön (egyébként 250-en váltott EUR-ból van még otthon 500-m ;) )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#444) Dave™ válasza pzstm (#443) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ja értem. Én is elgondolkodtam, hogy lecserélem a mostanit, két hónap múlva elvileg tudnék hozatni USA-ból, és ha jól számoltam 100-110 körül lenne a 32-es, de valahogy hasznosabbnak érzem a 64-es touch coveres 1-est, mint a 32-es 2-est bill. nélkül. Ja és még ugye rá is kellene fizetni, mert nem menne el ennyiért a 64-es sima. Biztosan jó a gyorsabb proci meg a nagyobb felbontás, de most is elég gyors és mivel nem játszom, elég is a sebessége. A felbontás meg nem vészes, persze jobb lenne a nagyobb, de így is teljesen jól használható :) Önmegeresítő monológ vége :D

(#445) pzstm válasza Dave™ (#444) üzenetére


pzstm
titán

:R

az előzőhöz hasonlóan amúgy legalább olyan szép nagy cikk várható betateam-en :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#446) NGA


NGA
addikt

Ha kérdezhetek:
Mit használtok:
- FLAC lejátszás
- MKV lejátszás
- PDF nézés
- File manager
- képnézegetés
- Facebook
- Youtube

Nem tölt le filét mediafire meg hasonló oldalakról, ahol fel szokta dobni a letöltés ablakot. Mivel menne?

[ Szerkesztve ]

(#447) Dave™ válasza NGA (#446) üzenetére


Dave™
nagyúr

Zenére én a Groove-ot és a MediaMonkey-t használom, nem tudom flacet lejátszanak-e, nézd meg. MKV-t nem néztem még ezen, videóból is csak youtube (MetroTube), így ezt passzolom. PDF-re Adobe Reader, file managernek én az intézőt használom két ablakkal (snap), képre teljesen jó a gyári alkalmazás, facebookot pedig böngészőből. Ha böngészős gondod van, próbáld meg az asztali böngészőben megnyitni (metrosban alul a csavarkulcs ikon).

(#448) NGA


NGA
addikt

(#449) pzstm válasza NGA (#446) üzenetére


pzstm
titán

FLAC-ot nem játszok le, MKV-t mintha próbáltam volna multimedia8-al, az ingyenes, kezel feliratot és minden mást is. Facebook app elvileg hónap végére várható, ami nagyon időszerű már...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#450) pzstm válasza NGA (#448) üzenetére


pzstm
titán

nah ezt este megnézem ha nem felejtem el :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.